Реклама
Страница 3 из 23 ПерваяПервая 1234513 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 30 из 227

Тема: Вірус...

  1. #21
    Постоянный пользователь Аватар для GVL224

    Регистрация
    10.08.2015
    Сообщений
    83
    Вес репутации
    24
    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    Цікавить таке питання: ті "тисячі гробів"...де вони? ну наприклад де є крематорії, то звісно "об'єм" тяжко оцінити..а от де таких немає? Хто на власні очі бачив шеренги свіжих тисячі могил? Наскільки це "вірус" існує як хвороба,а не як програмний збій всієї планети?
    Кожна версія має право існувати.
    ты думаешь что всех должны хоронить в одном месте?
    странно, я думал что люди мрут равномерно по всей планете, а не в одном месте.

  2. #22
    Ну вот недавно видел такие цифры. В наиболее пораженных областях Италии ежедневная смертность была некоторое время в 5 раз выше нормы. В других, менее пораженных областях - в 3 раза выше нормы. Если учесть, что болезнь забирает в основном, слабых, то в отчетности за год, два, три - процент выравняется ближе к обычным цифрам. Ибо те, кто умер бы бы в ближайшие годы - умирает сейчас. Да только в статистику эти цифры превратятся лет через 20. А пока что - умтрают близкие люди...

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от Maestro Посмотреть сообщение
    Вы видимо не поняли почему это все адресовано гынжынэру...

    П.С. по поводу карантина, и такому распи#дяйскому отношению как у вас (на полеты, на дачу, в лес, на пикник), стоит готовится что он у вас устрожится и продлится.
    По поводу инженера - я просто увидел необоснованный всплеск Ваших эмоций. Но Вы вольны не любить нашего инженера, на здоровье А многие не любят Вас, считая манкуртом и немножко ватником. Дело хозяйское

    А по поводу карантина - тут ведь иная логика. Самый быстрый карантин - это когда за три недели переболели 100 процентов населения, быстренько похоронили 10 процентов умерших, и с песнями - на работу. А если мы хотим хоронить лишь 3 процента - вот и сидим по хатам....

  3. #23
    Постоянный пользователь Аватар для ALEK.SANDR

    Регистрация
    22.07.2013
    Сообщений
    798
    Вес репутации
    35
    Может кто-то пояснить такой факт..Заробитчане (в хорошем смысле слова ) со всего Голубого Шарика срочно ломанулись на Рідну Неньку???А так же "турысты" из Гоа, Непала, Камбоджи,Мексики и даже Крыма..Список можно продолжить. Вроде с Занзибара пока тишина.. Сидят і волають..Допоможіть люді добрі..

  4. #24
    Постоянный пользователь Аватар для Стрелок

    Регистрация
    06.12.2011
    Сообщений
    407
    Вес репутации
    55
    Glib Belgov
    зараз у Італія



    7 год ·


    Мене питають чи не страшно мені тут.
    Сьогодні я вперше піймав себе на думці, що страшно. Не за себе. Дивлячись на обладнання яке є в цій, достатньо невеликій лікарні мені страшно за те, як ми зможемо впоратися вдома з значним збільшенням пацієнтів лікуючи їх термометром, крапельницею та червоним колпачком.

    В італійській лікарні, де я працюю зараз при звичайному режимі роботи було одне реанімаційне відділення з шістьма ліжками, одне з яких в ізоляційному боксі. В один з найскладніших днів до них поступило одразу 70 пацієнтів у важкому стані, які потребували реанімації. Зараз тут обладнано п'ять реанімаційних відділень. На момент нашого приїзду в них було близько тридцяти пацієнтів на аппатах штучного дихання. Тобто кількість важких пацієнтів збільшилась вшестеро. Ще близько п'ятдесяти пацієнтів знаходились у відділенні інтенсивної терапії.
    Роботу лікарень в межах цього регіону, перерозподілили таким чином, що ця лікарня стала приймати лише ковід-позитивних пацієнтів у той час як інші лікарні взяли на себе решту пацієнтів.
    І мова не іде про те, що якась лікарня має краще обладнання, а якась гірше. Вони всі однакові. Просто кількість ліжок і них різна.
    Для того, щоб забезпечити надання допомоги в моїй лікарні, пацієнтам, кількість яких стрімко збільшувалась, сюди привезли обладнання з інших регіональних лікарень. Але не це стало проблемою. Найбільший виклик, з яким стикнулася система охорони здоров'я, це нестача персоналу. Переважно це медсестри та молодші медсестри, які тут виконують багато функцій. Набагато більше ніж в наших умовах. Тому їх також з інших лікарень регіону перевели на тимчасову роботу сюди. Таким чином перерозподіливши ресурси отримали більше можливостей та ізольовані лікарні, які переорієнтували повністю на допомогу інфікованим пацієнтам. Транспортне сполучення обмежене, але це не призвело до такого колапсу з медичним персоналом як у нас, оскільки тут кожен має власну машину.
    Гостьовий персонал інколи погано орієнтується в тому, де, що знаходиться в лікарні і які документи необхідно заповнювати і тоді я відчуваю себе майже своїм, оскільки так само як і вони на перших чергуваннях не знав куди бігти за кисневими масками чи санаційними катетерами.
    Таке збільшення навантаження на систему та перепланування її роботи системи не призвело до колапсу чи нестачі обладнання або витратних матеріалів. Тут є все і в достатній кількості. При кожному вході у відділення я вдягаю дві пари рукавичок та новий костюм. Перед кожним пацієнтом я вдягаю ще одну пару рукавичок, а після того як знімаю дезінфікую нижній шар рукавичок розчинами які знаходяться всюди у відділенні і все це є. Ба більше - я можу вибрати який розмір рукавичок мені підходить. Тут ніхто не рахує скільки пар рукавичок або катетерів він витратив за день, скільки метрів бинту відмотано, скільки флаконів фізрозчину введено, записуючи це в нескінченні журнали. Ти просто береш все, що тобі необхідно від серветок до кисневих балонів, які стоять в коридорі під стінкою. Якщо необхідно перевезти пацієнта з відділення в відділення ти береш кисневий балон, від’єднуєш від пристрою моніторінгу невелику портативну його частину, яка має свій окремий екран, готуєш пацієнта і прямуєш разом з ліжком-каталкою в ліфт по коридорам, в яких можуть розійтися дві каталки одночасно, оскільки цілком імовірно, що на зустріч буде нестися каталка з іншим пацієнтом і часу на пошуки альтернативних шляхів немає. І це не можливо порівняти з українськими лікарнями де часто може не бути жодної пари рукавичок. Де все, аж до сечових катетерів, купується пацієнтами, а рукавички в кращому випадку є одного розміру, якщо є взагалі. Де для того, щоб виконати маніпуляції потрібно спочатку дочекатися щоб родичі пацієнта принесли все необхідне і лише тоді з'явиться можливість щось зробити.
    Зараз тут в Італії у мене в відділенні лежить літній пацієнт, який декілька днів тому втратив свою дружину так само хвору на коронавірусну інфекцію, а його донька у відділенні на поверх вище. Хто би їм купив все від серветок до антибіотиків в нашій українській реальності, де в лікарні немає навіть цефтріаксону?

    Ситуація, яка зараз розвивається в Україні з забезпеченням лікарень, нагадує мені 2014 рік, коли добровольці, вдягнуті волонтерами 'в те, що змогли знайти' пішли захищати Україну від вторгнення російських військ. І це 'те, що змогли знайти' було в рази краще, ніж те, що потім дала їм країна. Ця строката юрба, тоді собою затулила всіх нас від загрози, що поставала на сході країни.
    Керівництво лікарень зараз, так само, як в 2014 році командування українського війська, забороняє персоналу казати правду про нестачу всього та не готовність. А волонтери всіма силами купують засоби захисту, апарати штучного дихання, медикаменти, об’єднуються в мережах, допомагаючи медикам дістатись на роботу.

    Безумовно італійцям важко. Вони працюють виснажуючись, але мають необхідне, щоб надати потрібну допомогу. Хотілось би мати більше, але з тим що є можна надати допомогу. Вони хотіли би, щоб було більше апаратів штучно дихання або інфузоматів, які передали в новостворені реанімації і це разюче кидається в очі у порівнянні з українською реальністю в якій перед тим, як перевезти пацієнта з операційної в палату необхідно знайти інфузомат і бажано працюючий, а подорож на КТ перетворюються на біг з перешкодами, де долаючи численні пороги треба забігати в інші палати, оскільки там є кисень та апарат штучної вентиляції легень, після чого можна швидко перебігти до наступного такого пункту. І при цьому кожен, хто потрапляє на посаду міністра каже, що у нас ідеальна система, яку необхідно лише трохи забезпечити, але та модель яку ми маємо, точніше мали до 1 квітня цього року, функціонально не спроможна забезпечити навіть існуючих пацієнтів, не кажучи про стрімке збільшення нових. Спалах коронавірусу для медицини зараз те саме що і напад російських військ на Україну в 2014-му. І ось від цього стає страшно. Від популізму та викривлення даних про готовність , від випадкової каруселі міністрів та їх безвідповідальності. Я бачу своїх колег тут і знаю багатьох вдома, хто почне надавати допомогу не замислюючись, але так само я знаю як їм не вистачає практично всього, що я бачу тут.

    Звісно хочеться сподіватися на те, що в Україні буде оптимістичний сценарій розвитку епідемії, але планувати ресурси необхідно виходячи з песимістичного сценарію. Динаміка розвитку подій також каже про необхідність готуватись до другого варіанту. І це не означає панку, це означає лише здоровий глузд та здатність до аналізу та планування, що як ми бачимо не наш ‘коньок‘, починаючи з Санжар та «легендарних» видатних лікарів які зникають з горизонту швидше ніж встигають додати до забезпечення своєї старості ще трохи суспільних ресурсів.
    ***

    :Дочитуйте за посиланням. Текст завеликий для одного повідомлення.







  5. #25
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    В Италии медицина хорошая. В Украине - плохая. Да не просто плохая, а ужасная! Она, эта медицина за 27 лет фактически выбила все группы риска, которые сейчас умирают в Италии.Мы живем в такой медицинской жопе, что у нас появляется иммунитет на медицину....А тем более с этим вирусом вопросов больше чем ответов. И самый интересный - 650 тыс в год - средняя цифра умерших в мире от гриппа и осложнений. Почему нигде нет статистики сравнения жертв от короновируса?! Почему 650 тыс умерших каждый год и всем похер , а вот около 90 тыс за 4 месяца это лютый пистец?! Может Стрелок объяснит?
    И вот какое интересное мнение...https://gordonua.com/blogs/alfred-ko...m-1491722.html

  6. #26
    Постоянный пользователь Аватар для ALEK.SANDR

    Регистрация
    22.07.2013
    Сообщений
    798
    Вес репутации
    35
    Ну фієста і сієста скінчилась .І грошики від огляду історичних памьяток створених Великим Римом пішли на інші потреби..Це лише моя приватна думка..Але я співчуваю..Усе буде добре..Але кожний громадянин має відповідати за свій вибір..Старий бля&дун Берлу..ни і кореш ху&ла має за відповісти..

    - - - Добавлено - - -

    Наша медицина мені потрібна тілько для лікарняного...І тільки коли зовсім не в моготу, бо праця дуже відповіідальна.. і зараз працюю..А лікуватись я і сам вмію..Чого і усім бажаю..

  7. #27
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    29.01.2014
    Сообщений
    85
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от Стрелок Посмотреть сообщение
    Скаладається враження, що це якась гра. Половина громадян маски не носить взагалі, половина носить іх на підборідді.
    .
    А известно ли вам, что:
    а) на маске вирус живет дольше всего. Потому что температурный режим благоприятный, влажность высокая, плюс подпитка в виде выдыхаемых с воздухом микроорганизмов.
    б) размер вирусов в среднем 0,1 мкм. Фильтрация маски в пределах 5-20 мкм. То есть для вируса маска представляет собой сито с ячейками в десятки раз больше самого вируса.
    в) для людей с болезнями дыхательных путей( особенно астматиков), сердечников, просто людей с ожирением и страдающими вследствие этого одышкой, дыхание через маску приводит к гипоксии, которая для них может оказаться во много раз губительнее вируса( учитывая только гипотетическую вероятность заражения).
    г) ВООЗ против ношения масок здоровыми людьми, только заразившимися.
    Жаль, что маску нельзя свернуть трубочкой. А то хотелось бы порекомендовать таким переживающим за ношение масок, что с ней нужно сделать.
    П.С. Давно смотрели фильм "Кин-дза-дза"? Неплохо бы освежить в памяти. Как раз про нынешнее время.

  8. #28
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    06.09.2008
    Сообщений
    6,692
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от ALEK.SANDR Посмотреть сообщение
    Может кто-то пояснить такой факт..Заробитчане (в хорошем смысле слова ) со всего Голубого Шарика срочно ломанулись на Рідну Неньку???
    Если бы хоть примерно имели понятие как работает система во всех цивилизованных странах мира, этот вопрос у вас просто не возникал бы...
    А вы не озадачились вопросом кто ломанулся? Наверняка большая часть «нелегалов» таки вернулась.
    Те кто работают по закону, платя все налоги, имеют медицинскую тессеру, соответственно право на «бесплатную» *(за счет налогов) медицинскую помощь в случае необходимости. Сравнивать с экс-совковой медициной думаю смысла не имеет...
    Если кто-то ломанулся даже имея все привилегии, он просто не имеет мозгов, и любой вирус это наверное последнее чего им нужно бояться...

  9. #29
    Постоянный пользователь Аватар для GVL224

    Регистрация
    10.08.2015
    Сообщений
    83
    Вес репутации
    24
    Цитата Сообщение от Maestro Посмотреть сообщение
    Если кто-то ломанулся даже имея все привилегии, он просто не имеет мозгов, и любой вирус это наверное последнее чего им нужно бояться...
    это да, у нас ЗЕвирус покруче будет...

  10. #30
    Постоянный пользователь Аватар для ALEK.SANDR

    Регистрация
    22.07.2013
    Сообщений
    798
    Вес репутации
    35
    Цитата Сообщение от Maestro Посмотреть сообщение
    Если бы хоть примерно имели понятие как работает система во всех цивилизованных странах мира, этот вопрос у вас просто не возникал бы...
    А вы не озадачились вопросом кто ломанулся? Наверняка большая часть «нелегалов» таки вернулась.
    Те кто работают по закону, платя все налоги, имеют медицинскую тессеру, соответственно право на «бесплатную» *(за счет налогов) медицинскую помощь в случае необходимости. Сравнивать с экс-совковой медициной думаю смысла не имеет...
    Если кто-то ломанулся даже имея все привилегии, он просто не имеет мозгов, и любой вирус это наверное последнее чего им нужно бояться...
    А почему Италия вляпалась на первое место по хроновирусу??

TEST

Страница 3 из 23 ПерваяПервая 1234513 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. Вірус лазить у віндовсі!
    от Ubuntu_Linux в разделе Компьютеры
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 12.01.2010, 01:09

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь