Реклама
Страница 35 из 44 ПерваяПервая ... 253334353637 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 341 по 350 из 431

Тема: Легализация короткоствольного и нарезного оружия

  1. #341
    Постоянный пользователь Аватар для Vоldemar

    Регистрация
    02.04.2016
    Сообщений
    745
    Вес репутации
    21
    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    я, і що?
    Саме головне: треба прийняти закон і крапка.
    ....і нетреба вирішувати за людей , за кожного в особливості і розказувати неочевидні речі
    Ну, вы, то понятно.
    Я тоже. Мне интересно кто ещё.

    И с какого перепуга вы решили, что я что-то за кого-то решаю?
    Моё мнение против вашего, но я же не говорю, что вы этим законом лишаете моих детей спокойно ездить в маршрутке.

    Не знаю, есть ли у вас права на вождение, но предлагаю вспомнить, как выглядит среднестатистический водитель сразу после автошколы.
    Это сплошной перепуг, в смеси с тотальным испугом. ))))

    Да, научить можно любого более менее вменяемого человека.
    Но как это будет в нашей действительности, могу рассказать.

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от drager Посмотреть сообщение
    Они стесняются... Я скажу! Это как ребенок в мкагазине игрушек ) "Маааммааа ! Хочу пистолетик !))) А взрослые мужики - они как дети ! Тоже хотят пистолетик ! Пока им их же пистолетик в дупу не засунут )))
    Ну, как-то так. )))
    Мужчины не взрослеют, они просто набирают вес.
    Ну и игрушки слегка меняются.

  2. #342
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Цитата Сообщение от streamline Посмотреть сообщение
    Зовсім заплутали. Що зараз більш доступне?

    - - - Добавлено - - -





    Так Ви ж самі і вирішуєте...Там нижче вже писали про перекос логіки...

    - - - Добавлено - - -

    И да, проекты не читал. Потому что считаю ношение короткоствола сейчас неприемлимым вообще.
    Единственное, что реально нужно- разрешить оборону жилища, тем же короткостволом в том числе. И сразу же ужесточить наказание за ношение и применения этого же оружия вне жилища, адрес которого указал владелец оружия при его регистрации. Со сменой жилища, идем в разрешительную систему, и меняем адрес.
    Ви перечислили існуючі і очевидні речі, може про них і не в курсі? То видно що Ви поверхнево знаєте тему, в межах свого кола спілкування.
    - оборона будинку (оселі) дозволена, але є ньюанси.
    -носіння просто так на вулиці заборонено
    - травмати і так доступні, а в кого сильно "мама хачу пісталєтік" іде на поклон в самізнаєте куди і купує собі "нагородний"
    Почитайте хоча б основні тези законопроектів, навіщо придумувати своє і видавати за дійсність.
    Їх вже 6-рік тягають до кожної букви розумні люди(а не гаряча молодь з голосними висловами)

    - - - Добавлено - - -

    До Вашого "против" якраз "альтернативна" версія передбачує більш жорсткі умови для "роздачі" травматів, щоб менше їх купували.

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от Vоldemar Посмотреть сообщение
    Ну, вы, то понятно.

    Не знаю, есть ли у вас права на вождение, но предлагаю вспомнить, как выглядит среднестатистический водитель сразу после автошколы.
    Это сплошной перепуг, в смеси с тотальным испугом. ))))
    .
    Це точно, треба після автошколи давати власне авто тільки після 5 років стажу водіння...)) (Сарказм)

    Досвід починається з нуля, а не з середини.
    П.с. кат.В з 2004р.

    - - - Добавлено - - -

    Шкода не моя тема, я б для цікавості прикріпив би умовну голосовалку,щоб зібрати навіть нашу "моделовську статистику", для об'єктивної оцінки

  3. #343
    Постоянный пользователь Аватар для Vоldemar

    Регистрация
    02.04.2016
    Сообщений
    745
    Вес репутации
    21
    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    Досвід починається з нуля, а не з середини.
    Это несомненно, тут не поспоришь.
    _________________________

    Печально всё это.
    Вроде бы и защита, да, нужна.
    Но и разрешать в нынешнее время, при этом уровне, тоже нельзя.

  4. #344
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    25.10.2019
    Сообщений
    158
    Вес репутации
    6
    [QUOTE=Vоldemar;8....

    Василий Старый - даже не понимает в полном объеме, зачем оно ему нужно.
    Ещё раз пардон[/QUOTE]

    Я рад за Вас,..Вы как тот таксист..знаете как изменить Мир к лучшему , но некогда, таксовать надо...

  5. #345
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    29.01.2014
    Сообщений
    85
    Вес репутации
    26
    Немного почитал законопроект от Жорика. https://uavz.org/proekt-zakonu-pro-zbroiu/
    Ст32р2
    " Відомості про відстріл зброї та отримані дані для кулегільзотеки вносяться до Реєстру зброї суб’єктами підприємницької діяльності, що мають відповідну ліцензію на виготовлення, торгівлю і/або ремонт зброї або за їх зверненням органами Національної поліції."

    "Суб’єкти підприємницької діяльності"(т.е. шарашкины конторы) вносят данные, которыми должно заниматься государство. Нетрудно догадаться, что за определенную мзду можно понавносить что угодно, в интересах мздодателя.

    Ст34р3
    "1. Особи, які мають право володіти та користуватися зброєю мають право застосовувати зброю:
    3) для затримання особи, яка вчиняє кримінальне правопорушення, чи безпосередньо після вчинення кримінального правопорушення чи під час безперервного переслідування особи, яка підозрюється у його вчиненні;"

    А какого хера новоявленный самооборонщик имеет право кого-то задерживать или преследовать? Можете себе представить себе это чудо, бегущее, и стреляющее куда попало на бегу?

