Реклама
Показано с 1 по 5 из 5

Тема: Що не так з геометрією марз 2,5 д ?

  1. #1
    Постоянный пользователь Аватар для lochead

    Регистрация
    20.02.2011
    Сообщений
    165
    Записей в дневнике
    1
    Вес репутации
    14

    Що не так з геометрією марз 2,5 д ?

    Доброго дня ! Є у мене три двигуни марз 2,5 , один новий , один під відновлення а один на запчастини ! Ці двигуни , ні новий ні інші не хочу використовувати за призначенням , тобто не буду їх ставити на корди , більше для експерименту , просто позапускати на стенді . Але вивчаючи двигун зіштовхнувся з певним нонсенсом ! Знаю що цей двигун і так не самий самий і одні про нього кажуть що " з коробки на полку " , інші кажуть що класний двигун і нічого робити з ним не треба і треті кажуть що двигун з коробки потрібно доробляти ! Те що його потрібно доробляти мені зрозуміло і так ! Але навіщо так заморочуватись з герметизацією картера якщо однак коли поршень у ВМТ то порожнина картера з'єднується з атмосферою та тиск вирівнюється ! Не зрозуміло якось ! Маю діло з калільними двигунами то там такого немає !

    - - - Добавлено - - -

    На фото видно про що я ! Можливо так і має бути , проте це якось суперечить всьому.....

    - - - Добавлено - - -

    Не можу чомусь фото додати !

    - - - Добавлено - - -

    О , наче вийшло , певно інтернет гальмує !

    - - - Добавлено - - -

    Можливо це заводський брак , хоча я сильно сумніваюсь а можливо " поле для діяльності " та доробок , нажаль є тільки один новий двигун і у нього саме так , а версію що всі двигуни такі я перевірити не можу бо інші мої двигуни або з відсутніми деталями гільзопоршневої групи або на ремонті ! Дуже цікава думка спеціалістів що мали діло з цим двигуном , буду вельми вдячним за інформацію !

    - - - Добавлено - - -

    Такі двигуни вже запускав на стенді але ніколи їх особливо не вивчав а тут вирішив поцікавитись , то і назріло питання !
    Изображения Изображения

  2. #2
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    20.07.2010
    Сообщений
    12
    Вес репутации
    0
    Доброго дня, якщо коротко - це називається підпоршньовою індукцією - англійською - SPI - sub-piston induction. Використовується в багатьох, особливо компресійних двигунах. В деяких класах моделей забороняється правилами, в деяких унеможливлює нормальну роботу двигуна з резонансною трубою або глушником. МК-12В, МАРЗ, Ритм та ін. мали SPI. Кут повороту колінвала SPI 10-30 градусів.

  3. #3
    Постоянный пользователь Аватар для lochead

    Регистрация
    20.02.2011
    Сообщений
    165
    Записей в дневнике
    1
    Вес репутации
    14
    Тобто якби не було spi то двигун працював би гірше або взагалі не працював би ? А яка ж фізика цього процесу та навіщо взагалі ця індукція ?

  4. #4
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    20.07.2010
    Сообщений
    12
    Вес репутации
    0
    Досить складний процес, можна знайти його опис в інтернеті або в спецлітературі, знаю, що його наявність трохи збільшує потужність (оберти) в порівнянні з двигуном без SPI за рахунок подачі всіжого повітря при відкритті поршнем вихлопного вікна . https://www.coxengineforum.com/t1439...hat-does-it-do

  5. #5
    Постоянный пользователь Аватар для Frimen

    Регистрация
    17.12.2007
    Сообщений
    286
    Вес репутации
    18
    Все в порядке, у КМД тоже такой эффект есть, только что проверил )

    Интересную тему затронули, на кокс форуме оказалось довольно доходчивое разъяснение, из того что я понял, таким образом в смесь подготовленную для следующего всаса добавляется кислород.

    На калилках такого нет так как они в основном работают с глушителем, и в таком случае получить кислород из выхлопного окна не выйдет, хотя я нашел инфу что в некоторых калилках всетаки делают spi, чтобы добиться стабильной работы на малом газу, наверное так забогащают смесь.

TEST

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. ПРОДАМ: марз 2.5
    от TT1969 в разделе БАРАХОЛКА. Моторы ДВС, топливо и аксессуары
    Ответов: 24
    Последнее сообщение: 23.10.2016, 13:38
  2. ПРОДАМ: МАРЗ - 2,5 Д
    от Vladimir_Leonidovich в разделе БАРАХОЛКА. Моторы ДВС, топливо и аксессуары
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 21.07.2016, 13:29
  3. ПРОДАМ: Марз 2,5Д
    от FUO в разделе БАРАХОЛКА. Моторы ДВС, топливо и аксессуары
    Ответов: 21
    Последнее сообщение: 15.02.2016, 09:28
  4. МАРЗ 2.5
    от Tehnolog в разделе БАРАХОЛКА. Моторы ДВС, топливо и аксессуары
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 22.03.2013, 14:27
  5. МАРЗ-2,5Д
    от Vadim. в разделе ПРОЧЕЕ
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 27.04.2011, 23:26

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь