Реклама
Страница 7 из 12 ПерваяПервая ... 56789 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 61 по 70 из 113

Тема: КОРДОВЫЕ КОПИИ ЗА РУБЕЖОМ ВОЗРОЖДАЮТСЯ!!!!

  1. #61
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Був в цей уікенд у Вінниці на Чемпіонаті України по радіо-копіям, тому тут утворився деякий інформаційний вакуум. Але ж я не міг пропустити таке видовище яке було там у Вінниці. Чудовий вийшов кінець тижня.
    А тут я ще трохи додам фото, потім вже розповім як проходили польоти кордових копій в Чехії.


    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3675.JPG 
Просмотров:	93 
Размер:	263.8 Кб 
ID:	301717Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3676.JPG 
Просмотров:	90 
Размер:	263.8 Кб 
ID:	301718Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3677.JPG 
Просмотров:	99 
Размер:	256.5 Кб 
ID:	301719Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3663.JPG 
Просмотров:	100 
Размер:	303.1 Кб 
ID:	301720Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3664.JPG 
Просмотров:	109 
Размер:	329.9 Кб 
ID:	301721Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3665.JPG 
Просмотров:	118 
Размер:	381.3 Кб 
ID:	301722Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3666.JPG 
Просмотров:	104 
Размер:	379.4 Кб 
ID:	301723


    Ну ось , начебто, стендова оцінка завершилась, відбулося офіцйне відкритя змагань і почалась підготовка до польотів.



    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3667.JPG 
Просмотров:	109 
Размер:	348.4 Кб 
ID:	301724Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3668.JPG 
Просмотров:	106 
Размер:	358.3 Кб 
ID:	301725Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3674.JPG 
Просмотров:	108 
Размер:	390.3 Кб 
ID:	301727Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3679.JPG 
Просмотров:	93 
Размер:	345.3 Кб 
ID:	301728Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3680.JPG 
Просмотров:	101 
Размер:	352.0 Кб 
ID:	301729Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3681.JPG 
Просмотров:	89 
Размер:	228.4 Кб 
ID:	301730Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3682.JPG 
Просмотров:	120 
Размер:	389.5 Кб 
ID:	301731Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3683.JPG 
Просмотров:	98 
Размер:	348.5 Кб 
ID:	301732Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3684.JPG 
Просмотров:	109 
Размер:	344.0 Кб 
ID:	301733Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3688.JPG 
Просмотров:	108 
Размер:	379.6 Кб 
ID:	301734Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3689.JPG 
Просмотров:	94 
Размер:	260.6 Кб 
ID:	301735Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3682.JPG 
Просмотров:	120 
Размер:	389.5 Кб 
ID:	301731Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3692.JPG 
Просмотров:	99 
Размер:	347.0 Кб 
ID:	301736Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3694.JPG 
Просмотров:	109 
Размер:	369.1 Кб 
ID:	301737Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3695.JPG 
Просмотров:	92 
Размер:	362.0 Кб 
ID:	301738Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3698.JPG 
Просмотров:	141 
Размер:	260.8 Кб 
ID:	301739
    Миниатюры Миниатюры Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3673.JPG 
Просмотров:	75 
Размер:	348.3 Кб 
ID:	301726  

  2. #62
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Буду завершувати мою розповідь про змагання в Чехії.
    Як я вже писав раніше погода нам весь час благоПреПятсвувала , тобто вносила свою негативну лепту. В першому турі вітер був настільки сильний і не рівний , що я вирішив відмовитися від демонстрації – «Політ під кутом 45 градусів». І правильно зробив , бо юніори таки наробили дров.
    Ще один неприємний нюанс, про який я не знав, теж зробив своє негативно діло. Ми літали на тренувальному полі місцевого стадіону. Там було штучне покриття , якась гума на кшталт нашої пористої гуми, але з невеличким зеленим ворсом ( 5…10 мм). Так ось від цієї гуми під час конвеєру, або посадки модель відскакувала як м’ячик, якщо вертикальну швидкість під час торкання землі, тобто гуми не довести майже до нуля. А зробити це було дуже важко бо вітер то підкидав модель вгору, то різко притискав її до землі. До того ж ,як я вже відмітив, про ці підступні властивості гумового покриття я геть не знав і виявив це тільки під час польоту в першому турі. Мій стартовий номер був другим і я не міг бачити як поводяться в повітрі і на посадці моделі моїх суперників. Першим летів Лютс Ріхтер ( Німеччина) з двумоторним літаком Dornier 128-6 turboprop. Він не зміг завершити повну програму польоту , бо після двох демонстрацій на його літаку відкрутився, та улетів геть пропелер на внутрішньому двигуні . Звісно що конвеєр та нормальну посадку він не зробив. Таким чином я мусив розпочинати змагання нічого не знаючи про це місце і про моїх суперників. Дуже небажана ситуація для першого туру. До того ж там не було ніяких орієнтирів щодо висоти польоту, як це визначено в правилах. Згідно правил ( дивись пункт 6.В.1 правил ) , вздовж польотного кола мали стояти контрольні шести ( принаймні хоча б один ) висотою 6 метрів і з позначками 2 мерти та 6 метрів. І я не розумію як ті судді визначали висоту польоту . А для мне було теж важко визначити де ж ті 6 метрів висоти. Звісно що я вже дуже багато польотів зробив з цім літаком і тому якось вже автоматично ( майже підсвідомо) права рука сама визначає потрібну висоту польоту. Але все одно точно визначити 6 метрів висоти це не дозволяє. Похибка може бути плюс, мінус пів метра . А в таку вітряну погоду , яка там була , зробити політ рівним, на одній висоті, без контрольних шестів було дуже важко. І був ще один нюанс. Центр польотного кола був розміщено в центрі футбольного поля . А судді розмістилися на краю біговою доріжки . Тобто на відстані більше 30 метрів від центра кола. Що вони могли побачити на протилежній стороні поля , я не знаю.
    Ну ось такі були умови . Далі буде ,


    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3681.JPG 
Просмотров:	113 
Размер:	230.8 Кб 
ID:	301775Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	P1180126.JPG 
Просмотров:	120 
Размер:	210.6 Кб 
ID:	301776Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	P1180127.JPG 
Просмотров:	111 
Размер:	185.4 Кб 
ID:	301777Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	P1180128.JPG 
Просмотров:	107 
Размер:	243.9 Кб 
ID:	301778Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	P1180130.JPG 
Просмотров:	106 
Размер:	143.9 Кб 
ID:	301779Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	P1180131.JPG 
Просмотров:	109 
Размер:	197.3 Кб 
ID:	301780Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	P1180142.JPG 
Просмотров:	104 
Размер:	253.1 Кб 
ID:	301781

  3. #63
    Постоянный пользователь Аватар для Nиколай

    Регистрация
    19.11.2008
    Сообщений
    2,175
    Вес репутации
    42
    Дякую Вам за дуже цікавий репортаж!

  4. #64
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Здається ми , нарешті, дійшли до розповіді про польоти. Але хочу ще зупинитись трохи на результатах стендової оцінки , та на складі учасників змагань. Чехів було шестеро, причому троє з них, а саме 1) Skurcаk Реtг, 2) Kutmon Rоmап та 3) St'astny Vaсlаv, були учасниками Чемпіонатів Світу і займали там відповідно такі місця Skurcаk Реtг 5 місце в 2010 році, Kutmon Rоmап 14 місце в 2010 році, St'astny Vaсlаv 5 місце в 2008 році, та 12 роціd 2010 році. З Польщі теж мали приїхати троє досвідчених спортсменів, які також приймали участь в Чемпіонатах Світу і займали там призові місця. Але приїхав лише один Grzеlski Jеrzу. Він у 2010 році став бронзовим призером Чемпіонату Світу в особистому заліку , та отримав золото в командному заліку. З Німеччини приїхало чотири спортсмени , але про них я майже нічого не знаю. Заочно (друг у Фейсбуці) я був знайомий лише з Лютсом Ріхтером і знаю що він є неодноразовим Чемпіоном Німеччини, а минулого року тут , у Варнсдофі, посів перше місце. Таким чином було 12 учасників в класі копій, причому більшість з них – дуже досвідчені і маститі суперники. В класі полу-копій були здебільше чеські юніори ,та кілька німців. До того ж там одночасно з нами змагалися їхні пілотажники, але не по правилам FAI , а по своїм спрощеним правилам.
    І так, після стендової оцінки виявилось що перші шість місць йдуть дуже щільно один з одним , причому з третього по шосте місце розрив дуже мізерний.
    Ось які були бали 1) 2688 балів, 2 ) 2628 балів, 3 ) 2531 бали, 4) 2524 бали, 5) 2515 бали
    і 6) 2507 бали. Дали сьоме місце та інші вже суттєво відставали.


    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Снимок.JPG 
Просмотров:	141 
Размер:	119.0 Кб 
ID:	301797Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Снимок2.JPG 
Просмотров:	151 
Размер:	67.3 Кб 
ID:	301798

  5. #65
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,108
    Вес репутации
    31
    І польоти, звісно, як завжди, розставили все по своїх місцях?

  6. #66
    Постоянный пользователь Аватар для urfin

    Регистрация
    13.02.2007
    Сообщений
    2,596
    Записей в дневнике
    3
    Вес репутации
    23
    Судячи з таблиць, в німців і поляка не було ліцензій. Олександре, чи наявність ліцензії не була обов'язковою на цих змаганнях?

  7. #67
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от ZENITE Посмотреть сообщение
    І польоти, звісно, як завжди, розставили все по своїх місцях?
    Саме так . Але ортимавши протокол в кінці змагань я зробив висновок, що місця для чеської команди все ж таки були вже розписані заздалегіть.
    Дочекайтесь . Далі я розповім про свої враження.

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от urfin Посмотреть сообщение
    Судячи з таблиць, в німців і поляка не було ліцензій. Олександре, чи наявність ліцензії не була обов'язковою на цих змаганнях?
    Ось що написано в офіційному запрошенні на змагання.

    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Снимок1.JPG 
Просмотров:	84 
Размер:	46.4 Кб 
ID:	301817

    Даю переклад цього запрошення на російську мову.

    Varnsdorfská
    UPOUTANEC
    ПРЕДЛОЖЕНИЕ ДЛЯ КОНКУРСА: № 32 Открытый чемпионат Чешской Республики
    Нет командного соревнования 661
    Категория: F4B, SUM
    Организатор: SMČR, LMK Varnsdorf No. 44
    Дата: 6. 7.- 8. 7. 2018
    Расположение: Футбольные стадионы в Котлине Варнсдорф
    Директор конкурса: Петр Скурчак
    Заявки: Отправить до 20 июня 2018 года
    E-mail: skurcakp@seznam.cz Телефон: +420731773247
    Доступ: Действительная спортивная лицензия на 2018 год
    Иностранные участники страховой лицензии FAI +
    ответственность
    Правила: F4B согласно правилам FAI
    СУМ в соответствии с национальными правилами
    Стартовый взнос: 300 крон (каждая дополнительная категория 100 чешских крон)
    Оплатить регистрацию на стадионе
    Рейтинг: Первые три в категории получат диплом + премию
    Протесты: написание + 500 чешских крон




    Тобто іноземні учасники повинні були мати ліцензію FAI та страховку?
    СУМ- це у них так називають полукопії.

    Далі я покажу протокол змагань. Там ви побачите, що тільки я один мав таку ліцензію А усі інші лише національні ліцензії..

  8. #68
    Постоянный пользователь Аватар для leon

    Регистрация
    01.06.2010
    Сообщений
    750
    Вес репутации
    14
    Александр ещё раз расскажите о покрытии футбольного поля , в сравнении с асфальтом имеет сопротивление которое ведёт к повышенным оборотам на рулёжке, но есть наверное и плюс модель стоит как вкопанная , также на конвеере , может как-то центровкой решают , я видел ваш полёт в ФБ где модель как бы вырвала покрытие

  9. #69
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от leon Посмотреть сообщение
    Александр ещё раз расскажите о покрытии футбольного поля , в сравнении с асфальтом имеет сопротивление которое ведёт к повышенным оборотам на рулёжке, но есть наверное и плюс модель стоит как вкопанная , также на конвеере , может как-то центровкой решают , я видел ваш полёт в ФБ где модель как бы вырвала покрытие
    Так на рульожці, дійсно, треба трохі більші оберти двигуна. Модель з місця при старті рушає теж при більших обертах давигуна.
    Вам здалолося що начебто модель вирвала покриття, насправді воно було вже давно вирвано буцами футболістів. Поле подекуди було усипано такою гумовою крошкою розміром від 5 мм до 10 мм . І коли модель торкалася колесами гумовго покриття, то струя повітря від пропелера піднімала цей мусор в повітря як хмару.



    Продовжую свою розповідь.
    Коли я побачив оцінки за стенд , то вирішив що судді які робили стендову оцінку були максимально об’єктивні. До речі , керував цією командою суддів Володимир Кусі , Чемпіон Світу 1999 року. А ось про суддів які судили польоти я не можу сказати, що вони були максимально об’єктивні . Чому так? А ось чому. В першому турі всі троє суддів поставили мені нуль балів за демонстрацію 6.В.2.7.N) Перервана посадка (Overshoot), бо їм здалося що я торкнувся колесами землі ( тобто гумового покриття поля). А я точно знаю, що моя модель не торкалася землі при виконанні цієї демонстрації, хоча і знизилась дуже низько. Правильніше буде сказати не «знизилась» , а її просто придавило поривом вітру. Я вже писав раніше що вітер зранку був дуже сильний і не рівний. Але я встиг «вирвати в гору» свою модель коли до землі було 30-35 см і торкання землі точно не було. Таким чином в першому турі я отримав дві баранки . Я відмовився від виконання демонстрації 6.В.2.7.E) Високий політ над кутом більше 30 ° (High flight over 30° line angle) , і тут я не маю ніяких претензій за «баранку», а ось в другому випадку я був шокований. Я виказав суддям своє незадоволення, але довести свою правоту не міг, бо відеозйомки не було. Так що, друзі, якщо будете колись літати на таких змаганнях, то обовязково просіть когось робити видезйомку, бо інакше можете опинитись в такій самій ситуації.
    То тепер мені треба було обовязково добре літати два тури. Другий тур вирішили розпочати пізно ввечері бо вітер не вщухав і після обіду. До того ж юніори встигли вже розбити два літака. Ввечері вітер таки став не таким сильним , але все одно був поривистим і крутив колдун як хотів. Температура повітря майже не змінилася. Тому я вирішив не робити контрольний запуск двигуна. Це була моя помилка. Бо після того, як я зробив 5 кругів рівного польоту, ще два кола і почав робити 6.В.2.7.C) Випуск та прибирання закрилків (Retract and extend flaps), то після зменшення обертів двигуна і зниження на 2 метри побачив, що модель занадто зменшила швидкість польоту і майже вийшла на критичний кут атаки. Це сталося тому, що двигун сам занадто скинув оберти, хоча я повернув ролик управління двигуном на той рівень який завжди робив при випуску закрилків. Коротше кажучи модель зменшила швидкість і знизилась так, що я був вимушений посадити модель і закінчити виступ. Після завершення туру , коли поле звільнилося, я настроїв двигун і зробив контрольний політ. Навмисно кілька разів робив конвеєр, щоб навчитися сідати на ту підступну гуму і кілька разів випускав закрилки, зробив політ на 45 градусів. Усе було врешті добре. Таким чином два тури у нас вийшли як ознайомлення з місцем польотів і виправлення помилок. Розраховувати на призове місце ми вже не могли, хоча як я вже писав , на таке я не дуже то і розраховував коли їхав сюди. Головна мета була - потрапити в першу половину списку і розвідати обстановку.
    Третій тур був призначений на наступний день.
    Далі буде

  10. #70
    Постоянный пользователь Аватар для Вадим Ру

    Регистрация
    11.03.2012
    Сообщений
    2,413
    Записей в дневнике
    2
    Вес репутации
    42
    Шото мне всё это судейство напоминает.....такое родное-родное - прям як у нас временами
    Ото и усе эвропы - кожне грэбэ пид себэ, токо курка от себя.
    Ничо, личный опыт всегда всё проявляет истинную реальность.
    Не растраивайтесь Александр, и ещё раз спасибо вам за подробный рассказ.

TEST

Страница 7 из 12 ПерваяПервая ... 56789 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. За рубежом
    от boroda_de в разделе КУРИЛКА
    Ответов: 138
    Последнее сообщение: 03.03.2017, 14:27
  2. КУПЛЮ: Кордовые
    от MusicMania в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 7
    Последнее сообщение: 12.10.2016, 15:42
  3. Работа за рубежом
    от ionterra в разделе КУРИЛКА
    Ответов: 10
    Последнее сообщение: 02.12.2013, 14:14
  4. ОБСУЖДЕНИЕ: Кордовые
    от Provornov в разделе Кордовые
    Ответов: 25
    Последнее сообщение: 12.10.2013, 10:54

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь