Реклама
Страница 1 из 11 123 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 109

Тема: Міні металка Mimi

  1. #1
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    12.09.2013
    Сообщений
    48
    Вес репутации
    0

    Міні металка Mimi

    Доброго дня.
    Вирішив спробувати свої сили в авідамоделізмі і побудувати планер Mimi.
    Автор проекту розсилає креслення всім бажаючим, але просить не розповюджувати без його відома, тому викладаю тільки загальну схему
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	Screen Shot 2014-05-27 at 6.25.03 PM.png 
Просмотров:	2044 
Размер:	17.0 Кб 
ID:	184554
    Є три варіанти збірки - з цільнобальсовим крилом, напів-цільним і повністю набірним. Хочу зробити набірне.
    Почну мабуть з крила. Здрукував схему, планую повирізати нервюри.
    Постараюсь детально викладати процес і буду вдяний за допомогу, підказки та зауваження.

  2. #2
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    27.10.2009
    Сообщений
    44
    Вес репутации
    0
    собирал такую. Фюз делал из 1.5мм фанеры. Желательно качественно обклеить стеклотканью. Или ловить в руку. )))
    Сервы Turnigy 1440 (4.4g/0.8kg)
    Крылья собирал как solid, так и наборное. Цельное тяжеловатое вышло (100г) Слишком перестарался с покрытием паркетным лаком ((( Облегчения делал.
    Теперь хочу полу-solid попробовать. Теперь этот вариант кажется получше.
    В рули советую по 2 торсиона вставлять, чтоб было 3 точки напряжения/опоры. Иначе со временем все плоскости винтом скручиваются.
    В качестве тяг и торсиона пользовался проводом 0.3мм для кордовых моделей.

  3. #3
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    12.09.2013
    Сообщений
    48
    Вес репутации
    0
    @ЕНОТ, дякую за інформацію, є над чим подумати.
    В solid і semi-solid фюзеляж укріпляється фанерою по кресленнях, а в build-up автор рекомендує посилити карбоновими пластинами.
    Дуже сумніваюсь що получиться ловити в руку тому також склотканиною планував обклеювати.

    Отже, крок перший зроблено - вирізав нервюри по лазерно-ацетонній технології Якщо хтось не в курсі отут описав трохи детальніше.
    А от і результат
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	DSC_1779.JPG 
Просмотров:	1273 
Размер:	219.7 Кб 
ID:	184707

  4. #4
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    09.02.2007
    Сообщений
    40
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от Taras Voitovych Посмотреть сообщение
    Дуже сумніваюсь що получиться ловити в руку тому також склотканиною планував обклеювати.
    Привіт, через місяць польотів будеш ловити в руку сміливо) Якщо зможеш - заздалегідь спробуй польотать на симуляторі. Я коли починав, то льотав на ФМСі і це було дуже доречно) Щодо технології виготовлення крила, не знаю, на мою думку, на такому розмірі крила різниця не значна буде як по ваз і так і по характеристикам, хоча на мою думку, якшо перед буде зашитій бальсою, то летіти буду краще) Також маю 1м металу, дуже цікавий клас)

    Бажаю успіхів!!)

  5. #5
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    27.10.2009
    Сообщений
    44
    Вес репутации
    0
    Тарас, обращу внимание, что переднюю кромку на наборном крыле нужно делать коробочного типа. То есть не заменять на угольную трубку и/или пруток. Так жесткость на кручение ощутимее больше.
    У меня получилось в таком порядке: полки лонжерона на нервюры, задняя кромка, нижняя обшивка лобика, передняя кромка, верхняя обшивка лобика, стенки лонжерона.
    Оклеивать фюз стеклотканью лучше в любом случае, хоть одним слоем самой тонкой ткани. даже потому что влагу не будет впитывать.
    Место стыка носовой части с "пеналом" можно еще дополнительно обернуть поперек полоской стеклоткани.
    А планер прикольный. Я даже попробую настроить и попускать его без RC ))), типа HLG

  6. #6
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    12.09.2013
    Сообщений
    48
    Вес репутации
    0
    @Brahma, я також надіюсь що з часом зможу в руку ловити, але краще перестрахуватись. Мої перші міні-HLG (45см) були без укріпленого носа, то при штопорі він вминався ледь не до самого крила, страшно подумати що може статись з оцим На рахунок симулятора це дуже доречно, але я ще поки що без апаратури.
    @ЕНОТ, перший раз все намагаюсь робити максимально по схемі, тому ніякої самодіяльності

    Коли я вже думав що повністю розібрався в кресленнях, виникли питання.
    1. Я так розумію це стінка лонжерона, тут виглядає, що її потрібно клеїти спереді до лонжеронів, але зазвичай бачив що її ставлять між лонжеронами, думаю так мало би бути зручніше і міцінше.
    2. На схемі цей елемент взагалі не підписаний. Це щось на зразок переднього лонжерона? Просто планка між нервюрами і передньою кромкою?
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	wing_plan.jpg 
Просмотров:	1403 
Размер:	113.0 Кб 
ID:	184788
    Наскільки я собі уявляю має вийти щось на зразок оцього
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	15.img_1200.jpg 
Просмотров:	1112 
Размер:	78.9 Кб 
ID:	184787
    В модельному магазинчику закінчилась бальса, тому будівництво трохи затягнеться

  7. #7
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    27.10.2009
    Сообщений
    44
    Вес репутации
    0
    1. Я стенку клеил с задней стороны лонжеронов. Думаю, на чертеже предлагают приклеить стенку спереди полок, но так, чтоб потом можно было укрыть зашивкой. Если стенка будет связана с полками и зашивкой, то это повысит прочность. Но реально я даже сам не смог представил "как это".



    Поэтому приклеил стенки позади лонжерона
    Я еще раз посмотрел Ваши нервюры. Если сделать полки лонжерона малой толщины, так, чтоб зашивка была поверх лонжерона, то полчку можно и спереди, под зашивку.
    2. Я думаю передняя комка - переклей. Сначала, до зашивки клеится бальзовая передняя кромка, зашивается, передний торец шлифуется, потом клеится сосновая рейка, скругливается.
    Можно и поменять местами бальзу и сосну. так быстрее и легче будет. Хотя об траву кромка помнется немного.

  8. #8
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    12.09.2013
    Сообщений
    48
    Вес репутации
    0
    @ЕНОТ, дякую за поради. Передню кромку точно буду робити соснову, бо навіть важка бальса дуже вже ніжна. На перший раз краще втрачу декілька дорогоцінних грамів на користь надійності. За стінку лонжерона треба подумати. Поки що планую зробити наступним чином: приклеїти нижню обшивку до нижнього лонжерона, поставити нервюри, далі поставити верхній лонжерон і попробувати вклеїти стінку спереді, як на схемі, і сточити її до нервюри, потім передню бальсову кромку і зашити зверху.

    Вчора зробив нижні лонжерони, не втримався і приміряв нервюри, вийшов отакий динозавр
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	DSC_1782.JPG 
Просмотров:	1182 
Размер:	124.6 Кб 
ID:	185101 Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	DSC_1780.JPG 
Просмотров:	1147 
Размер:	126.0 Кб 
ID:	185100

    А зранку таки купив тоненьку бальсу, тому далі до роботи

  9. #9
    Постоянный пользователь Аватар для leon

    Регистрация
    01.06.2010
    Сообщений
    750
    Вес репутации
    14
    На переднюю кромку хватит только бальза в торец зашивки , а верхнюю зашивку пустить за лонжеронов милиметров на 10

  10. #10
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    12.09.2013
    Сообщений
    48
    Вес репутации
    0
    leon, дякую,на наступній моделі можна буде так спробувати А поки що я більш ніж впевнений шо і соснову передню кромку поламаю, а для зашивки треба перепилювати нервюри і лонжерони, як вже писав перший раз намагаюсь сильно від інструкції не відходити.

    За вчора: приклеїв нежній лонжерон до обшивки, і поставив всі нервюри. Приміряв верхній лонжерон. Сьогодні поставлю і його і візьмусь за друге крило, поки чекаю на поступлення товстішої бальси.
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	DSC_1786.JPG 
Просмотров:	1177 
Размер:	218.6 Кб 
ID:	185122

TEST

Страница 1 из 11 123 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. продам серво міні
    от an1 в разделе БАРАХОЛКА. Аппаратура
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 24.02.2013, 13:51
  2. куплю убиті міні серви
    от an1 в разделе БАРАХОЛКА. Аппаратура
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 13.03.2012, 12:49
  3. Міні полукопія (копія)
    от Bromin в разделе Начинающим авиамоделистам
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 13.02.2012, 00:16
  4. винт під міні стандарт
    от Роман22 в разделе Корзина
    Ответов: 7
    Последнее сообщение: 23.12.2010, 18:27

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь