Реклама
Страница 1 из 4 123 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 40

Тема: KYOSHO NEXUS 30

  1. #1
    Постоянный пользователь Аватар для G.K.

    Регистрация
    13.04.2017
    Сообщений
    15
    Вес репутации
    0

    KYOSHO NEXUS 30

    Доброго здоров'ячка, шановна колегія!

    Трапилась зі мною історія, гідна найсміливіших дитячих мрій, відкрили якось передімною багажник авто і запитали чи треба мені то чудо. Чудом виявився KYOSHO NEXUS 30, з двигуном O.S.Max і аппою Futaba. Ледве втримався щоб не застрибати на радощах.

    Історія того птаха під стать історії нашого знайомства, судячи з всесвітньої павутини він родом з кінця 90х, а судячи зі стану так ніколи і не літав. Зі слів того хто мені його презентував, був він куплений якимось мажорчиком, потім подарований - передарований, після чого вдало забутий на горищі. І от після довгих років в забутті потрапив він до мене в руки. Сказати щоб я зрадів - то нічого не сказати.

    Але звісно, час і умови зберігання лишили свій відбиток. Радіо не працює, так як має, скоріш за все проблеми з бортовою електронікою і гіроскопом, трохи надламаний хвостовий стабілізатор, трохи прим'ята лопасть головного гвинта, ну і на фоні цього товстий шар пилу і потрьопані стікери то вже єрунда.

    Що маю на сьогодні:
    - накачав мануалів
    - на швидку руку перевірив одну серву - працює, є підстави сподіватись що інші теж
    - під час подачі живлення на бортову електроніку всі серви одночасно роблять ривок, і на цьому поки все, ніяких реакцій на передатчик
    - гіроскоп розкручується, але при переміщенні птаха в просторі, ніяких команд на серви не видає
    - купив IMAX B6, прогнав аккуми - параметри відповідають заявленим
    - купив шнурок для симулятора, літаю (судячи з цього можна зробити висновок що частина трансмітера, відповідальна за формування сигналу, працює)
    - купив "прикурювач" для свічки розжарювання
    - купив "ноги" щоб було м'якше приземлятись
    - купив кутомір
    - купив приблуду для балансування лопостей
    - купив пальне (Speed Storm), що правда для гелікоптера не знайшов, тому взяв автомодельне, не пам'ятаю вміст мастила, але памятаю що дійшов висновку що треба буде його додати щоб підігнати вміст під рекомендовані виробником двигуна параметри.

    Що заплановано:
    - відновити радіо (ремонтом або більш ймовірно апгрейдом до 2,4GHz)
    - очистити, віддефектувати, відремонтувати, змастити
    - запустити, налаштувати, обкатати двигун (скоріш за все після підйому радіо)
    - впевнитися в правильних налаштуваннях механіки (враження що збрирався він перед продажем спеціалістом)
    - літати
    - коли польот буде впевнений, то можна і зовнішнім виглядом зайнятись, і так як рідні стікери вже не стікери, то можна було б і аерографію якусь забацати, щоб вже зовсім гарно

    В чому прошу поради:
    - перша і головна проблема то радіо, що з ним робити? Відновлювати оригінал FM діапазону щоб отримати краш від перешкод не бачу сенсу, що тоді? Купувати ковертер кіт Corona 2.4Ghz DIY Module & RX (DSSS) чи зовсім інший комплект сучасної аппи? Більше схиляюсь до конвертації існуючого радіо, але тоді питання чи можна буде цим трансмітером керувати іншими моделями з іншими приймачами, чи це буде привязка тільки до Корони? Чи можна буде таким конвертованим радіо керувати коптером, скажемо? На скільки розумію параметри моделі програмуються в трансмітері, і в моєму випадку його можна налаштувати на гелікоптери або літаки (згідно мануалу), але підказує мені інтуіця що в режимі літака можна і всім іншим керувати, адже там кожен канал працює незалежно від інших, поправте якщо помиляюсь.
    - якщо все ж таки Corona Kit, то де, Hobbyking? В наявності поки бачу тільки там.
    - де краще купити лопості? Вони універсальні? Чим характеризуються, довжина, вага?
    - на скільки розумію, та незначна вмятина на одній лопості головного гвинта не має спричинити перешкод для польоту, тим паче що вона майже біля ротору і на тильному ребрі?
    - чи вплине на політ скол хвостового стабілізатора?
    - ну і ваші думки і поради, особливо з приводу того що не сказано в манулах, пеші запуски двигуна, перші польоти, можливо якість матеріали щоб почитати (більшість лінків в темі для новачків цього розділу биті)

    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	7ea87e01f0ec00f2470aa509a6298525-full.jpg 
Просмотров:	323 
Размер:	81.2 Кб 
ID:	288158 Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	97e0d556ac10fc2aae8acffeeea780a1-full.jpg 
Просмотров:	329 
Размер:	47.8 Кб 
ID:	288159 Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	e37449103d28b969946ffe756f77eb50-full.jpg 
Просмотров:	274 
Размер:	34.4 Кб 
ID:	288160 Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	6c0ec7f6d5fd4d1d6404b819608210da-full.jpg 
Просмотров:	295 
Размер:	51.2 Кб 
ID:	288161 Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	26778d4819bc7f0a11122014d43701d2-full.jpg 
Просмотров:	280 
Размер:	38.7 Кб 
ID:	288162

  2. #2
    Постоянный пользователь Аватар для Edge89

    Регистрация
    22.10.2009
    Сообщений
    229
    Вес репутации
    15
    Доброго вечора. Поздоровляю з реалізацією мрії!
    Я б радив всеж таки придбати аппаратуру на 2.4, хоча ви не написали що за радіо зараз, тоді буде зрозуміло викоричтання з іншою технікою.
    Лопасті відрізняються довжиною, матеріалом, вагою та геометрією, в мануалі має бути написано про довжину, це для вас основний параметр, ще є різниця в діаметрі отворів кріплення.
    Вмятина не заважатиме ніяк, скол катож (ну можливо тільки морально).
    Поради, суто на мою думку, розібрати та перевірити всі узли, якщо ні то хоча б превірити як тримає фіксатор чере стільки років, злітати тільки в присутності людини жо вміє літати і розбирається в налаштуваннях.

  3. #3
    Постоянный пользователь Аватар для Elvis

    Регистрация
    11.05.2015
    Сообщений
    349
    Вес репутации
    12
    Здравствуйте Геннадий.
    Так же хочу Вас поздравить с приобретением этого олицетворения инженерной мысли.
    По белому завидую Вашей возможности прикоснуться к столь интересному аппарату.
    Сейчас уже вертолёты системы H-1 (без системы электронного микширования) не встретишь, а ведь они по своему круты!
    Рассмотрев фотки можно сделать вывод, что голова у этой модели стоит с Kyosho Concept 46 VR, о чём говорят разделенные подвесы лопастей (отсутствует промежуточный вал как таковой).
    Лопасти для модели класса 30 должны быть 55см кажется (если я ошибаюсь - пусть меня поправят). И в силу наличия флайбара, лопасти должны быть флайбарные.
    Поддерживаю идею о замене аппаратуры на 2,4ГГц.

    Пока добавить болше нечего. С удовольствием буду следить за продолжением.

  4. #4
    Постоянный пользователь Аватар для G.K.

    Регистрация
    13.04.2017
    Сообщений
    15
    Вес репутации
    0
    Дякую за привітання!
    Радіо зараз - це трансміттер Futaba T6XH та приймач Futaba FP-R116FB
    Тобто варіант з конвертацією старої апи в 2.4GHz - не варіант? Рекомендуєте новий комплект? В чому мінуси конвертації?

    По лопастям. Зустрічав тут майстрів по виготовленню пропеллерів з дерева. Правильно я розумію що так само можна виготовити і лопасті для гелікоптера? Оригінальні з якогось досить легкого пористого матеріалу, покриті плівкою, на скільки в такому випадку може вплинути збільшення ваги?

    Який фіксатор маєте на увазі, різьбовий?

    Про зліти і польоти так і планую, робити в присутності досвідченної людини. Про це мене також досить активно попереджали продавці пального, за що їм окреме дякую)

    Ще раз дякую, пішов читати про систему H-1, голову Kyosho Concept 46 VR та відмінність флайбарних лопостей від інших і сподіваюсь продовження не заставить себе довго чекати.

  5. #5
    Постоянный пользователь Аватар для Edge89

    Регистрация
    22.10.2009
    Сообщений
    229
    Вес репутации
    15
    Нова апаратура дасть можливість більш "ретельного" і зручнрго налаштування, керувння скоріш за все також буде більш чітким, якість та швидкість передачі...
    Сенсу замовляти лопати не бачу, на форумах люди пишуть що підходять 500-600 мм., легше обрати готовий варіант, вам не обовязково шукати деревяні, якщо це тільки не забаганка. А чим не підходять ваші?
    Так мав на увазі саме різьбовий фіксатор.
    з ким домовились злітати, якщо не таємниця?

  6. #6
    Постоянный пользователь Аватар для G.K.

    Регистрация
    13.04.2017
    Сообщений
    15
    Вес репутации
    0
    Ще не вивчав питання цін на апи, але знаючи що Futaba то досить якісний (дорогий) продукт, думав що конвертація обійдеться дешевше і прицьому якість хоч в якійсь мірі лишиться від футаби. Якщо ж купувати новий сет, по ціні співвідносний з ціною конверт кіту, то думаю на футабу там не вистачить, тому постає питання якості. Ну це так, думки в голос

    Та ні, зовсім не забаганка, просто не маючи досвіду польотів, думаю добре було б мати запасний комплект лопостей, от і намагаюсь зрозуміти де його краще взяти.

    Про фіксатор зрозумів, дякую!

    Про польоти ще ні з ким не домовлявся, та і рано ще, робота не дасть підійти до цого етапу ще місяці два точно. Продавці, що насторожували, намагались дати контакт досвідченної людини, але як виявилось, самі його вже втратили, тому це питання лишається відкритим.

    До речі, Тарас, Олександр, з задоволенням запропоную випробувати свого птаха коли до того дійде.

    Питання по лубрикації, чим її краще проводити? Поки що на думку приходить WD-40, але розумію що може знадобитись щось більш густе, щоб не розліталось на великих обертах.

  7. #7
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    17.09.2017
    Сообщений
    9
    Вес репутации
    0
    Вибачте, wd40 - то не зовсім мастило. Воно, швидше, для іншої мети. Для вимивання, чищення та витіснення води. Змащувальний ефект низький.

  8. #8
    Постоянный пользователь Аватар для Elvis

    Регистрация
    11.05.2015
    Сообщений
    349
    Вес репутации
    12
    Так значит... Давайте немного по-порядку.
    Для начала я Вам рекомендую ознакомиться немного с конструктивом вертолёта. Кое что изложено здесь.
    Далее рекомендую почитать что нибудь об устройстве головы с микшированием Белла-Хиллера, и разобраться для себя как эта фиговина работает.
    Потом об системе автомата перекоса SSM (она же H-1). Это конкретно Ваш случай.
    Далее о вертолётах и смазке. Мазать ничего не нужно. Кроме:
    упорных подшипников в цапфах лопастей основного ротора (консистентная смазка для подшипников);
    и обгонной муфты ведомой шестерни основновного ротора (можно применить моторное масло).
    О лопастях: пусть пока стоят деревянные,они живые, целые, и слава Богу. Не пытайтесь заниматься самодеятельностью. Это Ваша безопасность в конце концов. Сейчас, конечно, деревянные лопасти Вы скорее всего не найдёте, но есть карбоновые без проблем. Тем более, что при падении в большинстве случаев одними лопастями не отделаешься. У Вас будет время на поиски.
    Далее про аппаратуру. Вы вправе оставить и Футабу, это Ваше право, и его никто не отбирает. Но при настройке радио для вертолёта, (или вертолёта через радио), возникнет много неясностей и без того, а тут ещё такой недружелюбный интерфейс передатчика. На более современных аппаратурах много параметров наглядны, и это помогает более быстрому знакомству с моделью и настройками. Вертолёт к сожалению невозможно забиндить и отправить в небо, он нуждается в крайне деликатной настройке с пониманием происходящего.
    Ещё я что-то не понял на счёт Вашего гироскопа. Он там что, механический?! Что там раскручивается?!

    За приглашение на облёт спасибо, но мне до Киева почти 800км. Далековато...

  9. #9
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    03.11.2015
    Сообщений
    13
    Вес репутации
    0
    Я извиняюсь а запчасти на него найти можно? Что будет после первого падения? А после десятого? Надеюсь что вам его подарили. В любом случае завидую вашему энтузиазму и желаю удачи.

  10. #10
    Постоянный пользователь Аватар для Elvis

    Регистрация
    11.05.2015
    Сообщений
    349
    Вес репутации
    12
    Вы не поверите! ...но даже с японцами можно договориться!
    Я когда на Thunder Tiger присел, мне такой же вопрос задавали. Но ничего... Всё находим и заказываем.
    Тем более, я так аккурат просмотрел - запчасти в наличии на сайте Kyosho есть. Значит помнят и поддерживают! А это главное!

TEST

Страница 1 из 4 123 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. ПРОДАМ: Вертолеты Kyosho Nexus 30 и Hirobo 90й
    от akohan в разделе БАРАХОЛКА. Вертолеты
    Ответов: 33
    Последнее сообщение: 23.09.2016, 20:11
  2. КУПЛЮ: Куплю планшет Nexus 7
    от Yak54 в разделе БАРАХОЛКА. Прочее
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 03.10.2015, 16:54
  3. ПРОДАМ: Продам или обменяю Kyosho Nexus ДВС
    от akohan в разделе БАРАХОЛКА. Вертолеты
    Ответов: 7
    Последнее сообщение: 14.10.2014, 16:01
  4. Нужны зап. части для NEXUS 30
    от КОТ в разделе ВЕРТОЛЕТЫ
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 09.07.2008, 11:20

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь