Реклама
Страница 41 из 44 ПерваяПервая ... 313940414243 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 401 по 410 из 431

Тема: Легализация короткоствольного и нарезного оружия

  1. #401
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Віртуальні козли не такі страшні,як реальні барани.

  2. #402
    Постоянный пользователь Аватар для Vоldemar

    Регистрация
    02.04.2016
    Сообщений
    745
    Вес репутации
    21
    Это самообман.
    Козёл в итоге угрожает всем, мне, Вам, нашим детям.
    Это не мгновенная проблема, но направлена на наше уничтожение.
    И Вы это знали и ничего не сделали. Тупо сбежали.

    А баранов три четверти, всех стрелять будете? ))

  3. #403
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Звідки "3/4" ?

    - - - Добавлено - - -

    Хто куди втік? не зробив чого?

  4. #404
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    26.05.2015
    Сообщений
    587
    Вес репутации
    27
    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    Вбивця відкритим текстом написав, що зробив би це будь-де, за допомогою зброї, вибухівки, автівки — будь-чого. Тобто не можна вже тупо звинуватити «вогнепальну зброю» і підняти хайп на цьому.
    Олеже, а кого б особисто Ви звинуватили в тій жахливій події? Ви самі собі задавали питання чому саме він це зробив і головне - чому невагаючись повторить знову якщо випаде така нагода? Очевидно, що факт наявності чи відсутності зброї в цьому випадку не має жодного значення - тут я з Вами повністю погоджуюсь. Перебити купу людей можна і без будь-якої зброї, на те існує безліч інших способів. Отже справжня причина в іншому. В чому саме на Вашу думку?

  5. #405
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Цитата Сообщение от patorok Посмотреть сообщение
    Олеже, а кого б особисто Ви звинуватили в тій жахливій події? Ви самі собі задавали питання чому саме він це зробив і головне - чому невагаючись повторить знову якщо випаде така нагода? Очевидно, що факт наявності чи відсутності зброї в цьому випадку не має жодного значення - тут я з Вами повністю погоджуюсь. Перебити купу людей можна і без будь-якої зброї, на те існує безліч інших способів. Отже справжня причина в іншому. В чому саме на Вашу думку?
    Мотиви таких злочинів різні, причини в даній ситуації можуть бути: особиста образа, колективна образа, сімейні негаразди, пропаганда з боку держави , спецоперація "спецслужб" . Людина шукає завжди винуватим у своїх бідах когось, навіть якщо винуватий сам. Наскільки ця ненависть у людині "розігріта" - настільки тяжчі наслідки. І причина тут дійсно не в самій зброї , а в тому що такі ситуації можуть повторюватись багатократно, тому що відверто ігнорується механізм їх упередження і припинення. Тобто будь яка школа, садок, торговий центр , стадіон, парад є об'єктом "легкого нападу". Тому що повністю беззахисна, не дивлячись що наприклад у нас МВС сама високобюджетна структура.

  6. #406
    Постоянный пользователь Аватар для Vоldemar

    Регистрация
    02.04.2016
    Сообщений
    745
    Вес репутации
    21
    Ну дурака не нужно включать.
    Вы и сбежали, хотя пулемёт был в Ваших руках.


    Скопление людей всегда будет беззащитно и тут не важно есть у них пистолеты или нет.
    Важно, чтобы никто не захотел это скопление потревожить.
    А такой гарантии нет нигде.
    Потому пистолет не спасёт, если будет известно, что он может быть.
    Просто немного изменится метод шевеления толпы.

    В итоге, огнестрельное оружие со всех сторон не при чём.

  7. #407
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Цитата Сообщение от Vоldemar Посмотреть сообщение
    Ну дурака не нужно включать. Вы и сбежали, хотя пулемёт был в Ваших руках. .
    Мені подобається ваша риторика! Ви в перших рядах були за моє усунення, бо я "не такий,не люблю шоколад", ну ок, я погодився, чесно віддаючи пропозицію, тому хто наважиться нести цей тягар далі. Чистий прояв демократії. А виявляєтся я втік!!! А..еть кричали гості...Доречі щось не бачу черги на модерство і жваве бажання перших "кричалок" стрелять віртуальних козлов. Так шо нанада ля-ля. Ок?

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от Vоldemar Посмотреть сообщение
    Скопление людей всегда будет беззащитно и тут не важно есть у них пистолеты или нет. Важно, чтобы никто не захотел это скопление потревожить. А такой гарантии нет нигде. Потому пистолет не спасёт, если будет известно, что он может быть. Просто немного изменится метод шевеления толпы. В итоге, огнестрельное оружие со всех сторон не при чём.
    Так, але ньюанс, навіть декілька: 1-скупчення беззахисне, то краще зробити захист хочаб в половини , ніж не зробити взагалі ніде. В результаті на 50 % буде зменшена потенційна загроза. Половина краще ніж нічого правда? 2-Немає ресурсів? - та є! Народ! Наприклад в школі краще задвати б офіційно на охорону, ніж корупційно на штори. Моя думка- якщо не можеш забезпечити відсутність тяжких злочинів, то краще посприяти розвитку протидії .

  8. #408
    Постоянный пользователь Аватар для Vоldemar

    Регистрация
    02.04.2016
    Сообщений
    745
    Вес репутации
    21
    Какая демократия когда нас пришли убивать? Вы о чём?
    Взяли пулемёт в руки, стреляйте. Не можете стрелять, не беритесь.

    Я сразу сказал, дайте мне, у меня рука не дрогнет.))

    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    :1-скупчення беззахисне, то краще зробити захист хочаб в половини , ніж не зробити взагалі ніде. В результаті на 50 % буде зменшена потенційна загроза. Половина краще ніж нічого правда? 2-Немає ресурсів? - та є! Народ! Наприклад в школі краще задвати б офіційно на охорону, ніж корупційно на штори. Моя думка- якщо не можеш забезпечити відсутність тяжких злочинів, то краще посприяти розвитку протидії .
    Как пистолет в вашем кармане спасёт от бомбы у соседа в рюкзаке в маршрутке?

    Не будет никакой защиты, это всё мнимое суждение.

    Даже проект закона от ассоциации, это местами тяжелейший бред.
    Что этим законом хотите получить?
    Например, пистолет по этому проекту можно с полным магазином, а
    охотничий полуавтомат только два патрона в магазине. Где логика? Зачем чисто охотничью норму пихать в закон о защите граждан?

  9. #409
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    26.05.2015
    Сообщений
    587
    Вес репутации
    27
    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    Мотиви таких злочинів різні,
    Я питав не про різні злочини, а про один конкретний. Спробуйте подумки поставити себе на місце того хлопця. Отже Ви татарин, живете в дупі світу, відірвані від історичної батьківщини вже декілька поколінь, Вам 18 років, батько - військовий найманець, який живе війною де б вона не відбувалась і хто б ній не воював, довкола жорстка тоталітарна система, в якій навіть суди не передбачаються, а по телевізору - суцільна пропаганда, доведена до істерії і серіали про мусорів.
    Ваші дії?

  10. #410
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Цитата Сообщение от Vоldemar Посмотреть сообщение
    Какая демократия когда нас пришли убивать? Вы о чём?Взяли пулемёт в руки, стреляйте. Не можете стрелять, не беритесь.Я сразу сказал, дайте мне, у меня рука не дрогнет.))Как пистолет в вашем кармане спасёт от бомбы у соседа в рюкзаке в маршрутке?Не будет никакой защиты, это всё мнимое суждение.Даже проект закона от ассоциации, это местами тяжелейший бред.Что этим законом хотите получить?Например, пистолет по этому проекту можно с полным магазином, а охотничий полуавтомат только два патрона в магазине. Где логика? Зачем чисто охотничью норму пихать в закон о защите граждан?
    Хто вас тут вбиває на моделці?

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от patorok Посмотреть сообщение
    Я питав не про різні злочини, а про один конкретний. Спробуйте подумки поставити себе на місце того хлопця. Отже Ви татарин, живете в дупі світу, відірвані від історичної батьківщини вже декілька поколінь, Вам 18 років, батько - військовий найманець, який живе війною де б вона не відбувалась і хто б ній не воював, довкола жорстка тоталітарна система, в якій навіть суди не передбачаються, а по телевізору - суцільна пропаганда, доведена до істерії і серіали про мусорів.Ваші дії?
    Які дії? Ніякі, бо жодна з цих причин може не бути спусковим гачком. Або лише одна з них-яка то знає сам винуватець. Мене поки що жодна причина не примушує , принаймі подумки йди на такий злочин. Це виняток, тому такі випадки поодинокі, їх не можна мішати в купу з іншими, як то постійно роблять. Ааа, стрілянина в школі, бо винувата зброя. А якщо придивитись, то в нас така ж ситуація: війна, кримінал, пропаганда, істерія, відсутність судів, борги тарифи, карантин...Он чувак з сокирою розгромив атб в Маріуполі, бо дружину не пустили без маски...Які причини? Чи то є достатня причина вчиняти хуліганські дії? Комусь за цигарку вбити не впадло, а комусь і 1000 смертей не привід не "домовлятися" з ворогом.

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от Vоldemar Посмотреть сообщение
    Какая демократия когда нас пришли убивать? Вы о чём?Взяли пулемёт в руки, стреляйте. Не можете стрелять, не беритесь.Я сразу сказал, дайте мне, у меня рука не дрогнет.))
    Вже місяць ,як я формально не модерую, і що? Місяць рука "дрожить"? Заходь, приймай естафету, агонь, мачі казлов...

TEST

Страница 41 из 44 ПерваяПервая ... 313940414243 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 21.02.2015, 20:37

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь