Реклама
Страница 5003 из 6561 ПерваяПервая ... 400345034903495349935001500250035004500550135053510355036003 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 50,021 по 50,030 из 65604

Тема: Війна путінської росії проти України

  1. #50021
    Постоянный пользователь Аватар для Вадим Ру

    Регистрация
    11.03.2012
    Сообщений
    2,413
    Записей в дневнике
    2
    Вес репутации
    42
    https://www.facebook.com/romabra/pos...02656120482307 - Roman Sinicyn
    "Знайомтесь Толік. Кремнев.Більш феєричного ідіота я ще не зустрічав.
    Моє життя більше ніколи не буде таким як раніше.
    Я думав, що такого не буває."
    ............................

  2. #50022
    Постоянный пользователь Аватар для ALEK.SANDR

    Регистрация
    21.07.2013
    Сообщений
    798
    Вес репутации
    35
    Ну знов не втримався..Хоч і давав обіцянку не псувати "папір"..Як є закон Всесвітнього тяжіння, так і існують не менш преконливи закони буддтя і достойної поведінки співгромодян..Маю такий висновок - чим ширше стають обличча (харі-репи) наших можновладців- тим гірше живеться нашим многостраждалим громадянам...Завди у вихідні відвідаю матусю, яка мешкає в передмісті Киіва..Ще рік тому потяг містив 10 вагонів. Взимку було 8, зараз 6..Штовханина, кравчучки..Більшисть мешканців Украіни не живе а існує...Я не розумію що з цим робить..Я не депутат і не законотворець..На місцевому рівні роблю усе можливе - від зламанного ліфта до паління сміття і опалого листя пишу скарги..Але остогидло - жодноі реакціі ...Але я не зламаюсь - іншого рішення не існує..Вважаю що жодного пункту поведінки на Форумі не порушив....

  3. #50023
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    25.10.2012
    Сообщений
    589
    Вес репутации
    37


    - - - Добавлено - - -



    - - - Добавлено - - -


  4. #50024
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Віталя, це що, кандідати у камєрний оркестр?!

  5. #50025
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    03.03.2012
    Сообщений
    6
    Вес репутации
    0
    Их бьют везде .
    В Канаде полицейский застрелил сторонника «русского мира»
    http://asn.in.ua/ru/news/news/91031-...ka-russko.html







  6. #50026
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    15.04.2013
    Сообщений
    78
    Вес репутации
    29
    ГЫЫЫ
    Илья Варламов: Мне отказали во въезде на территорию США из-за российского гражданства!

    ...Насколько я знаю, это первая территория, которая забанила граждан России. Надеюсь, Мария Захарова разберется!

    http://from-ua.com/news/400255-ilya-...zhdanstva.html

  7. #50027
    Постоянный пользователь Аватар для Стрелок

    Регистрация
    06.12.2011
    Сообщений
    407
    Вес репутации
    55
    Доброго ранку.

    Прес-центр штабу АТО

    2 мин ·

    Зведення прес-центру штабу АТО за минулу добу 12 березня 2017 року
    Ситуація в районі проведення АТО залишається не спокійною, але контрольованою ЗС України. За минулу добу російсько-терористичні війська 75 разів обстріляли позиції українських захисників.
    На Маріупольському напрямку під вогнем артилерійських систем великого калібру опинились позиції неподалік Миколаївки, а під мінометним вогнем Славне, Гнутове, Павлопіль та Березове. Зі стрілецької зброї, кулеметів великого калібру та гранатометів різних систем ворог бив по захисниках Широкиного, Водяного, Талаківки та Красногорівки. А по Марїнки з озброєння БМП та танку.
    На Донецькому напрямку під мінометним вогнем російських окупантів опинились укріплення сил АТО поруч шахти Бутівка, Луганського та Невельського. По позиціях в районі Авдіївки ворог вів вогонь з кулеметів, гранатометів, мінометів, а згодом до обстрілів долучив танк.
    На Луганщині під вогнем мінометів опинились позиції поруч Катеринівки, Богуславського, Новоолексіївки, Попасної, а стрілецької зброї та кулеметів – Валуйське.
    На Маріупольському папрямку в результаті бойового зіткнення з ворожою ДРГ загинуло 2 українських захисників.



    відеоУ Батумі спецназ розігнав учасників стихійної акції протесту

    Поліція Роттердама застосувала силу проти мітингуючих турків

    У Шотландії прогнозують перемогу прихильників незалежності у разі оголошення референдуму

    У Трампа знали про лобістську діяльність Флінна, до його призначення радником

    У Франції не чинитумуть опір виступу Чавушоглу на мітингу

    Турецького міністра не пустили в консульство Туреччини в Роттердамі

    ЄС заблокує виплати на євроінтеграцію Туреччини

    У Туреччині закрито та оточено дипмісії Нідерландів: "з міркувань безпеки"

    Між Туреччиною та Нідерландами зростає напруження – Рютте обурився "зухвалістю"

    Одіозний Кива вже збирається на місце Аброськіна

    Зеркаль пояснила, чому в Гаазі не піднімали питання російської окупації

    Порошенко попив чаю з Аваковим і Садовим

    Україна з початку року купила у Росії вугілля на чверть мільярда доларів




    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от drager Посмотреть сообщение
    Віталя, це що, кандідати у камєрний оркестр?!
    Не камерний - ритуальний.

  8. #50028
    Постоянный пользователь Аватар для Вадим Ру

    Регистрация
    11.03.2012
    Сообщений
    2,413
    Записей в дневнике
    2
    Вес репутации
    42



    - - - Добавлено - - -

    http://www.proza.ru/2012/04/29/913 - дневники чеченских войн.

  9. #50029
    Постоянный пользователь Аватар для Nиколай

    Регистрация
    19.11.2008
    Сообщений
    2,175
    Вес репутации
    42
    Цитата Сообщение от Вячеслав Фотограф Посмотреть сообщение
    ... И пример этому- уклад жизни процветающих Западных стран.
    А вот это, ниже, подчёркнутым курсивом, есть пережиток мнения краснопёрого прошлого, где постулат " государство-это ты" вбивалось ещё в утробе матери ребёнку, чтобы потом этот ребёнок для краснопёрых делал всё на шару...
    Ось Вам приклад ментальності громадян з "тих самих" країн - http://www.takstranno.com/eta-ofisia...heke_4363.html
    Порівняйте її зі своїм.
    І не змішуйте два різних поняття: "моя країна" і "чиновники-крадії". Від крадіїв треба позбалятися, і самому при цьому - не красти! Злочинам чиновників треба протиставляти свою доброчинність. Тоді країна, в якій живеш, стане кращою.

  10. #50030
    І не змішуйте два різних поняття: "моя країна" і "чиновники-крадії". Від крадіїв треба позбалятися, і самому при цьому - не красти! Злочинам чиновників треба протиставляти свою доброчинність. Тоді країна, в якій живеш, стане кращою.
    Совершенно некорректные примеры.
    1) Я говорил, говорю и буду говорить, что "моя країна" И ЕСТЬ "чиновники-крадії". Не земля, поля, леса, реки, а именно - они. Потом у что именно они принимают законы, по которым я обязан жить.Земля, поля и леса в Штатах точно такие же, только люди живут нормально.А постулат ""моя країна" - ЭТО НЕ "чиновники-крадії" очень активно вдалбливается в голову граждан этими самыми чиновниками.
    2) От воров - избавляться? А как? Я лично знаю как.И много раз говорил, как. Расстрел. Пример -Китай. Рубить руки.Физически. Пример- Восток. Ну? Какой из этих примеров у нас будет? Да никакого. Максимум, что нашим ворам грозит- это " увольнение с места работы", куда они через годик восстановятся через суд.
    Нет, шановный , моя страна Украина 2017- это и есть воры при власти. И никакого уважения у меня к стране Украине нет. Не заслужила. Я свой приговор в суде прекрасно помню по ДТП, как судья надо мной издевался на ровном месте.
    Ну а то, что творится у нас после Майдана - ну так Янык со своим золотым батоном должен у ПАП приезжать уроки брать, как надо тырить у людей деньги причём люди сами несут в виде коммунальных. Плюс война. Минус Крым.Плюс бесчисленные магазины Рошен....Эх.....

TEST

Страница 5003 из 6561 ПерваяПервая ... 400345034903495349935001500250035004500550135053510355036003 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 5 (пользователей: 0 , гостей: 5)

Похожие темы

  1. СОБЫТИЕ: Етап Кубку України «Кубок ТСО України» у м.Харків
    от Valentinka в разделе ПЛАНЕРА
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 03.10.2017, 18:23
  2. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 26.09.2013, 17:34
  3. Ответов: 7
    Последнее сообщение: 11.03.2011, 00:26
  4. Результати Чемпіонату України
    от VoSk в разделе СОБЫТИЯ
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 16.06.2009, 22:46

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь