Реклама
Показано с 1 по 6 из 6

Тема: як працює акро режим у betaflight ?

  1. #1
    Постоянный пользователь Аватар для vanessa

    Регистрация
    10.01.2012
    Сообщений
    549
    Вес репутации
    13

    як працює акро режим у betaflight ?

    Подарував собі на новий рік маленький коптер на колекторних мотора щоб кругом ялинки по квартирі політати (E011C). так як рідний контролер та пульт управління з самого початку не викликали довіри то він тут же був модернізований на "нормальний" контролер з прошивкою бетафлайт (Eachine Beecore Upgrade V2.0 ) плюс маленька камера замість сантаклауса. вдосталь налітавшись навколо ялинки в режимі стабілізації, зняв камеру і почав тренувати фліпи, звичайно ж в акро режимі. а так як літун я не дуже вправний то коптер часто зустрічався із стінами, стелею, підлогою, інколи догори дригом. І ось тут я помітив що стабілізація працює якось, як на мене, дивно.
    Треба сказати що я маю певний досвід польотів на вертольотах класичної схеми і там вважаються правильними ФБЛ системи які працюють в режимі tail lock та head lock тобто при зовнішній дії на машину, наприклад, пориву вітру її орієнтація в просторі не змінюється, система не просто перешкоджає обертанню моделі але й у випадку невеликого повороту компенсує його, повертаючи модель назад, ну хто літав той мене розуміє.
    Так от коптер в режимі акро може запросто "прилипнути" до вертикальної стіни хоча влетів в неї майже горизонтально. Я перевірив: вивісив коптер максимально акуратно в горизонт, а потім пальцем злегка нахилив і він полетів у бік. Тобто спробі нахилити він таки опирався але коли я прийняв палець то він так і залишився нахиленим і в горизонт не повернувся. По ролу ще не перевіряв як він працює але підозрюю що так само. Я так розумію що так і повинно бути але може є режим у якому він таки триматиме своє положення а не тільки опиратиметься спробам його змінити ? чи це особливість колекторних моторів і на БК він так себе не поводить (пальці в м'ясорубку прошу не пхати) ?
    Про режим "горизонт" я знаю, це не те...


  2. #2
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    10.10.2017
    Сообщений
    15
    Вес репутации
    0
    В акро никакой стабилизации нет конечно. А к стене прилипает бывает в силу своей конструкции, рама и т.п.
    Флиповать на нем не получится - коллектор все таки, из-за малой тяги просто падать будет после флипа.
    Но зато зимой можно отлично полетать по квартире. Ну и в акро имхо все таки интереснее чем в стабе. По крайней мере после перехода на акро у меня еще ни разу не возникло желания вернуться в стаб или хорайзон.

    - - - Добавлено - - -

    Может вам просто показалось с непривычки, что он сопротивлялся попыткам наклонить в акро. В общем сопротивления никакого там нет, просто наклонили в нужную сторону - туда и будет лететь удерживая свое положение.

  3. #3
    Постоянный пользователь Аватар для vanessa

    Регистрация
    10.01.2012
    Сообщений
    549
    Вес репутации
    13
    Цитата Сообщение от serh Посмотреть сообщение
    В акро никакой стабилизации нет конечно. А к стене прилипает бывает в силу своей конструкции, рама и т.п.
    Флиповать на нем не получится - коллектор все таки, из-за малой тяги просто падать будет после флипа.
    Но зато зимой можно отлично полетать по квартире. Ну и в акро имхо все таки интереснее чем в стабе. По крайней мере после перехода на акро у меня еще ни разу не возникло желания вернуться в стаб или хорайзон.

    - - - Добавлено - - -

    Может вам просто показалось с непривычки, что он сопротивлялся попыткам наклонить в акро. В общем сопротивления никакого там нет, просто наклонили в нужную сторону - туда и будет лететь удерживая свое положение.
    я пальцем нахиляю, не стіком з апаратури. На апаратуру він реагує як треба, тут питань немає. А от коли я його положення фізично, пальцем руки (стіки на апаратурі нечіпаю), змінюю то от його реакцію на мій палець і хочу вияснити.
    І, так, фліпи він крутить аж бігом, на свіжозарядженому акумуляторі достатньо пів метра висоти, в кінці польоту - метр-півтора.

  4. #4
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    10.10.2017
    Сообщений
    15
    Вес репутации
    0
    хм, пальцем не пробовал...может Eachine Beecore Upgrade V2.0 поддерживает air mode и он у вас включен..
    наверно флипы все таки без камеры?

    - - - Добавлено - - -

    https://www.banggood.com/Eachine-Beecore-Upgrade-V2_0-Brushed-F3OSD-Flight-Control-Board-For-Inductrix-Tiny-Whoop-E010-E010S-p-1212231.html

    описание по линку 6.Can fly your Inductrix style quad in full rate mode (or even air mode!),

  5. #5
    Постоянный пользователь Аватар для vanessa

    Регистрация
    10.01.2012
    Сообщений
    549
    Вес репутации
    13
    air mode точно виключений, спробую включити, подивлюсь на що впливає...
    фліпи таки без камери.

    - - - Добавлено - - -

    повісив airmode на перемикач в апаратурі, з аірмодом фліпи більш стабільні, без нього складно вийти з фліпа якщо газ опускати в ноль повністю, котер трохи дуріє, з аірмодом стабільніше. але на поштовх пальцем аірмоде ніяк не впливає, власне він працює так як і описано в документації - регулятори коли нуль газа продовжують працювати, за рахунок цього він літає нормально коли газ в нулю....

  6. #6
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    16.11.2007
    Сообщений
    955
    Вес репутации
    17
    незнал куда написать, но поскольку вопрос касается полетных режимов - думаю будет уместно.
    у меня квадрик на F4 прошивка 3.2. в аир-мод летает нормально, послушно и стабильно.
    но при включении ANGLE (ну если повисеть просто бросив ручки нужно) - его начинает раскачивать очень сильно. как будто ПИДы вообще неправильные.
    пару раз даже переворачивался. переход назад в аир-мод и опять все красиво.

    в общем то вопрос - в режиме ANGLE как настраиваются ПИДы. и какие значения там работают?
    персмотрел кучу роликов и перечитал на сайтах - везде говорится что ПИДы должны настраиваться в аир-мод. вот и получается что для аир-мод все работает, а для ANGLE нет.

TEST

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. ПРОДАМ: Акро Квадрокоптер F250 с FPV камерой и видеопередатчиком
    от Serjskvira в разделе БАРАХОЛКА. Коптеры
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 23.02.2017, 13:54
  2. НОВОСТЬ: Кмд 2,5 працює без ефіру тільки два компоненти
    от David123456 в разделе МОТОРЫ ДВС
    Ответов: 24
    Последнее сообщение: 18.12.2016, 21:56
  3. ПОМОГИТЕ! Не працює машинка на р/к можете писати на рус і укр мовах.
    от Stas1985 в разделе Автомодели общий
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 27.11.2016, 18:17
  4. Вибір 3д, акро літака
    от noone в разделе САМОЛЕТЫ
    Ответов: 11
    Последнее сообщение: 13.06.2012, 11:47
  5. не працює після води
    от каламбур в разделе ЭЛЕКТРОНИКА
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 30.12.2011, 23:32

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь