PDA

Просмотр полной версии : Продам Парк дронов Walkera, гамузом или на дерибан



wasistdas
30.09.2018, 20:32
Оскільки я остаточно визначився із своїм валкерівським сетапом, продам надлишки коптерного заліза Walkera:

3 коптери Walkera QR X350Pro - один в гарантовано в польотному стані (мій перший), два інших треба перевіряти/перебирати, бо брав скоріше як донорів запчастин, не літав ними. До них є 3 нових корпуси (замовляв з заводу), якісь запчастини, дві батареї, один новий гімбал з заводу, один після крашу треба перебрати, одна нова камера iLook+ CE (ще плівка на об'єктиві). 1 3-осьовий гімбал та ще одна камера iLook+ FCC.

1 коптер Walkera QR X350 (не Pro), все є окрім акума, працездатність не перевіряв.

1 набір для Walkera Runner 250 першої версії (треба знайти файл та перепрошити польотний контролер), з великим набором запчастин, в тому числі OSD, камера тощо.

1 залишки Walkera Rodeo 150 з запасним корпусом, треба міняти потрощені Powerboard та блок відеопередавача, двигуни, esc та інше ціле і працездатне. До нього три аккума, один напівдохлий.

1 пульт Devo F7 з вбудованим монітором
1 пульт Devo F12 з вбудованим монітором

Кому що треба запитуйте/пропонуйте. Обмін теж розглядається. Все гамузом можу віддати, скажімо, за 24 тис. грн.

P.S. Ні, я не переходжу на DJI, залишаюся на Walkera, просто зібрав собі більш цікавий для себе сетап.

wasistdas
29.10.2018, 21:01
Часть распродано. Остается в продаже:

2 коптера Walkera QR X350Pro, контроллеры вроде рабочие, движки с управлялками тоже.
1 коптер Walkera QR X350 (не Pro)
1 набор для Walkera Runner 250 первой версии
1 Devo F7
1 Devo F12