Реклама
Страница 18 из 168 ПерваяПервая ... 816171819202868118 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 171 по 180 из 1677

Тема: Сучасна Україна.Куди ми йдемо? Куди маємо йти?

  1. #171
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    06.09.2008
    Сообщений
    6,692
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от patorok Посмотреть сообщение
    Это все прекрасно, но куда дели гастарбайтера? Шото он резко пропал с эфира! Даже прочитать и прокомментировать нечего! )))
    Если его таки да забаннили, то может все-таки освободим убогих - они чудесно друг друга заменяют!
    Дискутировать с pi...rkom это значит опуститься до его уровня...
    Когда у меня есть свободное время на работе, предпочитаю уже лучше что-то в ютубе посмотреть, или просто пойти кофе попить...

  2. #172
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Цитата Сообщение от patorok Посмотреть сообщение
    Так он отсюда туда таскает, или наоборот? ))))))))
    Хотя да, тупанул - что отсюда окромя сиг утащить можно? Конечно наоборот! )))

    Впрочем в таком случае все-равно не понятно - с чего такая резкая смена активности. Или в нашу барахолку сиги по блату завезли? )))))))))
    От скажи , будь ласка- тихо, спокійно, а тобі треба ляпнути Х--НЮ щоб тільки знов розвести срач? Немає чим зайнятись? І після цього "маестро" баламут?

    - - - Добавлено - - -

    Іди траншеї покопай, листя в парку позбирай,якийсь літак склей....Влуплю бал за розведення срачу, не ображайся.

  3. #173
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    20.12.2014
    Сообщений
    39
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    От скажи , будь ласка- тихо, спокійно, а тобі треба ляпнути Х--НЮ щоб тільки знов розвести срач? Немає чим зайнятись? І після цього "маестро" баламут?

    - - - Добавлено - - -

    Іди траншеї покопай, листя в парку позбирай,якийсь літак склей....Влуплю бал за розведення срачу, не ображайся.
    Хамит маєстро Пешков с остр. Капри ( см.предыдущий пост),а ты, как смотрящий, не замечаеш.

  4. #174
    Постоянный пользователь Аватар для GVL224

    Регистрация
    10.08.2015
    Сообщений
    83
    Вес репутации
    24
    Цитата Сообщение от ШНН49 Посмотреть сообщение
    Хамит маєстро Пешков с остр. Капри ( см.предыдущий пост),а ты, как смотрящий, не замечаеш.
    они "зекоманда"

  5. #175
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    22.04.2009
    Сообщений
    200
    Вес репутации
    19
    Корчевников в Киеве, Медведчук в Раде - "савпадение" или снова "папередники" виноваты?

  6. #176
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Цитата Сообщение от ШНН49 Посмотреть сообщение
    Хамит маєстро Пешков с остр. Капри ( см.предыдущий пост),а ты, как смотрящий, не замечаеш.
    Шановний! По перше практично з кілька денної тиші почався ПУК parotok,'ка, отак щоб задіти лише. Це я вважаю навмисний розпал срачу з нічого, тому не потрібно мені тут в очі дим пускати. Маестро живе де хоче, працює де хоче , як і всі , кому це сильно стало кісткою в горлі - хай подавиться,. Коли Артур хамить - я даю попередження, як і всім іншим. Якщо комусь в сраці ялозить розвести болотоо- я з задоволенням видам банний віник. Я "не смотрящий", це при янеку було, наступна спроба обізвати мене буде відповідна теж мінімум попередженням. Я вже сказав, не можете по суті теми щось говорити - не пишіть, або закриваємо.

    Віталій з Полтави! Дуже прошу пройтись по останнім 10 сторінках тем і нарешті вбетонити собі МОЮ позицію(політичну) ...
    Іншим порохобртам ЩЕ раз повторюю,якщо не доходить: якщо проти П ,це не значить що за ЗЕ, приглушіть свої фантазії, дивіться на речі і події так ,як вони є ,а не так як ви собі хочете уявляти.
    Я з дорослими людьми спілкуюсь? Здатними щось усвідомлювати ,окрім свого ЕГо?

    - - - Добавлено - - -




    Розрив схеми, я проти П але голосував за нього. Тепер бажаю вам з цим не заснути...."як так?". Та о так!
    Да і я з Вінниці, як Гройсман і Порошенко... Дпугий хук. Пазл не складається...Навчіться чути інших, не ставте себе важливіше за інших. Так тоді стане легше розбиратись в людях.

  7. #177
    Постоянный пользователь Аватар для GVL224

    Регистрация
    10.08.2015
    Сообщений
    83
    Вес репутации
    24
    да, скоро будет ненайти тех кто голосовал за "Зе"

  8. #178
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    "говоріть правду і ви завжди будете оригінальний А що вас так бентежить? Правда чи нестандартне рішення,яке не прогнозоване вашою однобокою позицією? Я не маю звички брехати, перевзуватись чи приховувати свої помилки..."Борман, если ви хотите правди-ето она"(с).

  9. #179
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    : якщо проти П ,це не значить що за ЗЕ, .
    А що це значить?! Як це можна порозуміти інакше? " Я проти війни, але я не за мир !" А за ЩО? Олеже?! Ви усі які "проти" але не "за" знайшли собі дуже тепленьку позицію !
    Привели до влади блазня, а тепер - "це не ми!" , " це воно само так вийшло!" . Чі може ви як чесний фраєр зіпсували свій бюлетень?! Не треба мені відповідати. Відповісі собі,Олеже! Дітям своїм відповіси . Навчі їх , що "ні" чі "так" - то стрьомно, а от якщо десь посередині , то завжди можна залюбки відпетляти.

  10. #180
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Ви вперто не слідуєте моїм настановам: повторю втретє( вже б і в танку почули б)...перечитайте теми, не потрібно додумквати замість мене,то чого немає і небуло.

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от drager Посмотреть сообщение
    А що це значить?! Як це можна порозуміти інакше? " Я проти війни, але я не за мир !" А за ЩО? Олеже?! Ви усі які "проти" але не "за" знайшли собі дуже тепленьку позицію !
    Привели до влади блазня, а тепер - "це не ми!" , " це воно само так вийшло!" . Чі може ви як чесний фраєр зіпсували свій бюлетень?! Не треба мені відповідати. Відповісі собі,Олеже! Дітям своїм відповіси . Навчі їх , що "ні" чі "так" - то стрьомно, а от якщо десь посередині , то завжди можна залюбки відпетляти.
    Слава,Ваш голослівним пафос нідо чого. Я бачу що ви з Віталіжм в одному танку...це звісно добре. Мій вибір (саме вибір ,а не галочка) завершився в першому турі, в другому мого вибору Не-ЬУ-Ло.. чому- я пояснював вже неодноразово, чому ви не хочете то зрощуміти,- мені всеодно(вже). Другий раз я не псував нічого, а підтримав вибір як я вважав адекватної частини(принаймі з Модельки)... Все, мавр сдєлал своє дєло. В мене позиція не змінилась. Не, війна і немир? Нагадує анекдот" якщо випаде орел,ідемо бухати, якщо рєшка, то на дискотеку, ну а якщо зависне в повітрі то підем в школу"...

    - - - Добавлено - - -

    Нам потрібен паркан там де зараз окопи...високий,міцний, і без воріт

TEST

Страница 18 из 168 ПерваяПервая ... 816171819202868118 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 2 (пользователей: 0 , гостей: 2)

Похожие темы

  1. НОВОСТЬ: Україна - Чемпіон!
    от Foreigner в разделе Автомодели события
    Ответов: 8
    Последнее сообщение: 07.03.2017, 12:18
  2. ОБЪЯВЛЕНИЕ: Група F2D-Україна
    от Ярема в разделе Кордовые
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 27.12.2014, 14:38
  3. Анатолий Пахомов - Україна має талант-5
    от Kushnirenko в разделе КУРИЛКА
    Ответов: 21
    Последнее сообщение: 14.04.2013, 06:59
  4. Україна має талант!
    от Blasters в разделе КУРИЛКА
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 24.02.2011, 23:28
  5. Ще не вмерла Україна!
    от КВ в разделе Корзина
    Ответов: 20
    Последнее сообщение: 14.05.2010, 22:24

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь