Реклама
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 11 по 15 из 15

Тема: Фонар кабіни Zlin 50ML Який колір вибрати ?

  1. #11
    Постоянный пользователь Аватар для Nиколай

    Регистрация
    19.11.2008
    Сообщений
    2,175
    Вес репутации
    42
    Я теж все кольорове покриття робив скотчем. Я так здогадуюсь, що Ви технологію обтяжки розробили для себе приблизно таким чином: для всіх кольорових елементів спочатку зробили контурні шаблони. Потім по ним вирізали окремі ділянки зі скотчу відповідного кольору на поверхні нейтральної до прилипання (на папері з силіконовим покриттям). Потім попередньо поєднали на площині між собою весь набір, та, нарешті, - перенесли і наклали ці збірки на консолі крил, стабілізаторів, та інші поверхні. Так?

  2. #12
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    17.01.2017
    Сообщений
    327
    Вес репутации
    13
    Десь приблизно так. Наклеїв скотч на підкладку від Оракала, зробив шаблони з ватмана, порізав на підкладці і переноскою (з грязним клеючим слоєм прозорого скотчу) переніс на модель. Букви різав на саморобному CNC фрезері/плотері https://www.youtube.com/watch?v=CJWsdRgh034 попередньо налаштувавши на флюгерному ножі глубину різу. Міг би і все порізати на ньому, але на жаль робоча площа у мене всього 400х300 мм. а консоль крила 490 мм

  3. #13
    Постоянный пользователь Аватар для Nиколай

    Регистрация
    19.11.2008
    Сообщений
    2,175
    Вес репутации
    42
    Так чому ж я маю здогадуватись і витягувати з Вас інформацію про технологію, начебто вона секретна? Я ж намагаюся підтримати Вашу тему, а Ви мовчите.
    -----
    І по вирізанню літер виникло питання: - навіщо для цього застосовувати цифрово-механічний плотер, якщо це легко та й швидко можна вирізати руками?

  4. #14
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    17.01.2017
    Сообщений
    327
    Вес репутации
    13
    Цитата Сообщение от Nиколай Посмотреть сообщение
    Так чому ж я маю здогадуватись і витягувати з Вас інформацію про технологію, начебто вона секретна? Я ж намагаюся підтримати Вашу тему, а Ви мовчите.
    Я думаю що цю технологію всі знають і нічого нового не можу продемонструвати.

    Цитата Сообщение от Nиколай Посмотреть сообщение
    І по вирізанню літер виникло питання: - навіщо для цього застосовувати цифрово-механічний плотер, якщо це легко та й швидко можна вирізати руками?
    Перша причина - лінь. Друга - набагато швидше ніж у мене руками. Третя причина - Чорний скотч. Якщо через кольоровий я би ще бачив лінії по яких різати то через чорний нічого. По шаблонах покладених зверху нормально не виходило, постійно зсовувалися з слизької поверхні. Була думка на лазернику поверх скотча, а потім другим слоєм скотча наклеїти уже на модель, але маю досвід що там де жирний шрифт просто не прилипає на поверхню і пузириться. Прогрів утюжком не дає нічого. При тонких буквах (лініях) по лазерній технології більш менш нормально, приблизно ось так:

    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Photo0871.jpg 
Просмотров:	35 
Размер:	374.8 Кб 
ID:	313576

  5. #15
    Постоянный пользователь Аватар для Nиколай

    Регистрация
    19.11.2008
    Сообщений
    2,175
    Вес репутации
    42
    Повірте, не всі знають. Бо розділ цей для починаючих моделістів. І кожен день тут може з`явитися нова людина, яка зацікавиться цим.

TEST

Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. ПРОДАМ: Фиксатор резьбы (локтайт) MEDIUM TL-242 50ml
    от WinogradoW в разделе БАРАХОЛКА. Материалы
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 29.02.2016, 11:02
  2. ВОПРОС: Який таймінг для leopard 4074 , 2200kv
    от -=FORD=- в разделе Катера Eco электрички
    Ответов: 13
    Последнее сообщение: 22.07.2014, 14:16
  3. Який пропелер для кордової пілотаги з МДС 6.5?
    от CrAzY_f2b в разделе МОТОРЫ ДВС
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 12.04.2012, 10:53
  4. допоможіть вибрати
    от choo-joe в разделе on-road
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 22.07.2009, 09:41

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь