Реклама
Страница 6252 из 6561 ПерваяПервая ... 5252575261526202624262506251625262536254626263026352 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 62,511 по 62,520 из 65604

Тема: Війна путінської росії проти України

  1. #62511
    Забаненный

    Регистрация
    18.03.2019
    Сообщений
    0
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от Torvic99 Посмотреть сообщение
    Довбень, тільки для тебе розповім що в Канаді вивчають 2 (дві) мови. Про голосувати не знаю, а ось щоб обіймати керівні посади, треба знати і англійску і французьку мови.
    Ну так и я про тоже довбень.

    - - - Добавлено - - -

    Цитата Сообщение от Wahrheit Посмотреть сообщение
    Так у тебя в паспорте указана национальность?
    Ты знаешь нет, паспорт подтверждает, что я являюсь гражданином РФ.

  2. #62512
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Цитата Сообщение от streamline Посмотреть сообщение
    Славко, та справа в тому, що російською розмовляють не тільки на півдні і сході.
    Я майже впевнений , що людина має розмовляти натій мові , яка до неї звична. Але знати українську, якщо живешь в Україні - це по перше повага до країни . А по друге повага до себе. Мені байдуже на якій мові до мене звертаються, я вільно спілкуюсь і українською , і російською , трохи гірше англійською... Але коли чую,що до мене звертаються російською я відповім залежно від сітуації . Але я ніколи не вважав і не вважаю , що мова повинна розподіляти людей на добрих та поганих. Це особистий вібір кожної людини. Але державна мова повинна бути українською. Тут навіть не може бути питань. Хоча буваючі у Польщі помітив дуже цікаву особливість , якщо з поляком розмоляєшь українською, то відчуваєшь не дуже доречне ставлення . А от якщо почнешь розмовляти англійською, то той пан аж сама ввічливість та повага...

  3. #62513
    Забаненный

    Регистрация
    18.03.2019
    Сообщений
    0
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от boroda_de Посмотреть сообщение
    Шо, хунта, ватоцид устраиваете?
    Рсуким миром из ватничка брызжет уже. Поберегите подопытное.



    Сегодня ровно пять лет, как росия сбила малазийский Боинг...
    Вот скажи высокоинтеллектуальный герр хер. Нахера нам был нужен тот боинг. Ты себе ответь, мне не нужно.

  4. #62514
    Постоянный пользователь Аватар для DRAPAIL

    Регистрация
    31.08.2006
    Сообщений
    1,000
    Вес репутации
    22
    Цитата Сообщение от aeroboatswine Посмотреть сообщение
    Вот скажи высокоинтеллектуальный герр хер. Нахера нам был нужен тот боинг. Ты себе ответь, мне не нужно.
    А хер вас знает!

  5. #62515
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    25.10.2012
    Сообщений
    589
    Вес репутации
    37
    Цитата Сообщение от aeroboatswine Посмотреть сообщение
    Вот скажи высокоинтеллектуальный герр хер. Нахера нам был нужен тот боинг. Ты себе ответь, мне не нужно.
    А чого ти тут питаєш? У ху@ла питай, що в нього в голові?

    - - - Добавлено - - -

    MH17: в річницю загибелі Росію закликають визнати відповідальністьhttps://www.bbc.com/ukrainian/news-4...5D-%5Bisapi%5D


  6. #62516
    Постоянный пользователь Аватар для Стрелок

    Регистрация
    06.12.2011
    Сообщений
    407
    Вес репутации
    55
    Цитата Сообщение от aeroboatswine Посмотреть сообщение
    Вот скажи высокоинтеллектуальный герр хер. Нахера нам был нужен тот боинг. Ты себе ответь, мне не нужно.
    А вот это уже оскорбление. Боинг вы сбили по ошибке, безусловно.
    Однако это не повод для того, чтобы оскорблять Юру. Мы с ним уже более пяти лет в одном окопе и он многим нам помогал. Не словами, а делами. А друзья познаются в беде. А друзей я в обиду не даю. Тем более врагам.

    - - - Добавлено - - -

    Значит так. Агент Проктор отправляется на курсы повышения квалификации сроком на две недели.

    - - - Добавлено - - -

    Щоб воно там не патякало, ми маємо чім пишатися. Головне не зупинятися.


  7. #62517
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    02.02.2016
    Сообщений
    43
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от vitos Посмотреть сообщение
    Российскую телеведущую, которая публично называла Крым русским, беспрепятственно пропустили в Украинуhttps://socportal.info/2019/07/17/ro...v_ukrainu.html
    Будет больше.

  8. #62518
    Постоянный пользователь Аватар для Стрелок

    Регистрация
    06.12.2011
    Сообщений
    407
    Вес репутации
    55
    Цитата Сообщение от Wahrheit Посмотреть сообщение
    Будет больше.
    Іван Балацький3 год

    Оксиморон, який відбувається в СБУ, вражає. Співробітники затримали водія автотягача, що перевозив зенітно-ракетний комплекс Бук, з якого був збитий Boeing 777 рейсу МН17 на Донбасі. Блискуча операція, яка заслуговує повагу та оплески, і вона не перша і не остання. Я розумію, що це робила середня ланка працівників, за що їм повага.
    Але в той самий час, коли одні співробітники борються проти РФ на Донбасі, інші проводять блискавичні операції, політичне керівництво робить абсурдні заяви, які більше схожі на змову з РФ, а не здоровий глузд. Наприклад, Баканов заявив, що: "СБУ не фіксує втручання Росії у вибори в Україні". Це як взагалі?
    Давайте приведу останні приклади: телеміст, який організовував Путін та Медведчук, фільм Олівера Стоуна про Путіна та Медведчука, газові перемовини Бойка з Медведєвим і обіцянки знизити тарифи, повернення та реєстрація А.Шарія, А.Клюєва, Портнова та інших, закон Портнова про люстрацію всіх, хто заважає, а скільки працює ботоферм по розкрутці меседжів, а скільки каналів продукують меседжі РФ та ведуть антидержавницьку політику.
    Але у Баканова все добре, не хвилюйтесь, РФ не хоче відновити контроль над Україною. Мені здається, СБУ розділилось на два табори, в одному розуміють загрозу, а в іншому намагаються налагодити мирний діалог. Semen Kabakaev



  9. #62519
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Цитата Сообщение от Wahrheit Посмотреть сообщение
    Будет больше.
    Мышебратья !

  10. #62520
    Постоянный пользователь Аватар для Стрелок

    Регистрация
    06.12.2011
    Сообщений
    407
    Вес репутации
    55
    Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані
    9 год ·

    Відкрите звернення
    до генерального прокурора Юрій Луценко та
    міністра внутрішніх справ Arsen Avakov

    Вчорашнє звільнення Святошинським райсудом Києва під домашній арешт беркутівця Сергія Тамтури, одного зі звинувачених у вбивстві Героїв Небесної Сотні, може стати не лише фінальним вироком судовій системі України. Це виклик особисто для вас, для всієї правоохоронної системи України.
    Шостий рік тривають розслідування злочинів проти Майдану. Шостий рік українці чекають на справедливе покарання злочинців. Коли владі було потрібно, у найкоротші терміни було засуджено Януковича. Щоправда, заочно. Але результату було досягнуто.
    Коли відпускають вбивць – це дно, нижче дна. Ви доклали чимало зусиль чи їхню відсутність, щоб це трапилося і вбивцю Тамтуру відпустили під домашній арешт. Але зараз у вас є шанс – шанс продемонструвати, що доведені до кінця справи щодо злочинів проти майданівців, справи убивць мирних протестувальників мають для вас не менше значення, ніж для нас, ніж для всіх українців, хто відстоював свободу на Майдані.
    Ми, представники постраждалих учасників Революції Гідності, вимагаємо негайного арешту вбивці Сергія Тамтури. Не нам вас вчити, яким чином та під яким приводом арештовують злочинців. Вбивця має сидіти за ґратами! І ви, шановні генпрокуроре Луценко та міністре внутрішніх справ Аваков, це маєте забезпечити. Вважаємо, що перебування під арештом та подальше засудження вбивць Небесної Сотні – це ваша справа честі!
    Дуже ймовірно, що після парламентських виборів ви підете у відставку. Але у пам’яті людей залишаться саме ваші останні вчинки. І те, як вас будуть пам’ятати нащадки – безвольними пристосуванцями чи принциповими правоохоронцями та патріотами – залежить лише від вас!
    Чекаємо на безумовні та невідкладні - затримання й арешт вбивці Тамтури!
    Слава Україні!!!
    Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані




    - - - Добавлено - - -

    Аркадий Бабченко

    2 год ·

    Чтобы понять, что такое Россия, надо смотреть не Первый канал - с этими-то всё давно понятно - а читать какие-нибудь благотворительные НКО.
    Типа «Таких дел».

    Сегодня Лидия Мониава написала жуткий пост. О том, как маму смертельно больного ребенка задержали прямо на почте во время получения лекарств для своего сына. В России их, естественно, нет, заказала за границей, препарат не внесен в список разрешенных - пожалте руки за спину.
    Семь часов мариновали прямо на почте. Семь. Она плакала, просила отпустить к ребенку, которому нужен постоянный уход. У сына тем временем началось внутреннее кровотечение. Сейчас мама у следователей, которые решают вопрос - заводить ли дело о контрабанде наркотиков или нет.

    И вот подо всей этой жутью я оставил комментарий:
    «Я вот одного понять не могу. Если бы вот так пытались убить моего ребенка - я бы их перестрелял там всех, прямо на почте. Но раз вместо этого возникают вопросы "сколько мам надо посадить" - значит, будут сажать. Столько, сколько захотят. Вы понимаете, что это - уже чистое гестапо? Чистый Рейх? В котором инвалидам нет права на жизнь? Бегите, глупцы.»

    И вот написал я этот комментарий - и там открылся портал в ад.
    Ааа, так ты не сдох, Аркаша… А где твой яндекс-кошелек. Да куда бежать, что ты несешь? Да везде все то же самое. А в США что, не воруют что ли? Да ты на своей русофобии вообще головой поехал. Не учи нас жить!
    И прочее.

    Причем, что совсем уж поразительно, пишут в основном женщины.
    Женщины, русские матери, с пеной на клыках начали отстаивать право своих неизлечимо больных детей быть рабами в рабской стране, где гестапо фактически их убивает.
    И вот этого я не в состоянии понять вообще никогда.
    Смешали меня с тааакиииим говнооооом…

    После чего - естественно! - вишенка на торте: перешли на тему «а что там у орлов».
    Ну, а как иначе-то.

    И из помоек мы в своей орлдяндии едим. И лекарства контрабандой из России возим. И вообще полное у нас говно и жопа.
    Под постом о том, как в их родной стране их родное гестапо сажает мать неизлечимо больного ребенка за попытку его спасти, самой главной темой стало - ваша Украина говно!!!!
    Давно я такой кристальной ненависти не читал.

    И вот полный пизд...ц - это не ядерное оружие, не буряты на танках и не скупка Европы.
    Полный пизд...ц - это вот это вот.

    Казалось бы - ну вот в этой-то ситуации какая тебе разница, что у нас в Украине? Да пусть у нас тут землетрясение, потоп, извержение вулкана, чумная язва, смерть, ад, нищета, фонтан фекалий и вестники апокалипсиса - ну вот тебе что от этого в ситуации, когда ваша страна убивает ваших детей?
    Но нет.

    И - двести комментов о том, что невозможно уехать. Что не все так плохо. Что надо не покрышки жечь, а исправлять перегибы на местах. Что я провокатор. Что я сволочь. Русофоб. И что у нас в Украине жопа.
    И ни одного коммента - про, собственно, сопротивление.

    Поэтому когда я читаю заумных политологов о том, что терпение русского народа на пределе и неужели Путин не понимает, что ситуация вот вот рванет - я ржу так, что держусь за бока.
    Путин всё отлично понимает.
    Он прекрасно понял всё про эту страну.
    В этой стране никакой Врадиевки не будет никогда.
    Никакой. Никогда.

    Их детей можно убивать. Сажать матерей за попытку спасти своего сына. Отправлять гореть в танках. Избивать шестнадцатилетними в тюрьме. Фактически просто убивать детей-инвалидов. Да вообще делать с ними все, что хочешь.
    Ненавидеть они один черт будут меня и «свидомых майданутых».

    А вы читайте. Читайте. Обязательно читайте.
    Чтобы понимать.


TEST

Страница 6252 из 6561 ПерваяПервая ... 5252575261526202624262506251625262536254626263026352 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 2 (пользователей: 0 , гостей: 2)

Похожие темы

  1. СОБЫТИЕ: Етап Кубку України «Кубок ТСО України» у м.Харків
    от Valentinka в разделе ПЛАНЕРА
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 03.10.2017, 18:23
  2. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 26.09.2013, 17:34
  3. Ответов: 7
    Последнее сообщение: 11.03.2011, 00:26
  4. Результати Чемпіонату України
    от VoSk в разделе СОБЫТИЯ
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 16.06.2009, 22:46

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь