Реклама
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 28

Тема: Привласнення грошей шахрайством, користувач Shanya (Шанявскій С. В.)

  1. #1
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    29.04.2016
    Сообщений
    8
    Вес репутации
    0

    Привласнення грошей шахрайством, користувач Shanya (Шанявскій С. В.)

    Доброго дня всім, хто завітав в цю тему!
    Створив цю тему я для того, щоб виставити на ваш розсуд неприємну ситуацію та винного в ній чоловіка, який на цьому форумі назвав себе Shanya. Насправді повне ім’я цього чоловіка Шанявскій Сергій Володимирович, 1974 –го року народження, з міста Одесса.
    Хочу відразу зазначити, що ситуація сталася поза цього форуму, а саме з сайту OLX. Але його поступок може повторитися де завгодно, тому ось.
    Цей чоловік, під іменем shanya1974, виклав об'яву на сайті OLX, в якій, з усім іншим, пропонував старі жорсткі диски до комп’ютерів. Я запропонував свою ціну, ми зійшлись, я перевів гроші на картку його мами (так я вияснив), і перша покупка 29.03.2016р. пройшла успішно.
    Потім, здається 20.04.2016р., він зателефонував, чи написав в пошті (не пам’ятаю, що перше), і запропонував ще декілька, трошки інших, і таких самих жорстких дисків, назвав ціну. Але я відмовився, бо ціна мене не задовольняла, та й цікаві мені були з них лише тільки половина. Згодом, він ще запропонував іншу ціну, але у відповідь, я йому запропонував свою пропозицію.
    23.04.2016р. він зателефонував і дав згоду на мою пропозицію! Сказав що він може відправити посилку, бо буде їхати мимо ІнТайму (чи щось таке), і щоб я переводив гроші. Вагомих причин недовіряти йому в мене на той момент не виникало, тому я перевів гроші = 360грн., тепер на картку, зареєстровану на нього. Попросив його відразу написати номер ТТН. Гроші він отримав, підтвердивши це в пошті, та обіцяв сповістити після відправки. Минуло днів 3-4 і я, не отримавши ніякого повідомлення від цього чоловіка, відразу написав йому, та нічого знову не отримав. Потім зателефонував – телефон він не брав. Написав кілька СМС, ще написав у пошті, але людина не відповідала. Потім, якогось дня, я зателефонував йому зі свого іншого номеру, і він відповів. Заспокоїв мене, що все добре, що відправляв не він, і типу, чекайте все відправлено. Я знову попросив відправити мені номер ТТН, але так і не отримав. Минуло ще декілька днів, на телефонні дзвінки він вже не відповідав, на Скайп не приймав! Тоді я почав шукати його в інтернеті.
    Біля мене сидить людина, яка в минулому була в СБУ, тому деякі часткові дані про нього в мене були через 5хв. Але і в інтернеті, як вияснилось, він світиться всюди! Тому я знаю, що в мережі він активно буває, але листи мої, мабуть, ігнорує! Я в останнє написав йому на пошту, про попередження, про те, що буду вважати це, як спробу мене кинути, але він не відповів. Тому я вирішив почати з меншого, а саме там, де він хоч якось, але відповідає! Я знайшов і прочитав тему http://forum.modelka.com.ua/threads/...ешек/page5
    Мені хотілося би виставити цю тему на розсуд користувачів цього форуму, і можливо, цей чоловік відповість мені в такій формі, перш ніж я буду йти далі! Всі переписки та пошта, а також, виписки з банку, збережені.
    Пробачте за багато слів. Буду дуже вдячний за ваші коментарі!

  2. #2
    Постоянный пользователь Аватар для iatseniuk

    Регистрация
    19.05.2014
    Сообщений
    882
    Вес репутации
    12
    Шаня, на ковер!
    Вторая жалоба на тебя.

  3. #3
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    11.11.2014
    Сообщений
    176
    Вес репутации
    12
    Це вже не перший раз на нього тут жаліються. Дивно, чому Сергій висновків не робить для себе. Останній раз, вроді, на неякісну продану ним батарею тема була.

  4. #4
    Постоянный пользователь Аватар для ALEK.SANDR

    Регистрация
    21.07.2013
    Сообщений
    798
    Вес репутации
    35
    Я так думаю "банить " не надо..Шаня проясни ситуацию..И не порть свою репутацию..Я так думаю после третьего "сигнала" уже можно и пожизнкнный бан получить..Я надеюсь модераторы мониторят тему...

  5. #5
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    29.04.2016
    Сообщений
    8
    Вес репутации
    0
    Він сьогодні був активний два рази і не спромігся відповісти, не в цій темі, не в особистих повідомленнях. Подивився, мабуть, чи нічого в нього з його барахла не беруть і далі собі "морозиться"! Я коли в Одесу приїжджаю, завжди якось піднімається настрій! А тепер буду до купи згадувати Сергія, і думати, чи не заїхати до нього в гості на пр. Академіка Глушка 12

  6. #6
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    [QUOTE=ALEK.SANDR;687923]
    .Шаня проясни ситуацию..И не порть свою репутацию.
    Я так думаю , там по ходу уже портить нечего... .

  7. #7
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    11.11.2014
    Сообщений
    176
    Вес репутации
    12
    Ну так. За цей час міг б уже відписатися тут. Швидш за усе, завершує з моделізмом, от і підзабив на усе. Та якщо буде бан, то залишить собі модельне на память.

  8. #8
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    29.04.2016
    Сообщений
    8
    Вес репутации
    0
    Ось тут резюме з фото Сергія http://www.work.ua/resumes/1532936/#contact_info
    Може хтось захоче про його кар'єрний зріст почитати

  9. #9
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    11.11.2014
    Сообщений
    176
    Вес репутации
    12
    Терміни по 4 роки на робочому місці, поплану не такі і малі. Мав би бути відповідальною людиною. Та системні адміни вроді не жаліються на зарплату. Чого себе позорити за кілька соток, чи тут на форумі, чи на будь якому іншому форумі чи сайті. Дивно....

  10. #10
    Постоянный пользователь Аватар для iatseniuk

    Регистрация
    19.05.2014
    Сообщений
    882
    Вес репутации
    12
    Модераторы раздела, пригласите, пожалуйста, товарища Шанявского С.В. в эту тему, так как просьбы простых смертных на него больше не действуют...

TEST

Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. С днем рождения shanya (24-октября 11)
    от Modelka bot в разделе КУРИЛКА
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 24.10.2011, 10:07

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь