Реклама
Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123
Показано с 21 по 30 из 30

Тема: ATR-72 (1:26)

  1. #21
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    03.12.2013
    Сообщений
    68
    Вес репутации
    12
    Цитата Сообщение от superpilot Посмотреть сообщение
    Я лише хотів побачити ваш " графічний метод" . ,Бо те що ви написали в пості №13 про "графічний метод, м'яко кажучи, є повне непорозуміння.
    Процитую ще раз те що ви написали в пості №13 :- "спочатку малюється дуга яку описує підкос у випущеному положенні ретракту та стійки, потім те саме повторюється для прибраного положення ретракту та стійки. Перетин дуг і буде другою точкою кріплення."
    Виникає питання : -"Які дуги там перетинаються, якщо "підкос" рухається в просторі так, що його кінцеві точки описують дуги ,які ніколи не можуть перетинатися між собою бо вони ( дуги) знаходяться на протилежних кінцях підкосу.
    Мабуть ви мали на увазі дугу які описує стойка шасі і дугу яку описує "підкос", якщо його від,єднати від шасі. Оці дуги дійсно перетинаються в одній точці. Але змінюючи довжину "підкосу" та точку кріплення цього "підкосу" до шасі можно отримати мільярд таких дуг і відповідно мільярд положень шасі в прибраному стані.
    От я і хотів побачити як ви шукали ту точку графічним методом. А виявилось що ніякого графічного методу і не було. Був метод "спроб та помилок" Саме так і називається метод яким ви підбирали довжину "підкосу" та місце його кріплення. Я впевнений що з першої спроби у вас не получилось так щоб стійки шасси працювали так як вам потрібно. І вам довелося зробити де -кілька спроб щоб знайти те що потрібне вам.
    Ну добре що хоч врешті-решт зізнались, що ви саме чіплялись до слів, бо вам не сподобалось як я назвав пошук точок
    (які я до речі знайшов з 1-го разу, на носовій стійці на 100% вірно, на основних з допустимою похибкою (похибка через просторовість руху, саме так). Дуги там до речі таки перетинаються, можете самі спробувати, бо якби вони не перетинались, то механізм в принципі не здатний би був існувати. Графічним я його назвав бо малював ці дуги олівцем. Застосовуйте любу зручну вам термінологію).

    Ви могли б це все не розтягувати, а одразу тикнути мене у те що ви точно знаєте як це називається, а не гратись у всілякі "не зрозуміло" і "намалюй схему".
    Маю надію ви отримали задоволення від процесу.

  2. #22
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от Wild Falcon Посмотреть сообщение
    Ну добре що хоч врешті-решт зізнались, що ви саме чіплялись до слів, бо вам не сподобалось як я назвав пошук точок
    (які я до речі знайшов з 1-го разу, на носовій стійці на 100% вірно, на основних з допустимою похибкою (похибка через просторовість руху, саме так). Дуги там до речі таки перетинаються, можете самі спробувати, бо якби вони не перетинались, то механізм в принципі не здатний би був існувати. Графічним я його назвав бо малював ці дуги олівцем. Застосовуйте любу зручну вам термінологію).

    Ви могли б це все не розтягувати, а одразу тикнути мене у те що ви точно знаєте як це називається, а не гратись у всілякі "не зрозуміло" і "намалюй схему".
    Маю надію ви отримали задоволення від процесу.


    Ну якщо вам так дуже хочеться, то можете вважати, що я придираюсь до слів. А на справді я цитую ваші слова лише для того щоб , пояснити вам що саме мені не зрозуміло в ваших словах. Ви кажете, що точку на носовій стійці ви знайшли з першого разу. Це і повинно і було статися тому, що вам не треба було задавати з точністю до градуса кут прибранного положення носової стійки, а потім з такою ж точністю до градуса ловити кут прибирання основних стійок які прибираються від того ж механізма. . От якби ви були "зажаті" в тісному просторі ніши шасі, як у справжньому літаку і "ловили" кути з точністю до десятих долей градуса, то я б хотів подивитися на ваші "муки творчості."
    А у вас в данному випадку в розпорядженні був простір усього фюзеляжу. Де хочеш там у залишай прибране шасі.
    Коли ви сказали що застосували графічний метод то, я подумав що ви щось накреслили на папері. І саме таке креслення я і намагався отримати від вас. Бо креслення несе набагато більше інформації ніж фото і навіть відео.
    Прошу не ображатись. Просто я не можу не реагувати на некоректну інформацію. А саме таким був ваш пост №13.

  3. #23
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    03.12.2013
    Сообщений
    68
    Вес репутации
    12
    Я не розумію, з чого ви взяли що інформація некоректна (ну хіба що термінологія невірна).
    Ви мені зараз пояснюєте що метод не придатний для інших умов (і має фігову точність). Так я і не казав, що його десь рекомендую застосовувати! Я виключно розказав яким чином я добився роботи саме цього конкретного механізму у точності прийнятній для конкретної моделі.

    Носова стійка попала з першого разу в потрібне положення не тому що місця багато, а тому що механізм повністю в одній площині (на відміну від просторового на основних стійках), і там в принципі похибки бути не могло незалежно від примітивності застосованих засобів.
    Так само добре б це спрацювало б і з обмеженою нішою під носове шассі - але це зовсім інша історія, бо для того випадку в принципі весь механізм не підійшов би, як і сервопривід що складається разом зі стійкою.

    А креслення - вкотре скажу - немає. На наступній моделі, якщо буду робити такий ж механізм, то розрахую його одразу при проектуванні. Тут це було майже експомтом - я його придумав на ходу, і зразу втулив по місцю в якості експерименту.

    Загалом, маю надію що ми порозумілись.

  4. #24
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Я теж ж маю таку надію. Бо в спорі народжується істина.

  5. #25
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    03.12.2013
    Сообщений
    68
    Вес репутации
    12
    Щось я давно не був на цьому форумі. А тут тим часом дивлюсь невеличкий вибух лайнеробудування
    Я тим часом відродив свої відкладені проекти. Для початку довикладаю фотографії до поточного стану по ATR-72.







    Капоти друковані на 3d принтері з PLA.

    (дайте будьласка хтось перебивку, щоб можна було далі додавати фото)

  6. #26
    Постоянный пользователь Аватар для falanger

    Регистрация
    07.05.2011
    Сообщений
    3,000
    Вес репутации
    43
    Серьезный агрегат, респект.

  7. #27
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    03.12.2013
    Сообщений
    68
    Вес репутации
    12
    Цитата Сообщение от falanger Посмотреть сообщение
    Серьезный агрегат, респект.
    ДЯкую. Не такий то й серйозний, як хотілось, вже вилізло купа помилок, як проектування, так і якості виготовлення. А ще літак дуже важкий.
    Але треба закінчувати.







    Останні фото - це вже стан на вчора.

  8. #28
    Постоянный пользователь Аватар для Sego

    Регистрация
    28.08.2008
    Сообщений
    520
    Вес репутации
    20
    Цікавий літачек)) Вітаю з поновленням будування))

  9. #29
    Постоянный пользователь Аватар для Nиколай

    Регистрация
    19.11.2008
    Сообщений
    2,175
    Вес репутации
    42
    Класні фото з правильним світлом - живі і об`ємні!

  10. #30
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    03.12.2013
    Сообщений
    68
    Вес репутации
    12
    Вітання усім! Мене тут знову давно не було, а тим часом я завершив літак. Декілька фото:





    Тут АТР в компаніі з АНом в одному масштабі


    Наразі в літаку не вистачає тільки тяг від серво до рулів та створок шассі (створки я вже певно буду робити по обльоті, за результатами).
    Злітна масса з батареєю 850маг - 360г.

    Обліт при найближчій нагоді і спокійній погоді.

TEST

Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь