Реклама
Страница 10 из 18 ПерваяПервая ... 89101112 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 91 по 100 из 178

Тема: Апгрейт Himoto Bowie

  1. #91
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    31.03.2014
    Сообщений
    36
    Вес репутации
    0
    Доброго всім здоровя. От нарешті закінчив сьогодні збирати свого Бувіка і як обіцяв- роблю маленький екскурс по виконаній роботі. Зразу ж хочу випередити вас всіх з приводу доцільності тих чи інших кроків по модернізації авта, нвкого на свій бік не тягну - це лишень моє бачення деяких проблем конструкції і відповідно мій підхід до їх виправлення. Ще одна ремарочка: донором запчастин(деяких) а також ідей(деяких) став оцей красень. http://s020.radikal.ru/i712/1406/e5/08dc38133c98.jpg

    - - - Добавлено - - -

    Все починається з повної очистки спочатку водою під напором потім продувки компресором і повного демонтажа моделі

    - - - Добавлено - - -

    Починаю відпрацьовувати проблемні (для мене і моєї моделі ) місця. 1 Передні важілі підвіски нижні. В попередніх фото ви могли бачити переломаний і наскоро зліплений важіль. Тепер я взяв завідомо цілі і робочі правий та лівий і зробив з ними отаке. Кому будуть цікаві деталі пишіть або телефонуйте (це набагато краще) зможу пояснити. Справа в тім що Бувік при покатушках по пересічній місцевості постійно треться ними об всі перешкоди на своєму шляху, і добре коли це трава або папір. Але всі ми знаємо що набагато цікавіше валити по щебню або ще складніших грунтах і при цьому постійно збирає ними всі нерівності. Кожен може подивитись на нижні важілі своїх моделей і там всі ці слвди буде видно. Я використав алюм кутник з епіцентру 10х10х1. Цього цілком достатньо щоб захистити їх від зносу і поломок. Болти це тільки для гарного прижиму кутника при проклеюванні, там в перспективі прикріпляться нижні опори амортизаторів.

    - - - Добавлено - - -

    Далі у мене іде проблема 2. це звісно ж вісімка на спурі. В попередніх постах я описував причини її виникнення тому повторюватись не буду і перейду зразуж до справи. Замість задньої алюм(рідної) шайби я використав таку ж тільки від слеша( в мене в запчастинах був від нього спур в зборі). Спочатку хотів використати весь спур, але нажаль там багато переробок і тому обійшовся однією запчастиною(скажу зразу ж що купити її можна в Україні за 290 грн я дивився на сайті). Скажу зразу ж якщо комусь приспічить зробити так само, там не все так просто. Я зібрану модель розбирав шісь разів поки досягнув правильної передачі крутного моменту від двигуна на колеса. Описувати не буду(прийдеться всю ніч сидіти за компом) кого зацікавить ідея, питайте розповім детально. Скажу лиш що результат на сьогодні мене приємно радує, зауважте що Бувік ніколи не зможе толком ставати на козу з певних причин. Основна це шестерні дифів(великі) які виготовлені порошковим методом і вони просто не здалі по своїм фіз властивостям тягнути такі крутні моменти. Так його можна закозлити, і я це робив, (жаль відео не встигли зніти) але не довго. Це можливо при заклиненому спурі, тоді Бувік їздить як саваж, але не довго. Я розглядав можливість заміни дифів, але це не виправдано дорого і тягне за собою цілий шлейф додаткових переробок. Але зараз при гарно відрегульваному спурі (зчепленні) він у мене успішно дріфтує на асфальті. Мені цього вистачає для адреналіну і гарного драйву.

    - - - Добавлено - - -

    Далі по ходу ідуть роботи по налаштуванню зазорів та мащенні всіх вузлів. Якось так склалось, що я не можу призвичаїтись до звичних для моделістів силіконових мастил (на змагання поки не прусь, тому і не потрібні мені такі точності в налаштуваннях), тому використовую для дифів змазку ШРУЗ, для амортів або 10W40, або 15W40, або густіше типу КС 19(на діапазоні густини встигаю потрапити в потрібні мені жосткості амортів), для пари спур пінйон літієвий аерозоль.. Головне в налаштуваннях досягти таких зазорів коли вже нема люфтів, але ще і нема клину. Тоді все буде бігати на ура.

    - - - Добавлено - - -

    Продовжу вже ввечері, бо за правилами сайту, не можна кидати таких великих текстів з такою кількістю фото.

  2. #92
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    31.03.2014
    Сообщений
    36
    Вес репутации
    0
    Спробую продовжити далі. Проблема №3 це герметизація відсіку спура. Тут в пригоді мені став поролон з самоклейкою плівкою. На фото видно проблемні місця . Я ущільнив таким чином всі місця де можливе проникання піску в прицезійні пари включаючи (на всякий пожежний) підшипник переднього дифа. На сьогоднішній день викатав три акума по 6000 мАгод відкривав дивився відсік спура - поки чисто і сухо, але три акума це нічого, побачимо через місяць.
    Останньою проблемою(для мене) №4 є живучесть самої корки. При перекиданнях і падвннях в моєї моделі постійно тріщить зад щоб цьому запобігти є два методи: перший над яким я працюю це криві руки(треба вчитись долати трампліни і призелятись на колеса) і другий, щоб не чекати на рівні руки - зробив так . На цьому етапі поки все. Попереду місяць нещадної експлуатації і збирання нового комплекту поломок. Кого зацікавлять якісь деталі просимо будьласка заходьте.

  3. #93
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    10.04.2014
    Сообщений
    58
    Вес репутации
    11
    Замечательный обзор! kdm5, молодчага, спасибо за советы и наглядное пособие. Вот еще вопрос на счет вылетающих и гнущихся костей на трамплинах не решен. Есть какие-то мысли?

  4. #94
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    31.03.2014
    Сообщений
    36
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от Rus_lan Посмотреть сообщение
    Замечательный обзор! kdm5, молодчага, спасибо за советы и наглядное пособие. Вот еще вопрос на счет вылетающих и гнущихся костей на трамплинах не решен. Есть какие-то мысли?
    Всім привіт. Думки є, але нажаль покищо не ефективні. Читав на форумах ставлять люди покращені від виробника нерозбірні, але як подумаю собі якої шкоди вона може наробити як вискочить з муфти дифа, то ставити їх не хочу. Я свої спочатку фарбувам лаком для нігтів різними добре видимими з далека кольорами, тепер мотнув алюм фольгою і їду поки не починаю відчувати що машина стала задньоприводною(це зразу кидається в очі) іду на місце злочину знаходжу вставляю і їду даль. От поки якось так. Самий кращий хід по лікуванню цієї проблеми це обмеження ходу підвіски( так в мене зроблено на багі турнігу 1:16), але поки що мене ця проблема не дістала, тому вона на задньому плані.

  5. #95
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    23.03.2011
    Сообщений
    164
    Вес репутации
    14
    Катал сегодня своего Райдера: в итоге вторая покатушка - второе оторванное колесо )) Ну оторванное грубо сказано, где-то китайцы недокрутили шуруп, в итоге открутилась тяга заднего правого колеса, колесо лягло, вылетела кость... Смотрю взрыв-схему, заказать шурупчик )

  6. #96
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    31.03.2014
    Сообщений
    36
    Вес репутации
    0
    І ще раз всім привіт. Руслан тобі теж тільки індивідуальний. На сайті rcracing.com.ua є теж тема яка називається Himoto 1:10 саме цыкаве те що там теж розглядають люди всі подібні питання що і ми тут. Пропоную декілька витягів з тієї теми. Хочу зробити це для того щоб наситити цю більшою кількістю корисної інфи. Почнемо з вилітаючих при ударах костей: она кстати просто решается!!!
    1е вставить пужинку и шайбу как на рисунке
    2е подвязать полуось обычной стяжкой как провода скручивают! фото вот
    (проволочка с обмоткой пластиковой)
    после этих действий я забыл что есть такая проблема!!
    Тепер Руслан тобі: в попередніх постах я описував як побороти проблему критичного зносу піньйона, ти почитав і замовив з ХК якусь заморочку з невідповідною шириною зуба, а міг жеж в Україні взяти нормальний. Яж навіть писав де вони є. Справа певна річ твоя, але для чого ж тоді спілкування( завжди думав що краще вчитись на чужих помилках).

  7. #97
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    10.04.2014
    Сообщений
    58
    Вес репутации
    11
    Всем доброго времени суток. Дима, тебе отдельное здарова!) Дима, ну как ты понял у меня уже лежит новый спур и пиньон такой как надо (сталь с нормальной шириной зуба). Я тут еще решил поэкспериментировать (все равно не жалко))) и смазал сопряжение спур-пиньон. Отсек естественно загермечен. Машинка стала работать потише и помягче, откатал по аккумуляторам примерно 40-50 ампер, пока полет нормальный, решил даже не заглядывать туда, СТРАШНО!))) Посмотрю, может будет иметь смысл еще и смазать это дело когда новые поставлю, но это дело будущего, потом отпишусь. По полуосям у меня вместо пружин стоят резиновые колечки, тоже помогает, но вылеты полуоси все-же иногда бывают. Недавно подвязал полуоси стяжками, работает, проверено было весьма экстримально, дал девушке прокатится, а она врезалась, порвала рулевую тягу и колесо вывернулось, но кость осталась на стяжке, искать не пришлось.))) Тягу правда пришлось заменить.
    Кстати, на счет восьмерки на спуре - она образуется от кривого центрального вала, если вал ровный, восьмерки нет. По крайней мере у меня так, лопнул вал, я его заменил на новый и восьмерка исчезла. Важно что-бы вал был идеально ровный!

  8. #98
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    31.03.2014
    Сообщений
    36
    Вес репутации
    0
    І знову добрий вечір. Після всіх описаних процедур проведених на моєму Бувіку пройшов місяць нещадної експлуатації. Я умудрився навіть конкректно обламатись на трасі на Кавказькій 14 числа(не підтягнув болтики переднього нижнього ричага і вирвав кулак на третьому повороті)поки зробив то і заїзд скінчився, але це лірика. Чим більше підсилюю тим серйозніші поломки. 15 червня на наступний день знову пішов на трасу і розвалив свою модель повністю в мотлох. Умудрився скрутити центральний кардан двічі, спочатку залишився без переднього приводу а потім добив і задню частину кардану (уяви собі Руслан рву вже четвертий оригінальний китайський і другий саморобний), трошки подумав позаморочувався з толковим матеріалом який повинен бути діаметром 5 мм і бажано в якомусь плюсі(хочабпів десятки). Таки знайшов і віддав свому кумові на завод. Тепер у мене кардан з прутка нержавійки(смерть дференціалам)думаю здоровя його скрутити вже не вистачить. Про вісімку говорити не буду в мене її нема після проведених процедур викладених в попередніх постах. Що до сильнішого змащення спура, то я проти. Спочатку зразу після придбання моделі я забив цей відсік шрусом, але переборщив і під час гарних покатушок коли все це розігрівається добренько, прийшлось аж мотор вимивати бо полізла змазка аж туди. Так що ти Руслан тут обережненько масти. Зараз я періодично туди пшикаю літієвою змазкою в аерозолі, цього цілком вистачає для нормальної роботи пари. З попередніх постів видно в мене стоїть стальний піньйон на 17 зубів(попередній був на 18 - перебор) місяць гарних покатух - політ супер (навіть спур цілий зносу нема)

  9. #99
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    10.04.2014
    Сообщений
    58
    Вес репутации
    11
    Доброго дня! А где взять эту лтиевую смазку в аэрозоли? Не попадает ли она на фрикционы (пластины-блины)? Сегодня акки откатаю, загляну в отсек спур-пиньон.)

    - - - Добавлено - - -

    Откатал сегодня 16 ампер (благо отпуск))), вскрыл отсек спур-пиньон, там все нормально, правда визуально смазки на шестернях нет, она вся на стенках отсека, но шестерни жирные, пачкаются. Делаю вывод что в смазке таки есть толк, с ней лучше чем на сухую, но естественно при условии герметичного отсека.

  10. #100
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    23.03.2011
    Сообщений
    164
    Вес репутации
    14
    Мужики, подскажите пожалуйсто, как правильно называется этот разьем акка? Ато хочу заказать дополнительный, а их там куча всяких акков, с разными разьемами.
    Заранее благодарен.
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_8496.JPG 
Просмотров:	204 
Размер:	36.0 Кб 
ID:	189239Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_8499.JPG 
Просмотров:	231 
Размер:	46.4 Кб 
ID:	189240

    Кстати мои монстры: HPI Savage X 4.6, HIMOTO Raider. Для масштаба положил сбоку обычный ноут 15.6".
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_8504.JPG 
Просмотров:	409 
Размер:	194.9 Кб 
ID:	189243

    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_8505.JPG 
Просмотров:	224 
Размер:	182.8 Кб 
ID:	189244

    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_8507.JPG 
Просмотров:	207 
Размер:	170.0 Кб 
ID:	189245

    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	IMG_8509.JPG 
Просмотров:	220 
Размер:	209.6 Кб 
ID:	189246

TEST

Страница 10 из 18 ПерваяПервая ... 89101112 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. HIMOTO Katana
    от tolyan в разделе off-road
    Ответов: 64
    Последнее сообщение: 24.07.2019, 20:58
  2. Himoto Bowie
    от Celica2000 в разделе БАРАХОЛКА. Автомодели
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 18.09.2013, 18:18
  3. Himoto Bowie
    от Celica2000 в разделе off-road
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 12.09.2013, 21:18
  4. Продам алюминиевый апгрейт для Trex 450
    от chief в разделе Корзина
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 18.06.2009, 11:33

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь