Реклама
Страница 15 из 15 ПерваяПервая ... 5131415
Показано с 141 по 150 из 150

Тема: соревнования по радиоуправляемым моделям среди школьников 2015

  1. #141
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    31.03.2013
    Сообщений
    740
    Вес репутации
    14
    Был не прав исправлюсь

  2. #142
    Постоянный пользователь Аватар для urfin

    Регистрация
    13.02.2007
    Сообщений
    2,596
    Записей в дневнике
    3
    Вес репутации
    23
    А де будуть проходити змагання у 2020 р.?

  3. #143
    Постоянный пользователь Аватар для superpilot

    Регистрация
    09.07.2014
    Сообщений
    1,220
    Вес репутации
    26
    Ну якщо тут вже згадали про мене та про О.Вантуха як пепекладачів правил проведення змагань в класі копій та полуковій, то мабуть і я напишу свою думку. Дійсно, складається враження, що школярі ніколи не читають (я вже не кажу про вивчення) правил. Та і деякі керівники теж не читають правил змагань. Дякую пану Гарькавенко Валерію, який досконально точно процитував пункт правил стосовно підрахунку результатів змагань.
    Мені довелося багато разів судити змагання школярів в класі F4B, тобто кордові копії. І було дуже важко довести до деяких керівників команд і до школярів, що вони не праві, бо вони навіть не відкривали правила. Згадую такий випадок. Один з керівників якось пройшов до суддів і каже що він десь чув, що на копії не можна нічого міняти після стенда крім копійного пропелерів та кока (обтічника ступиці пропелера) і потім питає чи правда це ? Показали йому правила. Тоді він почав просити , а чи можна йому замінити двигун на моделі, бо той щось не заводиться. Ну ми пішли йому на зустріч і сказали що хай міняє на такий же самий, який був на стенді.
    І ось вони виносять модель на старт. До носа моделі приторочено дві паралельні палки довжиною десь 150 мм і на них в самому кінці прикручено двигун. Ми питаємо його що це таке. На що він відповідає, що ми самі дозволили йому поміняти двигун і він трохи здвинув двигун, щоб покращити центровку. Ну зовсім трохи. Всього на 150 мм висунув його вперед. Звісно ми попросили його звільнити старт. Тоді він став вимагати перенести йому попитку на кінець туру. Коли йому пояснили, що на змаганнях копій не буває переносу попиток на кінець туру, то він почав писати протест. "Ок, пиши" ,сказали ми і додали що за розгляд протесту він має сплатити стартовий внесок. Що тут почалося!!! Ледве вдалося потім провести до кінця змагання .
    Ось така х...я, любі малята.
    Так шо вивчайте правила змагань.

    Ось тримайте ссилку на нові правила FAI для копій та полукопій

    http://forum.modelka.com.ua/threads/...ЗМАГАНЬ

  4. #144
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    16.09.2009
    Сообщений
    732
    Вес репутации
    20
    Цитата Сообщение от vsn-72 Посмотреть сообщение
    Розповідаю як було в правилах.
    Радіокеровані напівкопії
    2,19 Підсумки остаточних результатів
    Остаточний результат це сума балів отриманих за стендову оцінку і максимальна кількість балів , набраних у одному турі.
    Тому запропонував зробити як у правилах
    FAI

    Александр,Вы все правильно предложили, спасибо,что подняли вопрос.
    Кажый раз поле проведения семинара в Киеве, я у Соловья А.В. узнаю про "изменения" в правилах. В последней "редакции" все изменения выделены красным.Хорошо. Тогда как быть с этим; Учасник може вибрати демонстрацію «З» - «Випуск і прибираннѐ закрилків», якщо вже вибрано демонстрацію «В» - «Випуск і прибираннѐ шасі». Наверное опечатка , пропустили после учасник... НЕ-но приедет спортсмен начнет летать программу шасси -закрылки-будет требовать очки за это-и будет прав-прописано в положении. Поэтому, чтобы исключить споры,недоразумения,ОПЕЧАТ КИ, на соревнованиях всех рангов летать по правилам FAI.И это касается не только копий.-Все классы.

  5. #145
    Постоянный пользователь Аватар для alex2580

    Регистрация
    12.06.2012
    Сообщений
    60
    Вес репутации
    12
    Я вважаю за потрібне якщо вже вводити правила ФАИ то необхідно видалити всі наші "послаблення" ( зліт з руки, бонуси за многомоторність і т.і.). Просто прописати в Положенні про змагання - проведення згідно спортивного кодексу ФАИ для моделей полукопій. Погодити з усіма керівниками команд ,які беруть участь у змаганнях і все.

  6. #146
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    31.03.2013
    Сообщений
    740
    Вес репутации
    14
    речь не только о копиях но и о пилотажках, я за правила ФАИ, а вобще нужно уже все наши модели привезти к каким то стандартам.

  7. #147
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    05.11.2007
    Сообщений
    2,108
    Вес репутации
    31
    Цитата Сообщение от alex2580 Посмотреть сообщение
    Я вважаю за потрібне якщо вже вводити правила ФАИ то необхідно видалити всі наші "послаблення" ( зліт з руки, бонуси за многомоторність і т.і.). Просто прописати в Положенні про змагання - проведення згідно спортивного кодексу ФАИ для моделей полукопій. Погодити з усіма керівниками команд ,які беруть участь у змаганнях і все.
    Чи привнесли ці "послаблення" щось для розвитку? Певний час спостерігаю за ціма змаганнями, так нічого в плані розвитку і не побачив. Єдине, що є - це зліт з руки дозволяє виставити щось віддалено схоже на полукопію (бойцовку по суті, що не має шасі) в цьому класі. Та чи це дійсно розвиток, чи просто окозамилювання, щоб без зайвих рухів тіла керівником закрити цей клас? Тому за доцільне було б дійсно відмовитись від "послаблень" і обрати для цих змагань за правила полукопії ФАІ. І керівникам також буде корисно їх вивчити заздалегідь .

  8. #148
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    25.03.2013
    Сообщений
    185
    Вес репутации
    13
    Згідно наданих пропозицій від Обласних центрів технічної творчості та обговорення на семінарі керівників методобьєднань з авіамоделювання 2019 - У КОНОТОПІ ( СУМСЬКОЇ області), вересень місяць.
    Цитата Сообщение от urfin Посмотреть сообщение
    А де будуть проходити змагання у 2020 р.?

  9. #149
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    31.03.2013
    Сообщений
    740
    Вес репутации
    14
    Цитата Сообщение от alex2580 Посмотреть сообщение
    Я вважаю за потрібне якщо вже вводити правила ФАИ то необхідно видалити всі наші "послаблення" ( зліт з руки, бонуси за многомоторність і т.і.). Просто прописати в Положенні про змагання - проведення згідно спортивного кодексу ФАИ для моделей полукопій. Погодити з усіма керівниками команд ,які беруть участь у змаганнях і все.
    я так понимаю что большинство ЗА

  10. #150
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    25.03.2013
    Сообщений
    185
    Вес репутации
    13
    Розширюємо гілку для усіх керівників гуртків
    з авіамоделювання, згідно пропозицій https://www.youtube.com/watch?v=U0yy0iyojDk

TEST

Страница 15 из 15 ПерваяПервая ... 5131415

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. СОБЫТИЕ: Школьные соревнования по радиоуправляемым моделям
    от blackblack в разделе СОБЫТИЯ
    Ответов: 8
    Последнее сообщение: 15.09.2014, 10:01
  2. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 26.07.2012, 00:08
  3. Соревнования школьников в Глухове
    от S_Serg1 в разделе Начинающим судомоделистам
    Ответов: 7
    Последнее сообщение: 22.01.2012, 22:11
  4. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 04.03.2010, 22:37
  5. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 01.08.2009, 18:22

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь