Реклама
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 23

Тема: НОВІ НОРМАТИВИ ДЛЯ ПРИСВОЄННЯ СПОРТИВНИХ РОЗРЯДІВ І ЗВАНЬ

  1. #1
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26

    НОВІ НОРМАТИВИ ДЛЯ ПРИСВОЄННЯ СПОРТИВНИХ РОЗРЯДІВ І ЗВАНЬ

    Якби мені хтось раніше сказав, що нова влада країни в складі якої будуть переважно шоумени і навіть клоуни, об’єднає в одне міністерство культуру і СПОРТ, то я б сказав йому, що він з глузду з’їхав. АЛЕ ЦЕ Ж ТАКИ СТАЛОСЯ. Звісно що це повний абсурд. І як цим тепер нам жити – хто зна. Зміни вже пішли . І звісно зміни не в кращому напрямку.
    Наприклад на весь авіамодельний спорт, на всі класи, на весь 2020 рік з 12 Чемпіонатами Світу і Європи (і майже з кожного з них наші спортсмени привозять купу золотих і інших нагород) виділено аж 200000 грн! Тобто по 16666.66 гривень на кожні змагання. Таких коштів не вистачить навіть і одному спортсмену для проїзду на змагання, і сплати стартового внеску, не кажучи про готель та харчування. А ще ці розумники вирішили «трохи» перекроїти розрядні норми. Їх до речі треба було вже давно скорегувати , бо вони були ще прийняті у 2014 році , і затверджені тодішнім міністром з майдану Булатовим. Ось тільки за це взялися «діячи мистецтва», а не фахівці спорту. Зміні, які були зроблені в в кінці 2019 року новими топ-менеджерами стосуються спортсменів та юніорів, які виконали нормативи майстрів спорту, і майстрів спорту міжнародного класу виступаючи на міжнародних змаганнях . Але і старі вимого були такими, що виконати нормативи майстрів спорту було майже не можливо, особливо в класі копій
    Нижче я покажу вам той закон.

    https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/...BxiPRkWuPrJNRI

    МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
    НАКАЗ
    24.04.2014 № 1305
    Зареєстровано в Міністерстві
    юстиції України
    14 травня 2014 р.
    за № 497/25274
    Про затвердження Кваліфікаційних норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України з неолімпійських видів спорту

    Відповідно до статті 42 Закону України "Про фізичну культуру і спорт", підпункту 40 пункту 4, пункту 8 Положення про Міністерство молоді та спорту України, затвердженого Указом Президента України від 24 липня 2013 року № 390, Положення про Єдину спортивну класифікацію України, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 11 жовтня 2013 року № 582, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 листопада 2013 року за № 1861/24393, та з метою забезпечення єдиного підходу до присвоєння спортивних звань і спортивних розрядів спортсменам та спортивного звання тренерам НАКАЗУЮ:

    1. Затвердити Кваліфікаційні норми та вимоги Єдиної спортивної класифікації України з неолімпійських видів спорту (далі - Класифікаційні норми та вимоги), що додаються.
    {Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту № 2674 від 15.08.2014}
    Встановити, що:
    Кваліфікаційні норми та вимоги розроблені для різних вікових груп спортсменів (крім ветеранів спорту), визначених згідно з правилами відповідних міжнародних федерацій з видів спорту;
    при виконанні нормативів на міжнародних змаганнях (за винятком змагань серед студентів та клубів) спортивні звання "Майстер спорту України міжнародного класу" та "Майстер спорту України" присвоюються за умови, що спортсмен включений до складу окремої офіційної делегації національної збірної команди України, затвердженого в установленому порядку наказом Мінмолодьспорту на участь у відповідному заході.
    …………………………………
    ………………………………….
    Міністр молоді
    та спорту України Д.С. Булатов

    ЗАТВЕРДЖЕНО
    Наказ Міністерства молоді
    та спорту України
    24.04.2014 № 1305
    Зареєстровано в Міністерстві
    юстиції України
    14 травня 2014 р.
    за № 497/25274



    КВАЛІФІКАЦІЙНІ НОРМИ ТА ВИМОГИ
    Єдиної спортивної класифікації України з неолімпійських видів спорту