    И это только после беглого прочтения...

  6. #346
    Постоянный пользователь Аватар для Vоldemar

    Регистрация
    02.04.2016
    Сообщений
    745
    Вес репутации
    21
    Цитата Сообщение от Василий Старый Посмотреть сообщение
    Я рад за Вас,..Вы как тот таксист..знаете как изменить Мир к лучшему , но некогда, таксовать надо...
    Та если бы. ))
    Я технарь и практик.
    Что вижу, то и говорю.
    Вы только пожалуйста не обижайтесь.

  7. #347
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Цитата Сообщение от streamline Посмотреть сообщение
    Немного почитал законопроект от Жорика. https://uavz.org/proekt-zakonu-pro-zbroiu/
    Ст32р2
    " Відомості про відстріл зброї та отримані дані для кулегільзотеки вносяться до Реєстру зброї суб’єктами підприємницької діяльності, що мають відповідну ліцензію на виготовлення, торгівлю і/або ремонт зброї або за їх зверненням органами Національної поліції."

    "Суб’єкти підприємницької діяльності"(т.е. шарашкины конторы) вносят данные, которыми должно заниматься государство. Нетрудно догадаться, что за определенную мзду можно понавносить что угодно, в интересах мздодателя.

    Ст34р3
    "1. Особи, які мають право володіти та користуватися зброєю мають право застосовувати зброю:
    3) для затримання особи, яка вчиняє кримінальне правопорушення, чи безпосередньо після вчинення кримінального правопорушення чи під час безперервного переслідування особи, яка підозрюється у його вчиненні;"

    А какого хера новоявленный самооборонщик имеет право кого-то задерживать или преследовать? Можете себе представить себе это чудо, бегущее, и стреляющее куда попало на бегу?

    И это только после беглого прочтения...
    а треба особі яка вчиняє протиправні дії на ваших очах погрозити пальчиком чи як слава каже зробити мін'єт?
    на мій погляд він(особо яка вчиняє злочин) має автоматом втрачати всі права.
    Вам його шкода?

    - - - Добавлено - - -

    не ввжажається самообороною ,якщо стріляєш в спину або людину яка тікає.
    тут просто треба почекати поки на ваших очах когось скалічать або вбють, ну так щоб посилити ступінь тяжкості...чи ні?
    а потім надати опис поліції- ну такий чувак був, в джинсах і в масці....гииии

    - - - Добавлено - - -

    щас ви тут скажете: не маєте права позбавляти життя....а "той" чувак значить має...

  8. #348
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    29.01.2014
    Сообщений
    85
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    а треба особі яка вчиняє протиправні дії на ваших очах погрозити пальчиком
    Затримувати і переслідувати мають право тільки правоохоронні органи.


    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    на мій погляд він(особа яка вчиняє злочин) має автоматом втрачати всі права.
    Може візьметеся ще й Конституцію переписувати? До того ж, злочинцем особа має право бути названа тільки після рішення суду. Щось хоплофіли якісь геть зовсім юридично не грамотні пішли. А дарма, перед тим, як отримати зброю, треба гарнесенько вивчити закони і статті Карного кодексу. А то ще є така штука як юридична колізія...

    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    не ввжажається самообороною ,якщо стріляєш в спину або людину яка тікає.
    Так там же прямо написано: можна застосовувати зброю при переслідуванні. Звісно, раз є переслідування, то хтось тікає, і навряд чи спиною вперед. Але мова не по це, а про те, що кулі будуть при такому переслідуванні літати по всьому мікрорайону.
    Але все ж, законопроект від Жоріка в повному вигляді ніде не зареєстровано, і то є добре.
    Дайте посилання, або номер законопроекту, який Ви радите підтримувати.

  9. #349
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Цитата Сообщение от streamline Посмотреть сообщение
    Затримувати і переслідувати мають право тільки правоохоронні органи.
    .
    А якже право на недоторканість життя кожного?
    ААА, я здогадався, мабудь всі питають перед цим у "жертви" дозволу.!!!
    Конституція це святе, але в ній про зброю статті немає

    - - - Добавлено - - -

    https://www.rada.gov.ua/news/news_kom/201744.html

    - - - Добавлено - - -

    4335-1
    https://uavz.org/u-vru-zareestrovano...alternatyvnyj/

  10. #350
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    29.01.2014
    Сообщений
    85
    Вес репутации
    26
    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    А якже право на недоторканість життя кожного?
    ААА, я здогадався, мабудь всі питають перед цим у "жертви" дозволу.!!!
    Конституція це святе, але в ній про зброю статті нема.

    ]
    Олеже, тримайте лінію бесіди. Я розпочав розмову про затримання і переслідування, яке не нає права проводити зі зброєю пересічний громадянин. Ви ж з`їхали на самозахист, об`єднавши все в одну кучу.

    - - - Добавлено - - -

    Короче, по основному варианту законопроекта короткоствол не дадут никому, так как эта категория регулируется другим специальным законом. Которого нет, и я надеюсь, что никогда не будет.
    В законопроекте от УАВЗ есть непонятная размытая формулировочка "5. Право на отримання категорії зброї С мають громадяни України, які досягли 25-річного віку та не менш, як п’ять років мають у законному користуванні цивільну вогнепальну зброю та відповідають вимогам, зазначеним у частині другій цієї."
    То есть короткоствол планируется разрешить охотниам, и остальным, у кого просто валяется длинноствольное зарегистрированное оружие, также обладателям наградного. И нежданчик- хитрожопым обладателям("журналистам") травматов, которые активно им же и шмаляют.
    Или травматы, но нынешним законам под "вогнепальну зброю" не подпадают?

TEST

Страница 35 из 44 ПерваяПервая ... 253334353637 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 21.02.2015, 20:37

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь