Реклама
Страница 19 из 168 ПерваяПервая ... 917181920212969119 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 181 по 190 из 1677

Тема: Сучасна Україна.Куди ми йдемо? Куди маємо йти?

  1. #181
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    26.05.2015
    Сообщений
    587
    Вес репутации
    27
    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    От скажи , будь ласка- тихо, спокійно, а тобі треба ляпнути Х--НЮ щоб тільки знов розвести срач? Немає чим зайнятись? І після цього "маестро" баламут?

    - - - Добавлено - - -

    Іди траншеї покопай, листя в парку позбирай,якийсь літак склей....Влуплю бал за розведення срачу, не ображайся.
    А вот тут не треба ля-ля - про "таскать" то не я почав. Я просто абсолютно тактовно поцікавився його долею на данному ресурсі. До-речі, тут всі свідки - я жодного разу не виступав в підтримку його банну. Як в принципі і в підтримку банну взагалі будь-кого з участників цього форума - такий дитсадок був-би нижче мого рівня спілкування.

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    Ви вперто не слідуєте моїм настановам: повторю втретє( вже б і в танку почули б)...перечитайте теми, не потрібно додумквати замість мене,то чого немає і небуло.
    Ну я ретельно перечитую майже все, що тут пишуть і абсолютно погоджуюсь зі Славою - Ви зайняли надзвичайно вигідну позицію і дуже скоро тут взагалі не можна буде знайти людину, яка б щиро голосувала за Зе)))

  2. #182
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Наступати - пупок розвяжеться, покинути землі- жаба давить, впустити всіх до себе"ранять і простіть"- от чесно Ви готові заради ну нехай 10-20% "своїх" приєднати 80% твердої,жорсткої сепараторної вати до свого ніби спокійного життя і державного устрою? ...мій здоровий глузд каже -НВ...хоча тих 20% шкода... Придніпровя не повернулось, Абхазія не повернулась...чи варто тратити сили і головне людей на провальну кампанію? Я вважаю що не варто. Будемо більше рашки- тоді можна щось писати на кшталт "Барбаросса". Але, затяті боти нам тлумачать"не віддамо", за рати не виходить, хто за на тур, той тупак, хто "за" щоб залити той прєдатєль...А принцеса все не оприділиться: в Умані чи в красіві.

    Так що нетреба мене смущать яркими фразами. Я відчуваю біль і смуток не менше за інших. Але потрібно вирішитись. І доречі я проти Мінська-Штанмаєра, це утопія яку нам впарили кількс років тому а зараз намагаються реалізувати. Що тоді що зараз- це у-то-пі-я. Ми попали!!! Давно. І на сьогодні я вважаю( я можу звісно помилятись) що єдине правильне рішення - це забетонуватись, перекроїти корд і кинути той чемодан, доти,поки він сам не приповзе до нас...як не приповзе- то зер з ним...устакпниться,узаконит ься,оросіється,а потім хто захоче(із патріотів) вже тихенько нехай сюди і переїздах. Отакий мій план "штанмаєра" ...і не треба ні кнута ні пряника ні шоколаду...в мене і так зуби болять.

  3. #183
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    26.05.2015
    Сообщений
    587
    Вес репутации
    27
    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    Наступати - пупок розвяжеться, покинути землі- жаба давить, впустити всіх до себе"ранять і простіть"- от чесно Ви готові заради ну нехай 10-20% "своїх" приєднати 80% твердої,жорсткої сепараторної вати до свого ніби спокійного життя і державного устрою? ...мій здоровий глузд каже -НВ...хоча тих 20% шкода... Придніпровя не повернулось, Абхазія не повернулась...чи варто тратити сили і головне людей на провальну кампанію? Я вважаю що не варто. Будемо більше рашки- тоді можна щось писати на кшталт "Барбаросса". Але, затяті боти нам тлумачать"не віддамо", за рати не виходить, хто за на тур, той тупак, хто "за" щоб залити той прєдатєль...А принцеса все не оприділиться: в Умані чи в красіві.

    Так що нетреба мене смущать яркими фразами. Я відчуваю біль і смуток не менше за інших. Але потрібно вирішитись. І доречі я проти Мінська-Штанмаєра, це утопія яку нам впарили кількс років тому а зараз намагаються реалізувати. Що тоді що зараз- це у-то-пі-я. Ми попали!!! Давно. І на сьогодні я вважаю( я можу звісно помилятись) що єдине правильне рішення - це забетонуватись, перекроїти корд і кинути той чемодан, доти,поки він сам не приповзе до нас...як не приповзе- то зер з ним...устакпниться,узаконит ься,оросіється,а потім хто захоче(із патріотів) вже тихенько нехай сюди і переїздах. Отакий мій план "штанмаєра" ...і не треба ні кнута ні пряника ні шоколаду...в мене і так зуби болять.
    Ого!Так хто ж тут спорить? Особисто я обома руками підтримую данну позицію.
    Одна біда - Зе не підтримує. Він за штанмаєра....
    Точніше не Зе, а його кукловод.

  4. #184
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Цитата Сообщение от patorok Посмотреть сообщение
    А вот тут не треба ля-ля - про "таскать" то не я почав. Я просто абсолютно тактовно поцікавився його долею на данному ресурсі -[/COLOR])))
    От і не цікавтесь більше його долею.

    - - - Добавлено - - -

    [Просто ообще.

    - - - Добавлено - - -

    С...а телефон...все переправив...

  5. #185
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Цитата Сообщение от patorok Посмотреть сообщение
    А вот тут не треба ля-ля - про "таскать" то не я почав
    Якщо б ви були уважні, разои з модератором, то побачили б що я написав не "таскать" а "такскать" . Що скоротливо ,з мови окупанта означа "так сказать". Це по-перше. А от по-друге, шановний модератор , може я щос не так зрозумів ? Тоді складіть будь ласка ваші вислови самі до купи. Бо в мене щось не вистачае фантазії.

    Мій вибір (саме вибір ,а не галочка) завершився в першому турі, в другому мого вибору Не-ЬУ-Ло..
    Другий раз я не псував нічого, а підтримав вибір як я вважав адекватної частини(принаймі з Модельки)...
    ?????
    " Вегетаріанцем я став не тому ,що люблю тварин, а тому що ненавиджу рослини..."(с)

  6. #186
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    26.05.2015
    Сообщений
    587
    Вес репутации
    27
    Цитата Сообщение от drager Посмотреть сообщение
    Якщо б ви були уважні, разои з модератором, то побачили б що я написав не "таскать" а "такскать" . Що скоротливо ,з мови окупанта означа "так сказать".
    Бггг))) А до чого тоді фраза "прірода бєрьот свойо"? ))))

  7. #187
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Цитата Сообщение от patorok Посмотреть сообщение
    Бггг))) А до чого тоді фраза "прірода бєрьот свойо"? ))))
    Мабуть малися на увазі природні здібності... Чі ти гадаєшь,що природа бєрьот свойо виключно на барахолці?

  8. #188
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Цитата Сообщение от drager Посмотреть сообщение
    Якщо б ви були уважні, разои з модератором, то побачили б що я написав не "таскать" а "такскать" . Що скоротливо ,з мови окупанта означа "так сказать". Це по-перше. А от по-друге, шановний модератор , може я щос не так зрозумів ? Тоді складіть будь ласка ваші вислови самі до купи. Бо в мене щось не вистачае фантазії.





    ?????
    " Вегетаріанцем я став не тому ,що люблю тварин, а тому що ненавиджу рослини..."(с)
    Розумій як хочеш, вважай що я вибрав за бажанням спільноти, ну типу "як більшість так і я". Прийміть це так як є.

  9. #189
    Постоянный пользователь Аватар для Tomahawk_

    Регистрация
    04.05.2014
    Сообщений
    112
    Записей в дневнике
    2
    Вес репутации
    19
    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    Розумій як хочеш, вважай що я вибрав за бажанням спільноти, ну типу "як більшість так і я". Прийміть це так як є.
    Вот это и плохо, когда своей головы на плечах нету... не привыкли люди думать о последствиях, посчитать хотя-бы на пару шагов вперёд. Но ничего... закон Дарвина никто не отменял... сами отомрут.

  10. #190
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    22.04.2009
    Сообщений
    200
    Вес репутации
    18
    Проблема в том, что тот самый "чемодан" нам не только не дают бросить, а еще вешают на шею, нагрузив предварительно кирпичами вместо всяких полезностей и расхлебывать это нашим детям и внукам (если они будут жить в этой стране).

TEST

Страница 19 из 168 ПерваяПервая ... 917181920212969119 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. НОВОСТЬ: Україна - Чемпіон!
    от Foreigner в разделе Автомодели события
    Ответов: 8
    Последнее сообщение: 07.03.2017, 12:18
  2. ОБЪЯВЛЕНИЕ: Група F2D-Україна
    от Ярема в разделе Кордовые
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 27.12.2014, 14:38
  3. Анатолий Пахомов - Україна має талант-5
    от Kushnirenko в разделе КУРИЛКА
    Ответов: 21
    Последнее сообщение: 14.04.2013, 06:59
  4. Україна має талант!
    от Blasters в разделе КУРИЛКА
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 24.02.2011, 23:28
  5. Ще не вмерла Україна!
    от КВ в разделе Корзина
    Ответов: 20
    Последнее сообщение: 14.05.2010, 22:24

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь