Реклама
Страница 6488 из 6561 ПерваяПервая ... 548859886388643864786486648764886489649064986538 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 64,871 по 64,880 из 65604

Тема: Війна путінської росії проти України

  1. #64871
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    26.05.2015
    Сообщений
    587
    Вес репутации
    27
    Цитата Сообщение от Vоldemar Посмотреть сообщение
    Должна быть... )))

    Естественно говорим про короткоствол.
    Но есть много опыта с длинностволом.
    А это заставляет задуматься.
    У меня такое впечатление, что мы с Вами разговариваем на разных языках... Вы пробовали из пистолета застрелить утку?)))

  2. #64872
    Шо то вы отвлеклись. А я вот получил глубокое моральное удовлетворение от рассказа о том, как путин себе легализирует следующие президентские сроки. И как Дума радостно помогает ему в этом. А то весь мир фантазировал на тему, кому ж он власть то педераст. Да себе, ясен хрен!
    https://www.bbc.com/russian/features-51822031

  3. #64873
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    26.05.2015
    Сообщений
    587
    Вес репутации
    27
    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    Ну короткоствол то таке, не про це мова. А взагалі про концепцію підвищення рівня обороноздатності населення, навчаннями, оснащенням, ну і звісно притягненням це все до закону, якого у нас немає. А отих 2мільйони власників, то велика частка, при правильному підході було б більше і міцніше.
    запевняю Вас, у випадку повномасштабного вторгнення ті 2 млн бандитів навряд-чи виступлять на стороні України. Закон про зброю потрібний передусім для захисту від тих бандюганів.

  4. #64874
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    А от ніби раніше вони не їздили і Україну в мінськах не продавали, але ж тоді було вигідно ,а зараз ганьба

    "
    Ю.Бірюков

    Вчера народные депутаты Украины в Россию съездили
    Сегодня министр обороны сказал про недостижимость НАТО.

    Совпадение?

    Да... да-да..."(с)
    https://www.facebook.com/10000776479...5472754054859/

  5. #64875
    Постоянный пользователь Аватар для Vоldemar

    Регистрация
    02.04.2016
    Сообщений
    745
    Вес репутации
    21
    Цитата Сообщение от patorok Посмотреть сообщение
    У меня такое впечатление, что мы с Вами разговариваем на разных языках... Вы пробовали из пистолета застрелить утку?)))
    Нет. )))
    Я говорю о культуре обращения с оружием в целом.
    И если давать ствол после курсов, как сейчас предлагают, проблем будет очень много, имхо.

    (всё, ушёл чесать репу)

  6. #64876
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Цитата Сообщение от patorok Посмотреть сообщение
    запевняю Вас, у випадку повномасштабного вторгнення ті 2 млн бандитів навряд-чи виступлять на стороні України. Закон про зброю потрібний передусім для захисту від тих бандюганів.
    Я мав на увазі дисциплінованих і відповідальних власників легальної зброї, а не тих що накупляли ксів на резінки і прокатили собі "нагородні". І тим більше бандюків з браконьєрами.(цих закони і заборони ніколи не спинянять). А от поголовне затягування в ЗС то не є вихід, і тим більше підвищення рівня культури володіння зброєю
    . Я навпаки ввів би примусове хоча б раз на рік всіх ходячих на полігончики на пару днів-тижнів для навчання і підтримання "тонусу" , необов'язково всим бути військовими, достатньо навчити населення користуватись. І тоді і культура розвиватись буде і відповідальність , і всі будуть знати як поводитись зі зброєю і тим паче стати на захист країни ,якщо треба буде, в максимально короткі строки.

    - - - Добавлено - - -

    Короткоствол то є лише засобом особистої безпеки, що в принципі прописано і гарантовано конституцією, але заборонено владою.

  7. #64877
    Постоянный пользователь Аватар для Стрелок

    Регистрация
    06.12.2011
    Сообщений
    407
    Вес репутации
    55
    Цитата Сообщение от iurka Посмотреть сообщение
    весь мир фантазировал на тему, кому ж он власть то педераст. Да себе, ясен хрен!
    Ясен пень себе! Поскольку он и есть главный передаст из всех передастов.

  8. #64878
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    26.05.2015
    Сообщений
    587
    Вес репутации
    27
    Цитата Сообщение от olegtur77 Посмотреть сообщение
    Я мав на увазі дисциплінованих і відповідальних власників легальної зброї, а не тих що накупляли ксів на резінки і прокатили собі "нагородні". І тим більше бандюків з браконьєрами.(цих закони і заборони ніколи не спинянять). А от поголовне затягування в ЗС то не є вихід, і тим більше підвищення рівня культури володіння зброєю
    . Я навпаки ввів би примусове хоча б раз на рік всіх ходячих на полігончики на пару днів-тижнів для навчання і підтримання "тонусу" , необов'язково всим бути військовими, достатньо навчити населення користуватись. І тоді і культура розвиватись буде і відповідальність , і всі будуть знати як поводитись зі зброєю і тим паче стати на захист країни ,якщо треба буде, в максимально короткі строки.

    - - - Добавлено - - -

    Короткоствол то є лише засобом особистої безпеки, що в принципі прописано і гарантовано конституцією, але заборонено владою.
    це все демагогія - ніде в світі не існує тотальної культури поводження зі зброєю - ні в штатах, ні в еуропі. про це свідчать хоча б випадки притягнення зброї до учбових закладів. але їх практика показує, що в цілому легалізація бойової вогнепальної зброї зменшує кількість злочинності. і ніякі рєзінки тут не допоможуть - дістанеш рєзінку, ризикуєш отримать свинець в лоба
    краще вже з голими руками - тоді тебе може пожаліють!

    - - - Добавлено - - -

    мля, люди в новусі знову почали тотально скуповувать гречку! як жеж вже дістали ці панікєри! пів години провів у черзі на кассу! не народ, а стадо баранів! впевнений, що кожний із них голосував за клоуна!

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от Vоldemar Посмотреть сообщение
    Нет. )))
    Я говорю о культуре обращения с оружием в целом.
    И если давать ствол после курсов, как сейчас предлагают, проблем будет очень много, имхо.

    (всё, ушёл чесать репу)
    курсы никак не помогут, если курсант решит применить ствол нажравшись в кабаке. ну а обращаться с ПМ-мом я вас научу без всяких курсов за 10 минут - для этого много ума не надо. впрочем я предпочитаю магнум 40-го каллибра - он идеально ложится мне в руку, хотя канешна тяжелый, зараза!)))

  9. #64879
    Постоянный пользователь Аватар для falanger

    Регистрация
    07.05.2011
    Сообщений
    3,000
    Вес репутации
    43
    Я вот почитал последние , ну или крайние , посты, и стало смешно, правда через кислую мину. Я уже не говорю про общую ситуацию на передовой , трындежь президента, Так вот за шо хотелось бы поговорить. Вот вы говорите за легализацию оружия, ну не знаю коротко , или длинно-стовольную артиллерию имеете ввиду, но это просто смешно. Дело ведь совсем не в этом. Может это только я вижу, не верю, видят многие, правда видимо анализируют неправильно. дети у нас , во всяком случае на юге, просто перестают розмовляти украінською мовою. Вот эти мелкие 5, 6, 7летки говорят по русски, при этом спрашивая остальных-"ты че не можешь говорить по русски?. Да насрать на ту зброю, бо ця п'ята колонна щё покаже свое рило. Мы с этими детьми работаем и понимаем что так уж заведено в этих семьях, и таки да , как кто-то писал тут на моделке, если , не дай бог , путин заехав , как бы невзначай на донбасс , скажет - Хайль, то почти весь юг вскинет руку в приветствии. И это не пьяный бред, это реальность. А вы про легализацию, не о том думаете господа, панове, не о том.

  10. #64880
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Так, в зброї особливого нічого немає, простіше ніж машину водити, просто притримуватись певних правил. І мати можливість підтримувати навички. А шодо курсів : на отримання дозволу на зброю "вперше" необхідно (формально) пройти курси....я намагався узнати де їх пройти, виявилось "дуже просто" - давай гроші і пройдемо їх за тебе. І біда в тому що така ситуація в більшості , тому що мало тирів, стрільбищ, курсів,занять, бо на все монополія держави(МВС), відсутність законів, немає конкуренції(високі ціни, складна процедура ліцензування) ну все що звідси витікає: невміння і небезпечність поводження, немає мотивації, розвитку, впевненості безпеки , дезорганізації оборони і т.д. Це все здається що питання маленьке, непотрібне ,#неначасі, неголовне.
    Навіть про томос всі забули...а стрілянина щодня, безкарність злочинців, тупість влади, згасла вмотивованість служити, злив патріотичного настрою.

TEST

Страница 6488 из 6561 ПерваяПервая ... 548859886388643864786486648764886489649064986538 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 3 (пользователей: 0 , гостей: 3)

Похожие темы

  1. СОБЫТИЕ: Етап Кубку України «Кубок ТСО України» у м.Харків
    от Valentinka в разделе ПЛАНЕРА
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 03.10.2017, 18:23
  2. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 26.09.2013, 17:34
  3. Ответов: 7
    Последнее сообщение: 11.03.2011, 00:26
  4. Результати Чемпіонату України
    от VoSk в разделе СОБЫТИЯ
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 16.06.2009, 22:46

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь