Розпочався прийом заяв від фізичних осіб на індивідуальне членство в Федерації авіамодельного спорту України та активацію міжнародної ліцензії FAI на 2020 рік. Активація міжнародної ліцензії FAI - є безкоштовною для члена ФАМСУ.
Заяви приймаються тільки індивідуально і тільки на електронну пошту Президії Федерації для ліцензій: famsulicences@gmail.com

Заява має бути в формі звичайного електронного листа на ім'я Президії ФАМСУ.
Типова форма заяви для членства в ФАМСУ:
Я, Прізвище Ім'я по Батькові, число, місяць, рік народження, прошу прийняти мене в члени (або прошу продовжити моє членство в) Федерації авіамодельного спорту України на 2020 рік.
З вимогами Статуту Федерації Авіамодельного спорту України ознайомлений .
( СТАТУТ ФАМСУ - http://famsu.org.ua/…/uk/10-dokume…/dokumenty/7-ctatut-famsu )

Після отримання заяви на електронну пошту Президії ФАМСУ, фізична особа - заявник отримує у відповідь реквізити банківського рахунку ФАМСУ для оплати членського внеску із зазначенням суми членського внеску а також електронний файл-зразок у форматі Excel для внесення особистих даних та назви свого класу моделей англійською мовою для отримання міжнародної ліцензії FAI.
Після надходження коштів членського внеску на безготівковий рахунок ФАМСУ , заявник приймається в члени ФАМСУ (продовжується його або її членство в ФАМСУ ) рішенням Президії ФАМСУ (згідно чинного Статуту).

Членські внески на 2020 рік:
Спортсмени віком 19 років і старші - 650 грн.
Юніори віком від 14 до 18 років - 200 грн.
Судді ФАМСУ - 200 грн.
Діти віком до 13 років - БЕЗКОШТОВНО
Ветерани вiком вiд 65 рокiв - БЕЗКОШТОВНО
Учасники бойових дій,
інваліди - БЕЗКОШТОВНО

ВАЖЛИВО !!!
Спортсмени які претендують на членство у збірній команді України та на призові місця у Чемпіонату Світу , Чемпіонату Європи та у Кубку Світу повинні докласти до своєї заяви скановану копію свого паспорта та коду, а також вказати П.І.Б. свого тренера українською мовою.
Інваліди та учасники бойових дій повинні додати до заяви скан-копію свого пільгового посвідчення.

Президія ФАМСУ , 2020 рік.