Реклама
Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 11 по 20 из 30

Тема: ATR-72 (1:26)

  1. #11
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    03.12.2013
    Сообщений
    68
    Вес репутации
    12
    Цитата Сообщение от superpilot Посмотреть сообщение
    Будь ласка, покажіть крупним планом конструкцію ретрактів, тобто механізмів прибирання шасі.
    І якщо можна то, бажано подивитись і креслення тих механізмів.
    Скажіть . а який момент видають ти механізми , і чи є там фіксація шасі в випущеному та прибраному стані?
    Ретракт у моделі один-єдиний - і він стандартний, це якийсь з пласмасових ретрактів для носової стійки з HobbyKing для моделей у 3..4 кг (не пам'ятаю який саме, валявся без діла у мене давно). Я його радикально полегшив, випилявши і зточивши все, що не заважало безпосередній роботі механізму.

    Креслень саме механізму шасі немає - оскільки заздалегідь я зробив тільки принципову схему і конструкцію стійок шассі, а точну кінематику вже підібрав на місці графічним методом (по перетинах кіл-траекторій).

    Який момент видають механізми - поняття не маю, мене він не цікавив, оскільки для цієї моделі він заздалегідь більший ніж потрібно.

    Фіксація в випущеному і прибраному положеннях звісно є - вона в першу чергу забезпечується фіксацією у крайніх положеннях самого ретракту.
    В випущеному положенні все стає на кінематичний замок, всі підкоси працюють тільки на стиснення із передачею зусилля на зафіксовану ніжку ретракту в центроплані. В прибраному положенні замку немає, стійки "висять" на своїх підкосах, але оскільки сам ретракт зафіксовано, а маса стійок мізерна, то з цим проблем також немає.

    Щодо крупним планом - це хіба ввечері сфотографую, але не знаю, що там ще фотографувати, все ніби і так є на фото.

    Є ще таке фото і відео з проміжних етапів збирання механізму, по них має бути все добре видно:




    Якщо щось ще не зрозуміло, то питайте.

  2. #12
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Спасибо за фото и видео. Теперь кое-что прояснилось.
    Очень интересное решение.
    Вот если бы вы ещё показали фото с изображением кинематики, подобранной графическим методом "а точну кінематику вже підібрав на місці графічним методом (по перетинах кіл-траекторій)." , то вообще всё было б супер.

  3. #13
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    03.12.2013
    Сообщений
    68
    Вес репутации
    12
    Цитата Сообщение от superpilot Посмотреть сообщение
    Спасибо за фото и видео. Теперь кое-что прояснилось.
    Очень интересное решение.
    Вот если бы вы ещё показали фото с изображением кинематики, подобранной графическим методом "а точну кінематику вже підібрав на місці графічним методом (по перетинах кіл-траекторій)." , то вообще всё было б супер.
    Фото немає, бо нічого там було фотографувати - метод простий як сокира, Спробую на пальцях пояснити:
    Один з кінців тяги-підкосу відомо де (на ретракті, потрібно визначити де буде точка кріплення на стійці. Для цього на муляжах стійки з картону (чи пластику як у мене) спочатку малюється дуга яку описує підкос у випущеному положенні ретракту та стійки, потім те саме повторюється для прибраного положення ретракту та стійки. Перетин дуг і буде другою точкою кріплення.

    Не думаю що цей емпіричний метод є аж таким цінним, те саме можна було зробити розв'язавши систему лінійних рівнянь ще на стадії проектування. Я просто конструював механізм шассі "по місцю", тому цим не займався.

    Рішення в загальному таке дивне через жорсткі обмеження по вазі.

  4. #14
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от Wild Falcon Посмотреть сообщение
    /.................................................. ...........
    .................................................. .............
    .................................................. ................

    Не думаю що цей емпіричний метод є аж таким цінним, те саме можна було зробити розв'язавши систему лінійних рівнянь ще на стадії проектування. Я просто конструював механізм шассі "по місцю", тому цим не займався.

    Рішення в загальному таке дивне через жорсткі обмеження по вазі.


    Я так і не зрозумів як ви все ж таки емпірично знайшли одну єдину потрібну вам точку. Те що ви описали словами дає тільки саме загальне представлення процессу побудови кіл траєкторій, що давно не є секретом для тих хто знає ази теорії машин та механізмів (ТММ). Але мені цікаво було б подивитися як це зробили ви.
    І про які лінійні рівняння ви кажете???? Може ще інтеграли спробуємо застосувати?

  5. #15
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    03.12.2013
    Сообщений
    68
    Вес репутации
    12
    Цитата Сообщение от superpilot Посмотреть сообщение
    Я так і не зрозумів як ви все ж таки емпірично знайшли одну єдину потрібну вам точку. Те що ви описали словами дає тільки саме загальне представлення процессу побудови кіл траєкторій, що давно не є секретом для тих хто знає ази теорії машин та механізмів (ТММ). Але мені цікаво було б подивитися як це зробили ви.
    І про які лінійні рівняння ви кажете???? Може ще інтеграли спробуємо застосувати?
    Перепрошую, я вас також перестав розуміти. То вам надто очевидно, то надто складно. Я пішов найпростішим методом, це навіть не ази ТММ, які я давно встиг забути, а елементарна геометрія (пошук точок перетином кіл) + можливість підлаштувати довжину тяги по місцю підкручуючи її.
    Я щиро не розумію, нащо вам фотографії такого елементарного процесу. Я звісно можу спеціально для вас все розібрати і повторити на камеру, але яка мета?

  6. #16
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от Wild Falcon Посмотреть сообщение
    Перепрошую, я вас також перестав розуміти. То вам надто очевидно, то надто складно. Я пішов найпростішим методом, це навіть не ази ТММ, які я давно встиг забути, а елементарна геометрія (пошук точок перетином кіл) + можливість підлаштувати довжину тяги по місцю підкручуючи її.
    Я щиро не розумію, нащо вам фотографії такого елементарного процесу. Я звісно можу спеціально для вас все розібрати і повторити на камеру, але яка мета?
    Я не казав що мені стало усе очевидно. Я сказав що "Теперь кое-что прояснилось."
    І навіщо усе розбирати? Можна просто намалювати. Саме це я і просив вас зробити
    Наприклад ось так як на цьому малюнку.
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	520ac470.png 
Просмотров:	141 
Размер:	5.1 Кб 
ID:	267658

  7. #17
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    03.12.2013
    Сообщений
    68
    Вес репутации
    12
    Всі точки кріплення підкосів та осі обертання видно на фотографіях стійок шассі окремо, що я приводив у попередніх постах. Принципової схеми не потрібно, бо все і так ясно з відео та фото. Точного та детального креслення шассі відносно конструкцій літака я не робив.

    Навіщо вам наочна принципова схема? Невже щось із цієї конструкції незрозуміло? (мені ліньки сідати малювати її якісно, а щось від руки буде не інформативнішим ніж відео та фото, тому важливо знати, нащо вона вам так потрібна).

  8. #18
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от Wild Falcon Посмотреть сообщение
    Фото немає, бо нічого там було фотографувати - метод простий як сокира, Спробую на пальцях пояснити:
    Один з кінців тяги-підкосу відомо де (на ретракті, потрібно визначити де буде точка кріплення на стійці. Для цього на муляжах стійки з картону (чи пластику як у мене) спочатку малюється дуга яку описує підкос у випущеному положенні ретракту та стійки, потім те саме повторюється для прибраного положення ретракту та стійки. Перетин дуг і буде другою точкою кріплення.

    Не думаю що цей емпіричний метод є аж таким цінним, те саме можна було зробити розв'язавши систему лінійних рівнянь ще на стадії проектування. Я просто конструював механізм шассі "по місцю", тому цим не займався.

    Рішення в загальному таке дивне через жорсткі обмеження по вазі.
    Я хотів побачити як ви знайшли оту точку в якій знаходиться, як ви написали, ПЕРЕТИН ДУГ. Цитую "Перетин дуг і буде другою точкою кріплення".Я щось не можу зрозуміти який там у вас підкос у випущеному та прибраному положенні має перетин дуг у точці що і є другою точкою кріплення. Якого кріплення??? Що ви у ту точку кріпите??? І де ж, в біса, та точка????
    Може хтось знає що воно таке? Я, наприклад нічого не второпав з такого вашого пояснення. От якби був малюнок, то може щось і прояснилося.

  9. #19
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    03.12.2013
    Сообщений
    68
    Вес репутации
    12
    Вам так захопливо чіплятись до слів, чи ви дійсно нічого не зрозуміли по суті роботи механізму? Тільки чесно будь ласка.
    Ще комусь з читачів форуму нічого не зрозуміло, і треба продовжувати пояснювати? Бо у мене враження, що я на троля натрапив (маю надію, що помиляюсь).

    У мене немає більшої кількості інформації, ніж приведено в повідомленнях 3, 11 та 13, із них повністю видно усі зчленування та осі обертання механізму та опис як я їх зпозиціонував. Осі обертання відомі з самого початку, положення підкосів на ретракті також відомі з початку => єдині невідомі - це точки кріплення підкосів на стійках (я про це писав в #13). У весь механізм складається або з осей, або з кульових шарнірів. І все це видно з фото, що я раніше привів! Тому я не розумію, чому я знову пояснюю елементарні речі.

  10. #20
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от Wild Falcon Посмотреть сообщение
    Вам так захопливо чіплятись до слів, чи ви дійсно нічого не зрозуміли по суті роботи механізму? Тільки чесно будь ласка.
    Ще комусь з читачів форуму нічого не зрозуміло, і треба продовжувати пояснювати? Бо у мене враження, що я на троля натрапив (маю надію, що помиляюсь).

    У мене немає більшої кількості інформації, ніж приведено в повідомленнях 3, 11 та 13, із них повністю видно усі зчленування та осі обертання механізму та опис як я їх зпозиціонував. Осі обертання відомі з самого початку, положення підкосів на ретракті також відомі з початку => єдині невідомі - це точки кріплення підкосів на стійках (я про це писав в #13). У весь механізм складається або з осей, або з кульових шарнірів. І все це видно з фото, що я раніше привів! Тому я не розумію, чому я знову пояснюю елементарні речі.
    Я лише хотів побачити ваш " графічний метод" . ,Бо те що ви написали в пості №13 про "графічний метод, м'яко кажучи, є повне непорозуміння.
    Процитую ще раз те що ви написали в пості №13 :- "спочатку малюється дуга яку описує підкос у випущеному положенні ретракту та стійки, потім те саме повторюється для прибраного положення ретракту та стійки. Перетин дуг і буде другою точкою кріплення."
    Виникає питання : -"Які дуги там перетинаються, якщо "підкос" рухається в просторі так, що його кінцеві точки описують дуги ,які ніколи не можуть перетинатися між собою бо вони ( дуги) знаходяться на протилежних кінцях підкосу.
    Мабуть ви мали на увазі дугу які описує стойка шасі і дугу яку описує "підкос", якщо його від,єднати від шасі. Оці дуги дійсно перетинаються в одній точці. Але змінюючи довжину "підкосу" та точку кріплення цього "підкосу" до шасі можно отримати мільярд таких дуг і відповідно мільярд положень шасі в прибраному стані.
    От я і хотів побачити як ви шукали ту точку графічним методом. А виявилось що ніякого графічного методу і не було. Був метод "спроб та помилок" Саме так і називається метод яким ви підбирали довжину "підкосу" та місце його кріплення. Я впевнений що з першої спроби у вас не получилось так щоб стійки шасси працювали так як вам потрібно. І вам довелося зробити де -кілька спроб щоб знайти те що потрібне вам.

TEST

Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь