Реклама

Результаты опроса: За кого віддали свій голос

Голосовавшие
78. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Бойко Юрій

    4 5.13%
  • Вілкул Олександр

    0 0%
  • Гриценко Анатолій

    5 6.41%
  • Зеленський Володимир

    17 21.79%
  • Кошулинський Руслан

    4 5.13%
  • Ляшко Олег

    0 0%
  • Порошенко Петро

    35 44.87%
  • Смешко Ігор

    10 12.82%
  • Тимошенко Юлія

    1 1.28%
  • інший кандидат

    2 2.56%
Страница 135 из 176 ПерваяПервая ... 3585125133134135136137145 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1,341 по 1,350 из 1760

Тема: Вибори 2019, чого і кого чекати

  1. #1341
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Цитата Сообщение от vitos Посмотреть сообщение
    Ось так ми і пливемо у "лодці з одним веслом". по колу.
    Лодка з одним веслом - це каноє . І плисти може прямо й швидко. А тобі хочь одне, хочь два весла..,бовтаєшься як ...у ополонці.. . В мене тут поручь, хлопці привезли фуру пральних машин з Німеччини...,на запчастини розбирають. В них ще одна фура є... Може вже ділом займешься? Хоча лайно через ганчирку легше звичайно....Тобі ж на 13-ту годину на виклик ...не спізнись. Чі то у місцевий штаб Зе?

  2. #1342
    Есть такие мышки северные- лемминги. Иногда они, после полностью демократического голосования, идут всей толпой в речку топиться. Это явление много раз изучалось зоологами и до конца не объяснено. Ясно одно- там все по честному, нормы демократии были соблюдены. Даже многие другие зверушки это подтверждают- они это видели своими глазами.

  3. #1343
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Цитата Сообщение от vitos Посмотреть сообщение
    Вас влаштовує така тенденція розвидку країни, будьласка. Мене НІ. І я маю право висловети свою позицію у той чи інший спосіб.
    Мля!!! Віталя ! Та ну хочь раз доведи свою позіцію своїми словами! Що тебе особисто не влаштовує?! Тільки без твоїх маланських висерів ! Що, сформулювати особисту думку розуму не вистачає?!

  4. #1344
    Постоянный пользователь Аватар для Nиколай

    Регистрация
    19.11.2008
    Сообщений
    2,175
    Вес репутации
    42
    Цитата Сообщение от vitos Посмотреть сообщение
    Звичайно фейк. Або міна з відтермінуванням вибуху. Бо все, що нам підкладається кремлем, так і виглядає.
    Якщо Зе набере більшість, то керувати країною одразу ж почне зовсім не він, а ті, хто його нам підклав у якості ширми для лохів. Тому я і називаю його фейковим кандидатом. Наївно думати, що Зе буде справді приймати всі важливі рішення на посаді президента.
    Я останнім часом передивився багато політичних каналів, де вже не приховуючись за нього натхненно агітують всі прокацапські рожи, типу мураєв, вілкул, пальчевський, губарев, жирік, няш-мяш... і вся така інша кодла, про яку згадувати огидно. Невже ЦЬОГО МАЛО, щоб зрозуміти що за цим стоїть???

  5. #1345
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Цитата Сообщение от Nиколай Посмотреть сообщение
    Я останнім часом передивився багато політичних каналів, де вже не приховуючись за нього натхненно агітують всі прокацапські рожи, типу мураєв, вілкул, пальчевський, губарев, жирік, няш-мяш...
    Vitosа забули....

  6. #1346
    Постоянный пользователь Аватар для Nиколай

    Регистрация
    19.11.2008
    Сообщений
    2,175
    Вес репутации
    42
    Я для нього писАв.

  7. #1347
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    26.05.2015
    Сообщений
    587
    Вес репутации
    27
    Цитата Сообщение от vitos Посмотреть сообщение
    Як би я реагував так як Ви, на все що мені НЕ подобається, мене вже дуууже давно забанели б, без права другої регестрації
    А як саме я не так реагую? Я взагалі на цю тему захожу вкрай рідко, і то лише тоді, коли Ви починаєте писати, а не репостити. Ну а права на цьому форумі в мене вкрай скромніщі за Ваші. Я хоч з дитинства і захоплююсь усілякими літаючими ніштяками на радіокеруванні (і навіть пів року ходив до авіамодельного гуртка), але за часів мого дитинства не існувало навіть аккумуляторів, котрі були б здатні самі себе підійняти у небо. Ну а мій ЦСТКАМ 2,5 я зумів завести тоді лише на саморобному стенді, в полі на кордовій бійцівці я кожного разу отримував епік фейл. На цьому форумі я лише 5 років - з часу народження сина.

  8. #1348
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    25.10.2012
    Сообщений
    589
    Вес репутации
    37
    Цитата Сообщение от drager Посмотреть сообщение
    Vitosа забули....
    Бо мої погляди не прямоленійні? Бо я прагну змін хочаб на 5%, а не " плавати по колу"?
    Ми спробували змінити все у 2014му, змінили, мені не подобається.

  9. #1349
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    26.05.2015
    Сообщений
    587
    Вес репутации
    27
    Цитата Сообщение от vitos Посмотреть сообщение
    Бо мої погляди не прямоленійні? Бо я прагну змін хочаб на 5%, а не " плавати по колу"?
    Ми спробували змінити все у 2014му, змінили, мені не подобається.
    Ми і в 2004-му пробували, і запамятайте мої слова - в 2024-му теж спробуємо! Почитайте історію, ще жодна держава за 30 років не вставала на ноги після 300-отлітнього рабства. Поїдьте в Китай - після 500-сотрічного рабства вони вже не відродять свою колишню самобутність ніколи. Поїдьте в Європу - Ви всерйоз вважаєете що в них вже все гаразд і подолано корупцію? )))
    Мля, да поїздіть хоч з 5% від того, що я свого часу наїздив - Ви здивуєтесь який насправді багатогранний, неоднорідний та неоднозначний цей світ!
    І ось, в цей скрутний час, коли наша багатостраждальна ненька Батківщина нарешті таки почала вставати на правильні (хоч і вельми непрості) рейки боротьби за реальну незалежність, Ви пропонуюте плюнути на все, перекреслити десятки мільйонів вбитих патріотів України, і знову вернутись в те саме вєлікодержавне стойло пуйла?...
    Що-ж, це дійсно Ваше право і Ваш вибір, дарований Вам Конституцією нашої Держави. Але це не мій вибір...

  10. #1350
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Цитата Сообщение от vitos Посмотреть сообщение
    ... змінили, мені не подобається.
    Мдя.... Віталя, з тебе всцятися можна.... ШО ТЕБЕ, от ОСОБИСТО ТЕБЕ НЕ ВЛАШТОВУЄ?! Не треба повільних висловів про корупцію. владу... . Тільки ОСОБИСТІ ТВОЇ ПРИКЛАДИ !!!

    Йде в селі виїздне засідання суду. З приводу розлучення чоловіка та жінки..
    Суддя: - Жінка, от скажить нам чого це ви надумали розлучатися?
    Жинка: - А мій чоловік мене у сексі не влаштовує !
    Жіночій голос с залу :- Ти диви! Усіх влаштовує, а її ні !
    Чоловічій голос с залу:- А її ніхто не влаштовує...!!!

TEST

Страница 135 из 176 ПерваяПервая ... 3585125133134135136137145 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. ОБСУЖДЕНИЕ: Секция М 2019 год (новости, соревнования, обсуждение, пожелания)
    от Andersen09 в разделе Судомодели события
    Ответов: 34
    Последнее сообщение: 22.08.2019, 13:07
  2. Ответов: 9
    Последнее сообщение: 18.02.2019, 16:40
  3. СОБЫТИЕ: Соревнования Беларусь ФСР В-Н-О 2019
    от Kuliabo в разделе Судомодели события
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 05.01.2019, 22:09
  4. КУПЛЮ: может у кого завалялся б/у
    от Сергей.79 в разделе БАРАХОЛКА. Автомодели
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 28.11.2015, 13:48
  5. Для тех у кого есть трафик!
    от Denison№1 в разделе Компьютеры
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 19.12.2010, 21:04

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь