Реклама
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 28

Тема: НОВІ ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ

  1. #1
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26

    НОВІ ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ 2018 РОКУ

    Давно вже треба було тут завантажити нові правила змагань , бо FAI робить це кожні 2 роки, після кожного Чемпіонату Світу.
    І ось, нарешті, ми переклали українською правила 2018 року для кордових копій та радіо копій (або як це назавають в FAI - спортивнивний кодекс , розділ 4 , том F4.)
    Загальну частину та частину, яка стосується кордових копій перекладав я разом з компьютерним перекладачем, а частину що стосується радіокопій перекладав 6- разовий Чемпіон України по радіокопіям - Вантух. О.
    Ось тримайте нові правила !!!!!

    https://drive.google.com/file/d/1mQY...ew?usp=sharing


    Це посилання вже не дійсні . Дивіться посилання на оновлені правила на сторінці №2 в пості №19.

  2. #2
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Пройшло вже більше місяця з того моменту, як я завантажив сюди нові правила , а тут і досі тиша. Це мене дуже бентежить!!! Невже ніхто не читав Нові правила ? Га ? А там, до речі , є багато таких місць, які є новими і потребують обговорювання або корегування перекладу. Так, наприклад , на днях завершився Чемпіонат України по кордовим моделям, в тому числі і по кордовим копіям. Так ось , під час суддівства, ми виловили в тих нових правилах, невеличку неточність. Це стосується підрахунку баллів . Не буду казати що саме ми виловили. Хочу щоб хтось з вас назвав мені , що саме ми там знайшли. Тим самим я змушу вас хоч перечитати ті нові правила. А ну ж, хто перший розкаже мені що він там знайшов ?
    До речі , я вже давно помітив, що багато хто з молодих копіїстів взагалі не мають уяви, що там пишеться в тих правилах.

  3. #3
    Постоянный пользователь Аватар для leon

    Регистрация
    01.06.2010
    Сообщений
    750
    Вес репутации
    14
    А так всегда считали ? Загальний польотний результат кожного учасника у кожному турі буде нормалізовано до 1000

  4. #4
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от leon Посмотреть сообщение
    А так всегда считали ? Загальний польотний результат кожного учасника у кожному турі буде нормалізовано до 1000
    УРА!!!! Нашёлся хотя бы один человек, который внимательно изучил новые правила. Но ошибку всё таки не нашли
    Так вот , что я хочу сказать. В новых правилах введено новшество . Теперь оценки за стенд и за полёты нормализуются до 1000 очков для лидера. То есть лидер , получивший на стенде больше всего баллов , получает в итоге 1000 очков, а остальные участнки пересчитываются пропоционально. Аналогично и по полётным оценкам. Баллы, которые получил лидер на полётах, нормализуются к 1000 очкам.
    Таким образом теоретически лидер может получить за данные соревнования 2000 очков.

    Вот пункт правил для класса F4C

    6.3.9. Результат польотів
    Усі результати польотів будуть записані до польотного листа. Відповідальність учасника полягає в тому, щоб забезпечити, аби його персональні дані, деталі моделі та вибрані опції були правильно внесені до польотного листа та суддям представлено достатню кількість копій перед кожним офіційним польотом. Бали всіх трьох суддів будуть зараховані до кінцевої оцінки. Оцінка польоту - це сума балів, присуджена всіма трьома суддями в пункті 6.3.6.

    Нормалізація:
    Загальний польотний результат кожного учасника у кожному турі буде нормалізовано до 1000 балів наступним чином:
    Польотні бали x = Fx/Fw x 1000
    Де:
    Польотні бали x = Нормалізований польотний результат учасника x
    Fx = Польотний результат учасника x
    Fw = Найвищий польотний результат
    6.3.10. Остаточний бал:
    Для кожного учасника, додати нормалізовану статичну оцінку, отриману в 6.1.10. до середнього значення нормованих балів двох найкращих польотів згідно з 6.3.9. Якщо учасник виконав лише один політ, нормований бал за цей політ буде розділений на два.
    Якщо з будь-якої причини, що не підпорядковується організаторам (наприклад, B.11.1.), може бути здійснено менше трьох офіційних турів, то оцінка повинна бути виконана наступним чином:
    а) Якщо виконано два тури, то середнє значення нормованих балів двох польотів, як це зазначено у 6.3.9. буде використано.
    в) Якщо виконано тільки один раунд, буде відтворена одинична нормалізована оцінка польоту в цьому раунді.
    с) Оцінки в офіційному турі можуть бути записані тільки в тому випадку, якщо всім учасникам були рівні можливості для польоту у цьому турі.
    КОНЕЦ ЦИТАТЫ


    Нормализация баллов , позволяет в итоге составить рейтинг спортсменов , участвующих в разных соревнованиях в течени года.



    А вот для кордовых моделей (класс F4В) , почему-то забыли ввести пункит о нормализации полётных оценок.

    Вот смотрите. Пункты касающиеся оценки кордовых копий

    6.1.11. Стендова оцінка
    Для літаючих копій літаків спільна оцінка за точність та майстерність виготовлення - це загальна сума балів, присуджена трьома стендовими суддями. Ці стендові бали використовуються для підрахунку остаточних балів тільки тоді, коли модель-копія завершила офіційні польоти
    Нормалізація:
    Усі стендові бали учасників змагань нормалізуються до 1000 балів, як показано нижче:
    Стендові бали х = Sx / Sw x 1000
    Де:
    Стендові бали x = Нормалізований статичний показник для учасника x
    Sx = Стендові бали для учасника x
    Sw = Найвища стендова оцінка в цих змаганнях



    6.2.10. Остаточна оцінка:
    Остаточна оцінка це сума балів, які зароблені згідно пункту 6.1.10. та полусуми балів за два найкращі польоти зароблені згідно пункту 6.2.9. Якщо учасник зробив лише один політ , то кількість очок, отриманих за цей політ, буде розділено на два.
    Якщо за будь-яку причину, що не залежить від організаторів змагань (наприклад, B.11.1.), буде здійснено менше трьох офіційних турів, то остаточна оцінка визначається таким чином:
    a) Якщо здійснено два тури, то використовується середня кількість двох турів, як в 6.2.9.
    b) Якщо здійснено лише один тур, то зараховується повністю оцінка польоту в цьому турі.
    c) Оцінки в офіційному турі можуть бути записані тільки в тому випадку, якщо всім учасникам були надані рівні можливості для польоту у цьому турі.
    Рейтинг національних команд для Чемпіонатів світу або континентальних Чемпіонатів моделей-копій встановлюється після завершення чемпіонату шляхом додавання балів трьох членів команди, якщо немає четвертого члена команди (який завжди повинен бути юніором), а у випадку чотирьох членів будуть зараховані бали трьох кращих учасників.
    У випадку збігу суми результатів національних збірних , виграє команда з нижчою сумою номерів місць, відповідно в порядку з найвищого . Якщо і в цьому випадку усе рівно, тоді усе вирішує краще індивідуальне розміщення місць.



    К тому же в пунктах 6.2.10 и 6.3.9 дали неправильную ссылу. Вместо ссылки на пункт 6.1.10 должна быть ссылка на пункт 6.1.11 !!!

    Я не имею права исправлять эту оштибку, потому что в оригиале ( английский текст ) имено так написано.
    Надеюсь, что через 2 года, при очередной редакции, правил, эту ошибку исправят.

  5. #5
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    У зв’язку з початком нового спортивного сезону вирішив знову підняти цю тему, бо ця редакція і правил (Спортивного кодексу) буде діяти і в цьому році .

    Тож даю ще раз ссилку на цей файл.
    https://drive.google.com/file/d/1mQY...ew?usp=sharing

  6. #6
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    17.03.2009
    Сообщений
    45
    Вес репутации
    0
    Вийшла нова редакція правил 2019 року.
    Посилання на першоджерело мовою оригіналу:
    https://www.fai.org/sites/default/fi...cale_19_v2.pdf
    Для F4B все залишилося без суттєвих змін.
    А от у класах F4C\H зміни є і вони, на мій погляд, суттєві, майже революційні.
    Стосуються вони польотної програми та реалізму виконання польоту.
    Кому цікаво - читайте.

  7. #7
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    За якими правилами проводитимуть змагання радіо-копіїсти?
    Якщо змагання будуть проводитись за новою редакцією правил, то бажано мати український варіант цієї редакції.

  8. #8
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Є нова редакція правил зі змінами введененими у 2019 року

    Ось тримайте переклад українською.

    https://drive.google.com/file/d/1dh8...ew?usp=sharing

    А це оригінал

    https://drive.google.com/file/d/1Apf...ew?usp=sharing

    Усі зміни позначені в оригінвалі двома вертикальними смугами справа від пункта в якому було зроболено зміни.


    Над перекладом працювали superpilot та valex

  9. #9
    Постоянный пользователь Аватар для Slepoy

    Регистрация
    22.11.2007
    Сообщений
    315
    Записей в дневнике
    4
    Вес репутации
    22
    Класс.

  10. #10
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    16.09.2009
    Сообщений
    732
    Вес репутации
    20
    Спасибо! Будем изучать.

TEST

Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. ОБЪЯВЛЕНИЕ: 2016 Календарный план змагань
    от Алексей FAI Judge в разделе ПЛАНЕРА
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 20.05.2016, 23:45

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь