Реклама
Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 11 по 20 из 23

Тема: НОВІ НОРМАТИВИ ДЛЯ ПРИСВОЄННЯ СПОРТИВНИХ РОЗРЯДІВ І ЗВАНЬ

  1. #11
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    17.03.2009
    Сообщений
    45
    Вес репутации
    0
    Дозвольте висловити свої думки:
    1. Стосовно балів. На мій погляд все просто. За попередньою редакцією правил ФАІ максимальна кількість балів у Ф4С могла бути 6000. Згідно нормативів міністерства, для МС необхідно набрати 5120 балів, що становить 85 відсотків від максимуму. За новими правилами максимум становить 2000. Якщо взяти 85% від 2000 то вийде 1700 балів. Ця цифра і має бути у кваліфікаційній таблиці міністерства. Так само необхідно перерахувати і решту значень таблиці. Такий підхід може знайти розуміння в міністерстві.
    2. Стосовно кількості учасників. За останні роки кількість МС і КМС у класах F4C та F4H значно збільшилася і відповідає вимогам міністерства що до необхідного мінімуму учасників зі званнями. Що до кількості областей, то ці вимоги однакові для всіх класів авіамоделізму і навряд чи міністерство погодиться змінювати норми саме для класу копій та напівкопій тільки на підставі того,що нас (спортсменів-копіїстів) так мало...

  2. #12
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    1. Стосовно 85% для нормативу МС я з вами згоден, шановний колега. Слушна думка. Але для КМС та інших розрядів, мабуть, треба буде уважно передивитись результати перерахунку і скорегувати результати , щоб не було занадто малого чи навпаки занадто великого інтервалу між категоріями.

    2. Стосовно кількості учасників та областей для класу копій я все ж таки не згоден. Нас дійсно мало. І мало саме тому, що у спортсменів немає стимулу роботи копії і змагатися в цьому класі , бо в інших класах буває легше виконати нормативи. Принаймні там завжди є кворум і не треба кілька років будувати копію. Можна просто купити готову модель якогось іншого класу і трохи потренуватися. Більшість саме так і робить. Особливо в кордових класах.

    3. Подивіться уважно на 6-й пункт умов присвоєння розрядів . Ось він:

    6. У класах F1А, F1В, F1С, F1Р при незадовільних погодних умовах кількість кваліфікаційних турів може бути скорочена, у такому випадку кваліфікаційна таблиця не береться до уваги - тільки зайняте спортсменом місце.

    Я так гадаю, що якщо є виключення для класів F1А, F1В, F1С, F1Р, то чому не можна зробити виключення і для класів копій, Бо таке виключення саме напрошується. За 21 рік існування незалежності України не було жодного випадку присвоєння звання МС в класі копій, бо вимоги для цього було просто нереальні.

  3. #13
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    16.09.2009
    Сообщений
    732
    Вес репутации
    20
    Цитата Сообщение от superpilot Посмотреть сообщение

    Тобто не має значення яке ти посів місце якщо ти виконав норматив по балпам і усі інші УМОВИ щодо кількості спортсмені та областей теж виконані.
    Имеет. Смотрим пункт №5 условий (уже существующих). .Насчет 4-го места я ничего не придумал.

    1. Вопрос другого порядка-допустим я приехал на ЧУ-живу в Ахтырке, прописан в Чугуеве- какой регион я буду представлять?

    2.Условие "3 мастера - 8 регионов"-----это для всей суммы учасников F4C и F4H , или для каждого класса отдельно? Нигде это не прописано- вполне возможно у кого-то в министерстве тоже возникнет такой же вопрос.

    - - - Добавлено - - -

    3.С предложением Алекандра Вантуха ,по нормативам ,согласен, -взято не с потолка-вполне в министерстве может пройти.

  4. #14
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от gvv12gvv Посмотреть сообщение
    Имеет. Смотрим пункт №5 условий (уже существующих). .Насчет 4-го места я ничего не придумал.

    1. Вопрос другого порядка-допустим я приехал на ЧУ-живу в Ахтырке, прописан в Чугуеве- какой регион я буду представлять?

    2.Условие "3 мастера - 8 регионов"-----это для всей суммы учасников F4C и F4H , или для каждого класса отдельно? Нигде это не прописано- вполне возможно у кого-то в министерстве тоже возникнет такой же вопрос.

    - - - Добавлено - - -

    3.С предложением Алекандра Вантуха ,по нормативам ,согласен, -взято не с потолка-вполне в министерстве может пройти.


    1. З приводу 4 місця може ви і праві. Але я все ж таки бачу там різночитання, або протиріччя між пунктом №5 умов (5. Спортивне звання "Майстер спорту України" за кваліфікаційною таблицею присвоюється за умови участі в офіційних всеукраїнських змаганнях спортсменів (з яких 3 спортсмени мають спортивне звання "Майстер спорту України") не менше ніж з 8 регіонів, при цьому спортсмен (екіпаж) посів не нижче 4 місця.) та преамбулою до тих нормативів (Посісти місця в одному з перерахованих змагань або виконати норматив кваліфікаційної таблиці з урахуванням умов присвоєння спортивних звань та розрядів) , Тобто в переліку не вказане ніде 4 місце, потім в умовах воно чомусь з’являється.
    Щодо вашого питання про прописку та регіон проживання. Ви маєте право заявити в протоколі будь яке місто України , якщо ви бажаєте його представляти і у вас є домовленість про це з місцевою спортивною спільнотою Але протягом року ви маєте потім скрізь на змаганнях заявляти тільки це місто ( або область) . Це прописано в уставі ФАМСУ , якщо я не помиляюсь. До речі ви також маєте бути членом ФАМСУ і мати ліцензію,

    http://www.famsu.org.ua/litsenzii

    2. Вимога - 3 майстра та 8 регіонів має бути для кожного класу, бо в міністерство подається окремий протокол на кожного спортсмена зі змагань де він виконав нормативи саме в його класі моделей . На змаганнях саме так і робляться протоколи - для кожного класу окремо.

    3. Ті нормативи для МС, КМС та інших розрядів що зараз діють, були складені ще Захаровим М.В коли він був начальником ЦСТКАМ ТСО України. Звідки він брав ті цифри і з ким радився при цьому, мені не відомо.
    Тому вважаю що ведучі спортсмени мають повне право зараз корегувати ті нормативи щодо КМС та розрядів, а для МС залишити 85% від максимально можливого результату.

  5. #15
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Проаналізувавши таблицю в наказі 24.04.2014 № 1305 Міністерства молоді а спорту про затвердження кваліфікаційних норм разом з іншими копіїстами дійшли висновку, що для нормативу для звання Майстра спорту було взято 85% від максимально можливої теоретичної кількості балів. Про це я вже писав трохи вище. А далі інтервал між розрядами був в середньому десь 10% від максимально можливої теоретичної кількості балів, хоча десь було і більше , десь і менше . Логіки там щось не помітно. До речі, там є і помилки, які з 2014 року так ніхто і не виправив.
    Тому я пропоную на ваш розгляд два варіанта нової таблиці. Як на мене то перший варіант більш відповідає реаліям.
    Але буду вдячний вам за будь які коментарі і думки.
    Прошу висловитись усіх бажаючих.

    Варіант з інтервалом між розрядами 10% від 2000 балів для класів F4B та F4C , тобто 200 балів
    і 10% від 1500 балів для класу F4H, тобто 150 балів.

    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Снимок222.JPG 
Просмотров:	59 
Размер:	34.5 Кб 
ID:	318248



    Варіант з інтервалом між розрядами 5% від 2000 балів для класів F4B та F4C , тобто 100 балів
    і 5% від 1500 балів для класу F4H, тобто 85 балів.

    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Снимок.223JPG.JPG 
Просмотров:	47 
Размер:	35.3 Кб 
ID:	318249

  6. #16
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    17.03.2009
    Сообщений
    45
    Вес репутации
    0
    Я за перший варіант.

  7. #17
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Агов !!! Невже тут немає більше небайдужих !?
    Люди !!! Просинайтесь !!!
    Невже ситація в нашому спорті саме в цьому аспекті вже нікого не бентежить ?
    Чи ви думаєте що за вас усе зробить дядя ?
    Впевнеий, що потім, після затвердженя нових номативів, обов,язково знайдуться ті кого щось там не влаштує.

  8. #18
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Нарешті льод тронувся.
    Президія ФАМСУ подала до Міністерства Молоді та Спорту наші пропозиції щодо змін в КВАЛІФІКАЦІЙНІЙ ТАБЛИЦІ для внесення їх в "Наказ Міністерства молоді та спорту України від _____________ №___________ " Про внесення змін до Кваліфікаційних норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України з неолімпійських видів спорту"

    Ось так виглядає таблиця , де зліва вказані діючі зараз вимоги, а справа - нові зі змінами які ми пропонуємо. (дивіться нижче посилання на ВОРДовський файл. )



    https://drive.google.com/file/d/1CRh...ew?usp=sharing

    Дуже сподіваюсь що у міністерстві усе пройде без зауважень.

  9. #19
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    У Фейсбуці в групі ФАМСУ ще досі триває обоговорювання і внесення поправок до наказу про " Про внесення змін до Кваліфікаційних норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України з неолімпійських видів спорту"


    Наразі зараз представлено такий варант,

    https://drive.google.com/file/d/1Cz1...ew?usp=sharing

    Тут є зміни стосовно віку юніорів

  10. #20
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    ФАМСУ працює над змінами норм. Ось як зараз виглядає проект цих змін.
    https://drive.google.com/file/d/1roV...ew?usp=sharing


    Як бачите, тут вже зменшили кількість регіонів та країн учасників змагань та ввели нові класи моделей.

TEST

Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. ПРОДАМ: нові свічки КС 1
    от FUO в разделе БАРАХОЛКА. Моторы ДВС, топливо и аксессуары
    Ответов: 14
    Последнее сообщение: 14.11.2015, 19:32
  2. ПРОДАМ: нові свічки ГСК-1
    от FUO в разделе БАРАХОЛКА. Моторы ДВС, топливо и аксессуары
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 03.07.2015, 21:14
  3. ПРОДАМ: Аки 2s і 6S Нові і б/у.
    от -=FORD=- в разделе БАРАХОЛКА. Аккумуляторы и зарядки
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 19.08.2014, 10:58
  4. Нові штрафи
    от Ubuntu_Linux в разделе КУРИЛКА
    Ответов: 93
    Последнее сообщение: 27.07.2009, 17:19

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь