Реклама
Страница 4 из 18 ПерваяПервая ... 2345614 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 31 по 40 из 171

Тема: Теплого літнього вечора або "бабочкі лєтают, бабочкі"...

  1. #31
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    Продовжую свої докучливі опуси.

    Мабуть багато в кого виникають питання - А до чого це все?
    Так от - може хтось з початківців-аматорів знайде тут щось корисне для себе, як свого часу шукав інформацію в "павутинні" і я, бо поруч розпитати та повчитися не було в кого.
    Тому - не сильно переймайтесь, прошу.

    Передній мотошпангоут - переклей з фанери 3+1,5+3 мм на єпоксі. В місцях кріплення двигуна з обох сторін підсилено ще шайбами з склотекстоліту 1 мм завтошки.



    Двигун встановлений на мотораму від NGH трохи нетрадиційно - зазвичай моторама тулиться снизу лапок кріплення двигуна. Тут - довелося встановлювати зверху, бо по-іншому вона виходила за межі капоту. Це трохи додало незручності в позиціюванні точек кріплення, але упорався.



    Тепер, поки є вільний доступ до всіх "нутрощів", можна встановити паливний бак та "запалювалку". Бак - 260 мл. Металеві хомути, що тримають бак "одягнуті" в термоусадку, щоб тримали ніжно .





    Можна вже і зашити ніжню передню частину. Не завадить там і такий собі люк доступу до нутрощів...





    Болти кріплення двигуна до мотошпангоута - закручені на смолі. Поверхні між мото- та наступним шпангоутом знутри вкриті шаром склотканини, а на стиках - двома. Така собі цупка коропка народилася. Це ніколи не завадить для протидії вібраціям ДВЗ.




  2. #32
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    Дещо... про встановлення серв. Руля висоти, напрямку та газу.
    Прискіпливе вимірювання довело, що серву руля висоти найвигідніше встановити під гаргротом. Я тут, канєшна, вчиняю погано - так не робить ! Бо серва буде "похована" без права доступу до неї, або тільки через "розтин". Але будемо сподіватись, що до того не дійде.
    Також прийшло в голову досить цікаве рішення для кріплення - штатними саморізами в фанеру через дюралевий куток. Мені сподобалось .



    Серва тросового керування рудером встановлена гарно - не причепитись. І кабеля від серв красиво заховав в рурочки для коктейлів. Бляха-муха, як цей перфектціонізм (чи як він там зветься) іноді заважає жити...



    Серву газу встановив на мотошпангоуті. Теж спірне рішення, та нехай...



    І серви фюзеляжу готові до вживання, майже... Приймач планую встановити на боковій поверхні фюза, там, де виходять роз'єми серв.


  3. #33
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    08.07.2014
    Сообщений
    1,221
    Вес репутации
    26
    .......Прискіпливе вимірювання довело, що серву руля висоти найвигідніше встановити під гаргротом. Я тут, канєшна, вчиняю погано - так не робить ! Бо серва буде "похована" без права доступу до неї, або тільки через "розтин". Але будемо сподіватись, що до того не дійде.......

    А я на вашому місці все ж таки одразу зробив би там лючок, щоб можна було хоч пінцетом та викруткою туди влізти та дістатись до машинки. Не хочу накаркати, але досвід показує, що якщо полінилися зробити одразу лючок, то потім всеодно доведеться його зробити.

  4. #34
    Серва, которая на уголках, амортизируется штатными вкладышами на пистончиках а а серва газа на мотошпангоуте будет на мозги получать весь комплекс вибраций. Серва газа на шпангоуте норм решение, сто раз так делали, но ставить ее все-же бажано через резинки, например на такую приспособу, как на фото. Главное чтоб зазор был между рамкой и корпусом.
    Миниатюры Миниатюры Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	KIMG1391.jpg 
Просмотров:	44 
Размер:	365.0 Кб 
ID:	321913   Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	KIMG1392.jpg 
Просмотров:	48 
Размер:	341.1 Кб 
ID:	321914  

  5. #35
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    Дякую за слушні поради, буду думати про це.
    А поки - задля накопичення енерґії, що знадобиться в подальшій праці, змінемо рід діяльності, тобто - трохи відпочинемо
    .

    Оратекс-текс-текс...




  6. #36
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    Зашиваємо фюзеляж, бальза 2 мм + ПВА де-три.
    Лівий бочок, правий бочок... Та підрізаємо під крильця.









    Формуємо верхній гаргрот. Ось тут припустився помилки, яку не раджу комусь повторювати - стрінгери треба класти частіше!
    Ну, і серва висоти таки лишиться "похована" всередині, бо щось легкого не спало на думку, як до неї добиратися...
    Втім, хочу нагадати, а може я не казав, що літачок будується так собі, тяп-ляп - без зайвого фанатизму, хоча дещо за натхненням и робиться. Головне завдання - підняти нову модельку в досить короткий термін часу.
    Вибачаюсь за грубе торкання тонких душевних струн...






  7. #37
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    ... звітуємо далі....
    Через нижній люк видно бака та "запальничку". Затишно вони там себе почувають .



    Фюзеляж з кістяка перетворився на буратину, видно грішки, але трохи будемо боротися.





    Ніколи такого не робив і ось знову . Тягнемо фюза склотканиною 25 мкм на "ларіті".





    Мимохідь вигадав собі такий м-м-м-м, тример чишо???


  8. #38
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    Епоксі благополучно "стало" - а чого б не стати, коли все прискіпливо розведено на електронних вагах ? Хоча - випадки бувають різні...
    Тож маємо заготовку для подальшого руху.





    Розмічаємо за кресленням та потихеньку вирізаємо отвори кокпітів.



    Перед знизу склотканиною не "тягнувся", просто вкрито смолою, вистачить, я вважаю.



    На фото прототипу чітко видно "нахльост"? фанери при переході к верхнього гаргроту до бокових поверхонь фюзеляжа.
    Доведеться його якось з'імітувати. Взяв смужку електрокартону 0,3 мм завтовшки та наклеїв на 88-му. Нижній контур буде імітувати той самий нахльост, а верхній обережно зішкурюється в нуля з поверхнею гаргроту та стик шпаклюється.




  9. #39
    Постоянный пользователь Аватар для Ntformat

    Регистрация
    16.09.2015
    Сообщений
    1,054
    Вес репутации
    18
    Вот вы так подробно все описываете, меня интересует вес со стеклом!
    Был фюзеляж столько, обтянул, взвесил - столько .
    Мне предстоит такая процедура с обтяжкой и я задумываюсь , взвешиваю.
    Игорь предложил не стеклом а по другой технологии , микалентная бумага.+ эмалит....
    На долгие года не строю)) вес важен.

  10. #40
    Постоянный пользователь Аватар для falanger

    Регистрация
    07.05.2011
    Сообщений
    3,000
    Вес репутации
    43
    Валера, я отвечу. Если электричка,то возможны все три варианта-стекло на смоле, микалент на эмалите, пленка. Если движок метанольный, то однозначно- стекло.(ну на край -пленка). (Мое мнение).

TEST

Страница 4 из 18 ПерваяПервая ... 2345614 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 4 (пользователей: 0 , гостей: 4)

Похожие темы

  1. Ответов: 12
    Последнее сообщение: 13.01.2017, 15:26
  2. ПРОДАМ: Продам квадрокоптер "2836 880кв"-"40А"-"КК2.1.5"-"2200мАч"
    от Serjio17 в разделе БАРАХОЛКА. Коптеры
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 13.11.2015, 09:55
  3. ПРОДАМ: Продам стендовую модель Boeing B-17G "Flying Fortress" "Carolina Moon"
    от Vlad27 в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 16.09.2015, 21:45
  4. ПРОДАМ: Распродажа клуба "AIROBI" - самолет "Экстра -330", размах 1600мм, планер
    от fed в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 13.09.2014, 13:38

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь