PDA

Просмотр полной версии : 3D станок 3 в 1 , що думаєте?



olegtur77
03.12.2018, 11:11
Зараз в корисному спамі рекламується такий наборчик
https://ditfjx9w4x3vl.cloudfront.net/static/img/02-cover.bd2c959.jpg
3Д станок "3 в 1" - гравер,фрезер,принтер. Звісно настольного формату з невеликим полем. Але при ціні в 60 Франклінів дуже приваблива пропозиція.
Що скаже вельмишановна спільнота?
сайт (не реклама) https://www.snapmaker.com/?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=3D_P02&fbclid=IwAR1BO777Q0GFVcQMfl9YIOb3WjCqjWGUrZheRiuW5 j6MW1JmsvsehjmXTQQ

Aless_b
03.12.2018, 12:27
Олеже дійсно не має куди потратити 800 баксів (https://shop.snapmaker.com/collections/featured-collection/products/3-in-1-3d-printer)?
До речі нібито бачив на алі за 600 такий самий, але можливо здалося що бачив...

olegtur77
03.12.2018, 13:29
Олеже дійсно не має куди потратити 800 баксів (https://shop.snapmaker.com/collections/featured-collection/products/3-in-1-3d-printer)?
До речі нібито бачив на алі за 600 такий самий, але можливо здалося що бачив...

але ось ТУТ (https://www.showshop.store/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=1021&fbclid=IwAR1QutVsJ-u-yHOQD1zWP_gOdYTYMJH66xeSJ6JskA_eLFTw7RDVJfyDRS0) при киданні в корзину залишається ціна в 59$. Цікаво чому так?

errno
03.12.2018, 13:49
IMHO, безтолкова штука. Універсальні інструменти майже ніколи не бувають хорошими :)
1600mW лазер різатиме тільки папір і тонесеньку фанеру за 3-5 проходів.
Фрезеруватиме хіба пластик/бальзу/фанерку, для обробки металу не вистачить жорсткості (навіть алюміній/дюраль).
3D друк чутливий до якості поверхні столу, але як акуратно не використовуй лазер і CNC, однаково стіл покоцається :)

Якби передімною стояла задача розважливо використати 600-800 у.о., я б витратив 300-400 (або навіть менше) на 3D-принтер, а потім з його допомогою побудував середніх розмірів MPCNC для лазера і/або фрезера - ~200у.о.
Більше того, я так і зробив :) Тільки з розмірами MPCNC переборщив, і з тим пов'язані певні проблеми з його налаштуванням/експлуатацією :) Якщо цікаво, розкажу деталі :)

drager
03.12.2018, 14:29
Повністю згоден. Придбати за такі гроші ніякий 3Д принтер, херовий CNC та дітячий лазерний гравер, і все це у одній склянці, може тільки дуже багата людина...:) , з Вінниці....:q

olegtur77
03.12.2018, 17:56
"Заспокоїли " B)

drager
03.12.2018, 21:02
"Заспокоїли " B)

Олеже, ну поміркуй сам, який 3Д прінтер на ШГП ?! А який CNC на пасках?! То якусь дурню зклепали , та шукають лохів....:dirol:

olegtur77
03.12.2018, 22:52
Слава, то і йОжику зрозуміло, що від настольного міні станочка з полем 125х125мм фрезерувати сталюку ніхто не збирається, як і різати тим лазером рейки, а також друкувати Ейфелеву вежу в натуральну величину. Станок скоріше як швидкий інструмент для протитипів, тому і розглядається він відповідно. Мова про його надздібності не йде.
В мене на робочому столі і для нього місця замало, не маю ангарів за будинком і футбольного поля теж , що поставити крутий станок всевмійку за 10к баксів.
Просто спитав, чи хтось мав з ним справу, а не взагалі з станками.

- - - Добавлено - - -

так, як виявилось що пишуть розробники (мова перекладу аліекспресовська)
"
Recently I can see almost every day a new scam campaign by a Facebook/Instagram scam gang. They take some images from the web, often from Kickstarter, Indiegogo etc. – and they sell it at ridiculous low prices. Of course buyers will never get anything. Please let me know in case you see sites I should add here:
------
Недавно я вижу почти каждый день новую аферическую кампанию с помощью мошеннической банды Facebook / Instagram. Они берут некоторые изображения из Интернета, часто из Kickstarter, Indiegogo и т. Д. - и продают их по смешным низким ценам. Конечно, покупатели никогда ничего не получат. Пожалуйста, дайте мне знать, если вы увидите сайты, которые я должен добавить здесь:
(с)

drager
03.12.2018, 23:49
Виробник має хист до реклами....:) Доречі, верстатів-всевмійок не бува.. , то дурниці. Ми ж не відмовляємо вас, купуйте .Але не кажіть потім, що вас не попереджали...:drag:

Aless_b
11.12.2018, 15:09
Ви не повірите Але моє керівництво повелося на рекламу та й купило цю чудо машину )). Будемо подивитися...

vitals
11.12.2018, 22:52
До речі а що можно купити толкове серед 3D прінтерів в межах 800$ ? Цікавить щось з малим полем, але максимально точне в плані якості друку. Хто в темі 3D відпишіть будь-ласка )

drager
11.12.2018, 23:57
Як що Вам потрібен якісний та точний 3Д друк , то дивиться на прінтери з SLA чі DLP друком. Але мене беруть великі сумніви, що з бюджетом у 800 баксів Ви знайдете щось цікаве у цьому секторі.. 800 баксів - це кошторис середнього FDM 3Д прінтера.

Tritlex
12.12.2018, 04:56
А вы заказывали на этом showshop.store (https://www.onsales.sale/index.php?route=product/product&product_id=1021) сайте?
Ибо домен зарегистрирован недавно
https://www.whois.com/whois/showshop.store

olegtur77
12.12.2018, 07:06
До речі а що можно купити толкове серед 3D прінтерів в межах 800$ ? Цікавить щось з малим полем, але максимально точне в плані якості друку. Хто в темі 3D відпишіть будь-ласка )
3D ПРИНТЕР FORMLABS FORM 2

- - - Добавлено - - -

або зверніться за порадою до Юри gapon77 (http://forum.modelka.com.ua/members/11714-gapon77)

drager
23.05.2019, 21:46
Наткнулся на просторах нета на такой вот станок. https://www.youtube.com/watch?v=IjwD5smOt38 . Такое себе глиссе типа фрезер - лазер - 3Дпринтер. Хотя я отношусь к многофункциональным станкам довольно скептически, но тут захотелось попробовать сваять сие чудо. Естественно, микронной точности от него ожидать не приходится, да в данном случае оно мне и не надо.А вот для резки пластика , фанеры и композитов , изготовления шаблонов и болванов, а так же винтов и прочих деталюшек требующих монотонного ручного труда - самое то. Еще привлекло большое рабочее поле и возможность его менять не затрагивая основных узлов . На настоящий момент напечатаны все детали . Правда машинное время принтера перевалило за 100часоа , а вес пластика за 2 кило , но это уже позади . Все комплектующие имеются в наличии . Можно приступать к сборке. Первые примерки деталей показали, что собирается все очень хорошо, практически без подпилов и подрезов , так что с этим думаю проблем не будет. Автор утверждает, что на сборку уходит пару часов.... Будем это посмотреть Фото собранного выложу позже .Ну и обзор по испытаниям....

drager
25.05.2019, 22:22
Сегодня начал собирать агреГАД. Про "два часа на сборку" это они явно поскромничали. Может специально обученные люди и могут, но я пролюбился часа три только на сборку "головы". Хотя все печатные детали подошли идеально , но саму технологию пришлось постигать опытным путем. Ну, и в результате получилось вот такое чудо. 312040 Честно говоря на видео оно выглядит меньше.А в натуре - очень монументально. Вся эта гравицапа затянула на 3.2кг. Надо отдать должное , конструкция довольно жесткая и перемещения "головы по осям очень плавные и легкие, без намёков на люфты. Но сразу появилось сомнение в использовании данного станка для 3Д печати. Не представляю как оно будет себя вести при скорости печати хотя бы 40-50-мм/сек и ускорении 200.... Но будем попробовать.Осталось собрать раму и подключить электронику. Это уже на следующие выходные.

errno
25.05.2019, 22:39
Якого розміру плануєте робоче поле?
Я збирав таку штуку для лазера, без осі Z. При моїх 1100x800, були проблеми з перпендикулярністю рухомих направляючих, та й в статичних є сумніви %)
Яку електроніку і софт плануєте використовувати?
Мені довелося використовувати окремі драйвери на кожен мотор, тож стандартні плати не підходили, нагородив свою. З GRBL працює добре :)

P.S. Може створите окрему тему про MPCNC, щоб тут не офтопити? %)

drager
25.05.2019, 23:15
А які проблеми із перпендикулярністю ? Рухомі і нерухомі направляючі регулюються . Звісно в невеликих межах, але цього цілком достатньо. Робоче поле планую 500х400 мм. Але справа в тому , що змінити розмір робочого поля то не є проблема. Як і висоту по Z. Що до електроніки , то в мене її купа маленька різної . Є і Мega 256, є і Мк1 , І Масн 3... . І драйверів ведерце маємо. Є задумка поставити драйвери ТВ6650 , а під них вже можно під`єднати що завгодно. Як по мене, то GRBL то більшь іграшки Я звик до Мача. Але звісно все має право на життя. А з розмірами робочого поля 1100х800 гадаю треба ставити на статичні направляючі ще опори і посередині. Бо тяжкенька така "голова" виходить.
Окрему тему створювати великого сенсу не бачу. В неті інформації по цьому багато. Та й зробити цей верстат вирішив більш з цікавості .

errno
25.05.2019, 23:38
А з розмірами робочого поля 1100х800 гадаю треба ставити на статичні направляючі ще опори і посередині. Бо тяжкенька така "голова" виходить.
У мене вона не важка, бо немає всієї рухомої балалайки осі Z. возить воно тільки напівпровідниковий лазер 5Вт.


Рухомі і нерухомі направляючі регулюються
Перепендикуларність нерухомих залежить від того насільки точно прикручени основи опор. Потім вже не дуже зміниш. Але головна проблема: я не придумав як кут поміряти, дуступними засобами. Кутник не прикладеш, бо сусідні направляйки на різній висоті. Я діагоналі переміряв, але від у мене великий, самому не зручно, та не дуже є від чого до чого міряти. З перпендикулярністю рухомих, я не побачив щоб регулювання, щось міняло. Але то можливо через те, що у мене цей вузол змінений, або вийшло так криво, що регулювання не "вибирає" похибку.

З горем навпіл, я його дотянгув до достатньої мені точності (пінокартон і потолочку) кроїти :) Але нервів він мені трохи попсував.

drager
25.05.2019, 23:54
З горем навпіл, я його дотянгув до достатньої мені точності (пінокартон і потолочку) кроїти :) Але нервів він мені трохи попсував.

Та тож є творчій процес !:) Вимірювати базові розміри нерухомих направляючіх краще з самого початку.Треба встановити кутові опори тільки з одними верхніми частинами, в якіх є отвори для кріплення , в ци отвори закрутити гвинти і міряти між ними діагоналі. використовуючі рівну трубку з закріпленим штангенциркулем. Абсолютний розмір тут не потрібен .Потрібна відносна різниця. Ну а потім вже на встановлених опорах збирати далі.