Реклама
Страница 5 из 18 ПерваяПервая ... 3456715 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 41 по 50 из 171

Тема: Теплого літнього вечора або "бабочкі лєтают, бабочкі"...

  1. #41
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    Валера, на свій сором, такої статистики не веду. Порахую приблизно скількі додало.

    Тим часом дійшла черга до капоту...


    Довго розмірковував і вирішив зробити те, що ще ніколи не робив. Капот буде з матриці!
    Постає просте питання - а навіщо? Відповідаю - так хочеться .

    Спочатку був змодельований каркас з фанери, який заповнений "м'ясом" з пінопласту (чи пінополістиролу?).



    Далі поступово вишкурюємо майбутній зразок до потрібних форм.





    Щілини заповнюємо шматочками пінопласту та шпаклюємо.



    Коли абрис майбутнього капоту остаточно задовольняє прискипливий погляд - заготовка була вкрита шаром склотканини 25 мкм, ґрунтована та задута з балону якоюсь непотрібною фарбою...
    Далі заготовка була вкрита бюджетним розділювачем - віск, розведений бензином калоша.
    Далі починається власне виготовленя половинок матриці за відомими техніками, що неодноразово публікувались в мережі.
    І наносимо першим шаром такий собі - також бюджетний гелькоат - недорога епоксі, замішана з каоліном. Чому каолін? Бо є трохи...









    Дочекалися, коли "гелькоат" схопиться до "відлипу" та кладемо зверху декілька шарів товстої склотканини на тій самій бюджетній епоксі. Я клав 4 шари 50 мкм. Та ще по кутках стрічками підсилив.
    Думав покласти шар з вугольної ганчірки, але - не пішло, дуже вона загруба та багато в себе бере смоли - жаба перемогла...
    З нетерпінням чекаємо результату...


  2. #42
    Постоянный пользователь Аватар для ARS

    Регистрация
    16.10.2007
    Сообщений
    1,375
    Вес репутации
    18
    Тонковато як для форми, на мій погляд... та й направляючих щось не бачу...

  3. #43
    Постоянный пользователь Аватар для falanger

    Регистрация
    07.05.2011
    Сообщений
    3,000
    Вес репутации
    43
    Можно я вставлю свои ПЯТЬ? Если форма тонковата,то есть простой способ упрочнения . Делаете сверху рамку и заливаете гипсом. В этом есть преимущество- при формовке исключены искажения, а после,если форму вынуть из гипса,то можно деталь просто выжать,или вывернуть.ну это насколько будет эластичноф форма. (Сорри если что,просто из личного опыта).

  4. #44
    Постоянный пользователь Аватар для ARS

    Регистрация
    16.10.2007
    Сообщений
    1,375
    Вес репутации
    18
    Цитата Сообщение от falanger Посмотреть сообщение
    Можно я вставлю свои ПЯТЬ? Если форма тонковата,то есть простой способ упрочнения . Делаете сверху рамку и заливаете гипсом. В этом есть преимущество- при формовке исключены искажения, а после,если форму вынуть из гипса,то можно деталь просто выжать,или вывернуть.ну это насколько будет эластичноф форма. (Сорри если что,просто из личного опыта).
    Я конечно извиняюсь! Но на мой взгляд, ваше предложение, больше подходит к колхозному понятию о матрицах и их использованию! Не в обиду! Вы высказали свое мнение - я свое))))

  5. #45
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    08.07.2014
    Сообщений
    1,221
    Вес репутации
    26
    [QUOTE=ZENITE.................]Спочатку був змодельований каркас з фанери, який заповнений "м'ясом" з пінопласту (чи пінополістиролу?).[/FONT][/COLOR]



    Далі поступово вишкурюємо майбутній зразок до потрібних форм.
    ..................

    В мене був негативний досвід робот з тими сучасними пінопластами, Намучився як той папа Карло. Часу і сил було затрачено багато, а Буратіно вийшов не дуже вдалий.
    А що ви, шановний, можете сказати про той пінопласт. Які ваші враження?

  6. #46
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    Цитата Сообщение от superpilot Посмотреть сообщение
    В мене був негативний досвід робот з тими сучасними пінопластами, Намучився як той папа Карло. Часу і сил було затрачено багато, а Буратіно вийшов не дуже вдалий.
    А що ви, шановний, можете сказати про той пінопласт. Які ваші враження?
    З цим пінопластом працювати можна - він легко обробляється та треба знати міру. Також - досить м'який, тому треба акуратно, щоб не понадавлювати вм'ятин. Перед тим, як вкриватий його "склом" я ще пройшовся фінішно шаром звичайного ПВА, а потім мілкою шкурко. А так - працювати цілком можливо, чому ні?

    До питання - скількі набрав фозеляж після отбтяжки склотканиною - то десь виходить 50-60 гр, що для такого розміру вважаю нормально.


    Тим часов - перша половина матриці готова. Від'окремлення сталося без проблем. Беремось за другу...








    Власне - процес повторюємо аналогічно. Перед "розкривом" матриці обробляємо контур до рівного та свердлимо дюрки для направляючих - форма буде скручуватись гвинтами з гайками М3.
    І розкриваємо... Чаклунство! Наче і не дуже погано для першого разу .
    Щоб вона (матриця) віявилась квола - я б не казав. Тобто - з товщиною все ґараз.



    На справжньому капоті є шви роз'ємів. Звісно, що свій я пиляти для того не збираюся, але з'імітувати б якось треба. Тому - наклеюємо смужки з двох (щоб грубіші були) шарів оракалу.



    Ще раз пройшовся по матриці воском. І закладаємо перший вироб.
    Після доби нервового очікування - маємо!







    На мій погляд - мене влаштовує. Закладено перший слой з 25 мкм та три слоя з 50 мкм склотканини. Вага в цьому стані - 80 гр.
    Трохи невірно, на мій погляд сформував стик - тому там трохи де-інде пухирики, але то зашпаклюю. Головне - не треба багато шкурити там шпаклювати - дуну ґрунтом та - під покраску.
    До речі - "вироб" після виймання був трохи в'ялуватий (ну, то смола така), але був просмажений 10 хвилин в термошкафі при температурі 80 грудісів і тепер - аж дзвенить...

  7. #47
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    І знову - ранкова казочка .

    Смужки з оракалу легко та невимушено витяглися з імітації пазів. Тепер можна приміряти майбутнього капота до свого місця.

    Виглядає майже гарно...







    Злегку ґрунтанемо, щоб було краще видно може огріхи... та нічого наче...
    Там ще дещо з "вушок" є - вони виклеюються в окремих формочках. Двоє з них, на протилежних сторонах, чорного кольору. Тому вирішив їх вклеїти вже після фарбування. Зараз тільки прорізані відповідні отвори.



    Має цей прототип таку собі "фамільну" відмінність - ярко висловлений повітрязабірник. На шматочку пінопласту був відтворений комп'ютерний муляж, накладено три шари склотканини, знято-вклеєно-замазано-зашкурено... Маємо.





    Міркування на кріпленням. Я б, може і закрутив би три саморіза - один зверху і два знизу, але щось мені не дозволило - якось воно не дуже кошерно вигляда - той, що зверху б стирчав да доводив би після кожного погляду на нього до когнітивного диссонансу...
    Тому - знизу таки два саморізи, бо їх не дуже видно. А зверху знутри капоту вклеєна цурка з закладною гайкою М2. В цю цурку вкручєеться такий довгий ексклюзивний гвинт (ЕГ), який притискає її до дюралевого кутка, зафіксованого на мотошпангоуті. Цей ЕГ вкручується через круглу дюрку, що ви бачите на фото. В місці дюрки капот під час вкручування придавлюється, а після того, як відпускається, то фіксує ЕГ від викручування. Кінець ЕГ загнутий літерою"Г". О заморочив... Але - працює.



    Трохи копійних "мережив",



    та можна буде себе трохи побавити келишком зимного...


  8. #48
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    22.09.2014
    Сообщений
    610
    Вес репутации
    16
    Красиво так, душевно
    Может не досмотрел, если не секрет какие габариты капота, и вес готового к покраске?

  9. #49
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    Цитата Сообщение от Anizol Посмотреть сообщение
    Может не досмотрел, если не секрет какие габариты капота, и вес готового к покраске?
    Ну, як їх сказати ті габарити? Якщо дивитись збоку, то капот вписується в прямокутник 230х175 мм. Невеликий...
    Ваги там не дуже додалося до фарбування, ну мо грам 10-15.

  10. #50
    Постоянный пользователь Аватар для chinsky

    Регистрация
    18.01.2010
    Сообщений
    375
    Вес репутации
    15
    А можно зробити детальне фото шва, який після оракалу вийшов?

TEST

Страница 5 из 18 ПерваяПервая ... 3456715 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. Ответов: 12
    Последнее сообщение: 13.01.2017, 15:26
  2. ПРОДАМ: Продам квадрокоптер "2836 880кв"-"40А"-"КК2.1.5"-"2200мАч"
    от Serjio17 в разделе БАРАХОЛКА. Коптеры
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 13.11.2015, 09:55
  3. ПРОДАМ: Продам стендовую модель Boeing B-17G "Flying Fortress" "Carolina Moon"
    от Vlad27 в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 16.09.2015, 21:45
  4. ПРОДАМ: Распродажа клуба "AIROBI" - самолет "Экстра -330", размах 1600мм, планер
    от fed в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 13.09.2014, 13:38

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь