Реклама
Страница 10 из 18 ПерваяПервая ... 89101112 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 91 по 100 из 171

Тема: Теплого літнього вечора або "бабочкі лєтают, бабочкі"...

  1. #91
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    17.04.2020
    Сообщений
    29
    Вес репутации
    0
    Що тобі перебити? Мы люди мирні і цьому не обучені.

  2. #92
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    Цитата Сообщение от Петрович2 Посмотреть сообщение
    Що тобі перебити?
    Дякую, впоралися!

    "Шаманські танці" навколо двигуна за великим рахунком мене не задовольнили. Вивчення питання в "павутинні" прояснило, що моя проблема не поодинока. Хтось це вирішував зміною карбюратора, хтось - тонким налаштуванням знов-таки карбюратора (для цього потрібні якісь спеціальні девайси...), хтось - змирився
    ...
    А в когось з коробки все працювало без нарікань - на жаль - не мій випадок.
    Ще один виїзд на зльотку та посадка с заглухлим двигуном (на щастя - цілком вдала, якість планерування в літачка виявилась відмінна!) підтвердили - щось таки треба робити.

    Але - чекання девайсів з Кітаю - то не наш метод. До того ж - звук літаючої бензопилки... ну, самі розумієте...

    Цитата Сообщение от Петрович2 Посмотреть сообщение
    Два такта. Фу!
    Думки почали вештатися навколо - А скількі коштує 4Т двигун и що взагалі то обійдеться???

    З віком часто-густо відвідують думки, що все в житті зумовлено наперед. Ніяк, крім долі не пояснити той факт, що зненацька натрапив на оголошення, де добра людина в України!!! продавала новий Saito FG21!!! за дуже смачною ціною!!! Крім того, неподалік лежали мої гроші ... Через пару днів милувався вже двигуном у власних руках.

    Тепер справа за іншим - треба встановити новий двигун на старі кріпіжні "анкери"...
    Тут довелося задіяти конструкторсько-макетний метод - на кресленнях була розроблена нова моторама, нашвидкоруч змакетована в фанері, двигун був на неї встановлений та на місці було перевірено, чи все стоїть, як належить... Ніби все ґаразд...







    Далі, за допомогою доброї людини Аркадія (ака ARS, за що йому велика вдячність та мій борг у вигляді діжки Паулайнера або пляшки Сандеману на його вибір ), з шматка дюралю був виготовлений сам девайс та встановлений на своє місце. Покі девайс виготовлявся - двигун проходив обкатку...





    До речі - під новий двигун довелося встановити нову серву газу в новому місці, біля баку(бо стара не дуже стикувалася з качалкою двигуна), підшукати нове місце встановленя "запальнички", виточити новий кок...
    Про кок, еге-ж... Вивчення центровки, виявило, що треба б трохи догрузити носа. Трохи передвинутий вперед бортовий акк та точений металевий кок, вагою 100 грамів цю проблему вирішили.
    Таким чином - наразі вага без палива становить 4850 гр.

    - А як же без ложки дьогтю? - запитаєте ви...
    - А як же! - відповім ...

    У FG-21 вихлоп виведено просто збоку, на відмінність від старших моделей, де він майже позаду. Це унеможливило встановлення якогось колена під глушник і виведення вихлопу донизу.
    Тому - прийняте рішення зробити просто прямий вихлоп черед сталевий патрубок, що виходить в отвір капоту. Розумію - не копійно... топчуся по гірлу пісні... і всі справи, але... Втім - звук - просто чарівний!
    Що і було доведено на тестових вильотах одного з минулих прохолодних ранків.



    Таким чином, любі друзі, ми практично вийшли на режим он-лайн оповідання. Яке, на жаль ду-у-у-же скоро добіжить до свого кінця.

  3. #93
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    17.04.2020
    Сообщений
    29
    Вес репутации
    0
    О'це по нашому!

  4. #94
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    Таке вже життя - що все рано чи піздно закінчується. Добігла до кінця і моя розповідь. І для всіх поціновувачів цієї теми - свіжа кінушка...



    P. S. Дивитись бажано б на розгорнутому екрані та зі звуком.

  5. #95
    Постоянный пользователь Аватар для Юрий

    Регистрация
    10.01.2010
    Сообщений
    128
    Записей в дневнике
    1
    Вес репутации
    20
    Браво !

  6. #96
    Постоянный пользователь Аватар для Ntformat

    Регистрация
    16.09.2015
    Сообщений
    1,054
    Вес репутации
    18
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Нет слов! Восхищен киношкой)))
    Еще хотел написать, столько зрителей . никто снять не мог? Фотки это ретро)) А тут и движочек шепчет, взлет, посадка , да под милую музычку, чувачек такой сосредоточенный снят, мог бы и головой пошевелить, для такого крутого фильма)))
    Yuriy, молодец !!! Вот это считается что тема добита , от а до я.

  7. #97
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    Цитата Сообщение от Ntformat Посмотреть сообщение
    чувачек такой сосредоточенный снят, мог бы и головой пошевелить, для такого крутого фильма)))
    Чувіха це ! Я ж писав. А вони завжди зосереджені ...

  8. #98
    Постоянный пользователь Аватар для urfin

    Регистрация
    13.02.2007
    Сообщений
    2,596
    Записей в дневнике
    3
    Вес репутации
    23
    ...чувачек такой сосредоточенный снят, мог бы и головой пошевелить...
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	1010-16-2-2.jpg 
Просмотров:	28 
Размер:	16.9 Кб 
ID:	322335 Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	2397-2.jpg 
Просмотров:	27 
Размер:	34.1 Кб 
ID:	322336 Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	1434598442340_.jpg 
Просмотров:	28 
Размер:	139.2 Кб 
ID:	322337

    Щодо льотних властивостей самого прототипа, - знімки демонструють відмінну стійкість Moth Minor - обидва пілоти зняли руки з управління.

  9. #99
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    08.07.2014
    Сообщений
    1,221
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от ZENITE Посмотреть сообщение
    Таке вже життя - що все рано чи піздно закінчується. Добігла до кінця і моя розповідь. І для всіх поціновувачів цієї теми - свіжа кінушка...



    P. S. Дивитись бажано б на розгорнутому екрані та зі звуком.

    Саме так і дивився (на повному екрані) і отримував насолоду. Навіть і про попкорн забув.
    Дуже гарний літачок і шикарне відео. Монтаж - супер, саундтрек теж такий же суперовий. І перше друге може номінуватися кожне на окремий Оскар.
    Велика подяка вельмишановному пана за отриманий релакс.
    Гарна получилася тема.
    Але я хотів ще отимати відповідь на питання :-"Скільки часу знадобилося Вам, щоб зробити той літачок і навчити його літати ?"

  10. #100
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,109
    Вес репутации
    31
    Відповім трохи на питання, що, так би мовити, накопичилися...

    Цитата Сообщение от Петрович2 Посмотреть сообщение
    Чудова злітка! І народ є. Казково!
    Зльотка непогана - широка та довга. І не затягнута травою. Пам'ятаю, що декілька років тому бачив досить велики кущи будяків, але зараз немає, може пропололи - літають на мотодельтапланах хлопці. Травка трохи пробивається, але не суттєво.
    З минусів те, що є місця з побитим асфальтом. Для великих колес то непомітно, а маленьким - скрута. Як ви бачите - на DH.94 колеса стоять близько до цетнру ваги, тому пару раз на рулінні він зненацька ткнувся носом в асфальт. Один раз обійшлося, а ось іншого трохи побив повітрязабірник - доведеться ремонтувати . Теперь - дивлюсь куди рулю, або тягаю літака на шворці...
    Про народ - то було так би мовити офіційне відкриття авіамодельного сезону Шостка/Глухів. Тому і глядачі. Пілотів там п'ятеро, інші - співчуваючі... Дійсно - раніше було більше, зараз цікавість підупала... та й ситуація в країні не дуже до того сприя.

    Цитата Сообщение от superpilot Посмотреть сообщение
    Якщо не секрет, то відкрийте, будь ласка. таємницю. Скільки часу усього зайняла побудова цього красеня?
    "Секрет? Какой ещё секрет? Секрета - никакого нет!"
    Після успішних польотів ТУРБУЛЕНТа була думка збудувати щось подібне, але більше. Щоб також не доводилось довго збиратись на полі - вставив розїєм, закрутив два гвинта, залився - та в хмари.
    Десь приблизно в липні минулого року потрапили мені на очі креслення цього літачка. Погодьтеся - є в ньому певна елегантнісь? Також зацікавила і сама схема побудови - каркас фюзеляжа з тополевої фанери, обшитої бальзой.
    Тоді я ще не знав, чи буду то робити до кінця, а просто спробував відтворити ферму в деревині. За день роздрукував та випиляв і склеїв потрібне. Все гарно вийшло, результат мене цілком задовольнив - і ферма відправилась на гвіздок в стіні... Інши справи, всіляке-різне... Знову до побудови повернувся десь в грудні. Потихеньку просувався, не дуже документуючі свої досягнення... і досяг, врешті-решт .
    Кіно зібране на основі 7,8 и 9 польотів. Після того літав ще пару разів, політав би більше, але в той виїзд на зльотку зненацька "сіла" аппа.
    От такі справи... Потроху опановуємо новий літачок.
    Ще треба опанувати випуск гальмівного щитка, погратися може з пропелерами і... є думка (і я її думаю) сховати вихлоп та вивести його знизу капоту, як у справжнього (але для для цього доведеться переробляти дещо, в тому складі і таку чудову мотораму, що не дуже хочеться).

TEST

Страница 10 из 18 ПерваяПервая ... 89101112 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. Ответов: 12
    Последнее сообщение: 13.01.2017, 15:26
  2. ПРОДАМ: Продам квадрокоптер "2836 880кв"-"40А"-"КК2.1.5"-"2200мАч"
    от Serjio17 в разделе БАРАХОЛКА. Коптеры
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 13.11.2015, 09:55
  3. ПРОДАМ: Продам стендовую модель Boeing B-17G "Flying Fortress" "Carolina Moon"
    от Vlad27 в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 16.09.2015, 21:45
  4. ПРОДАМ: Распродажа клуба "AIROBI" - самолет "Экстра -330", размах 1600мм, планер
    от fed в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 13.09.2014, 13:38

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь