PDA

Просмотр полной версии : Осторожно Увага !!!



Sukhoi26
21.04.2017, 19:18
Шановне пілотажне Панство, не зміг не попередити,про те,як кітайський виробник застосовує нашу довіру. Прошу пробачіти,може не по темі? Але !!! Придбав стійку шасі, для свого F3A-літака , начебто з вуглеткані.... Подивіться, будь ласка, з чого й як, кітайці виробляють вуглетканеві стійки шасі...

279285

Я, у шоці...!!! Московити,відпочивають...

drager
21.04.2017, 20:13
Шановне пілотажне Панство, не зміг не попередити...

Як що хочешь зробити добре - зроби сам ! Ну а на що Ви мали надію? Скільки вони коштують? А скільки коштуе метр якісного карбону? А ларіт? А чемний процес виготовлення?А термообробка? Ось усе це іє якість. А за попередження вдячні.:)

STORMBRINGER
21.04.2017, 20:25
"Дешева рибка,- погана юшка" .... Вдячний. д.Г.

Maestro
21.04.2017, 22:11
Так киньте ссылкой, чтоб понимать где конкретно продают это мутное творение.
Не все же наповал китайцы так делаютB)

drager
21.04.2017, 22:24
Не все же наповал китайцы так делаютB)

Конечно нет . Но если даже каждый тысячный....:q

Sukhoi26
21.04.2017, 22:33
Справа у тому,що ці стійки я придбав на Hobby King, у 2013 році. Час прийшов їх застосувати. Зібрався перефарбувати у іньший колір.Та от таке побачів.... Сплачував я за них , близько 25$. Але, та чи є різниця у тому скільки вони коштують? Хай би вони коштували 2$,чи може 200$... Це не має ні якого сенсу. Я маю на увазі ,зовсім не вартість... Мене обурює те, з яким відвертим цинізмом нам влаштовують от це нає...лово. Чі може Ви погоджуєтесь з цим й вважаєте це нормою життя? Цю тему я запостив для того,аби іньши не настали у подібне лайно.

Maestro
21.04.2017, 22:51
Ну цена все-таки играет роль, что не говорите... Именно по этому вы заказали ее у китайцев а не у немцев к примеру (знаю что они много чего делают для Ф3А, разумеется не бюджетное).

Что касается вашей стойки, если на ХК в описании не было написано что она наполовину из стекла, значит разводилово. Но иногда они это могут и писать. К примеру лопасти к вертам, есть некоторые где есть в описании, что карбон, или карбон/стекло, или просто стекло.
Так что лучше бы кинуть ссылку на то что вы взяли, чтоб понимать всю картину...

С другой стороны, ХК продает много товаров не своих. В таком случае они могли и не знать что оно не соответствует заявленным х-кам. По этому если к ним обратится и показать это дело, и в описании действительно указанно что фулл карбон, то они обычно решают вопрос положительно по отношению к клиенту, а дальше подумают или иметь дела с этой компанией дальше и продавать ли ихний товар, или отказаться, или просто сменить писание.

- - - Добавлено - - -

:ps: но я другое не могу понять, как вы сразу не поняли что так что-то не то. Ведь разница в весе существенная и ощутима рукой, между карбоновой стойкой и из стекла (полоску карбона можно не считать тут).
Это же не мелкая стойка на пенолет, где можно и не заметить...

drager
21.04.2017, 23:13
Мене обурює те, з яким відвертим цинізмом нам влаштовують от це нає...лово. Чі може Ви погоджуєтесь з цим й вважаєте це нормою життя?

Ні, нормою життя ми це не вважаємо.А вони - так.Зрозумійте , 90 відсотків китайпрому побудовані на втюхіванні лайна довірливому покупцю.

Sukhoi26
22.04.2017, 06:07
Ну цена все-таки играет роль, что не говорите... Именно по этому вы заказали ее у китайцев а не у немцев к примеру (знаю что они много чего делают для Ф3А, разумеется не бюджетное).

Что касается вашей стойки, если на ХК в описании не было написано что она наполовину из стекла, значит разводилово. Но иногда они это могут и писать. К примеру лопасти к вертам, есть некоторые где есть в описании, что карбон, или карбон/стекло, или просто стекло.
Так что лучше бы кинуть ссылку на то что вы взяли, чтоб понимать всю картину...

С другой стороны, ХК продает много товаров не своих. В таком случае они могли и не знать что оно не соответствует заявленным х-кам. По этому если к ним обратится и показать это дело, и в описании действительно указанно что фулл карбон, то они обычно решают вопрос положительно по отношению к клиенту, а дальше подумают или иметь дела с этой компанией дальше и продавать ли ихний товар, или отказаться, или просто сменить писание.

- - - Добавлено - - -

:ps: но я другое не могу понять, как вы сразу не поняли что так что-то не то. Ведь разница в весе существенная и ощутима рукой, между карбоновой стойкой и из стекла (полоску карбона можно не считать тут).
Это же не мелкая стойка на пенолет, где можно и не заметить...

Артуре, зараз ціх стійок на Hobby King я відшукати не зміг. Напевно їх зняли з продажу. У опису на ци стійки ,було написано,що вони саме з вуглеткані. Наразі виявилося ,що вони з скла... Вага в них, надто приємна,як до мого літака... Але у плані міцності, виразно вони програють.
Головне,я зробив для себе дуже чіткий висновок. У Кітаї та московії ,взагалі притбати нічого не бажано... Не маєш фінансових можливостей придбати якісне - роби сам.

drager
22.04.2017, 07:42
.. Не маєш фінансових можливостей придбати якісне - роби сам.

Оце золоті слова... .

olegtur77
22.04.2017, 09:49
У нас в Україні думаю можна знайти людей які зроблять краще.

Sukhoi26
22.04.2017, 19:13
У нас в Україні думаю можна знайти людей які зроблять краще.

Олеже-Шановний, на теперешню мить, я знаходжусь у Донецьку. Мої сучасні можливості,на превиликий жаль, надто обмежані... Я б з великим бажанням це зробив, як жив не у москальнику... Дякую за пораду... Я на сто відсотків упевнений, що нащі хлопці зроблять те,що потрібно. Навіть жодного сумніву...

Павлентий
05.05.2017, 09:29
Ну а что вы хотели, это же, китайские технологии)))))

Sukhoi26
07.05.2017, 20:32
Ну а что вы хотели, это же, китайские технологии)))))

Павло,це не кітайські технології... Це кітайське шахрайство,найвищого гатунку.

Павлентий
11.05.2017, 08:31
Так и есть, согласен на 100%

Trast01
11.05.2017, 21:53
У нас делают немного дороже, но в 1000 раз лучше. Скупой платит дважды. А Китайцы особо никогда не страдали совестливостью.

Павлентий
13.05.2017, 10:58
Павло,це не кітайські технології... Це кітайське шахрайство,найвищого гатунку.

Вчера получил набор самолета, на фото в магазине вижу что шасси изготовлены с метталических пластин, а в итоге получил в коробке два формированых прутка.

Sukhoi26
14.05.2017, 08:44
Вчера получил набор самолета, на фото в магазине вижу что шасси изготовлены с метталических пластин, а в итоге получил в коробке два формированых прутка.

Павло,співчуваю... От щє одне підтвердження моєму випадку й моєму висновку... Хоч нічого не купляй...?!

Trast01
01.06.2017, 00:43
Производитель оставляет за собой право менять комплектацию без вашего ведома, а торговая площадка не в состоянии уследить за всеми изменениями и тупо не обновить фото с новой комплектацией. Всё гениальное просто. А вообще да, не покупайте. Или покупайте тогда по нормальным ценам у, например, немцев.