PDA

Просмотр полной версии : Мотор FS-91S II



Ярослав2
05.07.2009, 12:36
Було б цікаво прочитати чи почути. про особливості перших запусків цього двигуна. Про його обкатку і подальшу експлуатацію.

може в кого такий досвід є дуже буду вдячний.

Ярослав2
02.08.2009, 11:17
Дякую за хороші поради, напевно ніхто ніколи не мав і не експлуатував мотори такого типу.

Про все я якось справився сам. Ще раз всім спасибі.

molotov
02.08.2009, 14:12
Ну так может Вы напишете пару тысяч слов о том, как его нужно первый раз запускать, обкатывать и о дальнейшей его эксплуатации??? Чтобы другим не пришлось заново искать информацию...

Очень интересно будет почитать...

STORMBRINGER
13.08.2009, 08:55
А как бы на него взглянуть одним глазком?...

Ярослав2
28.12.2009, 23:43
Дивіться мені не жаль. Двигун заводиться без проблем . заправляєш топливом відкриваєш основну голку на 2,5 обороти пару раз прокручуєш гвинт . І двигун запускається .Працює дуже стабільно . Звук обалденний нагадує справжнього літака. Моєму двигуну трохи не повезло .Звалився у штопор. Але вже відремонтований будемо пробувати заводити. Про подальшу експлуатацію напишу пізніше.

Dimon11
29.12.2009, 14:31
Було б цікаво прочитати чи почути. про особливості перших запусків цього двигуна. Про його обкатку і подальшу експлуатацію.

може в кого такий досвід є дуже буду вдячний.



Вы его без инструкции брали? Если без, то инструкцию можно найти в нете. Сколько помню ОСовских инструкций во всех процедура обкатки, запуска и т.д. подробно описаны...

Ярослав2
29.12.2009, 19:41
Вы его без инструкции брали? Если без, то инструкцию можно найти в нете. Сколько помню ОСовских инструкций во всех процедура обкатки, запуска и т.д. подробно описаны...



Инструкція є тільки на "бусурманській" мові я вчив у школі німецьку та щей давно. Але проблем не було двигун гарнеько заводився відпрацював 3 баки по250 грам на багатому топливі потім пробував в робочому режимі на моделі гарна тяга. Легенький пуск. Так що двигун дуже хороший тільки топливо дороге. Бензин шо не кажіть а дешевше. Про те мотор легший.

Ярослав2
02.01.2010, 11:28
Це мотрчик от такий літачок тягає .