PDA

Просмотр полной версии : ЧЛЕНСТВО та членські внески в ФАМСУ на 2022 рік.



RUSLAN KIEV
08.02.2019, 14:51
Розпочався прийом заяв від фізичних осіб на індивідуальне членство в Федерації авіамодельного спорту України та активацію міжнародної ліцензії FAI на 2022 рік. Активація міжнародної ліцензії FAI - є безкоштовною для члена ФАМСУ.Заяви приймаються тільки індивідуально і тільки на електронну пошту Президії Федерації для ліцензій: famsulicences@gmail.comЗаява має бути в формі звичайного електронного листа на ім'я Президії ФАМСУ.Типова форма заяви для членства в ФАМСУ: Я, Прізвище Ім'я по Батькові, число, місяць, рік народження, прошу прийняти мене в члени (або прошу продовжити моє членство в) Федерації авіамодельного спорту України на 2022 рік. З вимогами Статуту Федерації Авіамодельного спорту України ознайомлений . ( СТАТУТ ФАМСУ - http://famsu.org.ua/…/uk/10-dokume…/dokumenty/7-ctatut-famsu (http://famsu.org.ua/index.php/uk/10-dokumenty/dokumenty/7-ctatut-famsu?fbclid=IwAR2RL_JloZS64hmb-_ri9ruynd70LuUg-OUKjRUMrfaLQ9P-JXIZ4kSeZ9Y) )Після отримання заяви на електронну пошту Президії ФАМСУ, фізична особа - заявник отримує у відповідь реквізити банківського рахунку ФАМСУ для оплати членського внеску із зазначенням суми членського внеску а також електронний файл-зразок у форматі Excel для внесення особистих даних та назви свого класу моделей англійською мовою для отримання міжнародної ліцензії FAI.Після надходження коштів членського внеску на безготівковий рахунок ФАМСУ , заявник приймається в члени ФАМСУ (продовжується його або її членство в ФАМСУ ) рішенням Президії ФАМСУ (згідно чинного Статуту).Членські внески на 2022 рік:Спортсмени віком 19 років і старші - 650 грн.Юніори віком від 14 до 18 років - 200 грн.Судді ФАМСУ - 200 грн.Діти віком до 13 років - БЕЗКОШТОВНО Ветерани вiком вiд 65 рокiв - БЕЗКОШТОВНОУчасники бойових дій та особи з інвалідністю - БЕЗКОШТОВНОВАЖЛИВО !!! Спортсмени які претендують на членство у збірній команді України та на призові місця у Чемпіонату Світу , Чемпіонату Європи та у Кубку Світу повинні докласти до своєї заяви скановану копію свого паспорта та коду, а також вказати П.І.Б. свого тренера українською мовою.Особи з інвалідністю та учасники бойових дій повинні додати до заяви скан-копію свого пільгового посвідчення.Президія ФАМСУ , 2022 рік.