Реклама
Страница 5287 из 6561 ПерваяПервая ... 428747875187523752775285528652875288528952975337538757876287 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 52,861 по 52,870 из 65604

Тема: Війна путінської росії проти України

  1. #52861
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    25.10.2012
    Сообщений
    589
    Вес репутации
    37
    Не тільки в мене такі думки: 3.20.

  2. #52862
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    26.05.2015
    Сообщений
    587
    Вес репутации
    27

    Белые медведи окружили село в России

    http://korrespondent.net/world/russi...-selo-v-rossyy
    Отмечается, что специалисты организовали дежурство, чтобы отпугивать хищников от жилья.
    Специалисты, Карл!!! ))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  3. #52863
    Постоянный пользователь Аватар для BlackAlex

    Регистрация
    13.06.2010
    Сообщений
    422
    Вес репутации
    25
    Для настрою. Вдалого завершення трудового тижня.
    Дід Панас
    9 ч ·
    Зібрав Кривавий Пастор до себе командирів каральних загонів — відомих зарізяк, безжальних убивць, душителів снігурів, розіп’ятелів руськайизичних немовлят — Сєню-Моджахеда, братів Зоряна та Шкіряка, інших катів-укрофошиздів, один одного страшніший… Лишень Ярош-Правосєк не прийшов, замість себе візитівку свою надіслав: ну, він так завжди робить — сидить собі та чистить кулемета, а за нього візитівки і начальство відвідують, і в Раді голосують…
    Зібрав ото тай каже: — А що, бузувіри мої любі, харцизяки-людожери милі, хто нас попалив, хто наш план кривавий видав? Нехай зізнається ліпше сам, тоді я його лише четвертую, а колесувати не стану…
    Зблідли зарізяки, затремтів Сєня-Моджахед, брати Зорян та Шкіряк один за одного від очей Пасторових ховаються, а Ярошева візитівка з червоно-чорної жовто-блакитною стала… Тремтять, але кажуть: — Сатана з тобою, Батьку! Хіба ж ми дурні? Нікому ми ніц не говорили, всі напоготові стоїмо, твоєго знаку лишень чекаємо.
    — А звідкіля ж тоді той Мураєв про те дізнався, що після зняття депутатської недоторканості ми всіх депутатів винищити зібралися до ноги?! Хто його напоумив? І не кажіть, що сам здогадався — він-бо тупий, мов сибірський валянок!
    Перезирнулися кати з зарізяками, потилиці зачухали, аж заскрипіло… А Сєня-Моджахед і промовляє: — Так, батьку… це ж всім і так зрозуміло. Тут і дурний бевзь, як отой Мураєв, здогадається, теж мені — біном Ньютона…
    Замислився тоді Його Кривавість тай каже: — Ну, добре, якщо так. Але, як навіть такий бевзь здогадався — треба нам з вами плани міняти. Наказую: винищення почати вже сьогодні вночі! Муа-ха-хаааа!!!
    Прокинулися люди зранку, аж глип — жодного депутата не залишилося. Ні в Раді, ні під Радою. Лише кров з залу засідань тече, а в Маріїнському парку — потруха по деревах висять…
    І зажили вони, співаючи та Пастора прославляючи, і жили довго й щасливо…
    «Довгострокове криваве планування», частина 666-та, «Приклади оперативної пасторізації». Видавництво «Щит happens».

  4. #52864
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Цитата Сообщение от vitos Посмотреть сообщение
    Не тільки в мене такі думки: 3.20.
    Так, в путлера такі ж самі.....

  5. #52865
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    25.10.2012
    Сообщений
    589
    Вес репутации
    37

  6. #52866
    Постоянный пользователь Аватар для Стрелок

    Регистрация
    06.12.2011
    Сообщений
    407
    Вес репутации
    55
    Доброго ранку.
    Прес-центр штабу АТО

    ЗВЕДЕННЯ ПРЕС-ЦЕНТРУ ШТАБУ АТО ЗА 20.10.2017 РОКУ.
    Наприкінці минулої доби у районі проведення АТО противник продовжив обстрілювати українські позиції. Проте, якщо вдень найгарячіше було на Донецькому напрямку, то після 18 години активність ворога змістилась на Маріупольський і Луганський напрямок.
    Так, увечері бойовики відкривали вогонь з мінометів калібрів 120 і 82 міліметри та автоматичних гранатометів на підступах до Новоолександрівки. Також під вогонь 120-міліметрового міномету потрапив наш опорний пункт неподалік Катеринівки. А з протитанкових гранатометів окупанти били неподалік Попасної.
    На Маріупольському напрямку російсько-окупаційні угруповання двічі обстрілювали із 120-міліметрових мінометів та різних видів гранатометів околиці Павлополя. Крім того, озброєння БМП загарбники застосовували біля Новотроїцького, а автоматичні гранатомети – у районі Водяного.
    На Донецькому напрямку, увечері противник тричі бив з піхотного озброєння по наших захисниках неподалік Зайцевого. А факти використання великокаліберного кулемету зафіксовані поблизу Мар’їнки.
    Загалом за минулу добу незаконні збройні формування 24 рази порушили перемир’я. Сили АТО 16 разів асиметрично відповідали ворогу. Унаслідок бойових дій втрат серед військовослужбовців Збройних Сил України немає.

    Україна закликала ООН оперативно реагувати на пропаганду й фальсифікації

    Мільярдер Том Стаєр почав кампанію за імпічмент Трампу

    Наступного тижня відбудеться засідання ради Росія-НАТО

    Україна в ООН закликала Росію звільнити Сущенка

    У Латвії відкриють центр реабілітації воїнів АТО

  7. #52867
    Постоянный пользователь Аватар для Nиколай

    Регистрация
    19.11.2008
    Сообщений
    2,175
    Вес репутации
    42
    Напад тітушок Ківи на Миколу Коханівського
    https://www.facebook.com/bogdan.tyts...1641623936505/

  8. #52868
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    25.10.2012
    Сообщений
    589
    Вес репутации
    37

  9. #52869
    Постоянный пользователь Аватар для drager

    Регистрация
    24.12.2013
    Сообщений
    1,668
    Вес репутации
    54
    Цитата Сообщение от vitos Посмотреть сообщение
    Це тільки в мене дежав`ю? Знов "Панду геть"?Знов на Майдані збираються люди, які знають що треба робити?! Як ще там Йулі немає ! Але граблі вже лежать.....

  10. #52870
    Постоянный пользователь Аватар для Стрелок

    Регистрация
    06.12.2011
    Сообщений
    407
    Вес репутации
    55
    О, я, я! Пандугеть!
    ***
    Прес-центр штабу АТО

    ЗВЕДЕННЯ ПРЕС-ЦЕНТРУ ШТАБУ АТО ЗА 21.10.2017 РОКУ.
    Наприкінці минулої доби обстановка у районі проведення АТО не зазнала суттєвих змін. Бойовики поодиноко продовжували обстріли українських позицій з піхотного озброєння вздовж усієї лінії розмежування.
    Так, на Донецькому напрямку майже з 18 години і до опівночі окупанти били з різних видів гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по опорним пунктам сил АТО біля Авдіївки та шахти Бутівка. З цієї ж зброї увечері найманці декілька годин вели обстріл наших укріплень неподалік Кам’янки та Верхньоторецького.
    На Луганському напрямку наприкінці доби противник із великокаліберних кулеметів двічі обстріляв оборонців Новозваніки і один раз – захисників Новоолександрівки.
    На Маріупольському напрямку під вогнем ворожих протитанкових та автоматичних гранатометів опинились опорні пункти української армії неподалік Старогнатівки і Талаківки.
    Загалом за минулу добу російсько-окупаційні угруповання 14 разів порушили перемир’я. 9 разів бійці АТО жорстко відповідали ворогу, пригнічуючи його вогневу активність. Унаслідок бойових дій один наш військовослужбовець отримав поранення.

    Глава ЦРУ: Якщо Кім Чен Ин раптово помре, не питайте мене про це

    Лідер ОУН Коханівський розказав, чому застосував зброю

    Лідер руху ОУН, який влаштував стрілянину, теж отримав поранення

    Переможець виборів у Чехії виключив створення проросійської коаліції?

    Посол України: Чехія може лишитися проєвропейською та проукраїнською

    Мітингувальники під Радою оголосили ультиматум Порошенку


TEST

Страница 5287 из 6561 ПерваяПервая ... 428747875187523752775285528652875288528952975337538757876287 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 3 (пользователей: 0 , гостей: 3)

Похожие темы

  1. СОБЫТИЕ: Етап Кубку України «Кубок ТСО України» у м.Харків
    от Valentinka в разделе ПЛАНЕРА
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 03.10.2017, 18:23
  2. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 26.09.2013, 17:34
  3. Ответов: 7
    Последнее сообщение: 11.03.2011, 00:26
  4. Результати Чемпіонату України
    от VoSk в разделе СОБЫТИЯ
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 16.06.2009, 22:46

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь