Реклама
Показано с 1 по 2 из 2

Тема: ЧЛЕНСТВО та членські внески в ФАМСУ на 2019 рік.

ЧЛЕНСТВО та членські внески в ФАМСУ на 2019 рік.

З 16 січня 2019 року розпочався прийом заяв від фізичних осіб на індивідуальне членство в Федерації авіамодельного спорту України та активацію міжнародної ліцензії FAI на 2019 рік. Активація міжнародної ліцензії FAI - є безкоштовною для члена ФАМСУ.
    Заяви приймаються тільки індивідуально і тільки на електронну пошту Президії Федерації для ліцензій: famsulicences@gmail.com

Заява має бути в формі звичайного електронного листа на ім'я Президії ФАМСУ.
    У темі електронного листа має бути зазначено прізвище та ініціали заявника , а також (спортсмен,суддя,юніор,УБД, нв.)
    Типова форма заяви для членства в ФАМСУ: Я, Прізвище Ім'я та по Батькові, число, місяць і рік народження, прошу прийняти мене в члени (або прошу продовжити моє членство в) Федерації авіамодельного спорту України на 2019 рік. З вимогами Статуту Федерації ознайомлений і згодний. http://famsu.org.ua/…/uk/10-dokume…/dokumenty/7-ctatut-famsu

Після отримання заяви на електронну пошту ФАМСУ, фізична особа отримує у відповідь реквізити ФАМСУ для оплати членського внеску із зазначенням суми а також електронний файл-зразок у форматі Excel для заповнення особистих даних та назви свого класу моделей англійською мовою для отримання міжнародної ліцензії FAI , і, після надходження членського внеску на рахунок ФАМСУ , приймається в члени (продовжується його або її членство) рішенням Президії ФАМСУ (згідно чинного Статуту).

Членські внески на 2019 рік:
    Фізичні особи віком 18 років і старші - 650 грн.
    Фізичні особи віком до 18 років - 200 грн.
    Судді ФАМСУ - 200 грн.
    Діти віком до 14 років - безкоштовно !!!
    Учасники бойових дій (УБД), інваліди (інв.) та ветерани авіамодельного спорту - безкоштовно !!!

Спортсмени які претендують на призові місця у Чемпіонату Світу , Чемпіонату Європи та у Кубку Світу повинні докласти до своєї заяви скан-копію паспорта та коду, а також вказати П.І.Б. свого тренера українською мовою.
    Інваліди та учасники бойових дій повинні додати до заяви скан-копію свого пільгового посвідчення.

Президія ФАМСУ , 2019 рік.

Оголошеняя зі змінами від 25.03.2019р.

Діти віком до 14 років - безоплатно отримують ліцензію FAI .

Суддям, які не отримали ще посвідчення судді - не треба докладати до заяви копію свого посвідчення.

TEST

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)