Реклама
Страница 1 из 9 123 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 86

Тема: Виготовлення пропелера з композитів, дерева, пластику

  1. #1
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    25.11.2016
    Сообщений
    11
    Вес репутации
    0

    Виготовлення пропелера з композитів, дерева, пластику

    Доброго дня шановні авіа аматори и не тільки ! Хотілось би поговорити про тему композитних матеріалів що до самостійного виготовлення пропелерів для літаків. В мене особисто є верстат з ЧПК, тому форми можу будь які виготовляти, дерев'яні гвинти теж пробував виготовляти. Але тут було б добре поговорити і про методики розрахунку і про моделювання в CAD програмах, нприклад в SolidWorks. Компас не переношу, не тому що він понятно кому належить, а тому що його і поряд не можливо поставити з SolidWorks, Catia, ProE та іншими світовими лідерами за функціоналом і якістю роботи.

  2. #2
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Цитата Сообщение от Designer Посмотреть сообщение
    Компас не переношу, не тому що він понятно кому належить, а тому що його і поряд не можливо поставити з SolidWorks, Catia, ProE та іншими світовими лідерами за функціоналом і якістю роботи.
    Тю.., а Компас кому належить? Це ж кастрований Solid

  3. #3
    Постоянный пользователь Аватар для Aless_b

    Регистрация
    12.08.2010
    Сообщений
    2,292
    Записей в дневнике
    2
    Вес репутации
    30
    Як це не можливо? У мене живе. Але я їм (компасом) мало користуюсь лише для одного проекту. В соліді проп можно з моделювати. Я даже відео викладав (відео не моє). Нічого складного там не має.
    Компас це чісто росіянська розробка. Вони навіть ядро свое написали пуд нього.

  4. #4
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    25.11.2016
    Сообщений
    11
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от Aless_b Посмотреть сообщение
    Як це не можливо? У мене живе. Але я їм (компасом) мало користуюсь лише для одного проекту. В соліді проп можно з моделювати. Я даже відео викладав (відео не моє). Нічого складного там не має.
    Компас це чісто росіянська розробка. Вони навіть ядро свое написали пуд нього.
    Розкажіть мені, будь ласка, як в компасі намалювати 4-ри заходний черв'як зі змінним кроком ? Це елементарна задача для верстатобудівників і не тільки.

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от drager Посмотреть сообщение
    Тю.., а Компас кому належить? Це ж кастрований Solid

    Тоді "жигулі" це кастрований Мерседес по вашому?

    - - - Добавлено - - -

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от Aless_b Посмотреть сообщение
    Як це не можливо? У мене живе. Але я їм (компасом) мало користуюсь лише для одного проекту. В соліді проп можно з моделювати. Я даже відео викладав (відео не моє). Нічого складного там не має.
    Компас це чісто росіянська розробка. Вони навіть ядро свое написали пуд нього.


    А можете викласти пошагову інструкцію малювання гвинта, з картинками?
    Або блог створіти і посилання на нього скиньте

    - - - Добавлено - - -

    А я, ось знайшов блог про технологію вироблення гвинта з склопластику або вуглепластику:

    http://industriya.com/posts/49-izgotovlenie-propellera-svoimi-rukami.html

  5. #5
    Постоянный пользователь Аватар для Aless_b

    Регистрация
    12.08.2010
    Сообщений
    2,292
    Записей в дневнике
    2
    Вес репутации
    30
    Цитата Сообщение от Designer Посмотреть сообщение
    А можете викласти пошагову інструкцію малювання гвинта, з картинками?
    Або блог створіти і посилання на нього скиньте
    Я вже казав що викладав відео про створення пропеллера у соліді. Ось посилання на пост. Дивіться відео там все досконально показано. Ще раз відео не моє, велика подяка автору за це відео. Блог робити не буду бо нема на це натхнення та часу.

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от Designer Посмотреть сообщение
    Розкажіть мені, будь ласка, як в компасі намалювати 4-ри заходний черв'як зі змінним кроком ? Це елементарна задача для верстатобудівників і не тільки.
    Росказувати як робити моделі в тій чи іншій программі не моя задача, для цього є спеціально навчені люди. До того ж ви вимагаєте дуже узько спеціалізовані моделі. Хоча я по спеціальності механік и маю уявую що таке чотирьох західний черв'як, а тако ж як його виготовляють, на яких верстах та яким інструментом, но як його накреслити в компасі уяви не маю, бо як казав не працюю в цій КАД.

  6. #6
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    25.11.2016
    Сообщений
    11
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от Aless_b Посмотреть сообщение
    Я вже казав що викладав відео про створення пропеллера у соліді. Ось посилання на пост. Дивіться відео там все досконально показано. Ще раз відео не моє, велика подяка автору за це відео. Блог робити не буду бо нема на це натхнення та часу.

    - - - Добавлено - - -


    Росказувати як робити моделі в тій чи іншій программі не моя задача, для цього є спеціально навчені люди. До того ж ви вимагаєте дуже узько спеціалізовані моделі. Хоча я по спеціальності механік и маю уявую що таке чотирьох західний черв'як, а тако ж як його виготовляють, на яких верстах та яким інструментом, но як його накреслити в компасі уяви не маю, бо як казав не працюю в цій КАД.

    Та ні, ви не зрозуміли, я не просив про креслення розповісти, я і без вас знаю, що цього в компасі не можливо зробити, а в солиді робиться дуже просто. Я хотів сказати, що програма ця г., в порівнянні з Солідом.

  7. #7
    Постоянный пользователь Аватар для Aless_b

    Регистрация
    12.08.2010
    Сообщений
    2,292
    Записей в дневнике
    2
    Вес репутации
    30
    Ну звиняйте не так зрозумів ))
    Просто спочатку Ви сказали, що не можливо встановити поряд компас і солід.
    Надо було писати що Ви мали на увазі, що Вам не дозволяє "релігія". ))))

  8. #8
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Цитата Сообщение от Designer Посмотреть сообщение
    Розкажіть мені, будь ласка, як в компасі намалювати 4-ри заходний черв'як зі змінним кроком ? Це елементарна задача для верстатобудівників і не тільки.
    Як що Ви не знаєте як це зробити, то це ще не означає що зробити неможливо. А розказувати якій сенс? От подивиться, тут є і гвинти.., і шнекі... .
    http://www.vmasshtabe.ru/transport/a...ogo-vinta.html

    Доречі, жигулі - то кастрований Фиат.

  9. #9
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    25.11.2016
    Сообщений
    11
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от drager Посмотреть сообщение
    Як що Ви не знаєте як це зробити, то це ще не означає що зробити неможливо. А розказувати якій сенс? От подивиться, тут є і гвинти.., і шнекі... .
    http://www.vmasshtabe.ru/transport/a...ogo-vinta.html

    Доречі, жигулі - то кастрований Фиат.

    Ну да, імпортували модель з Solid через Step формат або інший,в якості реклами і показують публіці. А ви пошагово спробуйте відтворити. Скільки у вас на це часу вийде, якщо в загалі це можливо.

    А ще-
    в Компасі до сих пір немає зв'язку розмірних ліній на кресленні з геометрією моделі. Після зміни моделі треба коректувати креслення і витрачати час на переприв'язку розмірів, які «злетели» і знаходяться в повітрі.

  10. #10
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    11.02.2013
    Сообщений
    134
    Вес репутации
    12
    Цитата Сообщение от Designer Посмотреть сообщение
    Ну да, імпортували модель з Solid через Step формат або інший,в якості реклами і показують публіці. А ви пошагово спробуйте відтворити. Скільки у вас на це часу вийде, якщо в загалі це можливо.

    А ще-
    в Компасі до сих пір немає зв'язку розмірних ліній на кресленні з геометрією моделі. Після зміни моделі треба коректувати креслення і витрачати час на переприв'язку розмірів, які «злетели» і знаходяться в повітрі.

    ОСЬ...ВИДНО,ЩО ПРО КОМПАС ВСЕ ЗНАЄТЕ !а говорите ...

TEST

Страница 1 из 9 123 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. КУПЛЮ: Куплю Цанговий адаптер пропелера 5мм
    от vitalik gr в разделе БАРАХОЛКА. Электродвигатели, регуляторы хода, аксессуары
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 27.05.2015, 23:25
  2. Как снять планер с дерева?
    от maia в разделе Начинающим авиамоделистам
    Ответов: 42
    Последнее сообщение: 07.02.2014, 14:41
  3. КУПЛЮ: Один или два карбоновых пропелера обратного вращения
    от tenzik в разделе БАРАХОЛКА. Вертолеты
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 05.01.2014, 14:25
  4. Куплю шайбу пропелера.
    от чатланен в разделе БАРАХОЛКА. Моторы ДВС, топливо и аксессуары
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 13.08.2013, 21:53
  5. Шлиф.станок для дерева и пр.
    от STORMBRINGER в разделе Инструмент и оборудование
    Ответов: 40
    Последнее сообщение: 05.06.2013, 21:46

Метки этой темы

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь