Реклама
Страница 1 из 15 12311 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 143

Тема: Симуляторы

  1. #1
    Администратор Аватар для sdv

    Регистрация
    30.03.2005
    Сообщений
    7,303
    Записей в дневнике
    7
    Вес репутации
    50

    Thumbs up

    Какие бывают авиамодельные симуляторы. Чем отличаются и что надо для начала тренировок.

  2. #2
    Супер модератор Аватар для m1g0r

    Регистрация
    14.10.2006
    Сообщений
    1,152
    Вес репутации
    19
    Ну раз так, розпишу про авіасимулятори, перепробував почті всі (якшо не всі )

    Все, що я тут напишу, є чисто моя думка, мої враження про тренування в тому чи іншому симуляторі!

    Модельний авіасимулятор - це компютерне програмне забезпечення, яке моделює фізику польоту і керування авіамоделлю! Переважно, в комплекті до авіасимулятора входить інтерфейс управління моделлю в симуляторі (готовий пульт або ж шнур, який приєднується до Вашого передавача). У окремого передавача з інтерфейсом на відміну від шнура є ряд плюсів і мінусів. При використанні шнурка і власного пульта Ви маєте нагоду привикнути до розташування своїх тумблерів, до жосткості стіків, но і відповідно потенціометри стіків спрацьовуються! При використанні окремого пульта Ви бережете свою апаратуру для реальних польотів, зато розташування керуючих елементів може відрізнятися від Вашої апаратури!

    І так, для чого потрібен симулятор? Він потрібен для напрацювання моторики рухів стіками щоб виробити потрібні для реального польоту рефлекси, зрозуміти як керувати моделю, відточувати майстерність польоту, тренування нових фігур, щоб вреальності бути готовим до всього, і насолоджуватися процесом польоту! Вобшем, починати я б радив імно з симулятора. Ну і нальот в симуляторі має бути великим (хоча б 100 год.,) тоді такий нальот дасть непогані гарантії про засвоєння основних навиків управління!

    Які ж бувають симулятори:Купу моделей безкоштовно до всіх симуляторів можна скачати з http://www.rc-sim.de/

    І так, почну опис почучуть...

    Перший симуляор, який попав мені вруки був FMS.



    Це безкоштовний симулятор, який можна вільно скачувати з інтернету. Так як симулятор безкоштовний, то відповідно правдоподобної фізики польоту і керування моделю від нього вимагати марно. Притому в комплекті не так багато моделей, хоча їх можна скачати із інших сайтів або зібрати свою із допомогою спеціального програмного забезпечення! Моделями можна керувати як з клавіатури так із допомогою звичайного ігрового джойстика чи саморобного ЮСБ інтерфейсу для Вашого передавача.

    Симулятор простий в установці, невибагливий до заліза, є підтримка російської мови і займає мало місця на компутері, ну і графіка досить слабенька!

    Продовження буде....

  3. #3
    Супер модератор Аватар для m1g0r

    Регистрация
    14.10.2006
    Сообщений
    1,152
    Вес репутации
    19
    Наступним симулятором, про який я б хотів розповісти є Aero Fly Pro Deluxe.

    Цей симулятор розроблений конторою "Ikarus". Часто в інтернеті можна зустріти не повну назву - Aerofly Professional Deluxe а просто абривіатуру - AFPD.


    Можу сказати без сумнівів, що на той час (приблизно 2004р.) AFPD реально вразив мене своєю графікою і фізикою, простим і понятним меню, простотою установки, настройки і калібровки каналів....


    Притому зразу була доступна велика кількість моделей на різний смак. Та й колекцію моделей завжди можна було поповнити із інтернету.


    Що саме головне, цей симулятор не потребував супер-нового заліза! На той момент він в мене працював при розширенні 1024х768 75Мг 32біт на залізі:

    проц АМД дюрон 1200

    ОЗУ 128

    відео 32мб нвідіа

    що робило цей симулятор ще більш привабливішим.

    Фізика:

    Aerofly Pro Deluxe має некислу по реалістичності фізику управління моделями. Цей симулятор розрахований як на новачків (для набування основних навиків управління і моторики рук) так і для кваліфікованих пілотів (багато пілотів зі мною погодяться, якщо я скажу, що перед тим, як попробувати зробити складну фігуру пілотажу будь то н авертольоті чи на самальоті, її обовязково потрібно витренувати в симуляторі до повного автоматизму - так дешевше ). Тим біше, по деякій інфорамції фізика деяких моделей була настроєна чемпіоном світу Роландом Маттом і зроблені спеціально для навчання 3D.



    Також хочеться відмітити реалістичні пейзажі. Реально досить класна деталізація обєктів...




    Ну і раз діло дойшло до деталізації, неможу непохвалити деталізацію самих моделей, не всіх звичайно, но добра половина має досить класну деталізацію, та продумані кольорові схеми моделей




    Ще що порадувало, так можливість польотів в закритих приміщеннях на зальних моделях

    Висновок:

    Досить класний симулятор, який має досить класну фізику і графіку, велику к-сть моделей і ландшафтів.



    Скоро продовжу

  4. #4
    Постоянный пользователь Аватар для Dev

    Регистрация
    03.11.2007
    Сообщений
    1,491
    Вес репутации
    18
    Раздел Авиасимуляторов на torrents.ru



    пс для скачивания требуется регистрация и наличие торрент клиента.

  5. #5
    Постоянный пользователь Аватар для Ubuntu_Linux

    Регистрация
    03.11.2008
    Сообщений
    1,708
    Вес репутации
    17

    Thumbs up

    Симулятор просто супер!!!!



    робочий крек ******



    Креки на форуме не выкладываются

  6. #6
    Постоянный пользователь Аватар для Ubuntu_Linux

    Регистрация
    03.11.2008
    Сообщений
    1,708
    Вес репутации
    17

    Wink

    Скачати симулятор можна ,зокрема на http://upload.com.ua/



    Розмір файлу приблизно 841 Мб



    Дуже класний симулятор. Багато різних моделей. Не можна порівняти з FSM.

  7. #7
    Постоянный пользователь Аватар для AQUA

    Регистрация
    18.08.2007
    Сообщений
    551
    Вес репутации
    19
    А как к AFPD прикрутить передатчик, если шнурок через звуковую??

    Аппа WFLY

  8. #8
    Постоянный пользователь Аватар для Ubuntu_Linux

    Регистрация
    03.11.2008
    Сообщений
    1,708
    Вес репутации
    17

    Wink

    Цитата Сообщение от AQUA' post='51444' date='5.1.2009, 19:27
    А как к AFPD прикрутить передатчик, если шнурок через звуковую??

    Аппа WFLY


    Не знаю. Але як варіант можна купити usb кабель для симулятора, розібрати його і припаяти проводки від вашого пульту.(сам так не робив)

  9. #9
    Постоянный пользователь Аватар для demON

    Регистрация
    11.04.2008
    Сообщений
    30
    Вес репутации
    0
    Никто не встречал модель похожую на Метройд для AFPD?

  10. #10
    Постоянный пользователь Аватар для Владислав

    Регистрация
    27.02.2007
    Сообщений
    490
    Вес репутации
    18
    Цитата Сообщение от AQUA' post='51444' date='5.1.2009, 17:27
    если шнурок через звуковую??


    Почитать форумы.

    Есть такая интересная прога PPJoy, и так далее.



    Первый раз взлетел после примерно 10 часов в симе Рефлекс, на электролете. Все прошло гладко.

    Без тренировки для начала в симе модель обречена.



    Самые интересные симы - это Рефлекс и Феникс.

    В Феникс можно летать компанией ипользуя интернет. Интересно, иной раз захожу просто посмотреть, как народ летает. Такое вытворяют.

TEST

Страница 1 из 15 12311 ... ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь