Реклама
Показано с 1 по 6 из 6

Тема: Трьохстоєчне шасі на двомоторнику. як розмістити основне шасі ?

  1. #1
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    17.01.2017
    Сообщений
    331
    Вес репутации
    13

    Трьохстоєчне шасі на двомоторнику. як розмістити основне шасі ?

    У кого є досвід з моделями лайнерів та грузовичків прошу допомоги !
    Де розмістити основне шасі на моделі з трьохстоєчним шасі відносно ЦТ (модель верхньоплан) ?
    Планується отаке основне шасі як на малюнку.

    Розміщати вісь переднього колеса на рівні ЦТ моделі, чи зсовувати назад ?
    Якщо б колеса були на теліжці, то в більшості випадків центральну вісь теліжки зсовують назад, щоб кут між вертикаллю від ЦТ та лінією що зєднює вісь теліжки і ЦТ було в межах 15 град.
    А у моєму випадку як поступити ?

  2. #2
    Постоянный пользователь Аватар для falanger

    Регистрация
    07.05.2011
    Сообщений
    3,000
    Вес репутации
    43
    Шоб не заморачиваться возьмите чертежи любого транспортника, даже просто три проекции, главное с указанием точки центровки, ну и как я понял осносвное шасси должно выглядеть в форме транспортной тележки. Да таких самолетов не мало. Возьмите " чебурашку" Ан -74. там как раз такая версия. Ну на крайняк посмотрите мою тему постройки этой модели. Думаю, все вопросы отпадут.

  3. #3
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    17.01.2017
    Сообщений
    331
    Вес репутации
    13
    Цитата Сообщение от falanger Посмотреть сообщение
    ну и как я понял осносвное шасси должно выглядеть в форме транспортной тележки.
    Тележки нет. Каждая стойка независимая и прикреплена к фюзеляжу.

  4. #4
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    17.01.2017
    Сообщений
    331
    Вес репутации
    13
    З шасі на каретці мені все зрозуміло.
    В основному роблять вісь переднього колеса на 32% САХ а вісь обертання самої каретки (в результаті і фюзеляжу) на 1/2 САХ або на меншу, в залежності від максимального злітного кута та діаметра коліс.

    Реалізувати таку схему шасі у мене не вийде, занадто складно зробити амортизацію самої каретки, щоб ще і колеса були підпружинені паралельно фюзеляжу.
    У моєму випадку вісь обертання фюзеляжа мабуть буде на осі заднього колеса. Тоді переднє колесо аж до передньої кромки крила треба буде зсовувати. Не дуже гарний вигляд виходить

    Чому з цим заморочився ? Зліт планується з коліс на не зовсім підготовлених і коротких площадках.
    Якщо би злітав з асфальту то там би не так критично було, просто збільшилася би довжина розбігу при злеті.
    А на Вашому АН-і "Чебурашці" як було реалізовано ? Бо в темі про нього, якось не побачив на яких відстанях під передньої кромки крила були колеса і який проміжок між ними (в основному бачив що 1/2 або 1/3 діаметра коліс). Теж бачив відео польоту. З трави таки поганенько злітав (це був перший політ) Потім вже з укатаної площадки злітав, ото було дійсно гарно !

    До речі глянув на креслення реального АН-74, то там теж вісь переднього колеса на CAХ 32%. !!!

  5. #5
    Постоянный пользователь Аватар для falanger

    Регистрация
    07.05.2011
    Сообщений
    3,000
    Вес репутации
    43
    Я думаю, вы уже перемудрили. Я делал шасси исходя из чертежей прототипа. Каретки у меня не было. озвучивая именно каретку, я имел ввиду копийный вариант. У меня тоже каждая стойка была отдельно зафиксирована в теле фюзеляжа и загнута назад на 45градусов для амортизации. И кстати где то в дневниках моего покупателя этой модели есть взлет этой модели с , ну такого убогого поля, что он получил немало резких коментов на этот счет. Но модель все же взлетела.

  6. #6
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    17.01.2017
    Сообщений
    331
    Вес репутации
    13
    У мене модель мабуть не має прототипу. Робив по кресленнях з якогось старого Чеського журналу (що то за модель, написано не було і не були зображені шасі). На перший погляд гібрид Transall C-160 та Casa CN-235. Щось середнє. Тому і заморочився. Прийдеться робити по інтуіції. Але дякую за розяснення. Якщо Ваша модель злетіла з таким шасі, то і моя мабуть полетить

    Змайстрував на пробу з 2мм пружинного дроту, (поклав замість тих стойок з пружинами що на першому малюнку), тоже загнув під 45, Пружинить і не гнеться при навантаженні до 3 кг (це на одну пару) з ходом приблизно в 15-20мм. Може дійсно не заморочуватися на модель вагою до 1200 гр ? Удар силою більше 6 кг модель навряд чи переживе, лопне як гарбуз
    Та і робиться він для утилітарної цілі - переміщення вантажів Перевозка і скидання приманок з вакциною від сказу диких тварин в важкодоступних місцях. І там де велика авіація не літає.

TEST

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. ПРОДАМ: Продам шасі для літака
    от Soyka в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 05.10.2021, 17:37
  2. ПРОДАМ: Обтікачі для шасі
    от Yantar в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 21
    Последнее сообщение: 06.03.2020, 14:43
  3. ПРОДАМ: Стойкі шасі.
    от Авиамодель як-55 в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 16.03.2016, 11:54
  4. ПРОДАМ: Стійки шасі 50СС!
    от вовк в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 08.09.2015, 21:39
  5. Шасі почало "тягнути"
    от golf5 в разделе on-road
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 17.05.2013, 07:07

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь