Це напевно потрібно було написати в другому місці, але Колосов до F2D має відношення.

Ми з хлопцями хотіли зробити подарунок тренеру на день народження (17 січня) і вирішили замовити чашку. Я думаю, замовлю чашку раніше, щоб була під рукою і третього січня подзвонив по номеру, що був на сайті і сказав, що хочу купити чашку, ну і кажуть мені переводьте гроші на цей рахунок і ми вам відправим чашку. Я перевів гроші шостого числа і чашку відправили хрен зна коли, бо вона прийшла мені тринадцятого числа. Я дуже радий, що прийшла чашка і побіг за нею на нову пошту, чашку дали в руки і я переступив поріг пошти десь на два кроки, і помацав чашку за ручку, бо упаковка мене дуже вразила-це був цилофановий пакет обмотаний скотчем, я відчув, що ручка рухається в упаковці. Я відразу вернувся на нову пошту і кажу, що в мене пошкоджений вантаж і ми почали розбиратися, і як виявилося, що ніде не було вказано, що це скло(кераміка), і упаковка не відповідає вимогам для кераміки. Мені сказали давайте подзвоним відправнику, я погодився, працівник нової пошти поговорив з ним і дав мені трубку, Колосов сказав, щоб я забрав кружку, а він мені відправить нову. Я так і зробив, а вот Колосов до сьогоднішнього дня відправляє. На слідуючий день я дзвоню питаюся коли відправлять і мені кажуть в понеділок, а день народження в вівторок. Я думаю ну вручемо в середу подарунок. Дзвоню в понеділок спитатися номер дикларації, а трубку не беруть, подзвонив з другого номера і трубку взяли і як тільки я сказав, що це за чашку питають, то мені сказали, що передзвонять і звіснож не передзвонили. Дзвоню в вівторок теж не беруть трубку, беру дзвоню вже з третього номера, взяли і кажу що ж з чашкою і мені кажуть давайте ми вам гроші вернем, прекиньте нам номер карточки, я перекинув. В середу я вже не зміг додзвонитися, бо мамин номер вже знали, татів теж і моїх два теж. Гроші так і ніхто не вернув і ніхто не телефонував, а сьогодні вже 24 січня. Може хтось поговорить з ним, а то якось не гарно виходить, я не такий багатий, щоб гроші дарувати, я за ці гроші міг собі касторки або метанола взяти.

Ну хоть цей подарунок провалився, я з мамою бистро найшов вихід. Я дав малюнок і мені його нанесли на чашку, обійшлось це в 55грн. Чашка вийшла краща чим мені прийшла, фото можу закинути, тренер залишився щасливий...