    Додаток 1
    до Кваліфікаційних норм та вимог
    Єдиної спортивної класифікації України
    з неолімпійських видів спорту
    (пункт 1)
    АВІАМОДЕЛЬНИЙ СПОРТ
    Чоловіки та жінки
    Вікові категорії:
    юніори: 18 років і молодше;
    дорослі: 19 років і старше у таких видах програми:
    радіокеровані, вільнолітаючі та кордові моделі.
    Посісти місця в одному з перерахованих змагань або виконати норматив кваліфікаційної таблиці з урахуванням умов присвоєння спортивних звань та розрядів:
    Майстер спорту України міжнародного класу
    1-3 - у Всесвітніх авіаційних іграх в особистому заліку;
    1-3 - на чемпіонаті світу в особистому заліку;
    1-2 - на чемпіонаті Європи в особистому заліку;
    1-3 - у Кубку світу;
    1 - у Кубку Європи.
    Встановити рекорд світу на чемпіонатах Європи та світу.
    Майстер спорту України
    1-2 - на чемпіонаті світу серед юніорів в особистому заліку;
    1-3 - на чемпіонаті України;
    1 - у Кубку України;
    1 - на етапі Кубка світу;
    1 - на чемпіонаті Європи серед юніорів.
    Встановити рекорд України на змаганнях ІІ та ІІІ рангів.
    Кандидат у майстри спорту України
    4-5 - на чемпіонаті України;
    2-3 - за підсумками Кубка України;
    1-2 - на чемпіонаті України серед юніорів.
    Перший розряд
    3-4 - на чемпіонаті України серед юніорів;
    1-3 - на чемпіонатах областей, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя за умови виконання кваліфікаційних нормативів;
    1 - на чемпіонатах областей, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя серед юніорів за умови виконання кваліфікаційних нормативів.
    Другий та третій розряди
    Виконати норматив кваліфікаційної таблиці на змаганнях не нижче IV рангу.

    Кваліфікаційна таблиця




    F4B МС. 4800 КМС 4000 Ір. 3200 ІІр. 2400 ІІІр. 1600

    F4С МС. 5120 КМС 4600 Ір. 4160 ІІр. 2720 ІІІр. 1920

    F4Н МС. 3200 КМС 3000 Ір. 2800 ІІр. 2500 ІІІр. 2200


    Умови присвоєння спортивних звань і розрядів:[/I]

    1. Спортивне звання "Майстер спорту України міжнародного класу" присвоюється на чемпіонатах світу або Європи та за сумою етапів Кубка Європи або Кубка світу за умови участі у виді програми (класі моделей) спортсменів (екіпажів) з не менше 10 країн.
    2. Спортивне звання "Майстер спорту України" присвоюється за умови участі:
    у чемпіонаті світу серед юніорів спортсменів (екіпажів) з 8 країн;
    у чемпіонаті Європи серед юніорів спортсменів (екіпажів) з 5 країн;
    у етапі Кубка світу спортсменів (екіпажів) з 5 країн;
    в офіційних всеукраїнських змаганнях спортсменів (з яких 3 спортсмени мають спортивне звання "Майстер спорту України") не менше ніж з 8 регіонів;
    3. Спортивний розряд "Кандидат у майстри спорту України" присвоюється за умови участі у Кубку України або чемпіонаті України серед юніорів спортсменів не менше ніж з 6 регіонів.
    4. Перший розряд присвоюється за умови участі у чемпіонаті України серед юніорів не менше 14 спортсменів.
    5. Спортивне звання "Майстер спорту України" за кваліфікаційною таблицею присвоюється за умови участі в офіційних всеукраїнських змаганнях спортсменів (з яких 3 спортсмени мають спортивне звання "Майстер спорту України") не менше ніж з 8 регіонів, при цьому спортсмен (екіпаж) посів не нижче 4 місця.

    ОСЬ ТАКІ ЗАРАЗ ВИМОГИ !

    Я запропонував Президенту ФАМСУ Станіславу Богдановичу Чорному подати до Міністерства культури, молоді та спорту наші пропозиції щодо зміни цих нормативів і він не проти це зробити. Але треба спочатку це обговорити з провідними спортсменами. Ось я і пропоную усім небайдужім висловитися тут і запропонувати свої пропозиції. І після обговорення я оброблю ці данні.. Потім проголосуємо за ці зміни і я подам їх кінцевий варіант у ФАМСУ

  2. #2
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Агов !!! Люди !!! Ви де ?

    Невже усіх влаштовує та ситуація в нашому спорті , яка насправді вже давно потребує втручання і виправлення перекосів?
    Хто небудь з вас звертав увагу на кількість учасників та на кількість областей які приймали участь в змаганнях. А хто небуть дивився ті вимоги які я виклав в першому повідомленні ? Вас все влаштовує ?
    А нові правила змагань, які затвердило FAI і якими ми зараз користуємося, ви дивилися ? Звернули там увагу на такий пункт як оптимізація результатів змагань, тобто приведення їх до 2000 очків (це теоретичний максимум для переможця, якщо він набрав найбільшу кількість очків і за стенд, і за польоти, тобто по 1000 в обох випадках після оптимізації).
    Тобто треба корегувати таблицю в наказі міністерства , а також треба корегувати кількість команд враховуючи статистику змагань принаймні за останні 10 років.

    Просинайтесь!!!! Чекаю ще і досі ваших пропозицій.
    В мене вже є деякі пропозиції, але я хотів почути спочатку ваші думки з цього приводу.

  3. #3
    Постоянный пользователь Аватар для ARS

    Регистрация
    16.10.2007
    Сообщений
    1,375
    Вес репутации
    18
    Спадає мені на думку, що богато кто прочитав... але що відповісти?

  4. #4
    Постоянный пользователь Аватар для fram

    Регистрация
    18.04.2012
    Сообщений
    919
    Вес репутации
    17
    Не пам'ятаю такого, аби міністерства колись йшли назустріч массам. Наші міркування здатні хіба що посварити нас між собою. Потрібно бути на висоті подій, та діючих осіб. Є серед загального околу люди, які ногою відкривають двері у відповідні кабінети? Питання риторичне.

    Тому - пропоную розробити адаптивні внутрішні правила , де бали для підрахування результатів будуть не нормалізуватися. а додаватися.
    А на рахунок представників з різних областей - у радіокопіях приїздять, зазвичай, з десяти регіонів.

  5. #5
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от fram Посмотреть сообщение
    Не пам'ятаю такого, аби міністерства колись йшли назустріч массам. Наші міркування здатні хіба що посварити нас між собою. Потрібно бути на висоті подій, та діючих осіб. Є серед загального околу люди, які ногою відкривають двері у відповідні кабінети? Питання риторичне.

    Тому - пропоную розробити адаптивні внутрішні правила , де бали для підрахування результатів будуть не нормалізуватися. а додаватися.
    А на рахунок представників з різних областей - у радіокопіях приїздять, зазвичай, з десяти регіонів.



    На жаль в мене немає протоколів з Чемпіонатів України в класах радіокерованих копій, але я був три рази на чемпіонатах що проводились у Вінниці і мені здається що тоді там все ж таки не було представлено 10 регіонів.
    Зате в мене э протоколи з Чемпіонатів України, Кубку ТСО України , та Кубку імені І.І.Сікорського в класі кордових моделей-копій. І ось яка там статистика. Починаючи з 1998 року по 2005 рік в Чемпіонатах України приймали участь від 5 до 14 спортсменів в основному з 5-6 областей (тільки 2 рази було10 областей разом з юніорами та один раз 11 областей теж разом з юніорами. В Кубках України в той період приймали участь в основному 4-6 спортсменів. Потім чомусь пішов різкий спад . З 2006 по 2008 рік в таких змаганнях приймали участь від 3 до 8 спортсменів ( причому 8- це разом з юніорами) з 3-6 областей . В 2009 році намітився де який підйом . На Чемпіонат України приїхало 11 учасників але лише з 7 областей.
    В 2010 та 2011 роках мені, на жаль, довелося пропустити змагання і тому даних за ці роки не маю .
    В 2012 році нарешті зібрався доволі великий і досвідчений склад спортсменів Було 14 спортсменів з 12 областей і міста Києва. Серед них були один МСМК ( Бабічев А.В) , три МС и сім КМС. Саме тоді мені вдалося зайняти друге місце (першим був Бабічев з невеликим відривом) і виконати нарешті норматив майстра спорту по всім вимогам. До того мені 2 рази «повертали" документи на МС, бо не вистачало кількості спортсменів та кількості областей. А одного разу повернули документи тому, що в той рік підняли нормативи і мені не вистачило лише 50 очків до нового нормативу, про який я дізнався вже після повернення документів.
    Тому в 2012 році був перший випадок в класі копій (і радіо і кордових) починаючи з часів незалежності України, коли було присвоєно звання Майстра спорту. Тобто вперше за 21 рік. В радіо-копіях вперше звання Майстер спору в незалежній Україні було присвоєно в 2017 році Вантуху Олександру після того як він 5 разів поспіль став Чемпіоном України.
    Але продовжимо статистику в класі кордових копій . В 2013 знову почався спад. Було лише 8 учасників на Чемпіонаті України з 6 областей. Кубку в тому році не було.
    В 2014 року по усім відомим причинам змагання взагалі були під загрозою. Але вони відбулися. Було 5 учасників з 4 областей. І така ситуація , на жаль і досі триває. З 2015 по 2019 роки на Чемпіонати України, Кубки Сікорсьского і один раз на Кубок ТСО в основному приїжджало 5-6 учасників з 3-4 областей. Один раз разом з юніорами та школярами набралося 11 учасників.
    Тобто за 5 років ситуація не поліпшилась. Юніори вже стали спортсменами за цей час. Деякі літають вже краще ніж «старики» і займають призові місця, а присвоїти ім звання МС ми не можемо, бо не вистачає у протоколах кількості спортсменів та кількості областей.
    Ось саме тому я хочу зробити зміни в нормативах на присвоєння спортивних звань та розрядів.
    Далі буде . Дочекайтеся.
    Далі я напишу про своє бачення таких змін.

  6. #6
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Проблему з присвоєнням спортивних звань класі копій намагався вирішити не тільки я, бо ця проблема вже давно хвилює спортсменів і суддів які активно приймають участь в Чемпіонатах України та інших змаганнях. Наприклад cуддя FAI Конченко Д.В., та відомий моделіст Галущенко Е.В. яких ви усі добре знаєте теж займалися цим питанням і запропонували ось так змінити нормативи.


    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Снимок1414.JPG 
Просмотров:	59 
Размер:	75.4 Кб 
ID:	318072


    В мене є деякі зауваження. Але спочатку давайте згадаємо правила змагань, або як їх назвали в FAI – спортивний кодекс.

    6.1.11. Стендова оцінка:
    Для літаючих копій літаків спільна оцінка за точність та майстерність виготовлення - це загальна сума балів, присуджена трьома стендовими суддями. Ці стендові бали використовуються для підрахунку остаточних балів тільки тоді, коли модель-копія завершила офіційні польоти
    Нормалізація:
    Усі стендові бали учасників змагань нормалізуються до 1000 балів, як показано нижче:
    Стендові бали х = Sx / Sw x 1000
    Де:
    Стендові бали x = Нормалізований статичний показник для учасника x
    Sx = Стендові бали для учасника x
    Sw = Найвища стендова оцінка в цих змаганнях
    ……………………………….
    ……………………………….
    6.3.9. Результат польотів
    Усі результати польотів будуть записані до польотного листа. Відповідальність учасника полягає в тому, щоб забезпечити, аби його персональні дані, деталі моделі та вибрані опції були правильно внесені до польотного листа та суддям представлено достатню кількість копій перед кожним офіційним польотом. Бали всіх трьох суддів будуть зараховані до кінцевої оцінки. Оцінка польоту - це сума балів, присуджена всіма трьома суддями в пункті 6.3.6.
    Нормалізація:
    Загальний польотний результат кожного учасника у кожному турі буде нормалізовано до 1000 балів наступним чином:
    Польотні бали x = Fx/Fw x 1000
    Де:
    Польотні бали x = Нормалізований польотний результат учасника x
    Fx = Польотний результат учасника x
    Fw = Найвищий польотний результат
    6.3.10. Остаточний бал: Для кожного учасника, додати нормалізовану статичну оцінку, отриману в 6.1.10. до середнього значення нормованих балів двох найкращих польотів згідно з 6.3.9. Якщо учасник виконав лише один політ, нормований бал за цей політ буде розділений на два.
    Якщо з будь-якої причини, що не підпорядковується організаторам (наприклад, B.11.1.), може бути здійснено менше трьох офіційних турів, то оцінка повинна бути виконана наступним чином:
    а) Якщо виконано два тури, то середнє значення нормованих балів двох польотів, як це зазначено у 6.3.9. буде використано.
    в) Якщо виконано тільки один раунд, буде відтворена одинична нормалізована оцінка польоту в цьому раунді.
    с) Оцінки в офіційному турі можуть бути записані тільки в тому випадку, якщо всім учасникам були рівні можливості для польоту у цьому турі. Тобто як я вже писав в самму початку тем


    Тепер ви зрозуміли, що пропозиція Конченка та Галущенка – стосовно 2000 балів для нормативу Майстра спорту - трохи не правильна.
    В пості №2 я вже написав що теоретично переможець може отримати не більше 2000 балів, тобто по 1000 балів за стенд та польот. АЛЕ !!! Як на мене то так буває на завжди. В більшості випадків буває так, що спортсмен наприклад з другим чи з третім результатом за стенд злітав краще за всіх і став Чемпіоном, але набрав при цьому трохи менше ніж 2000 балів. Тому я пропоную для нормативу Майстра спорту призначити , наприклад 1900 балів для класів F4B, F4С та 1450 для класу F4H. А усі інші нормативи перерахувати пропорційно відносно нині діючий таблиці. Ось що в мене вийшло:

    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Снимок1416.JPG 
Просмотров:	58 
Размер:	37.2 Кб 
ID:	318073

    А далі в Умови присвоєння спортивних звань і розрядів: ввести №7 для звання Майстра спорту в класах F4B, F4C, F4H, та №8 для спортивного розряду КМС в класах F4B, F4C, F4H
    Умови присвоєння спортивних звань і розрядів:
    1. Спортивне звання "Майстер спорту України міжнародного класу" присвоюється на чемпіонатах світу або Європи та за сумою етапів Кубка Європи або Кубка світу за умови участі у виді програми (класі моделей) спортсменів (екіпажів) з не менше 10 країн.
    2. Спортивне звання "Майстер спорту України" присвоюється за умови участі:
    у чемпіонаті світу серед юніорів спортсменів (екіпажів) з 8 країн;
    у чемпіонаті Європи серед юніорів спортсменів (екіпажів) з 5 країн;
    у етапі Кубка світу спортсменів (екіпажів) з 5 країн;
    в офіційних всеукраїнських змаганнях спортсменів (з яких 3 спортсмени мають спортивне звання "Майстер спорту України") не менше ніж з 8 регіонів;
    3. Спортивний розряд "Кандидат у майстри спорту України" присвоюється за умови участі у Кубку України або чемпіонаті України серед юніорів спортсменів не менше ніж з 6 регіонів.
    4. Перший розряд присвоюється за умови участі у чемпіонаті України серед юніорів не менше 14 спортсменів.
    5. Спортивне звання "Майстер спорту України" за кваліфікаційною таблицею присвоюється за умови участі в офіційних всеукраїнських змаганнях спортсменів (з яких 3 спортсмени мають спортивне звання "Майстер спорту України") не менше ніж з 8 регіонів, при цьому спортсмен (екіпаж) посів не нижче 4 місця.
    6. У класах F1А, F1В, F1С, F1Р при незадовільних погодних умовах кількість кваліфікаційних турів може бути скорочена, у такому випадку кваліфікаційна таблиця не береться до уваги - тільки зайняте спортсменом місце.

    7. Якщо на змаганнях що вказані в пункті 2 і 5 для класів F4B, F4C, F4H не виконуються вимоги стосовно кількості учасників , або кількості команд (країн, регіонів), то звання «Майстер спорту України» присвоюється за умови що спортсмен на змаганнях набрав максимально можливу кількість балів згідно правил змагань в цьому класі, тобто 2000 балів для класів F4B, F4C та 1500 балів для класу F4H.
    8. Якщо на змаганнях що вказані в пункті 3 для класів F4B, F4C, F4H не виконуються вимоги стосовно кількості учасників , або кількості регіонів, то спортивний розряд «Кандидат у майстри спорту України» присвоюється за умови що спортсмен на змаганнях набрав 1900 балів для класів F4B, F4C та 1450 балів для класу F4H.




    ПРОШУ ВСІХ У КОГО Є ЯКІСЬ ЗАУВЖЕННЯ АБО ПРОПОЗИЦІЇ ВИСЛОВИТИСЬ ТУТ

  7. #7
    Постоянный пользователь Аватар для GALL

    Регистрация
    23.08.2009
    Сообщений
    2,624
    Вес репутации
    44
    Дякую пане Олександре.
    Річ в тому -що мінмолодь живе десь в іншому вимірі і користується старими цифрами та правилами.
    Вже кілька років ФАІ по новому перераховує балли в копіях.
    Третє- у нас скоротилася кількість моделярів (точніше -областей) ізза війни та захвату криму.
    Тобто правила дійсно потрібно вже давно переглядати.Тому Д.Конченко і взяв на себе цей тягар -спробувати донести до мінмолоді нові реаліі.І саме тому це досить болюче питання винесено на загальний розсуд.Але особливоі ерекціі якось не видно-можливо всім байдуже.
    Саме обговорення кількості балів і тре розглядати,а не намагатися переіначити правила ФАІ чи вигадувати якісь своі нікому не погрібні правила.

  8. #8
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Так саме для обговорювання нормативів я і створив це тему. Але майже ніякої ерекції, пардон, реакції щось не бачу. ТІльки 2 моделіста висловили свої пропозиції чи зауваження.
    А де інші ? Невже вас все влаштовує ?

  9. #9
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    16.09.2009
    Сообщений
    732
    Вес репутации
    20
    Лично я понял все примерно так: (на примере ЧУ)
    1.Занял на ЧУ 1-3 место-независимо от норматива-получи мастера.(При наличии 3-х мастеров и 8 областей)
    2.Выполнил норматив и занял 4 место-тоже мастер.(Формула та же - 3 мастера и 8 обл.)
    3.Выполнил норматив но место ниже 4-го-- не повезло.
    4. Основная проблемма с нормативами. Предложить ПОКА ничего не могу.Здесь как раз тот случай, когда нормализация оценок к 1000 сработала данному вопросу во вред. Весь мир летает через 1000, у них "мастеров" и нормативов нет- и вопросов никаких не возникает.

    - - - Добавлено - - -

  10. #10
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от gvv12gvv Посмотреть сообщение
    Лично я понял все примерно так: (на примере ЧУ)
    1.Занял на ЧУ 1-3 место-независимо от норматива-получи мастера.(При наличии 3-х мастеров и 8 областей)
    2.Выполнил норматив и занял 4 место-тоже мастер.(Формула та же - 3 мастера и 8 обл.)
    3.Выполнил норматив но место ниже 4-го-- не повезло.
    4. Основная проблемма с нормативами. Предложить ПОКА ничего не могу.Здесь как раз тот случай, когда нормализация оценок к 1000 сработала данному вопросу во вред. Весь мир летает через 1000, у них "мастеров" и нормативов нет- и вопросов никаких не возникает.

    - - - Добавлено - - -
    Як правило спортсмен, який посів третє місце вже набирає балів недостаньо щоб виконати норматив Майста спорту по очкам. Але бувають і виключення з правил. Тому ваше зауважння з приводу 4 міста з балами що відповідають нормативу МС можна внести в умови для присвєння звання МС. Чим дідько не жартує. Може і таке статися.
    Я гадаю що такий випадок може дійсно колись і статися.
    Хоча якщо уважно читатати додадок №1 до кваліфікаційних норм , то БАЧИМ ТАКЕ

    Посісти місця в одному з перерахованих змагань АБО виконати норматив кваліфікаційної таблиці з урахуванням умов присвоєння спортивних звань та розрядів:


    Тобто не має значення яке ти посів місце якщо ти виконав норматив по балпам і усі інші УМОВИ щодо кількості спортсмені та областей теж виконані.

TEST

Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. ПРОДАМ: нові свічки КС 1
    от FUO в разделе БАРАХОЛКА. Моторы ДВС, топливо и аксессуары
    Ответов: 14
    Последнее сообщение: 14.11.2015, 19:32
  2. ПРОДАМ: нові свічки ГСК-1
    от FUO в разделе БАРАХОЛКА. Моторы ДВС, топливо и аксессуары
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 03.07.2015, 21:14
  3. ПРОДАМ: Аки 2s і 6S Нові і б/у.
    от -=FORD=- в разделе БАРАХОЛКА. Аккумуляторы и зарядки
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 19.08.2014, 10:58
  4. Нові штрафи
    от Ubuntu_Linux в разделе КУРИЛКА
    Ответов: 93
    Последнее сообщение: 27.07.2009, 17:19

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь