Реклама
Страница 16 из 18 ПерваяПервая ... 61415161718 ПоследняяПоследняя
Показано с 151 по 160 из 178

Тема: Апгрейт Himoto Bowie

  1. #151
    Постоянный пользователь Аватар для Вайт

    Регистрация
    20.12.2014
    Сообщений
    3
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от Алексей Х Посмотреть сообщение
    На счет спура вариантов не много а вот пин можно поменять
    Я так розумію треба підібрати раціональну кількість зубців?. Теоретично це зробити можливо? Якщо все на практиці то з якої спробувати?.
    На сландо я знайшов одне повідомлення та й воно не активне... можливо (не те/не так ) шукаю

  2. #152
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    31.03.2014
    Сообщений
    36
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от Вайт Посмотреть сообщение
    Я так розумію треба підібрати раціональну кількість зубців?. Теоретично це зробити можливо? Якщо все на практиці то з якої спробувати?.
    На сландо я знайшов одне повідомлення та й воно не активне... можливо (не те/не так ) шукаю
    На жаль не буде з Бувіка ползуна, притому ніяк. Причин я бачу декілька(сам ніколи ще не повзав, крім як на самміті(але це не повноцінний повзун)) по перше заширока база та низький кліренс(пробував виважувати за рахунок проставок амортів, починає закушувати кості), далі треба готувати дифи( я заливав в перед 50000, на задок 100000) зчеплення бо бортах стає краще але на швидкості падає управляємість, далі як вже казали спур в нашому випадку один його ніде не дінеш, а от піньйоном можна погратись( на бк в мене був рідний на 15, зараз бувік заряджений 17 зубами) самий малий що я ставив це 13 різниця не настільки вражаюча щоб він став повзати. На низьких швидкостях при навантаженні плавно рушити він не може. Так просто посоватись можна але в межах траси де потрібно проїхати сім сантиметрів, нажаль то не для нього. Щодо розпорок ( бабочки цілі ще досі, бо вилітають вони разом з верхньою частиною дифів) я їх робив з алюм прута діаметром шість мм. В попередніх постах цієї теми там все детально прописано (принаймі мені здається що детально) якщо є питання можна і по тел поспілкуватись, не проблема. і ще про поліморфус, з цим чоловічком знайомий особисто, якщо потрібен цей матеріал будь ласка заявка, гроші ввечері "стулья утром" при наявності у нього

  3. #153
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    30.03.2013
    Сообщений
    58
    Вес репутации
    12
    спур в нашому випадку один
    Могу даже поспорить спур можно сделать любой главное модуль и диаметр что бы влез в коробку

  4. #154
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    31.03.2014
    Сообщений
    36
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от Алексей Х Посмотреть сообщение
    спур в нашому випадку один
    Могу даже поспорить спур можно сделать любой главное модуль и диаметр что бы влез в коробку
    А зчеплення? В Хімото доволі специфічні пластини у вигляді шестикутника. Я в свій час пробував експерементувати, закінчилось все частиною зчеплення від слеша та кожаними дисками. Але у разі виходу з ладу знову прийдеться розбирати бувіка вщент. Це не дуже прикольна операція коли її приходиться робити якийсь там сотий раз.

  5. #155
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    30.03.2013
    Сообщений
    58
    Вес репутации
    12
    Цитата Сообщение от kdm5 Посмотреть сообщение
    А зчеплення? В Хімото доволі специфічні пластини у вигляді шестикутника. Я в свій час пробував експерементувати, закінчилось все частиною зчеплення від слеша та кожаними дисками. Але у разі виходу з ладу знову прийдеться розбирати бувіка вщент. Це не дуже прикольна операція коли її приходиться робити якийсь там сотий раз.
    Я же писал можно сделать все что душе угодно
    не китаезы придули червячные передачи и у нас есть станки которые делают все модули только нужно время я себе например делаю спур с металла и пин +привода усиленные так как у меня согнуло один, вот и решил сделать чутка по крепче и чашки решил усилить в место 4-х мм. сделать резьбу м5 и без выточки так как выточка уже изначально гнет резьбу при прыжках

  6. #156
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    31.03.2014
    Сообщений
    36
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от Алексей Х Посмотреть сообщение
    Я же писал можно сделать все что душе угодно
    не китаезы придули червячные передачи и у нас есть станки которые делают все модули только нужно время я себе например делаю спур с металла и пин +привода усиленные так как у меня согнуло один, вот и решил сделать чутка по крепче и чашки решил усилить в место 4-х мм. сделать резьбу м5 и без выточки так как выточка уже изначально гнет резьбу при прыжках
    Абсолютно згідний, виготовити на станках можна майже все. Але в першу чергу треба приймати рішення стратегічно, і вияснити чи варто це затрачених зусиль і матеріалів(в більшості випадків, для хоббі економічна частина не являється основою). Підсиливши слабі вузли передаємо навантаження несумісні з життям далі на конструктив, ламаємо їх, знову підсилюємо, і так поки від моделі не залишається одна дека(і то в кого підсилена нержавійкою, як у мене в кого покруче карбоном, бачив і таку). і коли приходить стан насичення переробками купуємо (переважна більшість), або ж взагалі закидаємо цю справу. Купуємо якусь брендову і міцну модель. Але як не крути переважна більшість мусить пройти цей шлях для того щоб усвідомити наскільки це хоббі йому підходить.

  7. #157
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    30.03.2013
    Сообщений
    58
    Вес репутации
    12
    Цитата Сообщение от kdm5 Посмотреть сообщение
    Абсолютно згідний, виготовити на станках можна майже все. Але в першу чергу треба приймати рішення стратегічно, і вияснити чи варто це затрачених зусиль і матеріалів(в більшості випадків, для хоббі економічна частина не являється основою). Підсиливши слабі вузли передаємо навантаження несумісні з життям далі на конструктив, ламаємо їх, знову підсилюємо, і так поки від моделі не залишається одна дека(і то в кого підсилена нержавійкою, як у мене в кого покруче карбоном, бачив і таку). і коли приходить стан насичення переробками купуємо (переважна більшість), або ж взагалі закидаємо цю справу. Купуємо якусь брендову і міцну модель. Але як не крути переважна більшість мусить пройти цей шлях для того щоб усвідомити наскільки це хоббі йому підходить.
    Все совершенно верно на то она и модель чтобы делать эксперементы, как в моем случае

  8. #158
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    30.03.2013
    Сообщений
    58
    Вес репутации
    12
    Цитата Сообщение от kdm5 Посмотреть сообщение
    А зчеплення? В Хімото доволі специфічні пластини у вигляді шестикутника. Я в свій час пробував експерементувати, закінчилось все частиною зчеплення від слеша та кожаними дисками. Але у разі виходу з ладу знову прийдеться розбирати бувіка вщент. Це не дуже прикольна операція коли її приходиться робити якийсь там сотий раз.
    Сделал я себе спур железный жаль машина разобрана не на чем спробнуть
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	wlrnZ9Ty5g8.jpg 
Просмотров:	183 
Размер:	62.0 Кб 
ID:	208372
    Миниатюры Миниатюры Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	cjpp5dnDRUk.jpg 
Просмотров:	94 
Размер:	77.5 Кб 
ID:	208373  

  9. #159
    Супер модератор Аватар для Kot_01

    Регистрация
    10.08.2007
    Сообщений
    5,378
    Вес репутации
    24
    Давай собирай модельку. Может на этих выходных получится остаться в Никополе на выходные, катнули бы.
    А по теме, где зубья грызли? Какой материал шестерни?

  10. #160
    Постоянный пользователь

    Регистрация
    30.03.2013
    Сообщений
    58
    Вес репутации
    12
    Цитата Сообщение от Kot_01 Посмотреть сообщение
    Давай собирай модельку. Может на этих выходных получится остаться в Никополе на выходные, катнули бы.
    А по теме, где зубья грызли? Какой материал шестерни?
    Да я бы с удовольствием НО регулятора уже нет продал, потом созвонимся посоветуемся на счет б\к.
    И по теме зубья на зубофрезерном, сталь 40х.

TEST

Страница 16 из 18 ПерваяПервая ... 61415161718 ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 2 (пользователей: 0 , гостей: 2)

Похожие темы

  1. HIMOTO Katana
    от tolyan в разделе off-road
    Ответов: 64
    Последнее сообщение: 24.07.2019, 20:58
  2. Himoto Bowie
    от Celica2000 в разделе БАРАХОЛКА. Автомодели
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 18.09.2013, 18:18
  3. Himoto Bowie
    от Celica2000 в разделе off-road
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 12.09.2013, 21:18
  4. Продам алюминиевый апгрейт для Trex 450
    от chief в разделе Корзина
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 18.06.2009, 11:33

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Информация:
Приветствуем Вас на самом крупном в Украине модельном портале. Советуем Вам зарегистрироваться, после чего вы сможете читать и писать сообщения.
Полезные ссылки
www.modelka.com.ua
www.icar.com.ua
www.magiya.com.ua
Free Photobank torange.biz
Присоединяйтесь