Реклама
Страница 5908 из 6561 ПерваяПервая ... 49085408580858585898590659075908590959105918595860086408 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 59,071 по 59,080 из 65604

Тема: Війна путінської росії проти України

  1. #59071
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    26.05.2015
    Сообщений
    587
    Вес репутации
    27
    Цитата Сообщение от Стрелок Посмотреть сообщение
    У головного героя книги як раз зірвало дах.
    Ви читали, чи вгадали?
    Вгадав. До сучасних класиків на мій превеликий сором в мене ще руки не дійшли. Мене більше цікавила першопричина того, що зараз діється, а не її наслідки.
    Але я обов'язково прочитаю. Обіцяю!
    Мля, чого в українській розкладці клавіатури досі немає апострофа??? Пропоную негайно написати коллективну петицію в фірму "DELL"!!!

  2. #59072
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Я в ШОКЕ.! Это мужику 66 лет! ( это я про Nikolay Z) . Столько слов о цивилизованном общении, а в результате ... пукнул в лужу и слился... И он еще где-то пересекался с Ельциным ?! Хунта! Вы вообще представляете себе уровень IQ среднего россиянина?! Если этот с его слов в верхах терся и такой результат, то что говорить о низах?!

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от patorok Посмотреть сообщение
    Пропоную негайно написати коллективну петицію в фірму "DELL"!!!
    Оце не треба. Бо апостоф є.

  3. #59073
    Постоянный пользователь Аватар для Стрелок

    Регистрация
    06.12.2011
    Сообщений
    407
    Вес репутации
    55
    У неділю повів малого в Лавру. Сніг, сіре небо, золоті бані храмів. Красиво. Розповідав йому трохи з історії, трохи з легенд. А якась бабця, підпираючись костуром, всекружляла навколо нас, як підбита ворона. Я думав, може, вона просить, як це буває при храмах, а вона одскочила до групки таких, як сама, і, показуючи на нас костуром, каркнула: — Разговарюють по-украінскі! А здєсь же нізя! Здесь же святая православная Лавра!
    Як я поясню це малому? Це ж не кожний дорослий зрозуміє — чому українська мова протипоказана святій православній Лаврі? Та й не тільки українська, і не тільки мова. Це ж ті самі кликуші, що робили хресний хід проти приїзду Папи Римського. Ті, що проти всіх і проти всього, що не є в їхньому розумінні російським, а тому небезпремінно святим. Це ж навіть і не вони — самі б вони не додумались, — це їхні дрімучі душі акумулювали в собі хронічні вже у віках заряди ксенофобії.
    Привид ходить по Україні, привид шовінізму. Часом він вилазить на трибуну і вимагає другої державної мови. Часом стрибає по снігу, як підбита ворона, підпираючись костокрилим костуром. Часом курсує в коридорах влади в костюмі від Версаче. Часом вищирюється з нахабної фізіономії заїжджого гостя, часом з простодушної пики тутешнього неандертальця. Часом прикидається президентом, часом народним депутатом. Часом б’ється з іншими привидами, і тоді зчиняється великий бедлам.
    А до чого тут ми? До чого тут Україна?
    — Це ж не Україна, — каже Лев, інвертований на пустелю. — Це пень розпаденого Союзу. Через те й змії кишать.
    Він має рацію.
    Україна пручається, як Лаокоон, обплутаний зміями. Вона німо кричить, але світ не чує. Або не хоче почути.

    ***

    Стрімко наближаються вибори. Це як цунамі, ураган, самум. Мабуть, час їм давати вже імена і визначати ступінь руйнації. Минулого разу це був Леонід, тепер насувається Рада.
    Карлики заметушилися в ящику, забігали, залопотіли, хочуть вирости в наших очах. Влада, влада, нічого крім влади! Вони пропонують себе, нав’язують. Вони рекламують себе як товар. Вони прикрашають себе, як свинячу голову хріном. Бубонять по радіо. Усміхаються нам з білбордів. Дбають про наш соціальний захист. Визначають нам прожитковий мінімум.
    Тобто — мінімум для прожитку. Навіть не для життя, для прожитку!
    Хто має право нам, людям, визначати мінімум?! Ті, що собі призначили максимум? Пільги й курорти, прибутки і надприбутки, стратегічні об’єкти й копалини, і землю, — нам вона Батьківщина, їм — бізнес-територія. Фактично це навіть і не політика, це камуфляж їхніх там інтересів. Вони купують собі місця у парламенті, обсідають його цілими кланами, втягують туди своїх братів, сватів, кумів, коханок, масажистів, шоферів, зміцнюють свої лави спортсменами типу приматів на випадок силових протистоянь. Вони ж там, як тет-з-тетом, з криміналітетом. Підім’яли під себе суди. Захопили інформаційний простір. За деким в’язниця плаче, але ж вони недоторканні. їх ніхто неможе звільнити, відкликати — уже як потрапив у коридори влади, так уже й курсує довіку. Або заляже, як Мінотавр, і ні з місця. Обвішуй його орденами, вшановуй, бо він звик.
    ... Компромат фонтанує, як у Долині Гейзерів. В очах електорату двоїться й троїться. У страшному сні ввижається адмінресурс...

    "Записки українського самашедшого".

  4. #59074
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    26.05.2015
    Сообщений
    587
    Вес репутации
    27
    Цитата Сообщение от drager Посмотреть сообщение
    Я в ШОКЕ.! Это мужику 66 лет! ( это я про Nikolay Z) . Столько слов о цивилизованном общении, а в результате ... пукнул в лужу и слился... И он еще где-то пересекался с Ельциным ?! Хунта! Вы вообще представляете себе уровень IQ среднего россиянина?! Если этот с его слов в верхах терся и такой результат, то что говорить о низах?!
    Цей до-речі був вельми врівноваженим, поміркованим та обережним - напевно через те, що боявся бути забаненим. Чого приходив - біс його знає, але як на мене на проплаченого ольгінського тролля він був не дуже схожий. Більше схожий на звичайного москаля, котрому дюже цікаво "а чьто там у хохлов". Хоча звісно можу і помилятись.

    Цитата Сообщение от drager Посмотреть сообщение
    Оце не треба. Бо апостоф є.
    Де???
    Ставлю пляшчину якщо покажете мені апостроф в українській розкладці клавіатури DELL!

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от Стрелок Посмотреть сообщение
    — Разговарюють по-украінскі! А здєсь же нізя! Здесь же святая православная Лавра!
    Еге, вже скільки часу пройшло, а нам, грекокатоликам, туди все так-же "ніззя"! Ще й табличка на вході висить відповідна...

  5. #59075
    Цитата Сообщение от drager Посмотреть сообщение
    Я в ШОКЕ.! Это мужику 66 лет! ( это я про Nikolay Z) . Столько слов о цивилизованном общении, а в результате ... пукнул в лужу и слился... И он еще где-то пересекался с Ельциным ?! Хунта! Вы вообще представляете себе уровень IQ среднего россиянина?! Если этот с его слов в верхах терся и такой результат, то что говорить о низах?!
    Да разные там есть. Теоретически, они- тот же Хомо, что и мы. Но, факт, тоталитаризм затупляет конкретно. А скрепы- так вообще из мышления делают монумент.
    Апостроф- он как бы есть. Только прячется в англораскладке. Но он наш- украинский.

  6. #59076
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    26.05.2015
    Сообщений
    587
    Вес репутации
    27
    Цитата Сообщение от iurka Посмотреть сообщение
    Да разные там есть. Теоретически, они- тот же Хомо, что и мы. Но, факт, тоталитаризм затупляет конкретно. А скрепы- так вообще из мышления делают монумент.
    Ви занадто перебільшуєте їх ідейні досягнення ))) Насправді там все значно простіше. Іде шалена боротьба телевізора проти холодильника, в усьому іншому вони всі аполітичні, індифферентні і абсолютно байдужі до того, шо творить їхня правляча верхівка. Якби Ви з ними поспілкувалися з моє, Ви б це чудово собі усвідомлювали.

    Цитата Сообщение от iurka Посмотреть сообщение
    Только прячется в англораскладке. Но он наш- украинский.
    Отож... Але 2 рази клацати "Alt-Shft" щоб перейти з рідної мови на рідний апостроф мені скрєпа не дозволяє! Аж труханить, їй-Богу! )))

  7. #59077
    Постоянный пользователь Аватар для Стрелок

    Регистрация
    06.12.2011
    Сообщений
    407
    Вес репутации
    55
    І всі так прийшли. Не пошкодували вихідного дня, черги були довжелезні, але люди стояли, вони прагнули віддати свої голоси. Вони все ще сподіваються, що ось цього разу таки вдасться обрати достойних і щось зміниться.
    Мало горіхів їдять. Нічого не зміниться. Знову обрали тих самих, отже, буде те саме. У нас є така стабільна обойма, яка завжди проходить. Моя теща називала їх проходимцями.

    ***

    Ні, мала рацію моя теща — всі у всіх повинні просити прощення. Іншої ради нема.
    Але будь відвертий з собою. Чи можливо простити все і всім? Не задля політичної доцільності, а от просто по-людськи.
    А Голокост, а Катинь, а Ґулаґ, а Голодомор?

    - - - Добавлено - - -

    Отак і живемо у своїй незалежній державі, мій твого не розуміє — з кого зліпити громадянське суспільство?
    Страшна історична карма націй, які віками не самі визначали свою долю!

    - - - Добавлено - - -

    А тепер танцюємо під чужу дудку. То «славянскую хороводную», то «хохла с придурью». Теж, до речі, крилатий вираз нашого президента, і теж під час візиту в Росію. Можна собі уявити, щоб російський президент приїхав і сказав: «Мы, кацапы, с придурью»? Кремль би захитався, Юрій Долгорукий упав би з коня. А у нас все можна. Народ і не помітив.

  8. #59078
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    #ашотамухохлов ))



  9. #59079
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    02.02.2016
    Сообщений
    43
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от streamline Посмотреть сообщение
    Жовтень 2018.
    Единственное объяснение - это имущественные споры в суде. Боятся сеять, чтобы конкурент не спалил.
    А так засеяно все или почти все. Лично мне не встречались заброшенные поля, кроме тех, которые уже выкуплены под строительство домов.

    А вот что до животноводства и птицеводства - это проблема. Очень не развито. Но это золотое дно.

  10. #59080
    Модератор раздела Аватар для olegtur77

    Регистрация
    15.06.2007
    Сообщений
    5,454
    Вес репутации
    59
    Цитата Сообщение от patorok Посмотреть сообщение
    А хтось знає шо то таке з москальської "діті"?
    Це підтвердження недорозвитку, що навіть дорослі особи знають лише одну мову, свою, і то недосконало,а що казати про другу У нас діти в школі мінім дві а то й три змалечку знають...а це до 60-ти не змогли вивчити...Лише кривлятись вміють...от доречі мовний тест на диверсанта- у "корінних" росіян дуже погана,майже неможлива вимова українського "И"...проколюються на ньому...ну і на "поребрику"

TEST

Страница 5908 из 6561 ПерваяПервая ... 49085408580858585898590659075908590959105918595860086408 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 2 (пользователей: 0 , гостей: 2)

Похожие темы

  1. СОБЫТИЕ: Етап Кубку України «Кубок ТСО України» у м.Харків
    от Valentinka в разделе ПЛАНЕРА
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 03.10.2017, 18:23
  2. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 26.09.2013, 17:34
  3. Ответов: 7
    Последнее сообщение: 11.03.2011, 00:26
  4. Результати Чемпіонату України
    от VoSk в разделе СОБЫТИЯ
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 16.06.2009, 22:46

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь