Реклама
Показано с 1 по 5 из 5

Тема: Саморобний пульт для симулятора, налаштування.

  1. #1
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    31.07.2017
    Сообщений
    25
    Вес репутации
    0

    Саморобний пульт для симулятора, налаштування.

    Я не впевнений, що префікс та назва теми повною мірою відповідають наповненню, тому одразу прошу вибачення, якщо щочь не так.
    Власне я вирішив спробувати авіамоделізм і з такого приводу потрібно десь дістати пульт керування. Я трохи подумав, погуглив і вирішив що буду робити власну машинку на базі меги 2650 і OpenTX. А поки остання їде з Китаю вирішив на швидкоруч зібрати пульт для симулятора.
    Вийшло щось таке
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	WP_20171010_15_11_33_Pro.jpg 
Просмотров:	229 
Размер:	136.3 Кб 
ID:	289246
    З одного боку - жах дизайнера, з іншого - працює і добре. Власне питання таке, де можна прочитати чи подивитися на те яким саме чином працюють і налаштовуються пульти. Я качав різні мануали до пультів, наприклад до Оптік6, втім навіть в мануалі я не знайшов інформації навіщо потрібні наприклад потенціометри на бічній стороні апи.
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	WP_20171010_15_12_37_Pro.jpg 
Просмотров:	220 
Размер:	148.4 Кб 
ID:	289234
    У пульті з першого фото є два джойстики, дві кнопки і пара перемикачів, себто 8 каналів. Фактично це пульт керування для квадрокоптера - він з'єднаний радіоканалом 2.4 з приймачем що знаходиться біля компютера в іншій кімнаті. Той формує PPM сигнал і згодовує його через джек мікрофонному гнізду аудіо-карти. Система фактично безротова - дріт на фото це живлення, його легко замістити літієм з контролером. На жаль під лінуксом я пультом користуватися поки не можу, схоже всі програми що займалися розшифровкою PPM застаріли (підкажіть якщо я не правий). Але на альтернативній системі знайшлась програма SmartPropoPlus що у зв'язці з доісторичним AeroFly Professional Deluxe дозволяє бити моделі літачків, гелікоптерів та планерів. Єдине що мене турбує, це той факт що я не впевнений у правильності налаштувань своїх джоїв. Що має відбуватися коли я кручу правий стік, що, коли лівий.Я розумію, що враховуючи будову пульта це скоріше машинка для коптера, але цікаво все) Крім того, мені не довго засунути контролер в корпус вищезгаданого оптіка6, питання в тому чи воно того варто, адже за тиждень-два я його перебудовуватему...
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	WP_20171010_15_12_23_Pro.jpg 
Просмотров:	283 
Размер:	174.2 Кб 
ID:	289247

  2. #2
    Постоянный пользователь Аватар для Aless_b

    Регистрация
    12.08.2010
    Сообщений
    2,292
    Записей в дневнике
    2
    Вес репутации
    30
    Цитата Сообщение от Ievgen T. Посмотреть сообщение
    Що має відбуватися коли я кручу правий стік, що, коли лівий.
    Залежить від того в якій моді ви літатиме. Якщо мода2 то лівий стік вгору вниз то є газ. Ліво-право то курс (повороти по курсу він же руль напрямку він же рудер він же яв) Правий стік вгору-вниз то є тангаж він же руль висоти він же елеватор. Вбік (право-ліво) крен (нахил) він же елерони він же аілерон
    А ще є мода 1 та 3 і навіть 4-ри.

  3. #3
    Постоянный пользователь Аватар для SLAV

    Регистрация
    30.01.2014
    Сообщений
    480
    Вес репутации
    21
    Может пригодится - http://www.rcdesign.ru/articles/radio/tx_intro

  4. #4
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    31.07.2017
    Сообщений
    25
    Вес репутации
    0
    Aless_b
    Дякую, так справді зручніше.
    SLAV
    Вже читаю, дякую.
    А які органи керування використовуються найчастіше і навіщо? Я розумію як застосовуються двопозиційні перемикачі - відкрити-закрити, а що з потенціометрами і слайдерами (останні я правда тільки на аналогових пультах бачив)? І навіщо трипозиційні?

  5. #5
    Постоянный пользователь Аватар для Aless_b

    Регистрация
    12.08.2010
    Сообщений
    2,292
    Записей в дневнике
    2
    Вес репутации
    30
    Перемикачі для різного застосовують. Наприклад вибір польотного режиму (наприклад: взліт, термічні потоки, посадка і таке інше) Крутілки (потенціометри) наприклад для регулювання підйому або опускання флаперонів. Також для керування поворотом камери. Тобто кто для чого. Я наприклад майже не використовую все це.

TEST

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. КУПЛЮ: пульт для симулятора
    от yasin1981 в разделе БАРАХОЛКА. Аппаратура
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 09.01.2015, 20:59
  2. КУПЛЮ: Пульт симулятора 4-6 каналов, б/у
    от Yrv в разделе БАРАХОЛКА. Аппаратура
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 20.11.2014, 00:34
  3. КУПЛЮ: Пульт симулятора от 4х каналов
    от CJMIX в разделе БАРАХОЛКА. Аппаратура
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 26.02.2014, 21:03
  4. ПРОДАМ: Пульт симулятора
    от Alexey-1974 в разделе БАРАХОЛКА. Аппаратура
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 02.12.2013, 21:15

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь