Реклама
Страница 8 из 12 ПерваяПервая ... 678910 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 71 по 80 из 113

Тема: КОРДОВЫЕ КОПИИ ЗА РУБЕЖОМ ВОЗРОЖДАЮТСЯ!!!!

  1. #71
    Постоянный пользователь Аватар для leon

    Регистрация
    01.06.2010
    Сообщений
    750
    Вес репутации
    14
    А были ли модели с электро двигателем ??

  2. #72
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Здається я вже вийшов на фінішну пряму в своєму оповіданні про ці змагання. Не думав, що буде так важко написати коротеньку «доповідь» і доповнити її картинками. Хотілося усе розказати і в той же час не дуже багато писати, бо добре знаю як іноді втомлює читання якогось репортажу, якщо там багато води і зайвої, непотрібної інформації. Не дарма колись казав великий прозаїк А.П. Чехов :-« Стислість сестра таланту».
    Тож розпочну писати розв’язку та епілог свого оповідання.
    Наступного дня в ранці, коли оголосили, черговість виступу в третьому турі я зрозумів що польотні судді зробили усе щоб витягти своїх на перші місця. Як відомо в третьому турі спортсмени літають починаючи з останнього місця після підрахунку балів двох турів та стендової оцінки. Так ось Лютс Ріхтер був першим, а я третім . Це означає що мене «опустили» на 10 місце, А Лютс опинився на останньому, бо він відмовився летіти в другому турі. Правда і я сам погано злітав другий тур , але ж в першому турі все ж таки мені не чесно засудили. Я в цьому впевнений. Не буду втомлювати вас довгою розповіддю.
    Я вважаю що я в третьому турі злітав непогано враховуючи погодні умови. Яке у мене врешті вийшло місце я не знав до тих пір, аж поки після закриття змагань пішов до організаторів і взяв в них протоколи. Навіть на церемонії закриття, принаймні мені точно, не було відомо хто ж на якому місці. Не знаю чи насправді організатор змагань Skurcаk Реtг , та його син так чудово літали, але вони посіли перші місця серед спортсменів та серед юніорів відповідно. Як на мене то поляк Grzеlski Jеrzу та чех Kutmon Rоmап літали не гірше , а може й краще. Принаймні я вперше в житті побачив як велика і важка копія робить мертву петлю. Її виконав Kutmon Rоmап на своєму літаку «CHRISTEN EFGLE II» Також дуже гарно він виконав «поворот на горці» Так що його польотні оцінки дійсно повинні бути високими.
    До того ж усі , крім мене , не вперше літають на цьому полі і добре знають умови і особливості. Їм було набагато легше ніж мені.
    Так ось коли я врешті побачив в протоколі результати змагань, то я м‘яко кажучи , був шокований тим що побачив.

    І нарешті епілог.
    Що до організації змагань, то тут усе було добре. Нам , спортсменам, тобто тим хто заплатив стартовий внесок , навіть видали один талон на «nápoje» і два талона на «jídlo». Їдло і Напої були добрі. Звісно в якості напоїв ми частіше всього брали чеське пиво, бо в Чехії без пива нічого не робиться. Запрошували нас приїжджати наступного року . До речі і поляки теж запрошували до себе. А їхати туди до Польщі набагато ближче ніж до Чехії чи Німеччини. Так що будемо тренуватися , враховуючи свої помилки на цих змаганнях, і будемо приїжджати щоб перемагати. Бо тепер ми знаємо «хто є хто». І мабуть наступного року поїдемо все ж таки до Польщі. Бо їхати до Варнсдорфа треба цілу добу – 1350 км.



    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Снимок3.JPG 
Просмотров:	156 
Размер:	86.3 Кб 
ID:	301999



    А хто бажає то може подивитсь всі фото ось тут в папці " мої фото"

    https://drive.google.com/drive/folde...gf?usp=sharing

  3. #73
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,108
    Вес репутации
    31
    Власне - нічого дивного. Ці змагання - такий собі "міжсобойчик" між давніми друзями-суперниками, яки збираються разом провести вікенд та заодно політати в тісній компанії.

  4. #74
    Постоянный пользователь Аватар для Ntformat

    Регистрация
    16.09.2015
    Сообщений
    1,053
    Вес репутации
    18
    Очень понравился репортаж и модели суперовые!
    Справедливость ??? Где она есть 100 процентовая ??? В принципе какая разница какой приз на полочке, Я бы рад был просто потусить в такой атмосфере, воодчию посозерцать, а то еще и поучаствовать Не у всех возможность есть. Цените и это.)))

  5. #75
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от leon Посмотреть сообщение
    А были ли модели с электро двигателем ??
    Так були моделі з електродвинунами. Це були маленьки моделі зроблні з КІТів, тобто з китайських наборів лазерої порізки. . На гугл диску в ссилці ,що я вже скинув в пості 72 можна знайти фото таких моделей.

    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3727.JPG 
Просмотров:	132 
Размер:	251.6 Кб 
ID:	302000Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_3726.JPG 
Просмотров:	127 
Размер:	272.6 Кб 
ID:	302001

  6. #76
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Ще одні змагання зараз відбуваються у Польщі

    Leszno F4B 2018

    Як я зрозмів , то стенд вже відбувся, а польоти будуть 1 та 2 вересня,



    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Снимок1111.JPG 
Просмотров:	122 
Размер:	72.6 Кб 
ID:	303443

  7. #77
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    То були змагання присвячені пам'яті Петра Завади

    У фейсбуці є фото цього дійства

    https://m.facebook.com/story.php?sto...00000885702377

    https://m.facebook.com/story.php?sto...00001232934917

  8. #78
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    В 2019 році FAI буде офіційно проводити ось такі змагання в классі копій.


    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Снимок.JPG 
Просмотров:	70 
Размер:	69.4 Кб 
ID:	308012

    В класі кордових копій будуть проводитися 2 змагання !!! Відкриті міжнародні змагання в Швейцарії ( на жаль - НЕ ЧЕМПІОНАТ і навіть не НЕ ЕТАП КУБКУ, а просто міжнародНа зустріч), та відкриті міжнародні змагання в рамках Чемпіонату в Смоленську підприємств авіАбудівної галузі бувшого СРСР (теж НЕ ЧЕМПІОНАТ і навіть НЕ ЕТАП КУБКУ,)


    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Снимок155.JPG 
Просмотров:	64 
Размер:	92.4 Кб 
ID:	308013

  9. #79
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,108
    Вес репутации
    31
    Мабуть, щоб це був етап світового Кубку, таких етапів мало б бути хоча б три? А чому не зорганізувати міжнародні змагання з цього класу в Україні? Той самий кубок Сікорського цілком може біти заявлений до ФАІ. Тіки треба ворушитися, якщо це потрібне...

  10. #80
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от ZENITE Посмотреть сообщение
    Мабуть, щоб це був етап світового Кубку, таких етапів мало б бути хоча б три? А чому не зорганізувати міжнародні змагання з цього класу в Україні? Той самий кубок Сікорського цілком може біти заявлений до ФАІ. Тіки треба ворушитися, якщо це потрібне...
    Саме так.
    Ми вже думали над цім питання. Але треба спочатку відремонтувати бокси,трибуни та суддівські приміщення на кордодромі Чайка. Вони зараз в такому занедбаному стані, що там скоро вже не можна буде провести навіть Чемпіонат України.
    Мені ,наприклад, соромно буде приймати там закордонних копіїстів.
    На жаль нове керівництво ЦСТКАМ тільки обіцянки дає.
    Але ми сподіватись, що Кубок Сікорського стане міжнародним. Для цього мені потрібні помічники ,бо один я це не потягну.

TEST

Страница 8 из 12 ПерваяПервая ... 678910 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. За рубежом
    от boroda_de в разделе КУРИЛКА
    Ответов: 138
    Последнее сообщение: 03.03.2017, 14:27
  2. КУПЛЮ: Кордовые
    от MusicMania в разделе БАРАХОЛКА. Самолеты
    Ответов: 7
    Последнее сообщение: 12.10.2016, 15:42
  3. Работа за рубежом
    от ionterra в разделе КУРИЛКА
    Ответов: 10
    Последнее сообщение: 02.12.2013, 14:14
  4. ОБСУЖДЕНИЕ: Кордовые
    от Provornov в разделе Кордовые
    Ответов: 25
    Последнее сообщение: 12.10.2013, 10:54

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь