Реклама
Страница 21 из 23 ПерваяПервая ... 111920212223 ПоследняяПоследняя
Показано с 201 по 210 из 227

Тема: Проект власного автопілоту!

  1. #201
    Постоянный пользователь Аватар для Black_cat

    Регистрация
    08.06.2010
    Сообщений
    89
    Вес репутации
    14
    Цитата Сообщение от vampus Посмотреть сообщение
    Кто-то может сказать, зачем ссылка из подписи требует https протокол?
    Так разработка ж наверное секретная !



    А вообще, коллеги, я предлагаю не трогать его, а вдруг мы забаним будущего обладателя премии Дарвина ? Вот стыдно-то будет

  2. #202
    Постоянный пользователь Аватар для PetroL

    Регистрация
    30.03.2008
    Сообщений
    1,178
    Вес репутации
    18
    Цитата Сообщение от sphere_kev Посмотреть сообщение
    Может - поумнел?...
    Наверное начитался "А не поставить ли мне Linux?"



    Финал темы:

    Цитата Сообщение от major Посмотреть сообщение
    Хватит навоевались! Снёс нах линукс…

    Неделя гемора… Стянул фильм – ищи кодек, нужно просмотреть текст – подбирай кодировку…. Кстати попробовал сливая с USB фильмы одновременно сидеть в инете, щас блин. И антивирус ставить тоже оказывается нужно. Программисты, конечно, пытались объяснить – Линукс хорошая ОС только её нужно уметь готовить. Исходя из их логики, вместо того чтобы купить рулон туалетной бумаги нужно её сначала сделать.... или подождать пока подсохнет и само отвалится

  3. #203

  4. #204
    Постоянный пользователь Аватар для Gerasym

    Регистрация
    31.03.2009
    Сообщений
    1,812
    Вес репутации
    19
    Прикольний гопак

    Прикольная джига

    Good twist

    Bene torquent

    ?? ????? ????



    З.Ы. А зачем опускаться до уровня непотребных лохов (т.е. нас)...

    З.ы.З.ы. А где отображен какойнить оператор GSM...?

    З.Ы.З.Ы.З.Ы. За цей час заробив-би якусь копійку та прикупов-би Ай.Фон та квадрокоптер до нього, награвся б, закинув би свою НОКИЮ 7310, та зайнявся підготовкою до якихось змагань.





    Онанизм прикольна штука, але не завжди оптимальна....





    http://www.youtube.com/watch?v=2aDE5...layer_embedded

  5. #205
    Постоянный пользователь Аватар для major

    Регистрация
    06.03.2007
    Сообщений
    2,150
    Вес репутации
    23
    Цитата Сообщение от Gerasym Посмотреть сообщение
    Прикольний гопак

    Онанизм прикольна штука, але не завжди оптимальна....
    Ну тут Вы не правы.... Хаотическое движение серв под монотонное бубнение автора прям завораживает! Супер хит сезона!!!

    Я прям воочию вижу заголовки новостей...

    В Киеве под патронатом президента Украины состоялась презентация проекта молодого Украинского учёного!

    В ходе презентации сотрудники СБУ предотвратили многочисленные попытки суицида японских, корейских, американских, китайских и др. производителей ПО и компонентов электроники... Лучшие врачи борятся за жизнь главы роснанотехнологии Чубайса, подавившегося собственным нано фонариком.

    Пан Герасим может Вы вспомните молодость и столкнёте эту МуМУ в Днепр?

  6. #206
    Постоянный пользователь Аватар для Vova_Den

    Регистрация
    15.03.2009
    Сообщений
    1,656
    Вес репутации
    17
    Пока не разобьет это все о землю, то тогда и задумается. Много неверующих на этом погорели. На одних акселях толковое чтото наврятли получится, нужны еще и гиры и проц и т.д. Тут коптер уже на готовых платах строишь, то блин вибрации вганяют гиро и аксели в безумие, лечится демпферами и самой конструкцией машины; уменьшить чуйку, то коптер дрейфит очень сильно, то настройки в програме ядра нужно подобрать оптимальные и много другого. Аксели дадут только пропорциональную составляющую (если програмно канешно ничего не наворотить), а нормальная система работает под ПИД законом. А еще систему для компенсации ошибок, они же накапливаются и система начинает городит грубо говоря ерунду. Даже гирик от Футабы со временем хоть немного но дает огрех в положении хвоста верта.



    Короче полетит и увидит.

  7. #207
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    12.05.2013
    Сообщений
    51
    Вес репутации
    11
    2 Alex:

    Ваша наполегливість вражає і напевно це якість яку мали всі видатні винахідники. Успіхів!



    Перечитавши всі повідомлення я, на жаль, не дуже зрозумів суті винаходу: використовувати телефон в якості обчислювальної машини для автопілоту та телеметрії з можливістю корекції курсу з землі? Так?



    Я думаю автор отримав багато негативної критики через явні прогалини в формуванні бачення кінцевого результату і його переваг над уже існуючими рішеннями. Зокрема, наприклад, ось речі які звучали:

    - відторгнення спеціалізованих плат і пристроїв: хіба замовити готову плату зі всіма датчиками на інтернет сайті важче ніж купити новий телефон? Єдина теоретична перевага телефону над платами, що після польоту його можна дістати з моделі і піти дзвонити . Але більшість моделістів розуміє, чому саме роблять плати, а не засовують в літак телефони, планшети чи ноутбуки. Універсальність це класно там, де вона потрібна.

    - здається звучало питання ціни: телефон з ціною в 200 ум. од. відповідає ціні АрдуПілота що теж використовує ОpenSource ПЗ, яке можна модифікувати під власні потреби. Більше того, АрдуПілот базується на Ардуіно, тобто його можна побудувати самостійно і навіть розширити будь якими функціями - наприклад, додати модуль, що прийматиме команди з землі.



    Моя думка зводиться до того, що переваги автопілоту на базі телефону зводяться лише до можливості купити його в магазині через дорогу. Чи я помиляюся? Можливо є інші речі які я пропустив? Цікаво би було почути думку автора. Шкода чути, що образився... Сподіваюся побачити результати роботи.

  8. #208
    Постоянный пользователь Аватар для urfin

    Регистрация
    13.02.2007
    Сообщений
    2,596
    Записей в дневнике
    3
    Вес репутации
    23
    Цитата Сообщение от macross Посмотреть сообщение
    2 Alex:

    ...Цікаво би було почути думку автора. Шкода чути, що образився... Сподіваюся побачити результати роботи.


    Автор вже досить давно на форумі не з'являється....



    Активность: 17 Jan 2013 17:09

  9. #209
    Постоянный пользователь Аватар для Ubuntu_Linux

    Регистрация
    02.11.2008
    Сообщений
    1,708
    Вес репутации
    17
    Вітаю!

    Багато чого змінилося за час "відопочинку". Не знаю чи показував, але прототип автомобіля який керується і передеє відео по WiFi я зробив, ще давно.

    Зараз, система отримає нове дихання.

    Базуватися все буде на Raspberri Pi + модуль камери з 1080p відео яке буде транслюватися по WiFi. Малина вже в мене давно є, а от модуль камери буде на наступному тижні. Потестю її в живу!

    http://blogs.it.ox.ac.uk/nexus/files...spberryPi1.jpg

    http://www.raspberrypi.org/wp-conten...ameraboard.jpg

  10. #210
    Постоянный пользователь Аватар для PetroL

    Регистрация
    30.03.2008
    Сообщений
    1,178
    Вес репутации
    18
    Тото і воно ... що змінилося ... на використання готових рішень ...



    А починалося так:

    Цитата Сообщение от Ubuntu_Linux Посмотреть сообщение
    Отже, висловлю вступну частину до проекту автопілоту UaAvtopilot:



    На теперішній час в інтернеті можна знайти багато готових рішень автопілотів(різні модулі і програмні плати). Також існують варіанти автопілотів (керування на відстані) з передачою відео зображення з бортової камери літака та відображення на екрані телеметрії з борту (курс, координати,стан акк.,.....).



    Але я бачу в цьому певні проблеми, а саме:

    0)Ціна, що призводить до не досить швидкого розповсюдження в маси моделістів, тобто не кожен може собі це дозволити.

    1)Модульність, тобто потрібно збирати все до купи. З однієї сторони це добре( не потрібно купувати зайвих модулів), але в той же час однопризначеність продукці, тобто нігде більше ви не зможите використовувати модулі.

    2)Важко зорієнтуватися між різними продуктами та версіями (Чи вони є сумісні?)+ не зрозуміло з підтримкою.

    3)Деяка складність в "приготуванні" готового продукту. ("Взула і забула")

    ......

    .....

    ....



    Що я пропоную:

    В ідеалі моделісту потрібно буде виконати наступні дії:

    1) Піти в магазин і купити мобільний телефон з потрібними функціями.

    2) Купити sim карту, одного з національних мобільних операторів і налаштувати на телефоні інтернет.

    3) Встановити програмне забезпечення UaAvtopilot на придбаний телефон та на лептоп.

    4) Мати налаштовану та справну модель літака+ певні автопілотні датчики і фічі.(потрібно уточняти)

    5) Покласти мобілку в літака і запустити автопілота.

    6) Let's go!



    Отака проста,на перший погляд , концепція...

TEST

Страница 21 из 23 ПерваяПервая ... 111920212223 ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь