Реклама
Страница 1 из 7 123 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 64

Тема: КУБОК імені І.І.СІКОРСЬКОГО 2019

  1. #1
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26

    КУБОК імені І.І.СІКОРСЬКОГО 2019

    Шановні спортсмени-копіїсти, та шанувальники цього класу моделей , хочу почути вашу думку з приводу календаря змагань на 2019 рік
    Справа в тому що в цьому році в FAI вирішили провести Чемпіонат Європи та етапи кубки Світу в такі терміни, що для проведення Чемпіонату України залишається лише кінець серпня, або в крайньому випадку середина серпня. Але саме в середині серпня я планував провести наступний Кубок імені І.І.Сікорського. Я подав в нашу федерацію заявку на 17-18 серпня для проведення цього Кубку. Така дата , була узгоджена з більшістю копіїстів. Бо кінець серпня , тобто остання субота серпня випадає на 31 серпня. А неділя – то вже 1 вересня. Звісно що в такі терміни на змагання мало хто приїде, бо на носі новий навчальний рік у школах і в інших навчальних закладах. Перенести змагання на 24-25 серпня- теж проблематично, бо це свята. День Незалежності. В Києві буде військовий парад. Деякі шляхи і метро будуть частково закриті. В федерації спочатку погодились на ту дату, що я запропонував, тобто на 17-18 серпня . Але сьогодні, я отримав новий календар.
    Ось він.

    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	51604169_2062881543790300_5065565749813182464_o.jpg 
Просмотров:	181 
Размер:	314.9 Кб 
ID:	308363Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	51765980_2062881533790301_7821041240203329536_o.jpg 
Просмотров:	157 
Размер:	345.4 Кб 
ID:	308364Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	51356257_2062881493790305_7800050459422490624_o.jpg 
Просмотров:	132 
Размер:	296.4 Кб 
ID:	308365
    Що ми бачимо.
    26-31 серпня змагання учнівської молоді
    28-29 серпня ( а це СЕРЕДА та ЧЕТВЕР !!!!!) Кубок Сікорського та кубок Лавягіна
    30-31 серпня- Чемпіонат України.
    Тобто за один тиждень хочуть провести усі змагання, які раніше проводились в два етапи. Раніше на початку літа був Чемпіонат України, а в кінці літа – Кубки.
    А тепер усе літо копіїсти будуть чекати, щоб галопом провести одразу двоє змагань. А якщо хтось ,не дай бог, пошкодить свою модель на перших змаганнях, то він пролітає як фанера над Парижем в других змаганнях. Як вам так перспектива? Я боровся за те , щоб копіїсти мали можливість змагатися як можна більше разів в кожному році, а тут усе змішали в одну купу.

    Моя думка така :- «Треба все ж таки провести кубок Сікорського окремо і заздалегідь від Чемпіонату України. І якщо вас не влаштовує дата 17-18 серпня, то пропонуйте свої варіанти. Будемо обговорювати усе разом. »

  2. #2
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Агов !!!
    Копіїсти- кордовики, просинайтесь.
    Я чекаю, ваши пропозиції щодо терміну проведення Кубку.
    Може є сенс провести Кубок в середені липня ?
    Пропонуйте свої варіанти, поки не пізно. Бо треба усе узгодити , щоб усім було зручно і щоб найбільша кількість спортсменів змогли прибути на змагання.

  3. #3
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Як, завжди !!! Від копіїстів-кордовіків немає жодної звістки.Це мене вже так дістало, що немає ніяких сил терпіти таку байдужість !!!
    А тим часом ФАМСУ та ТСО ділять між собою пиріг і крамсають розклад змагань. Ось остання версія.


    Чемпіонат України з кордових моделей спортсмени та юніори (F2A,F2B,F2C, F2D, F2І, F4В). Київська обл. ( тобто "Чайка") 23.08 -25.08

    Кубок України з кордових моделей копій “Кубок Сікорського”у класі моделей (F4В) Київська обл. ( тобто "Чайка") 20.09 -22.09,

    Етап Кубку України – з кордових моделей, спортсмени та юніори (F2A,B,C, F4В) Київська обл. 20.09 -22.09

    Тобто тепер нам пропонують провести кубок Ім . Сікорського І.І. разом з кубком ТСО аж у вересні.

    Я з цим не згоден. Бо учнівська молодь та юніорі не зможуть у вересні приїхати на змагання.

    Я вже домовився з усіма інстанціями, та майже з усіма спортсменами і ми вибрали дату 15-16 червня. Це субота та неліля. А з 10 по 16 червня на тому ж кордодромі планується проведення "Всеукраїнськіх змаганнь учнівської молоді на Кубок командувача ВПС України з кордових моделей". Таким чином учнівська молодь має можливість прийняти участь в Кубку Ім . Сікорського І.І,
    До речі, хочу довести до усіх спортсменів, що тепер ТСО вимагає орендну плату за користування кордодромом на час змагань. А Фамсу пропонує не брати стартові внески з ветеранів (старше 65 років і затверджених ФАМСУ) та юніорів . Ділема , однако !!!! ????? Де брати кошти на аренду кордромів,та оплату роботи суддів ? Невже спортсмени ( не ветерани) мають за усе це неподобство сплатити свої кошти. ГА??? Що скажете шановні ?
    І ще одне зауваження. До змагань будуть допущені лише члені ФАМСУ , які мають українсьскі ліцензії. Наразі серед копіїстів таких лише троє. Тож , любі друзі , мерщій вступайте в ФАМСУ та отримуйте ліцензії. Звертайтесь з цим питанням до Крамаренка Валерія Васильвича. тел +38 066 388 02 40 ,
    Також я , як організатор Кубку ім . Сікорського І.І буду вимагати у спортсменів при реєстрації наявності документа , який підтверджує спортивне звання та разряд. Бо щось останнім часом дуже швидко почала
    "рости в гору " кількість КМС та першо-розрядників. Як то кажуть- "Довіряй, але перевіряй".

    ЧЕКАЮ ВАШІ ВІДГУКИ. НЕ МОВЧИТЬ, БУДЬ ЛАСКА

    P/S/ Завтра маю зустрітися з Почепцем Петром Васильовичем, який зараз є "хозяїом " кордоромів і домовитись про арендну плату.
    Сьогодня вже з ним розмовлів. . Попередня цифра була названа від 250 до 500 гривень за один день змагань.

  4. #4
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,108
    Вес репутации
    31
    Цитата Сообщение от superpilot Посмотреть сообщение
    Попередня цифра була названа від 250 до 500 гривень за один день змагань.
    Мені просто цікаво, що - немає серед кордовиків-моделістів людини, яка б сплатила ці нещасні 500 гривень, аби змагання відбулися? Не вірю!

  5. #5
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от ZENITE Посмотреть сообщение
    Мені просто цікаво, що - немає серед кордовиків-моделістів людини, яка б сплатила ці нещасні 500 гривень, аби змагання відбулися? Не вірю!
    Так склалося, що серед копіїстів-кордовиків залишиловся лише 2-3 спортсмена, А усі інші це, або юніори (принаймні вони так себе називали в минулому році при рєстрації), або ветерани.
    Тобто ті 2-3 спортсмена мають оплатити оренду кордрома, вартість медалей та дипломів, вартість плакатів, та оплатити роботу суддів.
    Я поки що спортсмен і тому мушу за все платити. І це при тому, що я організовую цей кубок своїми зусиллями, за свої кошти і в всій "вільний" час. Ніхто мені не допогає ні матеріально, ні фізично.
    Звісно, що я потім намагаюсь повернути вартість коштів, які я витратив на медалі, дипломи та плакати. Але не завжди це виходить. Внесків спортсменів іноді не вистачає навіть на те, щоб оплатити роботу суддів. А одного разу нас взагалі ошукали "хитрожопі" помічники і тому судді залишились тоді без оплати.

    До речі , мабуть цього року будемо перевіряти і вік "юніорів"

    Для справки. За змагання які відбудуться у травні ("Кубок Києва" ) зажадали за оренду кордодромів 8000 гр.

  6. #6
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,108
    Вес репутации
    31
    Співчуваю. Якщо це нікому не потрібно, чого самому себе так ґвалтувати і жалітися? Літайте собі в задоволення самі, а як хтось захоче проводити змагання і Вас запросить, то відгукнетесь... за можливістю. Життя таке швидкоплинне...

  7. #7
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от ZENITE Посмотреть сообщение
    Співчуваю. Якщо це нікому не потрібно, чого самому себе так ґвалтувати і жалітися? Літайте собі в задоволення самі, а як хтось захоче проводити змагання і Вас запросить, то відгукнетесь... за можливістю. Життя таке швидкоплинне...
    Я і не скаржуся, а лише констатую факти. Ви пропонуєте мені, почекати поки хтось захоче провести змагання? Цікаво , де знайдуться такі охочі, якщо мені і досі ніхто не визвався допомогати ?
    І гвалтувати себе теж не збираюся. Але дуже хочу щоб принаймні ніхто не заважав, та не встромляв палки в колеса.

    Хочу привести цитату з роману В. Каверіна " Два капітана " :-".Горько мне думать о всех делах, которые я мог бы совершить, если бы мне не то что помогли, а хотя бы не мешали. "

  8. #8
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Нарешті усі інстанції пройдено і усе узгоджено. В календарі вже виправлено дату проведння Кубку. Навіть вже виготовлені медалі.
    Таким чином, змагання за право володіти Кубком протягом з червня 2019 року до половини 2020 року, відбудуться 15-16 червня 2019 року.

    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_4955.JPG 
Просмотров:	88 
Размер:	344.8 Кб 
ID:	311736Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_4956.JPG 
Просмотров:	92 
Размер:	387.5 Кб 
ID:	311737
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	39467945_246260036023166_6475490667119247360_n.jpg 
Просмотров:	104 
Размер:	32.6 Кб 
ID:	311738

    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Снимок2.JPG 
Просмотров:	91 
Размер:	61.0 Кб 
ID:	311739Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Снимок3.JPG 
Просмотров:	92 
Размер:	103.6 Кб 
ID:	311740Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Снимок4.JPG 
Просмотров:	86 
Размер:	138.6 Кб 
ID:	311741

  9. #9
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Доброго вечора, шановні.
    Вже можна підрахувати кошторис для проведення кубку, бо є домовленість про суму для оренди кордодрому. А кошторис і буде визначати величину стартового внеску.
    На разі можна сказати ,що сума внеску буде 300-350 гр, для усіх спортсменів ( тобто і ветерани теж) , та 150-175 гр для юніорів. Але це не остаточно. Усе буде залежати від кількості учасників змагань.
    Сума внеску може і змінитися.
    Хочу також нагадати , що усім спортсменам та юніорам треба мати спортивні ліцензії. Звертайтесь з цим питанням до Крамаренка Валерія Васильовича. тел +38 066 388 02 40

  10. #10
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Доброго вечора шановні спортсмени, юніори та школярі , які небайдужі до кордових копій.
    Сьогодні був на Чайці і підписав з ЦСТКАМ договір оренди одного кордодрому ( а саме - гоночного) на 15 та 16 червня.
    Ось акт прийому- передачі

    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	акт аренды 1 .jpg 
Просмотров:	73 
Размер:	113.5 Кб 
ID:	312000

    Тож. любі друзі, усе вже остаточно узгоджено. Медалі Ви вже бачили. Дипломи теж заготовлені. Залишились лише підписати їх і проставити печатку ФАМСУ .
    Запрошую усіх на загнання . Наголошую окремо , що в цьому році планую ввести в змагання ще одну категорію учасників. ЦЕ - ШКОЛЯРІ . Тобто всі кому на момент відкриття змагань ще не виповнилось 17 років. Вони можуть змагатися навіть з контурними копіями. Але якщо у них будуть об'ємні копії , то вони мають право заявитися ще як і юніори при умови сплати стартового внеску і на момент відкриття змагань їм ще не виповнилось 21 рік.
    Тобто буде розіграно три комплекта медалей. - для спортсменів, для юніорів, та малі медалі для школярів.
    Кубок буде розіграно між спортсменами.
    Усім переможцям буде також видано відповідний диплом. А усім учасникам, суддям і самим активним вболівальникам будуть видані пам’ятні плакати-афіши присвячені Кубку Сікорського 2019.

    P/S/ Прошу керівників шкільних команд повідомити мене про кількість школярів , які бажають змагатися за малі медалі Кубку Сікорського . Мені це конче потрібно знати ,щоб визначитись чи варто замовляти такі медалі. Прошу повідомити мене до 1-го червня

TEST

Страница 1 из 7 123 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. ОБСУЖДЕНИЕ: Секция М 2019 год (новости, соревнования, обсуждение, пожелания)
    от Andersen09 в разделе Судомодели события
    Ответов: 34
    Последнее сообщение: 22.08.2019, 14:07
  2. Вибори 2019, чого і кого чекати
    от olegtur77 в разделе КУРИЛКА
    Ответов: 1759
    Последнее сообщение: 22.04.2019, 19:13
  3. СОБЫТИЕ: Соревнования Беларусь ФСР В-Н-О 2019
    от Kuliabo в разделе Судомодели события
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 05.01.2019, 23:09
  4. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 11.09.2018, 12:50
  5. Ответов: 1
    Последнее сообщение: 05.01.2013, 17:12

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь