Реклама
Показано с 1 по 4 из 4

Тема: Експеримент з 27Мгц

  1. #1
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    17.01.2017
    Сообщений
    327
    Вес репутации
    13

    Експеримент з 27Мгц

    Доброго дня шановні колеги.
    Зробив я ось таке чудо загальною вагою 120гр і розмахом 680мм
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Photo1062.jpg 
Просмотров:	56 
Размер:	385.1 Кб 
ID:	304691
    і заради експеримента рішив використати апаратуру від роздовбаної
    китайської РУ машинки. Моторчик (від машинки теж) через редуктор крутить 8х6 проп.
    Тяга десь 0,6-0,7
    Дискретне двоканальне управління: Двигуном (який має викос вправо і вверх) і
    РН (актуатор з 2-ма маленькими неодимовими магнітами)
    Літає, але мягко кажучи недалеко, радіус дії передатчика на 27Мгц всього 10-15м.
    Маловато. Вирішив погратися з антеною. Десь 5 варіантів перепробував, на 1-му з них таки
    збільшилася дальність до 20-25м. Але все одно треба ж наприклад у віраж зайти, щоб
    повернути до себе от і буває що моделька виходить з зони прийому. Летить собі далі
    поки швидкості вистачає, або уже у віражі моторчик починає відключатися і "мордою об асфальт".
    (благо що легенька і нічого не ламається). Бігати за нею не варіант Застарий уже.

    Тема давно уже була про таку апу, але рішення чи відповіді там не побачив.
    Спаяв я каскад на одному транзисторі (КТ610А) по відомій схемі, а от узгодити з антеною не
    вийшло.
    Тоді позичив від одного знайомого таку ж іграшку для проби, акуратно з неї підключив
    другим каскадом її ВЧ частину (у розрив між вихідним транзистором своєї апи і обвязкою
    узгодження антени) і дальність збільшилася аж до 60 м, що для такої малесенької модельки
    достатньо. (До речі живлення передавача 9V а приймача від 2S LiPo)

    Ну і тут уже виникає питання чи хтось пробував робити каскад підсилення для подібного г... ?
    і чи продають десь у нас ще окремо плати або підсилювачі для таких РУ іграшок ?
    На алі бачив, але з певних причин не можу звідти замовити.

    Прошу не пропонувати класти туда нормальну апу (я маю і нормальну апаратуру, і маю багато ще живих більших від цієї модельок), це просто експеримент, який успішно опробуваний на меншій модельці яка літала у дворі 10х10 м. на стандартній дальності передавача.

  2. #2
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Чудова моделька ! Ну як що ви маєте хист , то є багато схем підсилювачей в інеті . А чому не взяті готовий ВЧ модуль від літаючої іграшки на 27 Мгц ? Наприкладв мене ціх пультів - купа маленька. Можу вам подарувати.

  3. #3
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,452
    Вес репутации
    59
    я робив, вих. каскад був якраз на кт610-му, 40МГц, дальність апи з саморобним приймачем складала по землі близько 500 метрів. Але не літав на ній. Можна тут цілу статтю написати про налагодження подібних схем. Саморобні набори були в магазині ІГВА, можливо там ще щось є..Але використання дискретної аппи на літаку, хоч і двоканальної- це якби делікатніше виразитись...неподобство. Хоч а і можна...машинка,катер, танк-ще куди не йшло

  4. #4
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    17.01.2017
    Сообщений
    327
    Вес репутации
    13
    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    Але використання дискретної аппи на літаку, хоч і двоканальної- це якби делікатніше виразитись...неподобство. Хоч а і можна...машинка,катер, танк-ще куди не йшло
    Та знаю шо неподобство Але хотілося поекспериментувати. Літали ж колись на таких, навіть бачив ролик шо кнопкою повертав (2 натискання вправо, 3 натискання вліво). Хотілося попробувати як воно олдскульно

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от drager Посмотреть сообщение
    Чудова моделька ! Ну як що ви маєте хист , то є багато схем підсилювачей в інеті . А чому не взяті готовий ВЧ модуль від літаючої іграшки на 27 Мгц ? Наприкладв мене ціх пультів - купа маленька. Можу вам подарувати.
    Ну, в подарок якось непристойно буде брати, а за розумну плату купив би декілька щоб не моричится з пайкою і узгодженням.

TEST

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. КУПЛЮ: AM приёмник 27Мгц
    от сергейz в разделе БАРАХОЛКА. Аппаратура
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 05.05.2014, 21:41
  2. ВОПРОС: Аппа 27Мгц
    от сергейz в разделе Начинающим судомоделистам
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 19.04.2014, 08:00
  3. КУПЛЮ: 2 кварца на 27мгц
    от Bzzpchelka в разделе БАРАХОЛКА. Аппаратура
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 30.12.2013, 17:30
  4. Апаратура на 27МГц
    от biglion в разделе БАРАХОЛКА. Аппаратура
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 27.03.2013, 22:17
  5. Приемник АМ 27МГц
    от V_Alex в разделе ЭЛЕКТРОНИКА
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 12.03.2012, 09:35

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь