Реклама
Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 30 из 31

Тема: КУБОК ІМ. СІКОРСЬСКОГО 2018. КОРДОВІ КОПІЇ F4B

  1. #21
    Постоянный пользователь Аватар для Вадим Ру

    Регистрация
    11.03.2012
    Сообщений
    2,413
    Записей в дневнике
    2
    Вес репутации
    42
    Них@расе предьявы

  2. #22
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от Вадим Ру Посмотреть сообщение
    Них@расе предьявы
    Усі ці пред'яви висмоктані з пальця.
    По-перше я так і не воторпав звідки вилізли ці самозванці, які звинувачують нас у тому, що ми "самовільно захопили та використовали територію ЦСТКАМ."
    Це прсто дурня. Яке ще в біса захоплення!!!??? Кордороми завжди були відкритиі для усіх авіамоделістів. Ніяких замків там ніколи не було. І ми завжди там в будь який час тренувалися.
    Вхід завжди був ВІЛЬНИЙ !!!!
    І в момент відкриття Кубку Сікорського там теж було все відкрито.

    Це навпаки вони захопили усе майно бувшого ДОСААФ
    Ось що зараз робиться на аєродромі "Чайка"

    https://ua.news/ua/rejderske-zahople...chystomu-nebi/

    Тобто там фактично рейдерським захватом змінили керівництво.
    Тепер вони добралися до кордодромів і надумались там "косити бабки" зі спорсменів, які в їх уяві усї геть є мільонерами , а тому і мусять просто ділитися з ними своїми грошима.
    Далі вони звинувачують нас у тому, що ми начебто вікорстовували якісь їхні засоби для проведеня змагань. Знову брехня. Усе майно (гучномовець, підсилювач, столи, стільці, Прапор України, комп'ютер, принтер, папір, тощо і т.п.) усе це було наше, або майно ФАМСУ.
    Також там йде мова про якохось додаткових співробітників охорони. Це теж брехня. Жодного охоронця я там взагалі не бачив ,крім тих двох які охороняють там стоянку тракторів ( які ,до речі, колись, ще при Захарові стояли на гоночному кордодромі).
    Єдине що вони можуть від нас вимагати, це плату за електронапругу в 220 вольт , яку ми задіяли для підсилювача звуку.
    Про які збидки вони там пишуть я теж не маю уяви. Навпаки ми прибрали усе сміття , яке там було.
    Тобто цифра 15000 гривень це вигадка. З таким успіхом можна було б і 150.000 гр. вимагати.
    Усе як в лихі 90-ті .
    Вітаю усіх зі "святом демократії". Дочекалися !!!!!!!

  3. #23
    Постоянный пользователь Аватар для Вадим Ру

    Регистрация
    11.03.2012
    Сообщений
    2,413
    Записей в дневнике
    2
    Вес репутации
    42
    https://www.google.com.ua/amp/s/amp...._otstranennyyi - еще весной начался сей бардак, я все ждал когда же оно взорвется,,, , вот и проявилось. Земелька типа пустует. Надо поменять назначение и можно дерибанить. Примерно похоже было с заповедником в Казыне

  4. #24
    Постоянный пользователь Аватар для ALEK.SANDR

    Регистрация
    22.07.2013
    Сообщений
    798
    Вес репутации
    35
    "Лягушачья бумага"... " Договор від 25 грудня 2018 року.." Мне почему то кажется что 25 грудня(декабря) 2018 г. еще не наступило...

  5. #25
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Сьогодні зранку їздив на Чайку тренуватися. Попередньо ( в п'ятнцю ) зателефонував новоспеченому начальнику ЦСТКАМ. Номер телефону ви бачили на фото в пості №20,
    Дозвіл отримав. Але ворота зачинені всеодно. Вхід на кордодром є через дірку в паркані поруч з будкою охороників, які охороняють трактори , До речі, той новий начальник сказав мені, що тренуватися зможуть усі, хто запитає у нього дозволу по телефону. Ну, навіть і не знаю, чи дякувати йому за таку щедрість , чи істерично сміятися з такої маячні.
    Потім ми поїхали на аеродром Бузова де ТСОУ проводило зустріч-фестиваль, чи щось на кшталт того, з ветеранами АТО та курсантами училища имені Богуна,
    Там були я , GALL, В.В. Крамаренко, та С.Б. Чорний
    Саме там В.В. Крамаренко довго спілкувався з керівництвом ТСОУ і ті обіцяли розібратися в цій ситуації.

    Хочу ще додати вам ссилку на те ,хто ж тепер керує ЦСТКАМом.
    Зверніть увагу на те , який вони мають борг.
    Ось, виявляєтся звідки ноги ростуть. Вони мабуть хочуть погасити той бор за наш рахунок. Ага, щас, так ми і розігналися. Дудки. !!! Не вийде



    https://opendatabot.com/c/2725842https://opendatabot.com/c/2725842


    А ще зверніть увагу на дату , з якої було зроблено заміну керівництва ЦСТКАМ,
    Це сталося за тиждень до Кубку ім Сікорського. І вони хочуть, щоб за такий корокий термін з ними було узгоджено проведення Кубку не зважаячи на те, що про таку заміну керівництва ЦСТКАМу ніхто не знав. Принаймні , я точно не чув про таке. І взагалі, навіщо узгоджувати те, що вже давно узгоджено. Календар проведення усіх змагань у 2018 році був давно узгоджено з попереднім керівництвом.
    І копію такого календаря з усіма підписами та печатками у пятницю було ще раз відправлено "новому керівництву."

  6. #26
    Постоянный пользователь Аватар для ALEK.SANDR

    Регистрация
    22.07.2013
    Сообщений
    798
    Вес репутации
    35
    Договор датирован 25 декабря 2018 года...И не имеет никакой юридической силы...Я понимаю что это опечатка..Имели в виду 2017 год.Ну ...так пошли они все на куда подалее...Время смурное..Хотят отжать последнее...Про "Золото кордодромов Чайки" им ни чего не известно..https://f2b.io.ua/s98735/world_champ...ol_line_models

  7. #27
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Доброго дня усім .

    Написав і відправив новому начальнику ЦСТКАМу ось такого листа.

    Доброго дня. Ви написали Руслану Куренкову про начебто "самовільне захоплення" кордодрому Чайка та "незаконне" проведення там Кубку ім. Сікорського (кордові копії літаків, класс F4В).
    Звісно ,про це стало відомо усім авіамоделістам країни.
    Тому мої друзі просили мене надіслати вам ссилку на офіційний сайт українських авіамоделістів -"Моделка", де ви побачите усю інформацію про цьогорічний Кубок.

    http://forum.modelka.com.ua/threads/...КОПІЇ-F4B

    Гриценко Олександр........

    Сподіваюсь, що він все ж так відкриє цей сайт і подивиться на вашу реакцію з приводу подій навкруги цих змагань .

    Тому прошу вас не бути байдужими і висловити тут свої думки з цього приводу. Від вашої позиції може залежати майбутнє українського авіамоделізму.

  8. #28
    Постоянный пользователь Аватар для falanger

    Регистрация
    07.05.2011
    Сообщений
    3,000
    Вес репутации
    43
    Ну что могу сказать товарисчам функционерам от авиамодельного спорта. Если и дальше все это, я имею ввиду соревнования, аренда территорий для спорта, доступ к месту полетов, мерять только деньгами, или их количеством, то очень скоро, а я знаю о чем говорю, в пределах 3-4 лет те дети, которые ещё ходят в СЮТы и кружки, и которые из за жадности функционеров не смогут этим спортом заниматься, уйдут на улицу, образно говоря в подвалы и под заборы со всеми вытекающими, даже не стоит озвучивать. А это и ваши дети в том числе. И если вы думаете, что вас минует чаша сия, то глубоко ошибаетесь. "Ведь сверху видно ВСЕ, ты так и знай". Сделайте правильные выводы ПЛИЗ.

  9. #29
    Постоянный пользователь Аватар для Nиколай

    Регистрация
    19.11.2008
    Сообщений
    2,175
    Вес репутации
    42
    За всіма ознаками це - рейдерство. Тупе, але масштабне рейдерство, яке планується не тільки відносно "Чайки". Воно не може відбуватися без кришування якоїсь структури, яка має значний вплив серед офіційних органів діючої влади, в сферу керування якої потрапили всі активи ТСОУ. І ці активи - у вигляді примарного майбутнього пограбунку - комусь "знесли дах". Не виключно, що функціонери, які намагаються розпочали це рейдерство, пов`язані з "п`ятою колоною" агентів рф, загальна мета яких є - руйнування будь-яких потенціалів розвитку України. Війна - вона гібридна, у всіх сферах.
    Також, по перших ознаках видно, що, тупізм і недоопрацювання у деталях - типовий для підлої структури, яким все потрібно одразу і швидко. І вони не взмозі врахувати дуже багато несподіванних факторів спротиву, який неминуче стане поперек таким підступним діям.
    Перше, що потрібно формально зробити - знайти надійного, патріотичного та чесного юриста та подати юридично аргументовану заяву від ФАМСУ до прокуратури України про факт спроби незаконного стягнення платежів, спроби незаконної захоплення майна великої структури ТСОУ, з`ясування всіх обставин зміщення керівництва ЦСТКАМ... Було б бажано прокосультуватись з юристом з приводу доцільності паралельного задіювання руху подання заяви до СБУ. Всі ці заяви мають бути від єдиного офіційного діючого органу ЦСТКАМ (як мені сдається назараз), - в сфері діяльності якого відбуваються порушення на цей час.

  10. #30
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    06.09.2008
    Сообщений
    6,692
    Вес репутации
    0
    Мне кажется что это не та страна где письмами и распостранением инфы в массы можно решить вопрос.
    Увы, нужно просто отстреливать начинать...

TEST

Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 18.05.2018, 21:25
  2. ПРОДАМ: Stalker 2018-S.
    от Flyer в разделе БАРАХОЛКА. Прочее
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 10.05.2014, 21:16
  3. Продаю кордові моделі "буйцовки"
    от nazarko в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 21.07.2013, 16:39
  4. Продаю кордові моделі "буйцовка"
    от nazarko в разделе САМОЛЕТЫ
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 21.07.2013, 00:29
  5. Кордові моделі
    от іван в разделе ДЖИП
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 29.05.2010, 01:39

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь