Реклама
Страница 23 из 109 ПерваяПервая ... 1321222324253373 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 221 по 230 из 1086

Тема: ПРИВИВКИ ! ???

  1. #221
    Постоянный пользователь Аватар для Vоldemar

    Регистрация
    02.04.2016
    Сообщений
    745
    Вес репутации
    21
    А тема здесь причем?

    Лишнехромосомный брешет привселюдно и вместо того, чтобы по взрослому ответить за сказанное, побежал стучать.

    Вспоминается старый анекдот.

    Звонок по телефону:
    - Алло! Это общество защиты животных?
    - А тебя, козёл, кто-то обидел?

  2. #222
    Постоянный пользователь Аватар для Стрелок

    Регистрация
    06.12.2011
    Сообщений
    407
    Вес репутации
    55
    Получил сегодня вторую дозу модерны. Рука уже побаливает. Пока больше ничего.

    - - - Добавлено - - -

    Конечно, жители земли обетованной, предпочитают Pfizer, но я боюсь предпочтений жителей земли обетованной и выходцев этих божественных пенатов. Хватит и того, что наш президент оттуда.

  3. #223
    Постоянный пользователь Аватар для AFB

    Регистрация
    14.08.2008
    Сообщений
    526
    Вес репутации
    20
    """"""Дітки, прикрити ще цю тему? Чи все ж таки навчитесь більш менш нормально спілкуватись? Хтось вже однобоко приватизував собі патріотизм?""""""" Олег, пропоную закрити всі теми, які не стосуються моделізму чи техніки. Ці диванні "моделісти", які розуміються на всьому повсякденні і приватизували собі форум, вже задрали. Крім того пропоную забанити тих "моделістів", які не є МОДЕЛІСТАМИ, як на мене, а наймані прописувачі. Список таких "моделістів" почав складати у співвідношенні повідомлень в тематиках. Якщо треба - викладу на форумі, чи надійшлю вам особисто. Та ви і самі їх знаете. Це моя пропозиція, бо гидко стало заходити на ФОРУМ МОДЕЛІСТІВ УКРАЇНИ.ПС. А може і КУРИЛКУ закрити на час війни???

  4. #224
    Постоянный пользователь Аватар для Стрелок

    Регистрация
    06.12.2011
    Сообщений
    407
    Вес репутации
    55
    Підтримую. Можливо, варто закрити всю моделку на час війні? Так, по всяк випадок.

  5. #225
    Постоянный пользователь Аватар для AFB

    Регистрация
    14.08.2008
    Сообщений
    526
    Вес репутации
    20
    І ще одне. Я пенсіонер і можу за віком і станом здоров'я просидіти за компьютером пів ночі. Але не розумію, як деякі молоді форумчани, які цілодобово висять на форумі і влазять у всі шпарини, заробляють собі на життя.Може тим, що розпалюють ворожнечу серед нас, українців? І на нашому форумі теж...Тоді хто вони? Може "ПАТРІОТИ" у вишиванках і з блакитно-жовтим прапором у руках.А може наймані агенти?Думайте.... ПС. Не обов'язково росіян, може Петра Олексійовича Вальцмана, а може ще вище - пана Ріната?- - - Добавлено - - -""""""Підтримую. Можливо, варто закрити всю моделку на час війні? Так, по всяк випадок."""""Я пропоную модерувати повідомлення, або забанити тих, хто зловживає свободою форуму.Слава незалежній Україні!.- - - Добавлено - - -Вибачте, живу не один, а з склерозом. Забуваю написати, що у вищезгаданих "моделістів" нема точних даних про них... Чого? Мабуть, ховаються.

  6. #226
    Постоянный пользователь Аватар для GVL224

    Регистрация
    10.08.2015
    Сообщений
    83
    Вес репутации
    24
    мда, я так понял что старость приходит одна...
    Ненравится, не заходите в раздел "курилка" в чем проблема?
    тем более по теме "прививки" не пишите, а обсуждаете других.
    В темах реально связанных с моделизмом срач никто не разводит.
    А место для стравливания пара тоже надо.
    Или вы хотите закрыть "курилку" и получить срач в модельных темах?

  7. #227
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    25% розвитку , з другою частиною останнього месенджу погоджусь, "клапан" на форумі хай би був, але ви як мавпи з гранатою, не вмієте ним користуватись, замість гавкати на якогось явного ворога кидаєтесь лайном один в одного.То нахіба ті "тематичні" теми навіть в курилці? Сенс, якщо навіть якусь проблему перетворюєте в міжусобних срач.Тому комусь і старість приходить одна, дай бог, що вона прийшла...Задумайтесь

  8. #228
    Постоянный пользователь Аватар для Стрелок

    Регистрация
    06.12.2011
    Сообщений
    407
    Вес репутации
    55
    Вражає те, що списки готові. Методи НКВС ніхто не відміняв, еге ж?

    - - - Добавлено - - -

    Пузирин - це наше все.

    - - - Добавлено - - -

    Корону ми здолаємо. Вона тимчасова, хоча ї дошкульна. За весь час панування ядерної зброї на планеті загинуло менше людей, чім від корони. Але ми ніколи не здолаємо долбо"бізм. А ни прививок, а ні лікування.

  9. #229
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Я не хазяїн форуму, з кляузами і списками до адміністрації, До того ж мені не потрібні імена тих кого "треба"...мені достатньо ,що я знаю тих хто потрібен форуму. А їх тут(в курилці) практично вже немає.Тому нетреба голосних промов і патріотичних гасел.

  10. #230
    Постоянный пользователь Аватар для SLAV

    Регистрация
    30.01.2014
    Сообщений
    481
    Вес репутации
    21
    Цитата Сообщение от Vоldemar Посмотреть сообщение
    А тема здесь причем?

    Лишнехромосомный брешет привселюдно и вместо того, чтобы по взрослому ответить за сказанное, побежал стучать.

    Вспоминается старый анекдот.

    Звонок по телефону:
    - Алло! Это общество защиты животных?
    - А тебя, козёл, кто-то обидел?
    Что, всё?! Запас украинских слов закончился? Хамло быдловатое, на больший объём мозг, или что там у тебя, не рассчитан? Прими таблетки, трепло. Или уже поздно?

TEST

Страница 23 из 109 ПерваяПервая ... 1321222324253373 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь