Реклама
Страница 16 из 18 ПерваяПервая ... 61415161718 ПоследняяПоследняя
Показано с 151 по 160 из 171

Тема: Теплого літнього вечора або "бабочкі лєтают, бабочкі"...

  1. #151
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,108
    Вес репутации
    31
    Знаєте, Олександр, я особисто так не вважаю. Є багато набагато (вибачте за тавтологію ) кращих пілотів і будівників. Якщо вже ви мені присвоїли "супер" - то вони, мабуть, "супер-пупер" ! Друга справа, що вони не вважають за доцільне тут (в гілці) щось писати і, навіть, приймати участь в дискуссіях... На жаль. Скоріше за все це пов'язано в загальною ситуцією в країні, яка не дуже сприяє насолодженню власною творчістю та бажанням ділитися своїми здобутками з іншими.
    По темі. Загалом всі нові сторони моделі більщ-менш розглянуто, як мені здається. Наразі модель виконала 31 політ і все ще лишається одним цілим шматком (привіт Ntformat ). Наче все працює як належить, залишається тільки насолождуватися польотами та напрацьовувати льотну майстерність, якої завжди мало. Це ж тренер чи як??? А також розмірковувати над можливим майбутнім, тепер вже "таємним" проектом. Може це буде і біплан, давно не бУло...

  2. #152
    Постоянный пользователь Аватар для Master flight

    Регистрация
    22.12.2009
    Сообщений
    688
    Вес репутации
    15
    Все дуже просто, наше покоління(маю наувазі 1995-2000 роки) більше полюбляє цікаво проводити час, оскільки всі ми знаємо що запускати модель цікавіше ніж конструювати, звідси і маємо те що витягнути дитину на поле легше ніж дати щось робити в моделці. Бачу по дітям з нашого клубу, тільки їм дають серйозний літак який потребує декількох років і при цьому вони не мають іншого класу, їм стає це не цікаво і вони покидають це діло, купляють собі радіо апаратуру, купляють простенький літак(або в кращому випадку на швидку "ліплять щось аби літало") та проводять час на аеродромі...

  3. #153
    Постоянный пользователь Аватар для Ntformat

    Регистрация
    16.09.2015
    Сообщений
    1,053
    Вес репутации
    18
    Ну що ж ZENITE , вітаю з 31-м вилітом!
    Мені б наскучило одну й ту ж саму модель стільки мучати))) Та й можливості нема жити на аеродромі. Тільки раз виїхав .

    Хвастаться не буду . но в бою поучаствовал! Мне отсекли, и я отсек ,хоть и случайно. Три літачка брал , три и покалечил. Удовольствия !!!! Адриналина !!!! Не то что у вас спокойно и монотонно))) и музычка на раслабоне) Даже в Днепре бьют!)))

    Мурка взлетела классно , но с посадкой ПОКА не вышло. Но посажу !!! Опять маленькая скорость и мой кабанчик свалился в штопор. Заморквился .Крылья отлетели.
    Востановлен.
    Бальза отличный материал !
    Сделал с бальзы что то на подобие фана.
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	ьььь.jpg 
Просмотров:	47 
Размер:	198.7 Кб 
ID:	324036
    Думаю над следующим , но не биплан это точно)))

  4. #154
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,108
    Вес репутации
    31
    Цитата Сообщение от Ntformat Посмотреть сообщение
    Думаю над следующим ,
    О-о-ось, в цьому і полягала мета мого ненав'язливого тролінгу на Вашу адресу , руки не опустилися, життя триває! А то "зав'язую, зав'язую з літачками..." Просто треба шукати інші, ще не "пройдені" шари, чи рівні? такого багатого на емоції хоббі, як авіамоделізм .

    P.S. На аеродромі не живу, якщо вдається в сезоні виїхати раз на тиждень - то це добре.

  5. #155
    Постоянный пользователь Аватар для Ntformat

    Регистрация
    16.09.2015
    Сообщений
    1,053
    Вес репутации
    18
    А то "зав'язую, зав'язую з літачками..."
    Юрий, сколько раз хотел завязать, что то не получается. На две недели хватило !
    Это зависимость,
    Везде натыкаюсь на авиацию) и мысли : вот этот бы сделать , и этот… и расчеты в голове. Я его уже ВИЖУ моделью)
    В системе , как наркоман.
    Жена уже говорит, что ты маешся, слоняешся по хате, иди уже на верх )))
    А пилотажку сделал - не то. Полетал, покувыркался а внутри пустота.

  6. #156
    Постоянный пользователь Аватар для falanger

    Регистрация
    07.05.2011
    Сообщений
    3,000
    Вес репутации
    43
    Валера, а ты гидроплан сделай и над водой покувыркайся, да желательно в ноябре- декабре, и лодки под рукой нет. Ещё тот адреналин будет И кстати подъем с воды и посадка на воду тоже кайфа добавит. А гидромоделей много ,от бешенных мух до вальяжных копий.

  7. #157
    Постоянный пользователь Аватар для Ntformat

    Регистрация
    16.09.2015
    Сообщений
    1,053
    Вес репутации
    18
    Спасибо Игорь, вода не моя стихия. Я и плаваю слабо)
    Я уже определился, черчу и просчитываю).

  8. #158
    Постоянный пользователь Аватар для falanger

    Регистрация
    07.05.2011
    Сообщений
    3,000
    Вес репутации
    43
    Валера, та я же не настаиваю, даже на спирту. Просто для поддержки разговора. Удачи в постройках.

  9. #159
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    17.01.2017
    Сообщений
    327
    Вес репутации
    13
    Цитата Сообщение от Ntformat Посмотреть сообщение
    Ну що ж ZENITE , вітаю з 31-м вилітом!
    Мені б наскучило одну й ту ж саму модель стільки мучати)))
    А мені якось не набридає. Якщо вважати вильотом - зліт і вдалу посадку, то у мене є моделі на яких я більше 60 вильотів зробив. Це допомагає привикнути до моделі, визначити всі її особливості польоту і керування. Усі вони чимось відрізняються, іноді суттєво. А так стараюся брати моделі по кругу. Сьогодні одну (або дві, якщо є транспорт до поля), на другий раз беру інші. Шкода лиш що тільки у вихідні зранку можу політати коли більш менш погода дозволяє. Не вистачає часу навіть щось нове будувати, а дуже кортить У будні допоки додому доберуся після роботи, уже вечоріє. Та і вітер чомусь у нас надвечір завжди сильнішає (може впливає Тиса ? І між горами протяг)

  10. #160
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,108
    Вес репутации
    31
    Довелося вихідними по сумних справах з'їздити до Харкова...
    На зворотньому шляху вирішив заглянути на путівльське літовище - воно практично поруч з трасою.
    Ось що побачив - смуга в гарному стані, ширина як в Глухові, а довжина коли б не довша. Під'їзди заросли, видно, що ніяк не використовується. Але - на смузі проводили тренування місцеві картінгісти!





    Друге фото просто проти сонця - то вибачаюсь... Цікаво - що то за позначки намаловані - літера "Н" в колі?

TEST

Страница 16 из 18 ПерваяПервая ... 61415161718 ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 2 (пользователей: 0 , гостей: 2)

Похожие темы

  1. Ответов: 12
    Последнее сообщение: 13.01.2017, 16:26
  2. ПРОДАМ: Продам квадрокоптер "2836 880кв"-"40А"-"КК2.1.5"-"2200мАч"
    от Serjio17 в разделе БАРАХОЛКА. Коптеры
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 13.11.2015, 10:55
  3. ПРОДАМ: Продам стендовую модель Boeing B-17G "Flying Fortress" "Carolina Moon"
    от Vlad27 в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 16.09.2015, 22:45
  4. ПРОДАМ: Распродажа клуба "AIROBI" - самолет "Экстра -330", размах 1600мм, планер
    от fed в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 13.09.2014, 14:38

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь