Реклама
Страница 14 из 18 ПерваяПервая ... 41213141516 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 131 по 140 из 171

Тема: Теплого літнього вечора або "бабочкі лєтают, бабочкі"...

  1. #131
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    Хм... Щось не викликала "ентузазізму" попередня промова ...
    Добре, продовжимо ще трохи самотужки.

    От, а ще, бонусом, отримуємо кращий обдув двигуна! Ребра охолодження тепер стоять в потоку більш чітко.




    І на кролевецькій зльотці цей "комплекс змін" сьогодні пройшов вельми успішні випробування.
    P.S. Місцеві кажуть "КролЕвець", з наголосом на перше "е"
    , це так просто, для розвитку кругозору .








    Після двох польотів бачимо тільки декілька краплин оливи знизу капоту, що - просто чудово!



    Тому - знову дозволимо собі келишок зимного


  2. #132
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    08.07.2014
    Сообщений
    1,221
    Вес репутации
    26
    ДУЖЕ ФАЙНО УСЕ ВИЙШЛО !
    І МОТОР ПРАЦЮЄ ДУЖЕ ДОБРЕ З ПРИЄМНИМ ЗВУКОМ.
    БАЖАЮ УСПІШНИХ ПОЛЬОТІВ І ПОСАДОК.

  3. #133
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    "Край, мій рідний край..." (пісня).

    Роздивляючись мапу, де позначені всі діючі та закинуті зльотки, несподівано для себе побачив ще один майданчик, так би мовити "в кроковій доступністі" - Горіхове біля КролеЕця.
    Мапи Гугля видали від моделкі до майданчика 58,9 км та 52 хвилини їзди. Ну... і як я не міг на те подивитися???

    До КролЕвця дорога зараз супер, далі ще менше 10 км - така собі... їхати можна, але не 120 . Якщо машинку і себе трохи берегти...

    Доїхав.

    Стандартна сільхоз-зльотка - десь 450 м завдовшки та метрів 20 завширшки.
    Останній раз літак тут злетів мабуть років 30 тому . Чи більше...





    Зараз зльотка поступово затягується травичкою, як і в КролЕвці, власне. Але там, мабуть, більше іздять автоаматори, тому з одного краю метрів 40 досить чисто. Тут - вочевидь тільки їздить час від часу сільгосптехніка, тому вздовж зльотки більш-менш пробита від трави смуга десь 5 метрів завширшки.

    Одне гарно - "тиша навкруги, сплять ліси, луки" (пісня)... Нікого нема, ніхто не заважає. Втім, шматочок на кінці смуги виявився досить придатним для польотів.



    Хоча, якщо не розрахувати швидкість, то можна викотитися за межі смуги та м'яко ткнутися носом .



    Взагалі - мені сподобалось. Смуга розташована трохи на пагорбі, навкруги мальовничий краєвид... Нікого немає.. а, писав вже про це ... І доїхати просто. Хвилин за 45 вийшло.



    І - традиційно - потішити себе келишком зимного.


  4. #134
    Постоянный пользователь Аватар для falanger

    Регистрация
    07.05.2011
    Сообщений
    3,000
    Вес репутации
    43
    Ну шо, праздравляю с находкой. Только белая зависть. Не по поводу пива,по поводу взлетки

  5. #135
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    Цитата Сообщение от falanger Посмотреть сообщение
    Ну шо, праздравляю с находкой. Только белая зависть.
    Мене в цьому всьму дивує ось що - ця зльотна смуга серед ланів, зльотні смуги з твердим покриттям в Глухові (близько 35 тис), КролЕвці (близько 20 тис. населення), Путивлі (близько 15 тис), Буринь (близько 10 тис), Тростянець (близько 20 тис)... а в Шостці з близько 80 тис. населення була ґрунтовка, але з помпезним аєровокзалом - тепер від нього навіть фундаменту не лишилося . Чому???
    При цьому від цієї (Горіхово) до кролевецької - десь кілометрів 15 по прямій...

  6. #136
    Постоянный пользователь Аватар для falanger

    Регистрация
    07.05.2011
    Сообщений
    3,000
    Вес репутации
    43
    Ну может потому что на людей в той (да и в этой тоже) стране верхним было глубоко плевать. А вот поля опрыскивать надо было при любой погоде если партия приказала. А может и не только поля, и не только для этого. Кто сейчас ответит? Иных уж нет, а те далече.

  7. #137
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    До речі, Ігор - чому біла завість? Я подивився - такі самі зльотки від тебе є багато ближчі, ніж мені - Роздольне, Подовка?

  8. #138
    Постоянный пользователь Аватар для falanger

    Регистрация
    07.05.2011
    Сообщений
    3,000
    Вес репутации
    43
    Мы люди избалованные, нам 50км ехать в лом. Да и Днепр в пяти минутах ходьбы. Самая идеальная взлетка когда тихо. Правда последнее время как то не очень часто тихо. А по поводу удаленных взлеток,так у нас тут довольно переменчивая дама- погода. КАХОВСКОЕ ВОДОХРАНИЛИЩЕ ещё тот подарок.Погода может поменяться через пять минуть и пять километров. Часто бывает собрался,зарядился, модели в машине, вышел на улицу посмотретьна погоду а тополя уже полощет вовсю. У меня в ста метрах от дома растут три пирамидальных тополя ну очень старых и очень высоких. Они для меня как "колдун"на аэродроме показывают направление и силу ветра. Но все равно спасибо за подсказку. Я промониторю эти площадки. А то я своего японца на взлете приложил об маслинку, теперь имею две отдельные консоли,которые надо сложить в одно крыло.

  9. #139
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    Цитата Сообщение от falanger Посмотреть сообщение
    Мы люди избалованные, нам 50км ехать в лом.
    Та ладно, до Роздольного 25 км... Мені б таке щастя ...

  10. #140
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    16.09.2009
    Сообщений
    732
    Вес репутации
    20
    Бриляка у Юрія Васильовича дуже гарний....

TEST

Страница 14 из 18 ПерваяПервая ... 41213141516 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. Ответов: 12
    Последнее сообщение: 13.01.2017, 15:26
  2. ПРОДАМ: Продам квадрокоптер "2836 880кв"-"40А"-"КК2.1.5"-"2200мАч"
    от Serjio17 в разделе БАРАХОЛКА. Коптеры
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 13.11.2015, 09:55
  3. ПРОДАМ: Продам стендовую модель Boeing B-17G "Flying Fortress" "Carolina Moon"
    от Vlad27 в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 16.09.2015, 21:45
  4. ПРОДАМ: Распродажа клуба "AIROBI" - самолет "Экстра -330", размах 1600мм, планер
    от fed в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 13.09.2014, 13:38

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь