Реклама
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 11

Тема: Дві клави з різною розкладкою на одному ПК

  1. #1
    Постоянный пользователь Аватар для Ubuntu_Linux

    Регистрация
    03.11.2008
    Сообщений
    1,708
    Вес репутации
    17

    Unhappy

    Власне задовбався я перемикати розкладку клавіатури на компютері і вже набридло виправляти введений текст, адреси,... з російської на англійську чи навпаки.*

    Хочеться мати дві клави на яких буде різна розкладка клавіатури одночасно, щоб точно знати якою мовою *буде пичататись текст.

    Продивляючись інтернет я так і не знайшов проги яка б розділяла розкладки клавіатур.

    Можливо вже хтось користується *таки алгоритмо і підкаже як вона називається чи де її скачати.

    І хто скаже що це отстой в того я кіну камінь.

  2. #2
    Постоянный пользователь Аватар для flying

    Регистрация
    21.01.2009
    Сообщений
    850
    Вес репутации
    16
    Цитата Сообщение от Hredinger' post='106713' date='9.10.2009, 21:33
    Можливо вже хтось користується таки алгоритмо і підкаже як вона називається чи де її скачати.


    Скачайте punto switcher и будет вам счастье http://punto.yandex.ru/

  3. #3
    Постоянный пользователь Аватар для Ubuntu_Linux

    Регистрация
    03.11.2008
    Сообщений
    1,708
    Вес репутации
    17

    Thumbs up

    Цитата Сообщение от flying' post='106714' date='9.10.2009, 21:34
    Скачайте punto switcher и будет вам счастье http://punto.yandex.ru/


    Дякую, не зовсім* те , але як варіант підійде.

  4. #4
    Постоянный пользователь Аватар для flying

    Регистрация
    21.01.2009
    Сообщений
    850
    Вес репутации
    16
    Цитата Сообщение от Hredinger' post='106722' date='9.10.2009, 22:00
    Дякую, не зовсім те , але як варіант підійде.


    Но зато будет одна клавиатура, и меньше места занимать.

  5. #5
    Модератор раздела Аватар для Jam

    Регистрация
    15.05.2008
    Сообщений
    926
    Вес репутации
    16
    Цитата Сообщение от Hredinger' post='106713' date='9.10.2009, 21:33
    Власне задовбався я перемикати розкладку клавіатури на компютері і вже набридло виправляти введений текст, адреси,... з російської на англійську чи навпаки.

    Хочеться мати дві клави на яких буде різна розкладка клавіатури одночасно, щоб точно знати якою мовою буде пичататись текст.

    Продивляючись інтернет я так і не знайшов проги яка б розділяла розкладки клавіатур.

    Можливо вже хтось користується таки алгоритмо і підкаже як вона називається чи де її скачати.

    І хто скаже що це отстой в того я кіну камінь.


    что-то не совсем ясно стоит задача... вам надо две клавиатуры или просто влючение нужной раскладки в одно нажатие? если второе, то это можно реализовать средствами самого Мастдая, например, английскую включаем Alt+Shift, а украинскую включаем Ctrl+Shift.

    не помню как в XP, а в Висте и 7ке можно задать комбинации на все установленные раскладки Alt, Ctrl, Shift + 1...0



    я так понял вы, когда печатаете смотрите в клавиатуру, а не монитор?



    ---

    bb Jam

  6. #6
    Постоянный пользователь Аватар для Ubuntu_Linux

    Регистрация
    03.11.2008
    Сообщений
    1,708
    Вес репутации
    17

    Red face

    Цитата Сообщение от Jam' post='107943' date='13.10.2009, 17:24
    что-то не совсем ясно стоит задача... вам надо две клавиатуры или просто влючение нужной раскладки в одно нажатие? если второе, то это можно реализовать средствами самого Мастдая, например, английскую включаем Alt+Shift, а украинскую включаем Ctrl+Shift.

    не помню как в XP, а в Висте и 7ке можно задать комбинации на все установленные раскладки Alt, Ctrl, Shift + 1...0



    я так понял вы, когда печатаете смотрите в клавиатуру, а не монитор?



    ---

    bb Jam
    Та ні, мені потрібно дві клави на яких буде встановлена різна розкладка .

  7. #7
    Модератор раздела Аватар для Jam

    Регистрация
    15.05.2008
    Сообщений
    926
    Вес репутации
    16
    Цитата Сообщение от Hredinger' post='107950' date='13.10.2009, 17:36
    Та ні, мені потрібно дві клави на яких буде встановлена різна розкладка .


    думаю в таком ракурсе это реально, но сродни этой темы. что я хочу сказать, сделать можно, но сколько это вам стоить будет?



    Прерывание будет приходить в компьютер, и тот будет совершать адекватные действия. А от какой клавы это прерывание пришло ему (компьютеру) побарабану. Хоть 100 клав втыкай.




    ну можно поизучать мат. часть ТУТ и ТУТ.



    ---

    bb Jam

  8. #8
    Постоянный пользователь Аватар для Gerasym

    Регистрация
    31.03.2009
    Сообщений
    1,812
    Вес репутации
    19
    Не ЛЬЗЯ, і ось чому... Розкладка клавіатури перемикаеться програмно в Віндовс через язикову панель, а не апаратно на клавіатурі, можна в ЮСБ запхнути ще одну клаву, але розкладка лишиться та-ж сама (панель то одна) і будуть перемикатисьобидві клави синхронно.



    І взагалі, при натисканні на, припустим, *літеру "М" російську("V" латиною) - клава генеруе код один і той самий, а вже сама Вінда, в залежності від вибраної розкладки перемикае кодові таблички і Ви бачите різні літери на екрані...

  9. #9
    Постоянный пользователь Аватар для foreverok

    Регистрация
    02.01.2009
    Сообщений
    680
    Вес репутации
    16
    Цитата Сообщение от Gerasym' post='109035' date='17.10.2009, 1:18
    Не ЛЬЗЯ, і ось чому... Розкладка клавіатури перемикаеться програмно в Віндовс через язикову панель, а не апаратно на клавіатурі, можна в ЮСБ запхнути ще одну клаву, але розкладка лишиться та-ж сама (панель то одна) і будуть перемикатисьобидві клави синхронно.



    І взагалі, при натисканні на, припустим, *літеру "М" російську("V" латиною) - клава генеруе код один і той самий, а вже сама Вінда, в залежності від вибраної розкладки перемикае кодові таблички і Ви бачите різні літери на екрані...
    Чисто теоритически это все же сделать можно, если и не виндовыми программами то самописными, т.к. клавиатуры то будут подключены к разным портам USB1 и USB2 или PS/2 и USB1.











    Вот только непонятно, автор топика думает что ему будет прощще сменить клавиатуру, чем просто нажать 2-3 кнопки на клавиатуре? вы пробовали так работать? я да и скажу чесно очень сильно путался.









    P.S. Если уж вы забываете менять раскладку, воспользуйтесь предложенным ранее Punto Switcher'ом это будет дешевле и практичнее.

  10. #10
    Постоянный пользователь Аватар для Ubuntu_Linux

    Регистрация
    03.11.2008
    Сообщений
    1,708
    Вес репутации
    17

    Talking

    Ну на рахунок про те , що це не можливо по причинам "клава є клава",(ці всі аргументи я вже прочитав). Ой , ну всеж таки це компютер а не велосипед ,існує дуже багато *обхідних шляхів, як варіант можу озвучити свою ідею: нахай друга клава буде ЮСБ, таким чином можна скласти програмку "віртуальна клавіатура" яка буде автоматично переключати розкладку клавіатури *в залежності від того яка клавіатура використовується(на якій нажимаються кнопки).









    Просто коли друкуєш текст і тобі потрібно вставити слово на англійському то не потрібно було б перемикати розкладку, а просто надрукувать його на іншій клавіатурі.



    Хм , я й спробував програмку, але через день після цього я перейшов на linux.

TEST

Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь